IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо европейската младеж е обсебена от левичарството?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение

    Я стига глупости!
    Да съм расист е лично мое право! Расите са факт! Луната също е факт! Трябва ли да се отричам от нещо, което във физическия свят е даденост! Ти какво искаш да се отрека от прородата си, защото пропагандата на статуквото го изисква, за да си прави генетичните експерименти ли? Аз трябва да имам право, ако не ми се живее сред негри да мога да кажа: Не ми се живее серд негри и толкова! Дори и без да се обяснявам, защо! Обществото трябва да може да каже, иска ли да живее сред такива или не!
    Всеки човек е расист, това е заложено в биологията! Има такива, които нямат топки да си го признаят и такива, които на пук на проридата искат да се правят на добрички, досущт като в някаква секта, която им е промила мозъка и ги кара да се спотайват, за да не ги порицава обществото! Душите им обаче същевременно са "покварени", напук на написаното в свещенните книги, в които се кланят!

    Приемам порицания за възгледите си, само от много по-умни от мен хора! Като ги срещна ще си водя бележки! Не приемам порицания, за нещо, само защото статуквото го е наложило като пропаганда!
    Не съм такъв шаран, та телевизията и НПОтата да ми определят морала и възгледите! Повечето хора обаче го приемат и затова сме на тоя хал.

    Да аз съм расист! Защото смятам, че това е най-естествено нещо на света! Нямам никакво намерение да се отричам от природата, за да се правя на "добричък"!

    Срещу какво имаш против или нямаш, моля ти се не дей да обобщаваш, защото може да говориш от своя име или от името на хора, които са ти делигирали това право! Определено не може да говориш от името на обществото! Ако вземем да се броим, резултата може да те изненада!
    И аз това казвам. Имаш лично право. Стига да не вредиш на другите с него. А расите не са факт. Факт са расовите характеристики, особености, различия, но расите си остават изкуствена конструкция. А и произходът на различията не е изяснен. Има хипотези.
    Можеш дакажеш, че не искаш да си сред негро, но това зависи от обстоятелствата. Също и от другите, дето били ада. Глупаво в Нигерия да казваш, че не щеш да живееш с негри. У нас по-може. Но едва ли при соца в Осми блок в Стедентски град щяха ти разрешат да викаш с пълни гърди и да си късаш с ръце Т-шърката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      В Щатите има сериозен бойкот на разни мултикулти, леви и "прогерсивни" простотии - филми на Холивуд, разни ТВ канали, медии, дори и разни бизнеси.

      Което се сещаш какво означава - че ще фалират или ще почнат да продават консерватизъм.
      Всяка система си има предел! Волът орач, също!
      Ако насилиш вола да изтощение, той или ще рухне и умре или ще възприема смъртта като облекчение!
      Няма как да го заплашваш или да си мислиш, че ще го контролираш при това положение!

      Има 2 типа пастири! Добри и лоши! Добрия пастир знае как да се грижи за стадото си и да вземе принадената стойност! Лошият пастир унищожава стадото си, защото мисли, че да е господар над нещо е даденост!
      След като стадото му умряло, той дори не бил господар над себе си, защото последвал съдбата му!

      Псевдоелита си прави своите експерименти, като тества издръжливостта на системата(вола), скоро обаче ще се разбере, че пастир без стадо няма!

      Овчарчето, което стадо било изядено от вълците, плакало много, но вече било късно!
      Има точка, отвъд която, възстановяването на относителен баланс в ситемата е невъзможно!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение
        ...

        Да аз съм расист! Защото смятам, че това е най-естествено нещо на света! Нямам никакво намерение да се отричам от природата, за да се правя на "добричък"!

        .....
        Аз пък мразя хората с основно образование или по-ниско....ми мое право си е бе!
        Мразя също и всички, които се казват пешо (примерно).....що пък да не, мое право си е бе!
        И освен това, държа да мога да го пропагандирам ката ден по телевизията, а не да дават думата само "ония" соросоиди, дето мразят само тези, които се казват Иван.
        Аааамаха!

        Ти си бетер деса-поетеса бе делчо...делчовци не мразя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Да си расист си е лична работа, ако не водиш расистка, дискриминационна пропаганда. Нямаме нищо против арабите, но не желаем да нарушават нашите закони. Ние преценяваме колко и кои от тях да допуснем на наша територия. Затова има визова политика. Но не е много умно да се биеш в гърдите, че си расист.
          Я стига глупости!
          Да съм расист е лично мое право! Расите са факт! Луната също е факт! Трябва ли да се отричам от нещо, което във физическия свят е даденост! Ти какво искаш да се отрека от прородата си, защото пропагандата на статуквото го изисква, за да си прави генетичните експерименти ли? Аз трябва да имам право, ако не ми се живее сред негри да мога да кажа: Не ми се живее серд негри и толкова! Дори и без да се обяснявам, защо! Обществото трябва да може да каже, иска ли да живее сред такива или не!
          Всеки човек е расист, това е заложено в биологията! Има такива, които нямат топки да си го признаят и такива, които на пук на проридата искат да се правят на добрички, досущт като в някаква секта, която им е промила мозъка и ги кара да се спотайват, за да не ги порицава обществото! Душите им обаче същевременно са "покварени", напук на написаното в свещенните книги, в които се кланят!

          Приемам порицания за възгледите си, само от много по-умни от мен хора! Като ги срещна ще си водя бележки! Не приемам порицания, за нещо, само защото статуквото го е наложило като пропаганда!
          Не съм такъв шаран, та телевизията и НПОтата да ми определят морала и възгледите! Повечето хора обаче го приемат и затова сме на тоя хал.

          Да аз съм расист! Защото смятам, че това е най-естествено нещо на света! Нямам никакво намерение да се отричам от природата, за да се правя на "добричък"!

          Срещу какво имаш против или нямаш, моля ти се не дей да обобщаваш, защото може да говориш от своя име или от името на хора, които са ти делигирали това право! Определено не може да говориш от името на обществото! Ако вземем да се броим, резултата може да те изненада!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            DELCHO SMOKA

            Първо все още има храна и тоалетна хартия по магазините. Накрая комунизма знаем как свършва - с липса на храна и тоалетна хартия по магазините.
            Сметаш, че по "онова време" тоалетната хартия и храната просто ИЗЧЕЗНАХА ?
            ... а ЩО така ?
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Имаме ли място в Четвъртия райх? Премиерът Борисов наобиколи държавите от Първия, Втория и Третия Райх – Германия и Франция. Много са важни за България, разбира се. За да бъдем в Евросъюза, и особено в Шенгенското пространство, можем да разчитаме само на тяхната воля. Не е лошо да си припомним това в контекста на предстоящото председателство на ЕС от нашата страна.
              „Благодаря ти, скъпи Бойко, че дойде“, заяви германската канцлерка Ангела Меркел. Имало план за процъфтяване на Балканите, наричал се „Берлин плюс“, целящ подпомагане на народите на Балканите. Нашите държави за няколко години щели яко да дръпнат в своето икономическо развитие.
              Ха, дано! Някак странно на пръв поглед изглежда обаче, че първият акцент от тези посещения се оказват конкретни периферни държави.
              „Нека се възползваме от нашето председателство в подкрепа на Западните Балкани“, каза Борисов. Още по-конкретна е Меркел: „Говорихме за това каква е ситуацията от гледна точка на България… за т. нар. Берлински процес в Триест. Важно е да дадем визия за надежда, за перспектива на тези страни, да ги подкрепим, тъй като има други геополитически актьори, които също са заинтересовани да имат добри отношения с тях.“
              Към другите актьори са насочени думите на канцлерката. Под „Берлински процес“ би трябвало да се подразбира процес на възстановяване на Германия като геополитически фактор. Казано иначе, на Третия или поне на Втория райх, във вид на Германската империя на Кайзерова Германия. Иначе защо разрушиха Югославия, защо се реализира Брекзит, защо се компрометира НАТО в досегашния си вид?
              Така следва да се тълкуват думите на Меркел отпреди седмица, че „Европа най-сетне трябва да поеме съдбата си в собствени ръце“.
              Сама днешна Германия не може и отказва да „възпира“ все по-нахъсаната към величие Русия, още по-малко напиращата към Европа Азия. В западните столици от ЕС знаеха много добре, че на 9 юни в Астан в състава на Шанхайската организация за сътрудничество (ШОС) ще приемат за членове Пакистан и Индия. С това азиатското обединение се превръща в основен световен икономически, политически и военен фактор. Четири ядени държави, населението на половината свят ката пазар и производителни сили плюс натрупана от векове ярост за отмъщение поради кървавия империалистически грабеж от твърде близкото минало.
              Какво им остава на Великобритания и САЩ в този контекст? Слаб и зависим Евросъюз с окупирана Германия, като политически незначим фактор за „локомотив“, бившите соцстрани за врещене в НАТО за защита от „чудовището Путин“ и база за подривни операции срещу Русия. И повече разходи, както за обезсилване на икономиките, така и за участие в евентуални нови интервенции в Близкия Изток или Северна Африка.
              ШОС, конкретно Китай усилено строи железен „копринен път“ към Европа, на англо-американците бързо им се налага някак да го препречат. Очевидно или войната чрез ИДИЛ в Близкия Изток трябва да продължи, или да съдействат за създаването на независима кюрдска държава между Иран и Турция. Първият вариант вече стана само теоретичен, а с втория губят Турция.
              Тя е без друго в режим на оцеляване, купува руски ракети, усмихва се любезно на изток и практически спря подкрепата за терористичните групировки в Русия и Северозападен Китай. Освен това твърдо и фактически, заедно с Иран, подкрепи Катар срещу грубия опит на Саудитска Арабия да я вкара в общ фронт срещу Техеран и в полза на американците.
              След Първата световна война с участието на Франция е създадена Югославия със Западните Балкани в нея, за да се отрежат от Средиземно море победените империи – Германската и съюзната й Австро-Унгариска. Така през 1918 г. приключва Втория райх. Виена губи над 80% от териториите си, включително Словения-Карниола, Хърватия-Славония и Босна с Херцеговина и Далмация.
              Точно тях днес има предвид фрау Меркел и точно за тези Западни Балкани ще подкрепя „скъпия Бойко“. Благороден човек е той, принципен в контекста на Ония принципи: „Ние сме против консуматорското отношение към ЕС. Ние сме се събрали в ЕС въз основа на принципите на демокрацията, на върховенството на закона, на свободното движение на хора, а не да се сещаме за Брюксел, само когато искаме пари“.
              Не щем ний богатство, не щем ний пари, да ги лапат западните балканджии!
              Ричард Ран, този валутнобордов благодетел наш, казва в свой анализ във в. „Вашингтон таймс“: „Смъртоносната спирала „стопява“ населението в България… Проблемът не е само в това, че гражданите напускат, а защото най-често си тръгват тези, които са най-продуктивни – т.е. зрелите млади хора. Остават тези, които са най-малко мобилни – неквалифицираните, онези с физически или психически увреждания и възрастните… Трудно е да успееш, ако всички си тръгват.“
              Имаме ли място в Четвъртия райх, пита се.
              Като си върнат загубеното на Балканите, усмивките към Борисов и бледите обещания за България откъм Берлин май ще секнат. Англоамериканците ще си задържат Гърция, Албания, Косово и Македония под свое влияние. На нас ще ни остане да им споделяме принципите, да обгрижваме „бежанци“, да чакаме ред за свобода и газово хъбче от дяда Ивана или ШОС-овци с дръпнати очи.
              А може и да ни изтъргуват, както през Средните векове и след двете Световни през ХХ век.
              Както и преди седем века, пак сме фиксирани далеч от важни пристанища и търговски пътища. Автомагистрала „Хемус“ стои недовършена, Белене пустее, за газопровода казват: „Ще видим“, а политиката все така си остава концентрирана икономика.
              На 6 юли Доналд Тръмп, „със сигурност“ ще посети Полша, ще участва на форума „TriSea“, ще се срещне с лидерите на балтийските страни, плюс Австрия, Румъния, дори с България. Може и да сподели нещо за великите кроежи, засягащи нас – с Германия ли ще ни търгува, с Русия ли, с Китай или пък може би за наша сметка ще компенсира Турция. Ако не го отстранят във Вашингтон, някак си дотогава.
              Много са му сърдити, че не успява да сплаши и сдържа противниците на либералната демокрация и англо-американската хегемония. Я да проведем един изпреварващ референдум по въпроса, а?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение

                Не виждам какво има да се разяснява по отношението на демокрацията и капитализма толкова. Те нещата са ясни!
                Псевдодемокрация, защото всички медии се държат от 3-4 групи и информацията от майнстрима е тотално манипулирана. Политиците са корумпирани по върховете, от международни финансови и олигархични групи, но никое разузнаване не се занимава с това, дали определени политици не прокарват интереси на международни олигархични и корпоративни кръгове. Образованието е обсебено от същите групи!

                Дори законово нещата в условията на демокрация са бламирани!
                Липсва свобода на словото, а често най-важните въпроси са вкарвани в клишето "език на омразата", срещу който в законодателството са приложени репресивни мерки!
                Реално, демократичния избор е просто клише, защото когато информацията е обсебена, както и образованието от определени групи, това е като да ти дадат свободата да шофираш в кола с боядисани черни стъкла! Накрая ти казват, ти си избираш на къде да караш. Има "демокрация" На Карбовски му заведоха 10 дела за "език на омразата". Политическата свобода е подменена, както и свободата на изказа. Това е чиста форма на репресия! ЗАКОНОВО!!!

                Никой никога няма да разследва политици като Шултц или Юнкер, защото те крепят олигархичният монопол! Никое разузнаване не се занимава с въпроса тези хора в интересна на нациите, които представляват ли работят, или в интерес на някаква клика?
                В миналото при императорите, те са крепяли властта си благодарение на войската и репресиите над населението! Днес от политиците се сменят някакви пионки, а олигархията в Запада остава една и съща! Създава се псевдоизбор и визможност за псевдодемокрация! Срещу тези, които се бонтуват започват репресии. Медийни, съдебни...
                Просто днес за разлика от императориите, не е необходимо да имаш преторианска гвардия, която да насъскаш срещу разбонтувало се село, а просто насъскваш медиите, които държиш, а тези международни олигархични групи, държат майнстрима на 100%!

                Как може да се твърди, че има избор и демокрация?

                На второ място, за капитализма! Разбира се, че няма капитализъм и свободен пазар.

                Ако имаше, то всеки, който допуска стопански грешки трябва да понесе отговорност за своите действия чрез фалит! Всички голями банки се спасяват! Къде тука е капитализма и свободния пазар.ЕЦБ купува за 50 милиарда на месец облигации на частни корпорации. СССР и соца по същия начин подпомагаше закъсалите дружества.Страни като Франция непрекъснато спасяват предприятия с ненужни държавани поръчки, последния пример беше огромната сделка за фалиралото предприятие за влакове и държавната поръчка! Тази последна сделка не се прави по необходимост, а просто видители да се крепят работните места. В соца имаше много подобни предприятия, които се занимаваха с "местене на камъни", а държавата ги крепеше!

                В заключение, я да видим какво имаме!

                Псевдоизбор, предопределен от достъпа на информация. Спускани политици пионки от глобалната олигархия, които да ги обслужат!

                Съдебни репресии, срещу неудобните и то съвсем официално, чрез написаното законодателство!
                +100

                Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение
                В стопанството имаме държавен капитализъм, чрез дотации! Финансиране на губещи отрасли, чрез печатане на пари. Бетониране на олигархични монополни дружества, чрез вечното им спасяване и писане на закони за да обслужат монопола им! Планова икономика, чрез дотациите от държавата на ВЕИ сектора. Това е 1:1 планова икономика, където с дотации се постига определен стопански план, без оглед на рентабилността!
                Тук по-скоро бих дал друго определение. Стопанството, "работи" за благото на олигархията. ЩО толко се бутат да влезат у парламенто ? Виж КАК, най-големите "бизнесмени" изкарват пари...
                Инак, без план не виждам как би се работило.. А ще, един клозет да изкопаеш ...
                Другото са просто словесни еквилибристики и безпредметно голословие на "анализатори" и сродни тям паразити...
                Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение
                Никаква демокрация. А новата аристокрация, която мачка хората е псевдоелита, представен от глобалната олигархия и глобалистите!
                А !!! +10
                Най-заробени са тези, които се мислят за свободни...

                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Тероризмът е предвестник на залеза на западната простотия.Ако не разберат ше последва Божият гняв....Обречени саа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение

                    Комунизма свърши без тоалетна хартия, но да видим как ще свърши Запада, който е поел по пътя на комунизма много на дълбоко!
                    Да видим като дойде края, на текущия строй дали ще има тоалетна хартия и ако има ще могат ли хората да си я позволяват да я купуват! Само с генериране на електронни пари не става. Трябва и реално производство, което дори и за тоалетната хартия е изнесено в страни като Китай! Така че...

                    В Русия и Китай има яка цензора, но те нямат претенциите да са напудрена демокрация, каквато илюзия се продава на масата тука в Европа, да речем. Там никой не им прави пропаганда как живеят в най-свободното и демократично място лишено от цензура! Там нещата са каквито са. Тука на хората им се внушава, че са свободни, а всъщност са заробени по същия начин като там!

                    В интернет дали някой пост е нацистки или не би следвало да бъде единствено морална оценка, а не предмет на ЦЕНЗУРА! Всяко анатемосване на дадени възгледи е пряка форма на фашизъм! Да си расист или да не искаш араби, не трябва да се разглежда като предмет на цензура или преследване от закона! ТОВА Е НОРМАЛНА ПОЛИТИЧЕСКА И ИДЕЙНА ПОЗИЦИЯ, на която изповядващите я имат право! СЪОБРАЗНО ПОЛИТИЧЕСКАТА свобода и висшата свобода на словото! Поне така се очаква в условията на демокрация и провеждане на критично мислене, където теми табу няма, а всичко е предмет на разискване и дебатиране!!!

                    За международната олигархия, за каква конспирация ми говориш, при положения, че НЕСКРИТО и по официални документи едни и същи лица стоят зад БАНКИ, НПОта, МЕДИИ и политически проекти! Тия четири неща са в едно с ясно и законно финансиране. С други думи не става въпрос за недоказани твърдения, а за проверими факти, които отдавна са изнесени.
                    Да си расист си е лична работа, ако не водиш расистка, дискриминационна пропаганда. Нямаме нищо против арабите, но не желаем да нарушават нашите закони. Ние преценяваме колко и кои от тях да допуснем на наша територия. Затова има визова политика. Но не е много умно да се биеш в гърдите, че си расист.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      Проблемът е, че е безполезна.

                      Тая история с разпределението на бежанците и санкциите които евентуално се обсъждат срещу Вишеградската четворка как точно стана номера.

                      Демек някой е гласувал да се разпределят бежанците по квоти и сега понеже страните от Вишеградската четворка не искат да приемат по квоти им готвят наказания. А уж решенията се вземат с абсолютно съгласие на всички страни. От време на време тея забъркват големи каши, дето са непонятни за обикновените хора.
                      Бе тия не бяха ли демократи???Как така насила ше натрисат мангали на други страни.Тия същите европейски педали питаха ли ни когато хвърляха бомбите и ракетите???А питаха ли ни кат ги поканиха??Са да ги хранят дреме ми

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                        А? Откога?
                        Ми разходи се и виж ... Европа не е туй дето гледаш по телевизията !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                          Примерно ЕС е доста демократична организация въпреки, че няма институционалната структура на класическата парламентарна демокрация.
                          Проблемът е, че е безполезна.

                          Тая история с разпределението на бежанците и санкциите които евентуално се обсъждат срещу Вишеградската четворка как точно стана номера.

                          Демек някой е гласувал да се разпределят бежанците по квоти и сега понеже страните от Вишеградската четворка не искат да приемат по квоти им готвят наказания. А уж решенията се вземат с абсолютно съгласие на всички страни. От време на време тея забъркват големи каши, дето са непонятни за обикновените хора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение
                            За международната олигархия, за каква конспирация ми говориш, при положения, че НЕСКРИТО и по официални документи едни и същи лица стоят зад БАНКИ, НПОта, МЕДИИ и политически проекти! Тия четири неща са в едно с ясно и законно финансиране. С други думи не става въпрос за недоказани твърдения, а за проверими факти, които отдавна са изнесени.
                            В Щатите има сериозен бойкот на разни мултикулти, леви и "прогерсивни" простотии - филми на Холивуд, разни ТВ канали, медии, дори и разни бизнеси.

                            Което се сещаш какво означава - че ще фалират или ще почнат да продават консерватизъм.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              С толкоз бежанци , кефът вече става рисков .
                              А? Откога?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                DELCHO SMOKA

                                Като цяло добре, но имам няколко забележки.

                                Първо все още има храна и тоалетна хартия по магазините. Накрая комунизма знаем как свършва - с липса на храна и тоалетна хартия по магазините. Така че, все още не е комунизъмХ10 а, по-скоро комунизъмХ0.1 - примерно.

                                Отделно такова нещо като глобалисти и олигархия са си чисти конспиративни теории. Чети Талеб за Линдзи ефекта. Като имаш изолирани групи от хора - професионални политици, професионални журналисти. Понеже те са изолирани и почват да мислят и творят в една посока.

                                Отделно има и учени и разни други, които предпочитат чисто теоретични модели, които доказано не работят, вместо чисто практичните решения, които работят.

                                Същия модел може да го видиш и при Ердоган и при Путин. Там са на власт от години, помислиха си че са Богове, оградиха са с верни хора, които им повтарят едно и също, съответно творят в тази насока само.

                                Почти по същия начин работят и партиите и журналистите в големите медии. Изолирани групи от хора, които комуникират помежду си и се получава нещо като коне с капаци.

                                Само че в демокрацията все пак има една малка подробност. От време на време допуска такива като Тръмп - които почват да говорят на по-разбираем език за хората, почват да се фокусират върху проблемите на хората и съответно помитат политическата класа.

                                В Европа това малко трудно ще се получи - щото и оня в Холандия и Льо Пен са професионални политици и трудно излизат от клишето.


                                Иначе в момента ако влезеш в Твитер, Ютуб, Фейсбук - те са си направо расистки, фашистки, нацистки и прочие. И политическата класа виждайки това се опитва да вкарва простотии от сорта на език на омразата, цензура на социални мрежи, етц.

                                Тая цензура обаче както може да се сетиш съществува и в Турция, Русия, Китай, етц.
                                Комунизма свърши без тоалетна хартия, но да видим как ще свърши Запада, който е поел по пътя на комунизма много на дълбоко!
                                Да видим като дойде края, на текущия строй дали ще има тоалетна хартия и ако има ще могат ли хората да си я позволяват да я купуват! Само с генериране на електронни пари не става. Трябва и реално производство, което дори и за тоалетната хартия е изнесено в страни като Китай! Така че...

                                В Русия и Китай има яка цензора, но те нямат претенциите да са напудрена демокрация, каквато илюзия се продава на масата тука в Европа, да речем. Там никой не им прави пропаганда как живеят в най-свободното и демократично място лишено от цензура! Там нещата са каквито са. Тука на хората им се внушава, че са свободни, а всъщност са заробени по същия начин като там!

                                В интернет дали някой пост е нацистки или не би следвало да бъде единствено морална оценка, а не предмет на ЦЕНЗУРА! Всяко анатемосване на дадени възгледи е пряка форма на фашизъм! Да си расист или да не искаш араби, не трябва да се разглежда като предмет на цензура или преследване от закона! ТОВА Е НОРМАЛНА ПОЛИТИЧЕСКА И ИДЕЙНА ПОЗИЦИЯ, на която изповядващите я имат право! СЪОБРАЗНО ПОЛИТИЧЕСКАТА свобода и висшата свобода на словото! Поне така се очаква в условията на демокрация и провеждане на критично мислене, където теми табу няма, а всичко е предмет на разискване и дебатиране!!!

                                За международната олигархия, за каква конспирация ми говориш, при положения, че НЕСКРИТО и по официални документи едни и същи лица стоят зад БАНКИ, НПОта, МЕДИИ и политически проекти! Тия четири неща са в едно с ясно и законно финансиране. С други думи не става въпрос за недоказани твърдения, а за проверими факти, които отдавна са изнесени.

                                Коментар

                                Working...
                                X