IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kак се работи в една фирма в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И какво пласира този екип ...........?

    Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
    има има,
    шеф на 80 човека екип, не са компоти,но се пак наемник
    нощни смени ...,168/24 на линия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      баровец, твоят приятел да не би да работи царьььььь???
      Щото на президента мамун заплатата е около 400000. Ако твоя човек прави 250000 това е по 20000 на месец. Може да ги прави, но не е наемен работник, ако е нещо свързано с компотите трябва за такива пари да е шеф на екип поне. На наемник няма кой да даде такива пари
      има има,
      шеф на 80 човека екип, не са компоти,но се пак наемник
      нощни смени ...,168/24 на линия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        След тоя отговор е ясно че ти не си тоя за който се представяш.Нито си бизнесмен нито провеждаш интервюта.

        Аха

        Коментар


        • баровец, твоят приятел да не би да работи царьььььь???
          Щото на президента мамун заплатата е около 400000. Ако твоя човек прави 250000 това е по 20000 на месец. Може да ги прави, но не е наемен работник, ако е нещо свързано с компотите трябва за такива пари да е шеф на екип поне. На наемник няма кой да даде такива пари

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
            След тоя отговор е ясно че ти не си тоя за който се представяш.Нито си бизнесмен нито провеждаш интервюта.Закона който забранява да се работи повече от осем часа се казва Кодекс на труда.Явно добре ти работи фантазията с тоя приятел и колегите в офиса продължавай да сънуваш
            хахахаха +10000000000000000000

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
              бухахаха,


              а ти явно си държавен служител, или бивш такъв

              се пак си мисля че тва е инвесторски форум.., то пълно с плебс

              приключих темата
              Разбира се че приключи.Няма какво да говоря с хлапаци решили да се представят за бизнесмени в анонимен форум.Като навършиш поне 25 години тогава пиши тука.Правилно си отбелязал какъв форум е тука.И не е място за рамюказване на сънища и фантазии

              Коментар


              • Ясно е, че който иска да успее и да просперира финансово, трябва да работи. Това всеки сам го решава за себе си според обстановката, обстоятелствата, навиците си, уменията си, очаквания и т.н.
                Според мен основният казус е, че има редица работодатели, които очакват да работиш когато има работа и колкото трябва за да я свършиш, пък искат и плащат като за 8 часа.
                Когато някой иска резултати, лоялност, висок професианализъм, както и да почиваш, когато на него му е удобно, то този някой трябва да заплаща според съответния си висок стандарт.
                Не знам обаче, дали си давате сметка, че непрекъснатата ангажираност изтощава персонала физически и емоционално и той губи най-важната си характеристика ... работоспособността си.
                постове на LATINICA не чета
                МОЛЯ пишете на БЪЛГАРСКИ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                  След тоя отговор е ясно че ти не си тоя за който се представяш.Нито си бизнесмен нито провеждаш интервюта.Закона който забранява да се работи повече от осем часа се казва Кодекс на труда.Явно добре ти работи фантазията с тоя приятел и колегите в офиса продължавай да сънуваш
                  бухахаха,


                  а ти явно си държавен служител, или бивш такъв

                  се пак си мисля че тва е инвесторски форум.., то пълно с плебс

                  приключих темата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                    абсолютно съм спокоен, даже всички в офиса се забавляваме с тез писаници

                    и да, моя приятел от СА е наемен работник

                    и що си мислиш , че не спазвам законите? да не би да има закон, който да забранява да се работи повече от 8 часа???

                    оо, и да ..последно: МНЕ, РОБОВЛАДЕЛСКИЯ СТРОЙ НЕ Е ОТМИНАЛ. просто в различните държави личи повече или по-малко, като некаде хвърлят на плебса повече, некаде по-малко...Единствения напредък който е постигнал човечеството в тая насока , е че в днешно време можеш да станеш от плебс робовладелец, което до преди 200 години е било почти невъзможно
                    След тоя отговор е ясно че ти не си тоя за който се представяш.Нито си бизнесмен нито провеждаш интервюта.Закона който забранява да се работи повече от осем часа се казва Кодекс на труда.Явно добре ти работи фантазията с тоя приятел и колегите в офиса продължавай да сънуваш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Пич успокой се тука е форум не е твоята фирма.И не провеждаш интервюта в момента за работа.Твоя приятел в Сан Франциско ако иска мое и 1000 часа на седмица да работи.Едно е да работиш за себе си съвсем друго е да си наемен.Има закони и те трябва да се спазват.Ако сме правова държава такива като тебе няма да са бизнесмени.Робовладелския строй отмина отдавна.И не ни давай за пример Индия Китай и САЩ.Тука е България.Някои имаме по два три апартамента земи.Само от наеми и рента мога да съм баровец....Така че такива работодатели не търпя..И съжалявам баламите дето работят в твоята фирма.Предполагам и толко им плащаш
                      абсолютно съм спокоен, даже всички в офиса се забавляваме с тез писаници

                      и да, моя приятел от Сан Франциско е наемен работник

                      и що си мислиш , че не спазвам законите? да не би да има закон, който да забранява да се работи повече от 8 часа???

                      оо, и да ..последно: МНЕ, РОБОВЛАДЕЛСКИЯ СТРОЙ НЕ Е ОТМИНАЛ. просто в различните държави личи повече или по-малко, като некаде хвърлят на плебса повече, некаде по-малко...Единствения напредък който е постигнал човечеството в тая насока , е че в днешно време можеш да станеш от плебс робовладелец, което до преди 200 години е било почти невъзможно
                      Last edited by barovec; 14.10.2016, 17:24.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                        виж са, кавал първо ше викаш на селските вечеринки у махалата...,
                        аз не съм обидил никой, съобразявай се малко!!!

                        не съм вързал въжето на никой - сичко е доброволно..., който иска бии си шута и отива да работи където си иска

                        нашата работа е динамична , доста отговорна, понякога се налага просто да пиеш кафе, да пушиш цигари в продължение на часове... и да отстрани изгежда лесно,

                        имам приятел в Сан Франциско,скоро му бях на гости. в момента е на $250к годишно - знаеш ли колко часа работи седмично - над 100!!! до 2-3 години мисли да се пенсионира, а е на 36

                        знаеш ли колко е работната седмица в китай?
                        а в индия??
                        така, че не ми разправяй че държавата била виновна
                        като искаш 7,8 часа на ден да работиш - оставаш плебс.., тва е

                        въпрос на личен избор!!!
                        Пич успокой се тука е форум не е твоята фирма.И не провеждаш интервюта в момента за работа.Твоя приятел в Сан Франциско ако иска мое и 1000 часа на седмица да работи.Едно е да работиш за себе си съвсем друго е да си наемен.Има закони и те трябва да се спазват.Ако сме правова държава такива като тебе няма да са бизнесмени.Робовладелския строй отмина отдавна.И не ни давай за пример Индия Китай и САЩ.Тука е България.Някои имаме по два три апартамента земи.Само от наеми и рента мога да съм баровец....Така че такива работодатели не търпя..И съжалявам баламите дето работят в твоята фирма.Предполагам и толко им плащаш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                          Виж са, кат си бизнес-супер-мен си бачкаш и по 20 часа на ден щото това ти подобрява значително положението. Кат си на заплата си бачкаш точно колкото казва закона, освен ако не се плаща доволно добре за повече. А тия държави които си изредил са още 2 века назад.
                          еми тва имам в предвид,
                          работата ми е такава, че делим печалбата
                          не ме кефи някой да дойде и първия му въпрос да е колко ще работя, а не колко ще получавам
                          кефи ме да дойде някой да каже искам три бона - ОК, изработи ги

                          и че ко му е на китай...,страната с неограничени възможности в момента

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitkomik Разгледай мнение
                            Ама той такива не си търси Виж , че като го питат за работното време и интервюто приключва. Освен ако не е собственик на сърдечна клиника Там бачкат докато не те спасят. Той човека си търси хора, на които като им каже 200лв повече и да са му роби.
                            Той е достатъчно умен и други умни не му трябват И аз имах един такъв. Даваше почти двойна заплата , но си мислеше , че ме е купил и съм му длъжен с нещо! Около година го търпях и довиждане Но имам избор Ей това е важно! Да го докараш до там , че да имаш избор Майната им на парите. Един живот се живее и нямам никакво намерение да го давам на такива като barovec!
                            Парите не са всичко в живота.Да важни са но важно е семейството родителите децата.Живее се с хора с приятели близки а не с пари.Аз такива не ги търпя.Навремето имаше един Наско Пурата дето приватизира Плама той се опитваше така да се държи с хората...Направих го на пет стотинки аз хлапакът на 27 години а 15 колеги инженери гледаха като онемели.Накрая им казах какво сте му се закланяли на тоя и без това не ви плаща вие достойнство нямате ли.И си тръгнах веднага щото нямаше как да ме спрат.Напуснах за неизплатени заплати.И започнах земеделието после си намерих чудесна работа и до ден днешен си работя.Като го изгониха оня с пурата дойдоха едни други айдуци другаря Костов ги доведе.Големи молби да се върна и наистина пуснаха завода но аз не се върнах.Обещаваха ми петорна заплата в сравнение с тази която получавах....Така че не всичко е пари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                              знаеш ли колко е работната седмица в китай?
                              а в индия??
                              така, че не ми разправяй че държавата била виновна
                              като искаш 7,8 часа на ден да работиш - оставаш плебс.., тва е

                              въпрос на личен избор!!!
                              Виж са, кат си бизнес-супер-мен си бачкаш и по 20 часа на ден щото това ти подобрява значително положението. Кат си на заплата си бачкаш точно колкото казва закона, освен ако не се плаща доволно добре за повече. А тия държави които си изредил са още 2 века назад.
                              Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitkomik Разгледай мнение
                                Лошото е , че такива бизнесмени като barovec не са изключение. Лошо е , че и такива тъпанари , които му работят край нямат. А най-лошо е , че държавата е скапана и позволява на такива кретени да си мислят , че са бизнесмени. Че на всичкото отгоре и горд , че работниците му 5 години не са излизали отпуска????? Ей "кавал" му казват в нашия квартал - 3 дена със събота и неделя ли ги броиш или??? Ти в Дубай ходил ли си??? Самолетни билети по 80лв и хотел 45$ на вечер. Ибиса?? И там сигурно си бил - Слънчака на Испания. Ти някво чудо си им дал на твоите работници! Сутрин като идват на работа минават ли да ти цунат краката , че господ им те пратил?? Но факт - не си виновен ти Толкоз им акъла. Хората в развитите държави минаха на 7 часов работен ден, на 4 дневна работна седмица - Ганьо иска обаче 25 часов работен ден 8 дена в седмицата

                                P.S Мноого ми приличаш на оня шефа на УОЛТОПИЯ
                                виж са, кавал първо ше викаш на селските вечеринки у махалата...,
                                аз не съм обидил никой, съобразявай се малко!!!

                                не съм вързал въжето на никой - сичко е доброволно..., който иска бии си шута и отива да работи където си иска

                                нашата работа е динамична , доста отговорна, понякога се налага просто да пиеш кафе, да пушиш цигари в продължение на часове... и да отстрани изгежда лесно,

                                имам приятел в Сан Франциско,скоро му бях на гости. в момента е на $250к годишно - знаеш ли колко часа работи седмично - над 100!!! до 2-3 години мисли да се пенсионира, а е на 36

                                знаеш ли колко е работната седмица в китай?
                                а в индия??
                                така, че не ми разправяй че държавата била виновна
                                като искаш 7,8 часа на ден да работиш - оставаш плебс.., тва е

                                въпрос на личен избор!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X