IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лошо изложение ли е северозапад за апартамент?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • за ранобудници

    За ставащите с първите слънчеви лъчи ранобудници оптимално е западното изложение

    Коментар


    • То много зависи и от самото строителство, и от района. Като се напекат тези панелкиии

      Коментар


      • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
        Аз тъкмо се чудех защо жената не спира климатиците от две седмици.Явно не съм разбрал,че е доста хладно и е нужно отопление
        Какво се оплакваш бе? Аз като пусна климатика и жената надава вой, че и било студено.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
          Най-добото изложение е юг, лятото е хладно, зимата е топло. За северни апартаменти без отклонение от 30-35 % от пазарната цена и дума не може да става.
          Аз тъкмо се чудех защо жената не спира климатиците от две седмици.Явно не съм разбрал,че е доста хладно и е нужно отопление
          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

          Коментар


          • Най-добото изложение е юг, лятото е хладно, зимата е топло. За северни апартаменти без отклонение от 30-35 % от пазарната цена и дума не може да става.
            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
              Айде и дедо да се включи.
              Преобладаващите ветрове в Соф поле са от северозапад. (Това, между другото е и късметът заради Кремиковци). Спомнете си миналогодишната градушка. Пасивни къщи се правят с изглед на юг. Какви ли не специалисти застъпват положителното влияние на слънцето. Естествено, ако от юг ти е някоя централна улица.... олеле. Също и ако кварталът е каре в застроена част и югът е към вътрешния двор. А бе, няма пълно щастие, както казва един приятел! Просто трябва да се прецени с кое ще бъде компромис.
              Дедо е прав, както винаги!

              Коментар


              • Айде и дедо да се включи.
                Преобладаващите ветрове в Соф поле са от северозапад. (Това, между другото е и късметът заради Кремиковци). Спомнете си миналогодишната градушка. Пасивни къщи се правят с изглед на юг. Какви ли не специалисти застъпват положителното влияние на слънцето. Естествено, ако от юг ти е някоя централна улица.... олеле. Също и ако кварталът е каре в застроена част и югът е към вътрешния двор. А бе, няма пълно щастие, както казва един приятел! Просто трябва да се прецени с кое ще бъде компромис.
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                  Лошо, ако си в северното полукълбо. Добро, ако си в южното.
                  ГЕОГРАФ!!! Сигурно си с най-високото IQ във форума. Трябваше да се сетя за тази огледална зависимост.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dian88 Разгледай мнение
                    Здравейте,
                    До колко лошо е апартамента да е ориентиран на северозапад?
                    Приятел ми каза че това е най-лошото изложение, че дъждовете и снеговете основно идват от запад и много ще навява през зимата. Също през лятото щяло да е много горещо следобед заради отчасти западното изложение.
                    (Говорим за София)

                    Какво мислите?
                    Лошо, ако си в северното полукълбо. Добро, ако си в южното.
                    Last edited by diletant; 13.07.2015, 18:00.

                    Коментар


                    • Един БГ инвеститор би избрал нарочно северозапад заради символиката (разг. "за кадем"). Демек - Гледаме на запад, а акциите ни вървят на север!

                      А инак - инвестирай в консултант по фъншуй от Виена + интериорен дизайнер от Франкфурт. Те ще вкарат професионална мисъл и ще ти дадат точния съвет. Ще ти вземат малко повече от некъпаното объркано същество, представящо се за брокер, но ще ти свършат някаква реална работа, за разлика от първото. А ако не можеш да си позволиш този разход - кво ти пука накъде ти гледа терасата, да го ева, където и да простреш шушляка, все някога ще изсъхне, нале

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                        Баси темата.
                        У мен, спонтанно възникнаа два ВАЖНИ въпроса :
                        1.Какво мислите за светлението на антрето в ранния следобед през есенния сезон ?
                        2.Кое е оптималното съотношение на инертните материали при забъркване на лепилото в случай на монтаж на чучурката на западната тераса ? (При наличие на такава, афкорс...)
                        ++
                        в тоя ред на мисли, изникна въпроса - а защо не и под земята !? - - всички посоки се еднакво перспективни, няма нужда от компас и да се търси тоя фактор, а може да са и тройно по-евтини (ако ги има като алтернатива както казваш афкорс, налЕ)
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар



                        • Баси темата.
                          У мен, спонтанно възникнаа два ВАЖНИ въпроса :
                          1.Какво мислите за светлението на антрето в ранния следобед през есенния сезон ?
                          2.Кое е оптималното съотношение на инертните материали при забъркване на лепилото в случай на монтаж на чучурката на западната тераса ? (При наличие на такава, афкорс...)
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                            най-доброто изложение е ЮГ.
                            Лятото не пече, щото слънцето е перпендикулярно, особено ако имаш тераса отпред не виждаш грам пряко слънце, зимата огрява доволно
                            Всичко де що има обратното - демек север е КОФТИ
                            Винаги съм живял в ЮЖНО изложение - и съм чувал уникални мизерии за северно, лятото си е пак същата жега а зимата е кучи-кучи студ

                            Дай 5к повече но си вземи "ЮГ" - щото после цял живот ще страдаш.
                            И северозапад е най-зле - лятото напича здраво а зимата се ебат ветровете
                            +1912

                            добре казано, а има и какво още да се добави ......................... дано те послуша купувача...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Лошо е да имаш апартамент в България изложен на непредсказуеми събития Значително! по-добре е апартамента да има значително! по-западно разположение.
                              Last edited by bezsapruga; 13.07.2015, 09:42.
                              Обединени хумусно-минерални права.Платена! данъчна амнистия
                              http://minerals.ga

                              Коментар


                              • най-доброто изложение е ЮГ.
                                Лятото не пече, щото слънцето е перпендикулярно, особено ако имаш тераса отпред не виждаш грам пряко слънце, зимата огрява доволно
                                Всичко де що има обратното - демек север е КОФТИ
                                Винаги съм живял в ЮЖНО изложение - и съм чувал уникални мизерии за северно, лятото си е пак същата жега а зимата е кучи-кучи студ

                                Дай 5к повече но си вземи "ЮГ" - щото после цял живот ще страдаш.
                                И северозапад е най-зле - лятото напича здраво а зимата се ебат ветровете
                                Last edited by bota156; 06.07.2015, 17:50.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X