IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кирил Домусчиев

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

    значи ти си съдружникът ми??? защо се криеш???
    Свиквай общо събрание, че нещо Домусчиев взе да ни троши парите за футбол.....време е да го уволняваме и да излизаме на светло.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Те на Банев, Захариев и Божков дадоха много по-вече,но както е казал народът от
      всяко дърво свирка не става.
      Напълно съгласен способен е Домусчиев.
      И не си дава парите за глупости - преди 2 години точно преди пробива в Европа и КИНТИТЕ беше им ядосан и насмалко да им спре кранчето, буквалните думи, ебал съм ги 50к давам на месец да се оправят.

      За масовата приватизация - аз близо 4млн - още си спомням - взех 500 акции от Полимери и 500 от Ямболен. Продадох само 250 от Полимери по 15000лв стари пари 1996г.Веднага си купих долари по 420, продадох ги после за 2200. Искаха ми и другите по 16500 след месец + ямболена по 11 000. Аз да са е в глупака вместо да ги продам взех да купувам. Толкова пари в живота си не бях виждал.
      Хората нямаше какво да ядът - аз милионер го раздавах .
      Ех какви хубави времена бяха - имах нюх, бях млад и зелен и се пропих ....
      Last edited by bota156; 25.10.2014, 14:06.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от houlta Разгледай мнение
        Някой знае ли кой е истинския собственик на Биовет и БМФ или кой седи за Домусчиев. Според едни седят ТИМ, според други Първанов, Боко-тиквата или Нора Ананиева. За мен е по-вероятно Нора Ананиева. За всички ни е известно, че майка му е била директор на завод Балкан в Ловеч. А на времето без разрешението на баба Нора никой не е заемал подобна длъжност в Ловеч.
        До колкото бях чул когато купи БМФ се пада някаква далечна рода или близък до тогавашния премиер Станишев.

        Тогава купи компанията точно по цените на които бе желязото на самите кораби. После, есента цената на желязото се срути. Тъй като точно тогава започна криза, с един познат корабен брокер смятахме, че няма да успее да се оправи с компанията и че скоро корабите ще са закотвени завинаги в езерото, но той взе, че оцеля, с което доста ни се издигна в очите!

        Какъвто и да е, на когото и да е човек, явно си разбира от това което прави, за разлика от много други които са прашутисти. Не разбирам интереса му към футбола и това, че харчи пари за ритнитопковци и подобни плебейски простотии, но всеки си има слабости.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Е кой , кой ....аз бе , признавам си.

          значи ти си съдружникът ми??? защо се криеш???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
            Както и много други по времето на Костов започва възхода на Домусчиев.
            И е мнооого високо в йерархията - не случайно са му е дадени едни от най-готините хапки - фармацията
            Те на Банев, Захариев и Божков дадоха много по-вече,но както е казал народът от
            всяко дърво свирка не става.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Кирил Домусчиев сам си е създал и управлява бизнеса, колкото и невероятно да ти звучи.
              Хехеххехех.....тури го това в темата с бисери и вицове.

              Коментар


              • Бързи, смели, сръчни...

                21.04.2000 г / “Напредък холдинг” е купувачът на “Биовет” - Пещера...

                26.04.2000 г / Конкурент оспорва приватизацията на "Биовет"

                Така стават нещата. С 1 млн в левия джоб и 9.7 млн. в десния получени "експресно" за 7 дена от "Булбанк", срещу залог на дяловете в предприятието и ставаш велик предприемач, милионер, инвеститор, спортен бос и т.н. Ако трябва да сме честни, май Домусчиеви са спечелили първия си мач в Шампионската лига баш тогава, през 2000 г. А ние лапахме мухите. От масовата приватизация си пазя скъп спомен. Срещу всичките си 25 000 инвестиционни бона получих около 40 и кусур лева с които си купих една флашка от 512МВ. Бяха доста скъпи в навремето. Това ми остана на мене от МП.
                Vanitas vanitatum...

                Коментар


                • Както и много други по времето на Костов започва възхода на Домусчиев.
                  И е мнооого високо в йерархията - не случайно са му е дадени едни от най-готините хапки - фармацията
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                    питайте Google..
                    Попитахме го и ето какво ни каза. Едно "брадато" разследване на в-к СЕГА, от 20 март 2000 г :

                    Приватизацията на "Биовет" разгоря пореден скандал
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      Е кой , кой ....аз бе , признавам си.
                      Помогни и на мен така!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от houlta Разгледай мнение
                        Някой знае ли кой е истинския собственик на Биовет и БМФ или кой седи за Домусчиев. Според едни седят ТИМ, според други Първанов, Боко-тиквата или Нора Ананиева. За мен е по-вероятно Нора Ананиева. За всички ни е известно, че майка му е била директор на завод Балкан в Ловеч. А на времето без разрешението на баба Нора никой не е заемал подобна длъжност в Ловеч.
                        Е кой , кой ....аз бе , признавам си.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Защо в България все търсим кой седи зад някой?
                          Със сигурност някой му е помогнал в началото, но ако този човек не е имал поне бизнес нюх - сега нямаше да е там, където е!
                          Евала на Домусчиев затова, което прави с Лудогорец!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            Кирил Домусчиев сам си е създал и управлява бизнеса, колкото и невероятно да ти звучи.
                            питайте Google..
                            мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от houlta Разгледай мнение
                              Някой знае ли кой е истинския собственик на Биовет и БМФ или кой седи за Домусчиев. Според едни седят ТИМ, според други Първанов, Боко-тиквата или Нора Ананиева. За мен е по-вероятно Нора Ананиева. За всички ни е известно, че майка му е била директор на завод Балкан в Ловеч. А на времето без разрешението на баба Нора никой не е заемал подобна длъжност в Ловеч.
                              Кирил Домусчиев сам си е създал и управлява бизнеса, колкото и невероятно да ти звучи.

                              Коментар


                              • Кирил Домусчиев

                                Някой знае ли кой е истинския собственик на Биовет и БМФ или кой седи за Домусчиев. Според едни седят ТИМ, според други Първанов, Боко-тиквата или Нора Ананиева. За мен е по-вероятно Нора Ананиева. За всички ни е известно, че майка му е била директор на завод Балкан в Ловеч. А на времето без разрешението на баба Нора никой не е заемал подобна длъжност в Ловеч.
                              Working...
                              X