IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бързи 8000лв. на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
    Много е важно да се диверсифицира!
    Разпределяш по равно в Мостстрой, Холдинг Пътища, Меком, Полимери и Кремиковци!
    Бравос! Отговор за 1 мил. долара!
    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

    Коментар


    • След ръстовете от последните дни не мисля че моментът е добър за влизане на БФБ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
        Много е важно да се диверсифицира!
        Разпределяш по равно в Мостстрой, Холдинг Пътища, Меком, Полимери и Кремиковци!

        Коментар


        • Много е важно да се диверсифицира!
          Разпределяш по равно в Мостстрой, Холдинг Пътища, Меком, Полимери и Кремиковци!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
            Дайте идея едни готови 8 каймета как най-правилно според вас да разпределя на БФБ.
            Моля да не ми давате други идеи за харчене на сумата освен на БФБ!
            Благодаря предварително за всички находчиви отговори. Интересува ме разпределението на сумата в проценти или крайни числа в дадени акции.
            Бабит, преди да се изкаже каквото и да е мнение, трябва ти да решиш няколко неща:

            1. Колко време смяташ да държиш акциите?
            2. Каква доходност търсиш като % - имай предвид, че голям %= голям риск от загуба.
            3. Има ли вероятност парите да ти потрябват спешно и да се наложи да го продаваш на пожар.
            4............
            5...........
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              ааааааа вярно че имаше такива
              аааааааааа, как ги чакам пак да се появят.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Значи си от скоро във форума...
                Имаше - какво да купя за 40 К, 200 К, какви коли кара, какви часовници носи ...преуспелият инвеститор....
                ааааааа вярно че имаше такива

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Е само такава тема нямаше във форума!
                  Значи си от скоро във форума...
                  Имаше - какво да купя за 40 К, 200 К, какви коли кара, какви часовници носи ...преуспелият инвеститор....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                    Дайте идея едни готови 8 каймета как най-правилно според вас да разпределя на БФБ.
                    Моля да не ми давате други идеи за харчене на сумата освен на БФБ!
                    Благодаря предварително за всички находчиви отговори. Интересува ме разпределението на сумата в проценти или крайни числа в дадени акции.
                    Ние пием ракия може ни черпиш

                    Коментар


                    • Е само такава тема нямаше във форума!

                      Коментар


                      • Бързи 8000лв. на БФБ

                        Дайте идея едни готови 8 каймета как най-правилно според вас да разпределя на БФБ.
                        Моля да не ми давате други идеи за харчене на сумата освен на БФБ!
                        Благодаря предварително за всички находчиви отговори. Интересува ме разпределението на сумата в проценти или крайни числа в дадени акции.
                      Working...
                      X