IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Област Плевен

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам кой ти плаща да пишеш глупости за Плевен, ама, край нямат !
    Ти , въобще, стъпвал ли си последните 5 г. в този град или и ти пишеш отдалече ?
    За малко твое инфо / и преди ти бях писал много други неща , ама не вдяваш ! / :
    1. Вапцаров и сега произвежда.
    2.Стъкларският и сега произвежда
    3. Алуминий и сега леят
    4. на мястото на чугунолеярният ще строят ново заводче.
    5. Пълно е с маслобойни , шивашки и мебелни производители. Дребни, ама има.
    6. Мелницата си работи и хлебният също.
    7. Ремонтът на пътя Ловеч - Плевен е завършен преди дни. Изцяло подменена настилка на голяма част от пътя.
    8. Връзка с В.Търново и Румъния имаш по не лош път.
    9. нови сгради се строят в Плевен, ама, трябва да дойдеш до Плевен за да видиш !
    10 Млади хора - пълно. Поразходи се през почивните дни- Ама , отново, ще трябва да дойдеш на Плевен.
    11. Заплати - над 400 лв / дори ти давах множество примери , преди / !

    Аман от некомпетентни и платени глупости !


    Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Лордов за съжаление Плевен е съсипан.Няма ги 40 завода.Не искам да ги изброявам щото не ми е приятно.Плевен беше пълен с машиностроителни заводи текстилни и какво ли не бирена фабрика винзавод.В Славяново Кочо Караджов беше направил нещо уникално 25 центъра с по 25 обора кокошарници разпръснати на по 3-4км един от друг с фуражен завод вътре.Имаше птицекланница в Плевен Родопа Кирков.Само селскостопанската продукция нямаше обиране.А колко лозя имаше....Синята чума воглаве с Филип Димитров и Иван Костов съсипаха всичко.За Плама Нефт и газ и Ядрения завод изобщо няма какво да говоря.Вапцаров произвеждаше уникални водни турбини.На Чаира турбините са правени в него.Завод за алуминиеви отливки Илинден Чугунолеярен Стоманолеярен завод.Шест дапа имаше.Плевен беше разпредиделен търговски център за половин Северна България,Имаше мелница мебелен завод Химремонт Завод за химическо машиностроене.Уникален завод Генерал Ганецки който произвеждаше греди за мостове.Виадуктите по магистралите са построени тука.Циментов завод.Фуражен.Завод за олио Мелница и колко дребни фабрики имаше...Днес 99% от това е унищожено.В Плевен работа за интелигентни хора няма.Нашите деца напускат в посока София Варна Германия Англия Испания Италия Гърция.Тук един мъж мое да е нощен пазач или някакъв дребен бизнес бакалийка търговийка.Жените шивачки.А е настанал мор по шивашкото ишлеме и в Плевен няма да остане никой.Това че пишат глупости за 106000 жители не е вярно,Според мен едва ли има повече от 50-60000.Като тръгнеш по улиците пенсионери и такива над 40г.Трагедия.Пътища няма дупки трапища.25 години нашата държава не мое да направи 60 км магистрала от Ябланица поне със София да ни свърже.Още караме по пътя от Османската империя.Нямаме връзка с Румъния с Търново.Пътя за Ловеч е отврат.Изобщо нямам думи.Незнам тия хора как са се излъгали да правят завод в Плевен.Тука е рая на хипермаркетите.Само такива магазини.Заплати 400 кинта ако щеш.В Плевен не се строи нито една сграда в момента.Нито една....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pavlin Разгледай мнение
      [B][COLOR="Red"]

      В тази връзка може ли някой да даде повече инфо точно къде ще мине трасето на Хемус между Плевен и Ловеч, по медиите само схематично се пуска по нещо като нищо...важно е да се знае от всички, а не само от близките до т.нар. управляващи...
      Доколкото знам близо до отбивката за хижа ЛИПИТЕ
      За повече инфо виж тук http://www.ncsip.bg/

      Коментар


      • .....25 години нашата държава не мое да направи 60 км магистрала - от Ябланица поне със София да ни свърже. Още караме по пътя от Османската империя. Нямаме връзка с Румъния, с Търново. Пътят за Ловеч е отврат....

        Ей тук е заровено кучето според мен
        Ако магистрала Хемус вървеше с маалко по-бързи темпове, ДАЙ БОЖЕ СКОРО И ТУК ДА ТРЪГНЕ!!!, ще се раздвижат нещата, а отдавна трябваше поне до Плевен-Ловеч да е стигнала тази отсечка от нея. Пътят за Ловеч вече се ремонтира

        В тази връзка може ли някой да даде повече инфо точно къде ще мине трасето на Хемус между Плевен и Ловеч, по медиите само схематично се пуска по нещо като нищо...важно е да се знае от всички, а не само от близките до т.нар. управляващи...
        Last edited by pavlin; 12.05.2014, 13:31.
        Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Лордов за съжаление Плевен е съсипан.Няма ги 40 завода.Не искам да ги изброявам щото не ми е приятно.Плевен беше пълен с машиностроителни заводи текстилни и какво ли не бирена фабрика винзавод.В Славяново Кочо Караджов беше направил нещо уникално 25 центъра с по 25 обора кокошарници разпръснати на по 3-4км един от друг с фуражен завод вътре.Имаше птицекланница в Плевен Родопа Кирков.Само селскостопанската продукция нямаше обиране.А колко лозя имаше....Синята чума воглаве с Филип Димитров и Иван Костов съсипаха всичко.За Плама Нефт и газ и Ядрения завод изобщо няма какво да говоря.Вапцаров произвеждаше уникални водни турбини.На Чаира турбините са правени в него.Завод за алуминиеви отливки Илинден Чугунолеярен Стоманолеярен завод.Шест дапа имаше.Плевен беше разпредиделен търговски център за половин Северна България,Имаше мелница мебелен завод Химремонт Завод за химическо машиностроене.Уникален завод Генерал Ганецки който произвеждаше греди за мостове.Виадуктите по магистралите са построени тука.Циментов завод.Фуражен.Завод за олио Мелница и колко дребни фабрики имаше...Днес 99% от това е унищожено.В Плевен работа за интелигентни хора няма.Нашите деца напускат в посока София Варна Германия Англия Испания Италия Гърция.Тук един мъж мое да е нощен пазач или някакъв дребен бизнес бакалийка търговийка.Жените шивачки.А е настанал мор по шивашкото ишлеме и в Плевен няма да остане никой.Това че пишат глупости за 106000 жители не е вярно,Според мен едва ли има повече от 50-60000.Като тръгнеш по улиците пенсионери и такива над 40г.Трагедия.Пътища няма дупки трапища.25 години нашата държава не мое да направи 60 км магистрала от Ябланица поне със София да ни свърже.Още караме по пътя от Османската империя.Нямаме връзка с Румъния с Търново.Пътя за Ловеч е отврат.Изобщо нямам думи.Незнам тия хора как са се излъгали да правят завод в Плевен.Тука е рая на хипермаркетите.Само такива магазини.Заплати 400 кинта ако щеш.В Плевен не се строи нито една сграда в момента.Нито една....
          +1

          Коментар


          • Новината е, че се откриват два нови завода. Работа и заплати. Добър пример за други западни компании, които оглеждат района. Надежда за жителите там (свестни хора като цяло)

            А човек като чете бай се Печо, ще остане с впечатление, че новината е закриване на последните 2 завода и масова епидемия, но само сред българите в областта (ПАЗИ БОЖЕ!).

            Бай Печо, това че ти въздишаш по бай Тошо не значи, че хората в областта нямат право да се развиват, да се надяват и да мечтаят. Стига си тия дърташки вайкания, новината е добра и дано това да е само едно добро начало за града, а всичко хубаво да предстои!


            Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Груйчи хубави жени в Плевен дал Господ.Сега са разкопали центъра.Като знам ГЕРБ как строи нищо чудно площада да си остане така.Земята ражда но няма кой да работи.Областта застарява и се циганизира.Аз мисля че Плевен е заминал.Раждат се по 1200 деца за цялата област.Умножи го по 75 набора и ще видиш каква катастрофа идва.А да не говорим че поне 500 от тия деца не са българи

            Коментар


            • Груйчи хубави жени в Плевен дал Господ.Сега са разкопали центъра.Като знам ГЕРБ как строи нищо чудно площада да си остане така.Земята ражда но няма кой да работи.Областта застарява и се циганизира.Аз мисля че Плевен е заминал.Раждат се по 1200 деца за цялата област.Умножи го по 75 набора и ще видиш каква катастрофа идва.А да не говорим че поне 500 от тия деца не са българи

              Коментар


              • колко си прав - за огромно съжаление. Преди Нова година ходих до Плевен - наистина разсипията е огромна Особено видно е по самочувствието на хората, което никакво го няма. Оставихме 3 лева бакшиш на сервитьорката и тя се побърка от кеф - тук, в София, и усмивка няма да ти покажат за толкова дребна сума И най-вече липсват хубавите жени, а те са основен лакмус за състоянитео на една област - преди съм си чупул врата да се обръщам в Плевен, сега е останал само споменът за онези момичета - то и аз бях доста по-млад де, ма


                И все пак мисля, че все още има надежда за Плевен и региона - земята все още ражда, но само със земеделие не става, трябва и промишленост, а тя, както каза и бате Пешо си замина, а наистина имааше огромна индустрия в града. Ех, стана ми носталгично - кръстниците ми са от Плевен и ходехме често до там.
                Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Лордов за съжаление Плевен е съсипан.Няма ги 40 завода.Не искам да ги изброявам щото не ми е приятно.Плевен беше пълен с машиностроителни заводи текстилни и какво ли не бирена фабрика винзавод.В Славяново Кочо Караджов беше направил нещо уникално 25 центъра с по 25 обора кокошарници разпръснати на по 3-4км един от друг с фуражен завод вътре.Имаше птицекланница в Плевен Родопа Кирков.Само селскостопанската продукция нямаше обиране.А колко лозя имаше....Синята чума воглаве с Филип Димитров и Иван Костов съсипаха всичко.За Плама Нефт и газ и Ядрения завод изобщо няма какво да говоря.Вапцаров произвеждаше уникални водни турбини.На Чаира турбините са правени в него.Завод за алуминиеви отливки Илинден Чугунолеярен Стоманолеярен завод.Шест дапа имаше.Плевен беше разпредиделен търговски център за половин Северна България,Имаше мелница мебелен завод Химремонт Завод за химическо машиностроене.Уникален завод Генерал Ганецки който произвеждаше греди за мостове.Виадуктите по магистралите са построени тука.Циментов завод.Фуражен.Завод за олио Мелница и колко дребни фабрики имаше...Днес 99% от това е унищожено.В Плевен работа за интелигентни хора няма.Нашите деца напускат в посока София Варна Германия Англия Испания Италия Гърция.Тук един мъж мое да е нощен пазач или някакъв дребен бизнес бакалийка търговийка.Жените шивачки.А е настанал мор по шивашкото ишлеме и в Плевен няма да остане никой.Това че пишат глупости за 106000 жители не е вярно,Според мен едва ли има повече от 50-60000.Като тръгнеш по улиците пенсионери и такива над 40г.Трагедия.Пътища няма дупки трапища.25 години нашата държава не мое да направи 60 км магистрала от Ябланица поне със София да ни свърже.Още караме по пътя от Османската империя.Нямаме връзка с Румъния с Търново.Пътя за Ловеч е отврат.Изобщо нямам думи.Незнам тия хора как са се излъгали да правят завод в Плевен.Тука е рая на хипермаркетите.Само такива магазини.Заплати 400 кинта ако щеш.В Плевен не се строи нито една сграда в момента.Нито една....
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Лордов за съжаление Плевен е съсипан.Няма ги 40 завода.Не искам да ги изброявам щото не ми е приятно.Плевен беше пълен с машиностроителни заводи текстилни и какво ли не бирена фабрика винзавод.В Славяново Кочо Караджов беше направил нещо уникално 25 центъра с по 25 обора кокошарници разпръснати на по 3-4км един от друг с фуражен завод вътре.Имаше птицекланница в Плевен Родопа Кирков.Само селскостопанската продукция нямаше обиране.А колко лозя имаше....Синята чума воглаве с Филип Димитров и Иван Костов съсипаха всичко.За Плама Нефт и газ и Ядрения завод изобщо няма какво да говоря.Вапцаров произвеждаше уникални водни турбини.На Чаира турбините са правени в него.Завод за алуминиеви отливки Илинден Чугунолеярен Стоманолеярен завод.Шест дапа имаше.Плевен беше разпредиделен търговски център за половин Северна България,Имаше мелница мебелен завод Химремонт Завод за химическо машиностроене.Уникален завод Генерал Ганецки който произвеждаше греди за мостове.Виадуктите по магистралите са построени тука.Циментов завод.Фуражен.Завод за олио Мелница и колко дребни фабрики имаше...Днес 99% от това е унищожено.В Плевен работа за интелигентни хора няма.Нашите деца напускат в посока София Варна Германия Англия Испания Италия Гърция.Тук един мъж мое да е нощен пазач или някакъв дребен бизнес бакалийка търговийка.Жените шивачки.А е настанал мор по шивашкото ишлеме и в Плевен няма да остане никой.Това че пишат глупости за 106000 жители не е вярно,Според мен едва ли има повече от 50-60000.Като тръгнеш по улиците пенсионери и такива над 40г.Трагедия.Пътища няма дупки трапища.25 години нашата държава не мое да направи 60 км магистрала от Ябланица поне със София да ни свърже.Още караме по пътя от Османската империя.Нямаме връзка с Румъния с Търново.Пътя за Ловеч е отврат.Изобщо нямам думи.Незнам тия хора как са се излъгали да правят завод в Плевен.Тука е рая на хипермаркетите.Само такива магазини.Заплати 400 кинта ако щеш.В Плевен не се строи нито една сграда в момента.Нито една....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    След като дълги години леви и десни съсипваха област Плевен, време беше някой от управляващите да направи така, че икономиката в областта да се съживи! Плевен, Ловеч, освен , че ще са на пътя на "Южен поток", са и стратегически важни градове още през руско-турската освободителна война, както и сега за икономиката на страната.
                    Поклон пред Ганчев, че вкара китайците в Ловеч да правят автомобили. Поклон и пред Стойнев, че договори производство на авточасти за такива!
                    http://dnes.dir.bg/news/zavod-pleven...16662888?nt=10
                    Успех на град Плевен и областта!
                    Лорде, уж леви и десни съсипвали, пък после козируваме на Стойнев? Едно решение за инвестиция на завод не се прави за 3, 6, 9 месеца, може да бъдеш сигурен в това. И какво, ако го няма Стойнев след 2 г. ще затворят завода ли след всички инвестиции?
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • След като Ганчев вкара китайците, е редно Цветан Василев да докара руснаците да правят Лада в България.
                      Лордов, едно ченге ми обясняваше че китайците искали да вкарат техни банки в България да ни финансират, но американците не давали..., аз си мисля че по скоро руснаците не дават?
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • крайно време беше да се направи нещо за този град-цели семейства се изселиха от тук заради липсата на препитание.Дано всичко да не приключи само с тази единствена крачка в правилната посока,а да я последва и втора и трета...и т.н.

                        Коментар


                        • Област Плевен

                          След като дълги години леви и десни съсипваха област Плевен, време беше някой от управляващите да направи така, че икономиката в областта да се съживи! Плевен, Ловеч, освен , че ще са на пътя на "Южен поток", са и стратегически важни градове още през руско-турската освободителна война, както и сега за икономиката на страната.
                          Поклон пред Ганчев, че вкара китайците в Ловеч да правят автомобили. Поклон и пред Стойнев, че договори производство на авточасти за такива!
                          http://dnes.dir.bg/news/zavod-pleven...16662888?nt=10
                          Успех на град Плевен и областта!
                        Working...
                        X