IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво става тук? Направо DoS атака! Природни закони, Бог, свободна воля, детеминизъм, Черкезов с танковете ... Та за какво беше думата ?
    Ама пък ме замислихте - нашите "тиквуняци" ли все правят грешния избор, или може би носят лош късмет (не само на нас)?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Да, имахме късмет с Косово, но той се състоеше единствено в това, че по него време на власт бяха ОДС. Късметът е дотук, останалото- правилните и националноотговорни политики провеждани от Костов и правителството му, нещо, което никога не е могло да се каже за левите чукундури и в частност- сегашното правителство.
      Настоящата ситуация е инспириране от некадърността на БСП и останалата пасмина.
      Няма да му простя на Бат Сали, грешка на Бат Костоф че не присъедини Косово или поне Македония към границите на страната ни. Имахме силна армия и силни международни позиции.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
        Объркал си се. Free will е раздавал само в буржоазните общества. Тук винаги си е царял детерминизъм.
        Бе я да ми се махаш от главата с тея купешки думички бе Детерминизъм на баба ти фърчилото . Това че сам си си сложил конските капаци, си е лично твой персонален проблем.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
          Много си е умен даже, нали ви е дал свободна воля,
          Объркал си се. Free will е раздавал само в буржоазните общества. Тук винаги си е царял детерминизъм.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
            Тоя господ мноу тъп бе. Или тия работи ги прави срещу кебабчета?
            Не не ги прави срещу кебабчета.Той кебапчета не яде.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
              Много си е умен даже, нали ви е дал свободна воля, айде избирайте си, който сакате Ма вие все некакви такива сакати си ги избирате, па после Господ ви е виновен
              Глас народен- глас Божи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Разбира се.
                Забравил си да сложиш емотикони, нали?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                  Тоя господ мноу тъп бе. Или тия работи ги прави срещу кебабчета?
                  Много си е умен даже, нали ви е дал свободна воля, айде избирайте си, който сакате Ма вие все некакви такива сакати си ги избирате, па после Господ ви е виновен

                  Коментар


                  • Тоя господ мноу тъп бе. Или тия работи ги прави срещу кебабчета?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Кесаревото кесарю, божието- Богу!
                      Еее, Бате Пешо, на Орешарски от Бога ли му е дадена властта?
                      Разбира се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Не забравяй че всяка власт е от Бога.В момента в който престане да изпълнява волята Му бива помитана.Имай търпение и не се коси каквото трябва да стане ще стане.Виж дали ни харесва това е друг момент.Но не политиците изгониха два милиона българи.Голямата част заминаха от лакомия и мислеха че там ще берат пачки долари и евра както мангалите желязо.Може да не харесвам Тиквуняка но той е прав че нашия нефт са храните.Просто трябва да произвеждаме храни и да изнасяме.Нашите пазари са на Изток бившите републики на СССР и арабелите.Да знаеш от мен че и този път сме на страната на губещите.За мен няма никакво съмнение.Много скоро в рамките на до 15г Западът ще бъде пометен.Запомни добре това.
                        Кесаревото кесарю, божието- Богу!
                        Еее, Бате Пешо, на Орешарски от Бога ли му е дадена властта?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Със Сърбия и Косово извадихме късмет, защото гърците имаха повече какво да дадат от нас.
                          .
                          Да, имахме късмет с Косово, но той се състоеше единствено в това, че по него време на власт бяха ОДС. Късметът е дотук, останалото- правилните и националноотговорни политики провеждани от Костов и правителството му, нещо, което никога не е могло да се каже за левите чукундури и в частност- сегашното правителство.
                          Настоящата ситуация е инспириране от некадърността на БСП и останалата пасмина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Не забравяй че всяка власт е от Бога.В момента в който престане да изпълнява волята Му бива помитана.Имай търпение и не се коси каквото трябва да стане ще стане.Виж дали ни харесва това е друг момент.Но не политиците изгониха два милиона българи.Голямата част заминаха от лакомия и мислеха че там ще берат пачки долари и евра както мангалите желязо.Може да не харесвам Тиквуняка но той е прав че нашия нефт са храните.Просто трябва да произвеждаме храни и да изнасяме.Нашите пазари са на Изток бившите републики на СССР и арабелите.Да знаеш от мен че и този път сме на страната на губещите.За мен няма никакво съмнение.Много скоро в рамките на до 15г Западът ще бъде пометен.Запомни добре това.
                            Ма нали и аз това казвам, ние с наща велика карма, винаги заемаме губещата страна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
                              За този природен закон съм съгласен.
                              Проблемът обаче е, че лакомията и големия гъз в случая е на политиците, а затритата глава е на друг. Според природните закони, този друг се опитва да се защитава, но го натискат и манипулират да си трае. Социално и етническо инженерство на глобалистите отвсякъде, а ти говориш за природни закони.
                              И аз признавам природните закони, но те не са човешките закони. Затова мотиката ни бие редовно по челото.

                              Не забравяй че всяка власт е от Бога.В момента в който престане да изпълнява волята Му бива помитана.Имай търпение и не се коси каквото трябва да стане ще стане.Виж дали ни харесва това е друг момент.Но не политиците изгониха два милиона българи.Голямата част заминаха от лакомия и мислеха че там ще берат пачки долари и евра както мангалите желязо.Може да не харесвам Тиквуняка но той е прав че нашия нефт са храните.Просто трябва да произвеждаме храни и да изнасяме.Нашите пазари са на Изток бившите републики на СССР и арабелите.Да знаеш от мен че и този път сме на страната на губещите.За мен няма никакво съмнение.Много скоро в рамките на до 15г Западът ще бъде пометен.Запомни добре това.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                ....Лакомията и големия гъз винаги са затривали главата.Ма кой съм аз да преча
                                За този природен закон съм съгласен.
                                Проблемът обаче е, че лакомията и големия гъз в случая е на политиците, а затритата глава е на друг. Според природните закони, този друг се опитва да се защитава, но го натискат и манипулират да си трае. Социално и етническо инженерство на глобалистите отвсякъде, а ти говориш за природни закони.
                                И аз признавам природните закони, но те не са човешките закони. Затова мотиката ни бие редовно по челото.

                                Коментар

                                Working...
                                X