IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Всички бели човеци ли изсмукваме "соковете на света", Гигов?.Тези- дето да са ги изсмукали, да си чистят сами органичните отпадъци.
    Има и друга възмижнист и не е необходимо да подкрепяш "твоите" във всяка тяхна идиотия.
    +++

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Всички бели човеци ли изсмукваме "соковете на света", Гигов? Тези- дето да са ги изсмукали, да си чистят сами органичните отпадъци.
      Има и друга възмижнист и не е необходимо да подкрепяш "твоите" във всяка тяхна идиотия.


      Всички маце, всички...

      Нали ВСИЧКИ ползваме ток, вода, пенсионна система, медицинска помощ, образование... и прочее и прочее придобивки на цивилизацията.
      Ами голямата част от тези придобивки не са само резултат от труда на "белия" човек, ами и от изсмукването на жизнените сокове на света от страна на белия човек.
      Ти кола караш ли, возиш ли се? Да. Ама като се возиш не се замисляш от къде идва нефта, та да имаш бензин за колата.
      Ами от третия свят идва!
      Ами метали, руди, суровини, енергия.... всичко което се добива в "черния" свят и отива в "белия".
      Банани ядеш ли? Вероятно.
      Кафе пиеш ли? Със сигурност.
      Естествения каучук расте по дърветата, ама пак в "третия" свят.
      Колко да изброявам?


      Малко съм философски настроен, ама мисля че има защо.

      А колкото до "моите", които подкрепям, най-любезно ще те попитам точно коя идиотия имаш предвид. Щото не подкрепям всичките им идиотии.
      Много държа да отговориш на въпроса ми какво имаш предвид с
      не е необходимо да подкрепяш "твоите" във всяка тяхна идиотия
      ???
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Колега, моите уважения, ама ако можех аз или Кристалина да отговорим на тези въпроси, то няма съмнение чия щеше да е Нобеловата награда за мир на Столетието!

        Помисли малко над думите, които съм подчертал в предния пост.
        Просто помисли без емоции.
        "Белият" човек, колега, от доста векове изсмуква "соковете на света". Може би наближава времето, когато ще трябва да заплати своята сметка.
        И моите уважения, колега, но ние не сме от "белите хора".
        Не виждам защо аз трябва да плащам сметката на "белия човек" за л.. та, дето ги е забъркал, а той да се крие зад гърба ми и да гъгняви "демократичните" си мантри.
        Нобеловата награда за мир знам кой трябва да я получи, анти-наградата също - ЕС и САЩ дето сеят тероризъм по света. Връчвам им я на момента (анти-наградата) - 7,62 в челото.

        Коментар


        • Nikolai Markov
          Към настоящия момент България не граничи със страна, която да застрашава живота или свободата на когото и да било, а Сирия – доколкото е известно от географска гледна точка – не граничи с България. Поради тази причина изключението по чл. 4, ал. 5 от ЗУБ за не преследване на незаконно пресичане на държавните граници от лица, бягащи за да спасят живота и свободата си, не може да бъде приложено по отношение на „сирийските бежанци“, нахлуващи в България през сухопътната ни граница с Турция. Турция не застрашава по никакъв начин живота и/ли здравето на тези лица. Ето защо, попаднали на нейна територия (ако действително са бежанци), те могат да потърсят убежище, включително и в България, но вече без да се ползват от цитираното изключение по ЗУБ.
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Колега, моите уважения, ама ако можех аз или Кристалина да отговорим на тези въпроси, то няма съмнение чия щеше да е Нобеловата награда за мир на Столетието!

            Помисли малко над думите, които съм подчертал в предния пост.
            Просто помисли без емоции.
            "Белият" човек, колега, от доста векове изсмуква "соковете на света". Може би наближава времето, когато ще трябва да заплати своята сметка.
            Всички бели човеци ли изсмукваме "соковете на света", Гигов? Тези- дето да са ги изсмукали, да си чистят сами органичните отпадъци.
            Има и друга възмижнист и не е необходимо да подкрепяш "твоите" във всяка тяхна идиотия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
              Гигов, и ти ли бе? За бежанците от войната добре, ами другите? На това дето искат да ни направят не му ли се казваше "буферна зона". Мангалите в зоната, африканците в зоната, сирийските бежанци "от войната" и те в зоната. Западняците опоскаха каквото можаха и сега ни обръщат на изолатор за всеки дето е потенциалния кошмар на лобиста.
              Като толкова искате да се помага на бежанците от войната това ли е начинът, или той е да се действа да се прекрати войната. Защо въпросната "сталинка" не постави въпроса в ЕС, кой подхранва конфликта, кой въоръжава фундаменталистите, защо се избиват сирийските християни, защо и поради какви причини ни налазиха и африканците, дали не е в резултат на политиката и действията на ЕС и САЩ? Писна ми да някой да се прави на добър за моя сметка. "С чужда пита, майчин помен." На никой не съм длъжен за нищо, хеле пък на ЕС! От ЕС болшинството тук са само на загуба! След 24 години преход към по прогресивния строй - помощи от ЕС за бедните в България!
              Черкезов, с теб съм! Пиши ме за втория танк! Ти на Изток, аз на Запад!
              Колега, моите уважения, ама ако можех аз или Кристалина да отговорим на тези въпроси, то няма съмнение чия щеше да е Нобеловата награда за мир на Столетието!

              Помисли малко над думите, които съм подчертал в предния пост.
              Просто помисли без емоции.
              "Белият" човек, колега, от доста векове изсмуква "соковете на света". Може би наближава времето, когато ще трябва да заплати своята сметка.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                От отвращение не искам да коментирам долната простотия. Да наречеш еврокомисарят по въпроса на кризите "сталинка" и "за бесило"... може да поражда само отвращение.
                Със съжаление трябва да констатирам, че дори цял общински съвет, на Казанлък, може да приеме едно абсолютно НЕХУМАННО решение.
                Това не е толкова учудващо обаче на общия фон на идиотията, която напоследък се вихри в нашата мила родина.
                Визирам и днешното решение на НС.

                Как не можа милостивия български народ да разбере, че тези хора са бежанци, в огромната си част са избягали от войната, избягали са от смъртта и разрушението в родината си. Че тези хора са нещастни, щото са загубили дом, родина, семейство, приятели.
                Що за идиотия да искаш да гониш такива хора????? Недоумявам просто!!!

                По този повод искам да пусна едно според мен прозрение на Дейвид Балдачи от книгата му "Да спасиш свидетел". Става въпрос за разговор на един сенатор с лобист, който лобира в интерес на бедни държави.




                Дали кошмарът на този лобист не се превръща в реалност?
                Гигов, и ти ли бе? За бежанците от войната добре, ами другите? На това дето искат да ни направят не му ли се казваше "буферна зона". Мангалите в зоната, африканците в зоната, сирийските бежанци "от войната" и те в зоната. Западняците опоскаха каквото можаха и сега ни обръщат на изолатор за всеки дето е потенциалния кошмар на лобиста.
                Като толкова искате да се помага на бежанците от войната това ли е начинът, или той е да се действа да се прекрати войната. Защо въпросната "сталинка" не постави въпроса в ЕС, кой подхранва конфликта, кой въоръжава фундаменталистите, защо се избиват сирийските християни, защо и поради какви причини ни налазиха и африканците, дали не е в резултат на политиката и действията на ЕС и САЩ? Писна ми да някой да се прави на добър за моя сметка. "С чужда пита, майчин помен." На никой не съм длъжен за нищо, хеле пък на ЕС! От ЕС болшинството тук са само на загуба! След 24 години преход към по прогресивния строй - помощи от ЕС за бедните в България!
                Черкезов, с теб съм! Пиши ме за втория танк! Ти на Изток, аз на Запад!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  Почна се http://www.blitz.bg/news/article/155750



                  Трябват ми само 100 танка , .
                  Ами два май имаме Дай оферта другите 98 от де да ги купим, нали си бизнесмен пак в играта.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • От отвращение не искам да коментирам долната простотия. Да наречеш еврокомисарят по въпроса на кризите "сталинка" и "за бесило"... може да поражда само отвращение.
                    Със съжаление трябва да констатирам, че дори цял общински съвет, на Казанлък, може да приеме едно абсолютно НЕХУМАННО решение.
                    Това не е толкова учудващо обаче на общия фон на идиотията, която напоследък се вихри в нашата мила родина.
                    Визирам и днешното решение на НС.

                    Как не можа милостивия български народ да разбере, че тези хора са бежанци, в огромната си част са избягали от войната, избягали са от смъртта и разрушението в родината си. Че тези хора са нещастни, щото са загубили дом, родина, семейство, приятели.
                    Що за идиотия да искаш да гониш такива хора????? Недоумявам просто!!!

                    По този повод искам да пусна едно според мен прозрение на Дейвид Балдачи от книгата му "Да спасиш свидетел". Става въпрос за разговор на един сенатор с лобист, който лобира в интерес на бедни държави.

                    Уорд остави чашата си.

                    — Мисля, че знам. С годините борбата ти започна да става все по-благородна. Тръгнал си да спасяваш един свят, за който никой не дава пукната пара. Наистина не съм чул някой друг да постъпва така.

                    Бюканън поклати глава.

                    — Бедно ирландско хлапе се докопва със зъби и нокти до върха. Натрупва огромно състояние, после изведнъж прозира свещената истина и използва златните си години, за да помага на клетниците. Така ли си мислиш? По дяволите, Ръсти, не го правя от благородство, а чисто и просто от страх.

                    Уорд го изгледа любопитно.

                    — Как така?

                    Бюканън изправи рамене, събра длани и се изкашля. Досега не бе казвал това на никого. Дори и на Фейт. Може би си струваше да проговори поне веднъж. Естествено, щеше да прозвучи налудничаво, но Ръсти поне нямаше да се раздрънка.

                    — Разбираш ли, от време на време сънувам странен сън. В него Америка става все по-богата и по-богата, все по-тлъста и по-тлъста. Спортистът получава сто милиона долара, за да хвърля топка, кинозвездата взима двайсет милиона за някаква скапана роля, а манекенката ходи по бельо срещу един милион. Деветнайсетгодишен хлапак може да спечели милиард долара, като използва Интернет, за да ни продаде светкавично разни неща, от които изобщо не се нуждаем. — Бюканън млъкна, наведе глава над чинията и се усмихна мрачно. — А един политически посредник печели толкова, че може да си позволи собствен самолет. Все грабим и грабим богатствата на света. Изпречи ли ни се някой, прегазваме го и продължаваме да пеем старата песен за прекрасната Америка. Единствената останала суперсила в света, нали? После малко по малко светът се събужда и разбира какво представляваме — безсрамна измама. И всички тръгват насреща ни. С лодки, салове, витлови самолети и бог знае още какво. Първо хиляди, после милиони и накрая милиарди. И ни размазват. Захвърлят ни в тоалетната и пускат водата веднъж завинаги. Теб, мен, спортистите, кинозвездите, манекенките, Уолстрийт, Холивуд и Вашингтон. Цялата тази страна на измамата.

                    Уорд го гледаше с разширени очи.

                    — Боже мой, сън ли е това или кошмар?

                    Бюканън се навъси строго.

                    — Ти ми кажи.

                    Дали кошмарът на този лобист не се превръща в реалност?
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Тая продажница другарката Сталинка е за бесилото > http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/1...sme-nie.203441
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Почна се http://www.blitz.bg/news/article/155750

                        ''Представителят на Сирийска свободна армия у нас Осама Башир каза пред Нова ТВ, че би било добре, ако правителството им предостави обезлюдените села в Югоизточна България, в Странджа, за да могат неговите сънародници да се настанят там.

                        Башир поиска още сирийските бежанци, които ще дойдат у нас, да не бъдат разделяни на различни места, а да живеят в един регион.''

                        Още малко ще поискат държава да си направят!
                        Егати наглярите!!!

                        П.П.
                        Ако няма доблестни военни, аз съм готов да пазя границите. Трябват ми само 100 танка , 50 Катюшинки и 3000 верни кашика и ще им дам за душата на турчалята.
                        Last edited by Черкезов; 22.10.2013, 13:27.
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Видях едно мнение от друг форум, искам да ви го цитирам да го прочетете:

                          "Регистриран на: 17.02.2010, 17:15 5. Гражданинът | 22.10.2013 11:36

                          tashunko-sapa,
                          НЯМА КАК ДА ПРАТИМ ТЕЗИ ХОРА В ДРУГИТЕ СТРАНИ ОТ ЕС! Там не ги искат. Съгласно правото на ЕС, винаги имат право да ги връщат в страната в която са получили статут на бежанци! Още повече ние не сме в ШЕНГЕН и никога няма да влезем! ОТДАВНА НИ ПОГВОТВЯТ С ТУРСКИ СЕРИАЛИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И С ВЛАСТТА НА ДПС, ЗА ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧВА! ОГЪНЯТ НА АНАДОЛА ИДВА ВЪВ ВИД НА НЕЛЕГАЛНИ ЕМИГРАНТИ ОТ АФРИКА И БЛИЗКИЯ ИЗТОК, ПРОПУСКАНИ СЪС СЪДЕЙСТВИЕТО НА ОГРОМНАТА ТУРСКА ГРАНИЧНА ПОЛИЦИЯ И ТУРСКАТА ДЪРЖАВА. ТОЗИ ОГЪН СЛЕД ВРЕМЕ ЩЕ ПРЕДИЗВИКА ИСTИНСКИ ДЕОМОГРАФСКИ ПОЖАР, КОЙТО МОЖЕ ДА ИЗПЕПЕЛИ БЪЛГАРИЯ! За 21 дни дават статут на бежанци на хора, което е все едно гражданство, без право на гласуване, което право ще получат след няколко години с гражданството. Незаконно проникващите у нас твърдят че нямат лични документи и никой не може да провери нито имената им, нито държавите от които идват! НЕ забравяйте, че всички в арабските държави говорят един език - арабски, а африканците - там е съвсем невъзможно да се провери - самите страни нямат бази данни на населението, камо ли някой от България да има достъп до тези данни. Никой не може да провери дали сред пристигащите орди от мюсюлмани няма криминални елементи и терористи. Едно е сигурно обаче - като вземат статут и тръгнат към страните от ЕС, масово ще ги връщат обратно у нас, както е според правото на ЕС. Няма как да ги транзитираме нататък. Ще си направят партия по- радикална от ДПС и ще раждат по 10 деца. Ако някой от тях почне терористична дейност, като в Косово и подпали цигани, турци и помаци, много лесно може да сполетим съдбата на сърбите там. След време етническите българи и хриситяните у нас ще станат малцинство. Ако стане сблъсък, международните сили ще идват да ни умиротворяват в полза на демократичните права на МЮСЮЛМАНСКОТО МНОЗИНСТВО, КАКВО СТАНА В Сърбия и Косово! НЕЗАБВАНО ВДИГАЙТЕ ДВОЙНА 5 МЕТРОВА ОГРАДА С РОВ ПО СРЕДАТА ПО ЦЯЛАТА 274 КМ. ГРАНИЦА С ТУРЦИЯ, А НЕ САМО НА НЯКАКВИ СИ ПИКЛИВИ 30 КИЛОМЕТРА. ПРАЩАЙТЕ ЦЯЛАРА АРМИЯ ДА ПАЗИ И ВЪЩАЙТЕ НЕЗАКОННИТЕ МИГРАНТИ ОБРАТНО В ТУРЦИЯ. ВСИЧКО ДРУГО Е ДЪРЖАВНА ИЗМЯНА!!!! Не забравяйте османското робство!!! Никой от нахлуващите на е военен бежанец, защото идва от страна, която не е във война - Турция, където за сирийците има бежански лагери, а черните от Африка да си се връщат в Африка обратно през Турция! "

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Аз пък мисля че селкото стопанство би могло наистина да произвежда дизел и няма да има нужда да се внася.
                            Може така е. Ма земята ни е малко, та трябва да избираш или да ядеш леб, или да пиеш дизел

                            Коментар


                            • Достатъчно бежанци приехме, а покрай тях влязоха и какви ли не криминални елементи. Ясно е, че целта е да се напълним с какви ли не други народи и да изчезнем като нация. Никоя от силните държави няма интерес да се развиваме добре

                              Коментар


                              • Бате Пешо

                                Аз пък мисля че селкото стопанство би могло наистина да произвежда дизел и няма да има нужда да се внася.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X