IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    КЕШ-а мястото му е във витрината до Шампионската лига и УЕФА.
    И там поне няма как да пречи на уискито за следващия мач
    Last edited by precakanoto; 14.09.2013, 11:54.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • КЕШ-а мястото му е във витрината до Шампионската лига и УЕФА.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Аналог, аз съм известен в Европа с това, че не продавам.
        Димитър, не следвам подписа си, щото КЕШ-а е недостатъчен за да купя имот какъвто желая в момента. Наивник, към 5000К лева е от два депозита.
        ВанкУ, в случая не става въпрос за имоти въобще, нещо си се объркал, както казва Бате Пешо, ама вече не се обажда, щото разбра, че всички изчисления са ми точни.
        5000К лева? Имаш 5 милиона лева?

        Ти знаеш ли какво означава това К дето си го пляснал зад 5-те хиляди? Или си видял някъде, че хората го слагат и ти барабар Петко с мъжете...
        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Да не си платят таксите нали Единственият начин за делистване
          +
          Tочно - за таксата става дума
          Държа да подчертая, че не е истинско делистване. Дори и делистването на бфб е измекярско - хартиите не са "абсолютно" делистнати и ИП прибиращи попечителкси такси ги включват в таксуването по последна цена
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Както казваше и храбрия Симов - Следващите които очаквам да не платят догодина са Фонд Имоти, ОЦК и Енергони!
            Да не си платят таксите нали Единственият начин за делистване

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
              А какво мислите за IPO-то на ЕЛАНА Агрокредит? да се инвестират в него?
              Мислим, че може да е маалко по-добро от ипо-то на ZHBG Ама знае ли се? Гаранция - франция, както казваше един съфорумец
              Не виждам удачна инвестиция, която може да направи борсов удар или дабъл. Почти всичко се оцени доволно към момента.
              Все пак милионите които се изляха от еларга, као, дивиденти и т.н. си казаха думата. За ужас на геко (и на батката) логично избушеняците на бедо не успяха да привлекат сериозна част от спекулантския фри-капитал.
              То комай и това е идеята на ipo-то агрокредит - да заловят неорентирания фен-капитал останал от еларг, атера и сие.
              Както казал хераклит - всичkо тече всичко се променя - не мисля, че му е времето, а и спекулантите се понаучиха. Естествено винаги има свежо попълнение, което да се излъже, което дава шанс и на такива алчни стари спекуланти като батката да се измъкнат на тънка лайсна от избушеняците им
              Според мен предстои тъпчене на място догодина до амина
              Last edited by precakanoto; 14.09.2013, 11:15.
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Както казваше и храбрия Симов - Следващите които очаквам да не платят догодина са Фонд Имоти, ОЦК и Енергони!
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • А какво мислите за IPO-то на ЕЛАНА Агрокредит? да се инвестират в него?
                  мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                  Коментар


                  • Лорде, пали колата, вземай жената и детето и скромен месец из Европа 5000 ще ти стигнат при разумни харчове

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      Ти едни загорки не щеш да ми ги дадеш на цена та да ми носят над 7,5% годишно от цената, пък камо ли да ми капитализираш КЕШ-а
                      А, давам ти ги - не си казал, не съм ти ги !!!

                      Искаш да ти носят над 7.5% - ок - сичките ми бройки (около 10) ти ги шитвам за 1 Б.

                      Аре, нека са 938 кинта.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Става дума за пет бимберици от депозит ли?

                        Набутай бимбериците на мен - Императорът: аз ще ти давам 8% годишно доходност.


                        Добре - 8.8% да са.
                        Ти едни загорки не щеш да ми ги дадеш на цена та да ми носят над 7,5% годишно от цената, пък камо ли да ми капитализираш КЕШ-а

                        Коментар


                        • Става дума за пет бимберици от депозит ли?

                          Набутай бимбериците на мен - Императорът: аз ще ти давам 8% годишно доходност.


                          Добре - 8.8% да са.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Къде да набутам КЕШ-а?

                            Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                            Къде да набутам КЕШ-а?
                            ....
                            А сега де, и аз това се питам.
                            Имам към 7 хил. свободни в момента и като че ли, не виждам удачна все още небалонирана експозиия
                            Попитай Батката на лични. Няма начин да не ти даде идея за някой нов избушеняк. Предполагам, че синергон може да го е разлюбил отчасти, но все ще извади някой заяк от шапката
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Аз вече казах - с целия кеш трябва да купиш акции на Синергон Холдинг. Препоръка е.

                              Коментар


                              • Аналог, аз съм известен в Европа с това, че не продавам.
                                Димитър, не следвам подписа си, щото КЕШ-а е недостатъчен за да купя имот какъвто желая в момента. Наивник, към 5000К лева е от два депозита.
                                ВанкУ, в случая не става въпрос за имоти въобще, нещо си се объркал, както казва Бате Пешо, ама вече не се обажда, щото разбра, че всички изчисления са ми точни.

                                Коментар

                                Working...
                                X