IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Ако ще те успокои, още 220 ника има, важното е да имаш вътрешен мир, ма се съмнявам
    Кво общо има моят вътрешен мир с многото ти никове.
    Нещо си ги плямпаш ей така, просто, за да си в разговора.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Още 4 ника ли има!?!?
      Ако ще те успокои, още 220 ника има, важното е да имаш вътрешен мир, ма се съмнявам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Пропускате "дребния детайл" че, всеки гледа от СВОЯ камбанария, като финансовата му култура, висока или не, е градена върху същите основи. "Добра" или "лоша", тя е, съотнесена към цялостната личност/ интегритета на субекта си-носител, а не изобщо. Затуй, като вземе някой така да ми се хили, и аз се хиля, представяйки си го в МОЯ свят. Толкова по "големия СПЕЦ", Лорда (а.к.а. още 4 ника)
        Още 4 ника ли има!?!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          100^ истина!!!!
          Пък на мойте години си е друго до камината с пуричката и пиячката да гледам към Пирин планина. Еееееее, кефа цена няма.
          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

            Пич, преди имотите умните хора са вкарали кеша в акции,крипто,земеделска земя и злато.След като им се зарине кеша го тургат в тухли.
            100^ истина!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
              Много пъти съм казвал,че имотаджиите са с ниска финансова култура.След 1,2 години сравни цената на имота който купи с цената на някой от "популярните " акции,Направи си ако искаш виртуален портфейл на БФБ и сравнявай.
              Пич, преди имотите умните хора са вкарали кеша в акции,крипто,земеделска земя и злато.След като им се зарине кеша го тургат в тухли.
              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Значи, дойдохме си на думата, банките не признават никакво обезщетение, освен ИМОТИ, ИМОТИ и само ИМОТИ, разбрахте ли гумени глави, дето ще учите тухларите на търговия с акции и злато. Скрийте се форевър...
                Пропускате "дребния детайл" че, всеки гледа от СВОЯ камбанария, като финансовата му култура, висока или не, е градена върху същите основи. "Добра" или "лоша", тя е, съотнесена към цялостната личност/ интегритета на субекта си-носител, а не изобщо. Затуй, като вземе някой така да ми се хили, и аз се хиля, представяйки си го в МОЯ свят. Толкова по "големия СПЕЦ", Лорда (а.к.а. още 4 ника)

                Коментар


                • Значи банките са с нискова финансова култура в сравнение с никому неизвестния герой три нули хахахахахах, темата кърти от полуидиоти...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                    Много пъти съм казвал,че имотаджиите са с ниска финансова култура.След 1,2 години сравни цената на имота който купи с цената на някой от "популярните " акции,Направи си ако искаш виртуален портфейл на БФБ и сравнявай.
                    Аз нямам виртуален портфейл на БФБ, а реален такъв.
                    Имам 4 позиции в BSO, Софарма, Атера и Монбат.
                    Да ми казва 000, че имам ниска финансова култура, трите нули хахахаха, що банките не те обезпечат за акциите ти на БФБ? И те ли са с ниска финансова култура хахаха?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      Значи, дойдохме си на думата, банките не признават никакво обезщетение, освен ИМОТИ, ИМОТИ и само ИМОТИ, разбрахте ли гумени глави, дето ще учите тухларите на търговия с акции и злато. Скрийте се форевър...
                      Много пъти съм казвал,че имотаджиите са с ниска финансова култура.След 1,2 години сравни цената на имота който купи с цената на някой от "популярните " акции,Направи си ако искаш виртуален портфейл на БФБ и сравнявай.

                      Коментар


                      • Значи, дойдохме си на думата, банките не признават никакво обезщетение, освен ИМОТИ, ИМОТИ и само ИМОТИ, разбрахте ли гумени глави, дето ще учите тухларите на търговия с акции и злато. Скрийте се форевър...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от qnidopi Разгледай мнение

                          Защо й е на банка да приема обезпечение в акции? Риска свързан с подобно обезпечение ще изстреля лихвеният процент по кредита в небесата, горе-долу на нива от около 11% - 14%. И ти най-вероятно няма да искаш подобен кредит.
                          И как ще си ВЗЕМЕ обезпечението?
                          Те не могат да си вземат от пенсионното дето е при тях, камо ли акции от някой по голям измамник от Черепа
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            И на мен това ми стана много чудно, в 5-6 банки питах дали приемат обезпечения в акции, ама те тъпанарите приемат само такива в имоти...и аз като най- простия тъпанар, приех сделка с имот и потребителски кредит, който ми одобриха заради притежания на други имоти и на нито една от акциите ми, нито грам от златото ми. Казах им на банкерите, че акциите ми ще са с по-добра доходност, но не искаха и да чуят за акции, ебати тъпите банкери, как не се вслушват в инвеститорите в акции?
                            Защо й е на банка да приема обезпечение в акции? Риска свързан с подобно обезпечение ще изстреля лихвеният процент по кредита в небесата, горе-долу на нива от около 11% - 14%. И ти най-вероятно няма да искаш подобен кредит.

                            Коментар


                            • Има три въпроса на които отговора е един и същиЙ
                              - Kakво да правя
                              - Къде да седна
                              - Кво да ям


                              Къде да набутам кеша гравитира около тия трите
                              Я всегда буду твоим поводом напиться.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                                Зависи за колко време ще го върне. Аз съм взимал също потребителски за 5 месеца, защото сметката показваше, че разходите по ипотечния са доста повече от по-високата лихва.
                                И аз избрах потребителски с 4,28 ГПР, първо защото е за по-кратък период и 2. Защото съм освободен от всякакви такси.
                                От друга страна Митачето не се знае за кво се бори и на колко чужди контраразузнавания служи..от една страна се е ушил яко в имоти, от друга дума не дава да се каже за поскъпването, нещо не е така

                                Коментар

                                Working...
                                X