IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква е вашата цел в живота?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
    Точен и ясен въпрос, очаквам точни и ясни коментари.

    Например: в момента съм на 32 години и съм постигнал почти всичко от това, което планувах, когато бях на 20. Сега плановете ми за 40те и 50те години са следните...
    Да продължа да не се кахъря ненужно за глупости, та да имам време и настроение да си пиша във форума... хахаха, или поне да го прекарам максимално приятно, предвид предизвикателствата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Прав си. Постигането на някаква цел изисква усилие, пък аз мразя усилията
      Нали, пък каква по естествена цел в това човек да прави това, което обича и да не прави това което не обича

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
        Впрочем, със съдружника ми сме планували при по-добри доходи да отворим безплатно училище за IT специалисти, където да не преподаваме теории и задачи по математика, както правят навсякъде, а да даваме задачи от практиката, да размишляваме заедно и да ги научим как да мислят и да действат в реални ситуации.

        Аз съм на мнение, че университети са напълно безполезни в голям процент от случаите и студентите.
        Съдружникът ти вярваш ли му, щото нали знаеш българските поговорки за общото?
        Аз имах един съдружник във вестникарския бизнес, но жена му ми спретна един номер, който никога няма да забравя!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          В момента съм на 45. Шестцифрен съм откъм 7бр. имоти. Две магистратури и общо 25 годишен стаж на различни позиции. Два бизнеса съм фалирал, инвестициите ми в НИ, винаги са се отплащали. Обмислям да стартирам нов бизнес от началото на 2014г. като риалтър, както и в сферата на туризма. Желая до 50г. възраст да е укрепнала фирмата в БГ, а до 55г. да има и клонове в чужбина. Дотогава се надявам и да съм изучил голямата ми дъщеря, живот и здраве!
          Бате, на 45 какъв бизнес ще правиш. Касов апарат с договорите е около 60 бОтилки от твоята. ЗАМИСЛИСЕ!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Лежа си това лято на над 2000 метра надморска височина, зяпам небето и гледам за падащи звезди. Беше точно по време на персеидите. Минава една, минава втора, чак на петата се усетих, че всъщност е добре да си измислям желание.

            та целта ми е да продължавам да нямам цел Целите са гадно нещо, нищо дзен няма в тях.
            Прав си. Постигането на някаква цел изисква усилие, пък аз мразя усилията
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
              Много хубава тема Крушкин!

              Забравих да добавя, че с преподаване искам да вкарам и поне 200 кандидат студенти в университети, както съм вкарал поне 200 човека в затвора.
              Впрочем, със съдружника ми сме планували при по-добри доходи да отворим безплатно училище за IT специалисти, където да не преподаваме теории и задачи по математика, както правят навсякъде, а да даваме задачи от практиката, да размишляваме заедно и да ги научим как да мислят и да действат в реални ситуации.

              Аз съм на мнение, че университети са напълно безполезни в голям процент от случаите и студентите.
              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

              Коментар


              • Лежа си това лято на над 2000 метра надморска височина, зяпам небето и гледам за падащи звезди. Беше точно по време на персеидите. Минава една, минава втора, чак на петата се усетих, че всъщност е добре да си измислям желание.

                та целта ми е да продължавам да нямам цел Целите са гадно нещо, нищо дзен няма в тях.

                Коментар


                • Много хубава тема Крушкин!

                  Забравих да добавя, че с преподаване искам да вкарам и поне 200 кандидат студенти в университети, както съм вкарал поне 200 човека в затвора.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Ми тва дето си го написал са откровени простотии.Кога бях на 25 си мислех едно сега доста години след това съм постигнал неща за които дори не съм си и помислял.И разбира се на място за което си мислех навремето че завинаги съм напуснал.Аз какво съм си мислел и после какво е станало са две различни неща нямащи общо едно с друго
                    В момента целта ми е с колегите да доразвием продукта, който сме започнали и да го пуснем на световния пазар. Имаме нужните финанси, имаме нужните връзки, остана времето и нервите, които трябва да минат в изграждането на софтуера. След като изпълня тази цел, естествено, тя ще се смени с поддържането и издигането на продукта в челни класации. След това съм решил да сменя рязко IT сферата с имоти, ниви и транспорт.

                    При вас как е?
                    От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                    Коментар


                    • В момента съм на 45. Шестцифрен съм откъм 7бр. имоти. Две магистратури и общо 25 годишен стаж на различни позиции. Два бизнеса съм фалирал, инвестициите ми в НИ, винаги са се отплащали. Обмислям да стартирам нов бизнес от началото на 2014г. като риалтър, както и в сферата на туризма. Желая до 50г. възраст да е укрепнала фирмата в БГ, а до 55г. да има и клонове в чужбина. Дотогава се надявам и да съм изучил голямата ми дъщеря, живот и здраве!

                      Коментар


                      • Моята ЦЕЛ е парЦЕЛ около 500кв. в регулация.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                          Точен и ясен въпрос, очаквам точни и ясни коментари.

                          Например: в момента съм на 32 години и съм постигнал почти всичко от това, което планувах, когато бях на 20. Сега плановете ми за 40те и 50те години са следните...
                          Ми тва дето си го написал са откровени простотии.Кога бях на 25 си мислех едно сега доста години след това съм постигнал неща за които дори не съм си и помислял.И разбира се на място за което си мислех навремето че завинаги съм напуснал.Аз какво съм си мислел и после какво е станало са две различни неща нямащи общо едно с друго

                          Коментар


                          • Каква е вашата цел в живота?

                            Точен и ясен въпрос, очаквам точни и ясни коментари.

                            Например: в момента съм на 32 години и съм постигнал почти всичко от това, което планувах, когато бях на 20. Сега плановете ми за 40те и 50те години са следните...
                            От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.
                          Working...
                          X