IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква е вашата цел в живота?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Философски погледнато.Човек трябва да изяде определено количество храна.Да изтакова определено количесто каки,Да изсмуче определено количество алкохол и да се гътне.Те така казвам на мои познати .Не моеш натаковаш всичките каки по земните кълбете,да изпиеш всичкио алкохол или да напечелиш всичките кинти у свето.
    Да се разпростира всеки според чергата си ,че алчноста и консуматорското ни поведение ще ни погуби като цивилизация.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Разбира се - да стана Дуче и да спася Отечеството си.


      Вие някакви по-красиви и достойни цели нямате ли, бе?
      Имам, ама са антиконституционни!
      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Ти женско ли си бре Или резбата нящо
        Не бе ,знам много песнички!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Имам:Да стана Такова снаха!!!Или Пръмова!!!
          Ти женско ли си бре Или резбата нящо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Разбира се - да стана Дуче и да спася Отечеството си.


            Вие някакви по-красиви и достойни цели нямате ли, бе?
            Да бе! И с три сандъка елмази да изчезнеш в ЮАР....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Разбира се - да стана Дуче и да спася Отечеството си.


              Вие някакви по-красиви и достойни цели нямате ли, бе?
              Имам:Да стана Такова снаха!!!Или Пръмова!!!

              Коментар


              • Да избутам до петък
                "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                Коментар


                • Разбира се - да стана Дуче и да спася Отечеството си.


                  Вие някакви по-красиви и достойни цели нямате ли, бе?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Най-гадното при целите е, че те малко изместват настрани живота. Понякога животът решава да си отмъсти за това и самият той е способен така да рита, че да направи всички цели на пух и прах. Така че, следвайте си целите, но не забравяйте живота!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                      да ме изографисат като кЛитор в някой манастир

                      Коментар


                      • Да направя околосветско с ветроходна лодка
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • да ме изографисат като ктитор в някой манастир
                          "the trend is your friend until the end..."

                          Коментар


                          • да натикам три парчета на бразилците на световния финал

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Съдружникът ти вярваш ли му, щото нали знаеш българските поговорки за общото?
                              Аз имах един съдружник във вестникарския бизнес, но жена му ми спретна един номер, който никога няма да забравя!
                              Затова сме решили в бизнеса и изобщо парите да не намесваме жени, роднини и най-вече "тоя ми е приятел, дай да го вземем". Работим като колеги, пием като приятели. Спорим за работа, излизаме на ресторант като приятели. И така, трудно е, да, но е въпрос на самодисциплина. Както и да е, по темата до тук, повече не искам да говоря за това.
                              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                              Коментар


                              • -ЦелЪ? К'ва ЦелЪ?
                                Яз да не съмЪ стрела? Пуснат те нанейде, 'фърчиш, цел-е-насочено, оцепваш се с глава /в каквото дойде/ и, ако случайно останеш да стърчиш, може да очакваш някой да те нацели Изотзадзе.


                                А за сериозния отговор, за целта в Живота, напоследък, се сещам все по-рядко: Опитваш да направиш нещо свястно, успяваш да го износиш, и...и, доде /ако изобщо някой му позволи да /се покаже, да поеме дъх, я криТИКвеници го напъплили, я бюроКЛАТИ закопали останалите ти усилия да се впишеш, да донесеш нещо полезно /в подписа, известен линк/.
                                И после, питат се някои, защо умни, способни, амбициозни и дори, тъпи, некадърни и 'сек'ви, току напускат родината.
                                Родина ли казах? По-скоро, мащеха.

                                Коментар

                                Working...
                                X