IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква е вашата цел в живота?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • моята цел да помогна на повече хора от форома да станат богати

    Коментар


    • Краткосрочните цели са ми:
      - Да направя с Божинова и Паула 3 ка.
      - Да сваля правителството
      - Да помогна на СЦИ да удари Южна Америка
      - Да помогна на Сирия и Израел с каквото мога

      Дългосрочните:
      - Да направя трайно щастливи хиляди, милиони, безброй същества от женски пол.
      - Професионалните са ми да направя група пред която ТИМ ще бледне е като илюзорен следобеден сън.
      НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivancholak
        Математиката е основа на всичко.
        Туй страпен е абсурд. Освен ако не приемем, че математиката е съществувала някъде в нищото, преди всичкото и е първопричината за всичко, а не привнесено "знание" (да се чете като неразбиране), наложено върху "действителността".

        Болднатото е безсмислено от рацинално-логична гледна точка, но е не лош коан, ако си дръпнеш леко очите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivancholak
          Забрави за Радомирската шлосерска кариера. Или го броиш за бизнес. Щото не е.
          Не го броя за бизнес. Работил съм като шлосер, стругар, фрезист и на шепинг машина още като тийнеджър. На 16 кандидатсвах за осветител в "Бояна", чрез "труд и работна сила", но ме отрязаха, че съм непълнолетен. Тогава успях да почна "БТТП 23ДЕКЕМВРИ" първоначално на фреза "Декел" с компютър "Грундиг" и заплата от 200лв., която ми се стори безумно висока. Изчислявах колко десетки касети ТДК мога да си купя с нея или "гърбове" на WASP.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
            Значи статистиката ми е такава ,от взети 100 броя жени от 20-40 г ( да не се обидят по възрастните)Процентно са горепосочените.И испанки и италианки има красиви на са 2-3 на 100 .Във всяка една народност има красавици но най голям процент хубавици са горенаписаните.
            Между другото и германките не са лоши!!Бях изненадан ,когато ми се наложи да се разправям с тях!!И те като полякините са доста свободолюбиви!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Лежа си това лято на над 2000 метра надморска височина, зяпам небето и гледам за падащи звезди. Беше точно по време на персеидите. Минава една, минава втора, чак на петата се усетих, че всъщност е добре да си измислям желание.

              та целта ми е да продължавам да нямам цел Целите са гадно нещо, нищо дзен няма в тях.
              Хубу си го рекнал. Реторично, поетично. Тат твам аси.

              Защо да искаш нещо, щом може да "имаш" всичко?...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                Унгарките не забравяй!!!
                Значи статистиката ми е такава ,от взети 100 броя жени от 20-40 г ( да не се обидят по възрастните)Процентно са горепосочените.И испанки и италианки има красиви на са 2-3 на 100 .Във всяка една народност има красавици но най голям процент хубавици са горенаписаните.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Да бе! И с три сандъка елмази да изчезнеш в ЮАР....
                  Няма бе... аз съм научен да не предавам Родината си.







                  Ще се движа по стъпките на този на картинката ми - Сенатор - Канцлер - и после знаете.

                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                    По красиви жени от полякини, рускини и нашенки ,няма.Факт.Западно европейките са меко казано кобили.Мога да напиша докторат по този въпрос.

                    Унгарките не забравяй!!!

                    Коментар


                    • Темата се превърна в чист чат.

                      Една от най-важните ми цели в живота е да създам работни места за колкото се може повече хора и съответно да успея да регулирам заплащането на много над средното ниво. Просто така, да се чувствам полезен и на други хора без да печеля от това, цялата годишна печалба да се разпределя в бонуси и както се казва, една от всичките ми фирми да е на нулата, за спорта. И някак си, надявам се, все повече хора да мислят по този начин.
                      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Да натикам три Бразилки на карнавала в Рио....
                        По красиви жени от полякини, рускини и нашенки ,няма.Факт.Западно европейките са меко казано кобили.Мога да напиша докторат по този въпрос.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Ха наздраве
                          На смукач ли си?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Да свърши мачът с Малта при този резултат
                            Е тва е... Малките цели правят големите работи Ха наздраве

                            Коментар


                            • Да свърши мачът с Малта при този резултат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                да натикам три парчета на бразилците на световния финал
                                Да натикам три Бразилки на карнавала в Рио....
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X