IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Как ще ги изринеш като ги бранят 2 милиона софиянци чиито жизнен стандарт зависи от бюрократите? Дори тук в Инвестор половината са държавни служители, а на другата половина столичани жените им работят в държавния сектор. Ако помниш имаше анкета в Инвестор - "Одобрявате ли бонусите за чиновниците!" в нея 58% от хората тук гласуваха "За" - Основно софиянци! Толкоз за патриотизма им в София. Цялата държава ще съсипят, но от парите които влачат от провинциите няма да се откажат! Затова и колкото и да ми е мъчно, мисля, че мирен път за развод със столицата и бюрокрацията няма. Софиянци никога няма да се откажат от парите на Варна, Бургас, Русе, Плевен, Шумен, защото ще им падне жизнения стандарт. Ако не са тези повече от половин БВП наливан в столицата и чиновниците, София ще фалира за 1 година. Помня 90 те години. Тогава жизнения стандарт в София бе наполовина на тоя във Варна, градът приличаше на Луанда (сега е вече като Лагос) а безработицата бе обратната на това което е сега и в София гонеше 18% докато при нас бе 4.5%. В Пловдив бе същата ситуация. И тук въпроса идва - За какво ни е София!? Само да наливаме пари в нея?! Каква е ползата за нас? Никаква! Ако някой от вас може да ни даде адекватен отговор, о.к. но вие дори такива нямате! Избива ви на патриотизъм, а сами ни плюете дори тук, че сме диви селяни, гагаузи, помаци, луди, селяци (нищо, че премиерът ви бе от Банкя) и макар да ви даваме над 50% от доходите си от 10-15 години насам, нито един от вас дори едно "мерси" не се сети да каже в наглостта си!
    Как 50%.Местни данъци и такси са само имотния данък и данъка на колата.ДОД печалбите ДДС са на 100%.Акцизи мита също

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Замаушкин аз по молове не ходя.На село ходим със синдокови дрехи и гумени цървули.Сега е лято и сме голи по къси гащи и боси.
      Стига се би в гърдите бе АЗ, АЗ ААЗ, Ние тук говорим за всички селтик фрост.
      Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
        Ах ти подъл МУТРООЛИХАРГОЛИЗЕЦ !
        Знаех си още от сутринта като те зърнах във фотообектива, на чий интереси си подлога!
        Тоя па Лорде недей да наричаш собствениците на любимия сайт Мутроолигарси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
          Да, в моловете са хипеактивни... Загледайте регистрациите на автомобилите във всеки един мол през уикенда и ще видите, че е така. В мола киселяците ще ги познаете по "официалните анцузи", шушляковите якета, задължително комбинирани с най-електриково ярките спортни обувки за джогинг на Nike или Adidas. Иначе кинти - немаме.
          Замаушкин аз по молове не ходя.На село ходим със синдокови дрехи и гумени цървули.Сега е лято и сме голи по къси гащи и боси.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            А къде бяхте/бяхме 90-те да се борите за Варна Джей? Респект за ТИМ, че бяха единствените борещи се за Варна. Нито бизнес, нито нищо се помръдна. А тогава имаше основа.
            Ах ти подъл МУТРООЛИХАРГОЛИЗЕЦ !
            Знаех си още от сутринта като те зърнах във фотообектива, на чий интереси си подлога!
            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
              Кажи нещо и за плевенските моми, ще си затвърждават ли безупречната репутация в новата система или ще надграждат отгоре напук на софийската конкуренция???
              Плевенските моми ме вълнуват точно колкото софийските.Аз мома съм си намерил отдавна и не е плевенчанка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Как ще ги изринеш като ги бранят 2 милиона софиянци чиито жизнен стандарт зависи от бюрократите? Дори тук в Инвестор половината са държавни служители, а на другата половина столичани жените им работят в държавния сектор. Ако помниш имаше анкета в Инвестор - "Одобрявате ли бонусите за чиновниците!" в нея 58% от хората тук гласуваха "За" - Основно софиянци! Толкоз за патриотизма им в София. Цялата държава ще съсипят, но от парите които влачат от провинциите няма да се откажат! Затова и колкото и да ми е мъчно, мисля, че мирен път за развод със столицата и бюрокрацията няма. Софиянци никога няма да се откажат от парите на Варна, Бургас, Русе, Плевен, Шумен, защото ще им падне жизнения стандарт. Ако не са тези повече от половин БВП наливан в столицата и чиновниците, София ще фалира за 1 година. Помня 90 те години. Тогава жизнения стандарт в София бе наполовина на тоя във Варна, градът приличаше на Луанда (сега е вече като Лагос) а безработицата бе обратната на това което е сега и в София гонеше 18% докато при нас бе 4.5%. В Пловдив бе същата ситуация. И тук въпроса идва - За какво ни е София!? Само да наливаме пари в нея?! Каква е ползата за нас? Никаква! Ако някой от вас може да ни даде адекватен отговор, о.к. но вие дори такива нямате! Избива ви на патриотизъм, а сами ни плюете дори тук, че сме диви селяни, гагаузи, помаци, луди, селяци (нищо, че премиерът ви бе от Банкя) и макар да ви даваме над 50% от доходите си от 10-15 години насам, нито един от вас дори едно "мерси" не се сети да каже в наглостта си!
                А къде бяхте/бяхме 90-те да се борите за Варна Джей? Респект за ТИМ, че бяха единствените борещи се за Варна. Нито бизнес, нито нищо се помръдна. А тогава имаше основа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                  Закъсали са го ами! Даже и вече до Пирогов като ходят , реват, че са се набутали
                  Само внучките и унуците на селските бекове им пилеят парите в МОЛ-овете на Софията. За туй са така гневни В смесения магазин на село с прокисналата боза не ги привлича.
                  Да, в моловете са хипеактивни... Загледайте регистрациите на автомобилите във всеки един мол през уикенда и ще видите, че е така. В мола киселяците ще ги познаете по "официалните анцузи", шушляковите якета, задължително комбинирани с най-електриково ярките спортни обувки за джогинг на Nike или Adidas. Иначе кинти - немаме.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                    А той оттам ли е? Нали беше от Лозенец. Ти съвсем се оплете селски!
                    Ти можеш ли да четеш или си пак си прекалил с пещерските продукти?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                      Закъсали са го ами! Даже и вече до Пирогов като ходят , реват, че са се набутали
                      Само внучките и унуците на селските бекове им пилеят парите в МОЛ-овете на Софията. За туй са така гневни В смесения магазин на село с прокисналата боза не ги привлича.
                      Панелкин най добрите ортопеди са в Плевен така че по полека с Пирогов.Да не дава Господ на никого да ходи по лекари и болници.Доколкото ми е известно очните са в Пловдив и във Варна.А за другите болести и без това хората се лекуват в чужбина.И понеже си отворко да не би софиянци да издържате Пирогов или ВМА?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Панелкин седи мирен и не се налузвай сам на .....Обясних ти че съм продал една къща преди време но това не означава че съм продал всичко.Да врънкам го щото непрекъснато се оплаква че парите не му стигат и стои на студено.Аз не съм от Редута и не притежавам панели.
                        А той оттам ли е? Нали беше от Лозенец. Ти съвсем се оплете селски!
                        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                          В тая тема нежни селски души не могат да преглътнат това, че повечето пари отиват там, където са повечето хора.

                          "Столицата трябвало да бъде приблизително в центъра на държавата" - да, щото Виена е в идеалния център на Австрия, а Париж е в идеалния център на Франция... И гледам - закъсали са го яко в селските райони, щото им е далече да стигнат до градО.

                          Имало измет на село, имало измет в града - ми разбира се, че има - селото е малко по-благосклонно към нехранимайковците, но щом на едното място има боклук, много ясно, че и на другото ще има... Боклукът ще бъде изринат от следващите поколения, необременени от робско мислене и дребни далаверки.
                          Много сте убави това софийските дришльовци.Нас чуждите пари не ни интересуват искаме само да не ни крадат и да не ни правят на глупаци по глупави от нас.Отворко ако област Враца ви тури данък на електропроводите от АЕЦ-а ще напълните гащите за два дена.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                            В тая тема нежни селски души не могат да преглътнат това, че повечето пари отиват там, където са повечето хора.

                            "Столицата трябвало да бъде приблизително в центъра на държавата" - да, щото Виена е в идеалния център на Австрия, а Париж е в идеалния център на Франция... И гледам - закъсали са го яко в селските райони, щото им е далече да стигнат до градО.
                            Закъсали са го ами! Даже и вече до Пирогов като ходят , реват, че са се набутали
                            Само внучките и унуците на селските бекове им пилеят парите в МОЛ-овете на Софията. За туй са така гневни В смесения магазин на село с прокисналата боза не ги привлича.
                            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                              Селски, ами ти самия си написал, че врънкаш братовчед си от години да си продаде апартамента в Лозенец и да не го остави на детето си. Забрави ли що лъготи преди малко? Как един такъв разсипник да му се вярва, че ще остави нещо на собствените си деца освен декар компири и много ненужна "философия"?
                              Панелкин седи мирен и не се налузвай сам на .....Обясних ти че съм продал една къща преди време но това не означава че съм продал всичко.Да врънкам го щото непрекъснато се оплаква че парите не му стигат и стои на студено.Аз не съм от Редута и не притежавам панели.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Плевен не го мисли.Отърве ли се от София ще дръпне за отрицателно време.Когато местните хора си изберат местен парламент местни съдии прокурори и шеф на полицията без да ходят в София нещата бързо ще тръгнат в друга посока.Ще бъде създадена съвсем друга организация и ред.Земята е плодородна и ражда всичко.Има реки язовири.За няколко години градът и областта ще бъдат удавени от плодове зеленчуци мляко месо храни.Ще намерим и инвеститори от чужбина но трябва промишлените площадки да са под плевенско управление и гнусните софийски управници да не могат да се разпореждат с нищо което е на територията на Плевенска област.За половината бивши фабрики да намерим сериозни инвеститори и софиянци ще ни гледате със завист.Ще си направим и мост над Дунав и ще привлечем и румънски фирми.А и Букурещ не е чак толкова далече.Наблизо са Търново Русе Ловеч Габрово Враца.Няма да плачем за София бъдете сигурни.Не ви искаме подаянията.Вие ни таковахте мамата сега ще ни залъгвате с трохите.
                                Кажи нещо и за плевенските моми, ще си затвърждават ли безупречната репутация в новата система или ще надграждат отгоре напук на софийската конкуренция???

                                Коментар

                                Working...
                                X