IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Щом като смяташ, че е редно да всяват страхопочитание по този начин на детето ти - бъди здрав.
    И още повече с награди дрънкулки
    Знаеш ли какво смятам? Смятам, че колкото повече в една държава има страхопочитание и ред, респект към спазване на законите и вкарване на шоу звезди в затвора за неплатени данъци, толкова тази държава е богата и ще пребъде.
    А в държава в която никой няма страхопочитание към изброените от мен неща, винаги ще тъне в мизерия и ще бъде на опашката заради монополи , чийто ти си представител.
    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
      Е, вия тимаджитие що сакате? Ако може като един тумор да обхванете медийно, летателно, всьо възможно бизнес пространство, а ако може и данъци да не плащате на държавата. Големи се ей Тим-о
      Щом като смяташ, че е редно да всяват страхопочитание по този начин на детето ти - бъди здрав.
      И още повече с награди дрънкулки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Докато тук се караме, вижте как се гаврят с децата ни


        https://www.facebook.com/vlezvchas?hc_location=stream
        Е, вия тимаджитие що сакате? Ако може като един тумор да обхванете медийно, летателно, всьо възможно бизнес пространство, а ако може и данъци да не плащате на държавата. Големи се ей Тим-о
        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

        Коментар


        • Докато тук се караме, вижте как се гаврят с децата ни


          https://www.facebook.com/vlezvchas?hc_location=stream

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
            Абе, глупости, миграцията на населението към по-богатите райони е нещо абсолютно естествено като процес. Всичко с политиката го свързвате. Верно е, че селските райони щяха да са по-добре ако всеки можеше да си позволи машини и имаше по-предприемчиви хора по селата, ама е изпуснат безвъзвратно тоя момент - очевидно в селското стопанство скоро няма да стигнем комшиите.
            Ма,за кво да ги стигаме в селското стопанство?Много добре сега ни върви високотехнологичния експорт с висока принадена стойност.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Как ще ги изринеш като ги бранят 2 милиона софиянци чиито жизнен стандарт зависи от бюрократите? Дори тук в Инвестор половината са държавни служители, а на другата половина столичани жените им работят в държавния сектор. Ако помниш имаше анкета в Инвестор - "Одобрявате ли бонусите за чиновниците!" в нея 58% от хората тук гласуваха "За" - Основно софиянци! Толкоз за патриотизма им в София. Цялата държава ще съсипят, но от парите които влачат от провинциите няма да се откажат! Затова и колкото и да ми е мъчно, мисля, че мирен път за развод със столицата и бюрокрацията няма. Софиянци никога няма да се откажат от парите на Варна, Бургас, Русе, Плевен, Шумен, защото ще им падне жизнения стандарт. Ако не са тези повече от половин БВП наливан в столицата и чиновниците, София ще фалира за 1 година. Помня 90 те години. Тогава жизнения стандарт в София бе наполовина на тоя във Варна, градът приличаше на Луанда (сега е вече като Лагос) а безработицата бе обратната на това което е сега и в София гонеше 18% докато при нас бе 4.5%. В Пловдив бе същата ситуация. И тук въпроса идва - За какво ни е София!? Само да наливаме пари в нея?! Каква е ползата за нас? Никаква! Ако някой от вас може да ни даде адекватен отговор, о.к. но вие дори такива нямате! Избива ви на патриотизъм, а сами ни плюете дори тук, че сме диви селяни, гагаузи, помаци, луди, селяци (нищо, че премиерът ви бе от Банкя) и макар да ви даваме над 50% от доходите си от 10-15 години насам, нито един от вас дори едно "мерси" не се сети да каже в наглостта си!
              Jay, готин си, но относно Варна залиташ в големи крайности.

              90-те години Варна беше нищо повече от овехтяла фасада на "морската столица на комунизма", финансирана с парите на тъмни субекти от всички забутани краища на бившия Съветски съюз (не знам как се появиха и дали са още в града). Местните се хвалеха (без майтап) , че софийска кола не можела да пренощува на неохраняемо место без да я откраднат, което беше вярно и за охраняемите паркинги

              Ако наистина смяташ, че Варна с нещо превъзхожда други български градове (напр. Пловдив или Русе), би ли изтъкнал няколко предимства на културния, обществения живот в града, исторически дадености и традиции, заслуги на местни хора към българската история, култура, спорт или нещо подобно.

              На мен да кажем ми се струва, че за разлика от Варна, Пловдив ви бие по ВСЕКИ ЕДИН горепосочен параметър. Русе пък има много по-сериозни традиции и всъщност това е истинският прозорец на България към цивилизования свят.

              Но ще се радвам да ме опровергаеш, вероятно пропускам много неща

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                Абе, глупости, миграцията на населението към по-богатите райони е нещо абсолютно естествено като процес. Всичко с политиката го свързвате. Верно е, че селските райони щяха да са по-добре ако всеки можеше да си позволи машини и имаше по-предприемчиви хора по селата, ама е изпуснат безвъзвратно тоя момент - очевидно в селското стопанство скоро няма да стигнем комшиите.
                Ами как да има по-предприемчиви хора на село бе да ги ева? Виж, че всички са като бате пешо, седят и си клатят краката като инкасатори в някаква фирма-монополист, а през останалото време само за лично стопанство- бурканье. Нали трябва мащабно мислене.
                Last edited by музовир; 07.05.2013, 18:28.
                Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                  Паричкитееееееее, паричкитееееееее, а и дзифтарлъка.
                  Е никой не ме е разсмивал така.панелния мизерник си мисли че всички са като него

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                    Ако разсъждаваш така малоумно, може София да затвори университетите за област Враца примерно... Тва са пълни тъпотии, написани от некъв мързелив бастун, все си мисля, че не би трябвало да имаш нет, ако беше такъв.

                    Къде живееш е въпрос на избор в крайна сметка! Мен ме кефи повече на село и ако реша, ще ида там да си живея в даден момент - улицата, ако не ме кефи, ще сменя селото, или ще си я оправя. Ако реша, че ме крадат във Враца/София/Каспичан, ще ида в Ню Йорк. Ама се иска гъз, а вие искате на готово - някой да дойде и да каже - "Я кви хубави отрудени селяни, дай да им оправиме пътя до кръчмата, че са ни много ценни и ни докарват баси положителния баланс с техните ежедневни дейности".

                    Помисли логично, ако решиш да шибнеш една къща в гората, където няма ток, няма вода и няма инфраструктура, държавата ще трябва ли ЛИЧНО теб да те обслужи, да ти прокара всичко наравно, само щото ти си инатливо магаре и си решил да точно там да се набиеш. Да? А Метро и летище ще искаш ли?

                    Кой те е спрял тебе да дойдеш в София та си така озлобен? Като не ти харесва там където си, заповядай! Област Враца и без тва половината бачка в София, редно си е данъците да отиват и за Столицата.
                    Аман от дървени философи.Джея е прав без кьотек не мое се отървем от вас.Ще смучете до смърт.Като циганите сте.Отървем ли се от вас ще се осерете само за няколко месеца.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
                      Дааааааа,изродите до там ще ни докарат.Да си делим Родината и да се надскачаме по местораждане и живеене.Резил.

                      Абе, глупости, миграцията на населението към по-богатите райони е нещо абсолютно естествено като процес. Всичко с политиката го свързвате. Верно е, че селските райони щяха да са по-добре ако всеки можеше да си позволи машини и имаше по-предприемчиви хора по селата, ама е изпуснат безвъзвратно тоя момент - очевидно в селското стопанство скоро няма да стигнем комшиите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение

                        Кой те е спрял тебе да дойдеш в София ............
                        Паричкитееееееее, паричкитееееееее, а и дзифтарлъка.
                        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                        Коментар


                        • Дааааааа,изродите до там ще ни докарат.Да си делим Родината и да се надскачаме по местораждане и живеене.Резил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Много сте убави това софийските дришльовци.Нас чуждите пари не ни интересуват искаме само да не ни крадат и да не ни правят на глупаци по глупави от нас.Отворко ако област Враца ви тури данък на електропроводите от АЕЦ-а ще напълните гащите за два дена.
                            Ако разсъждаваш така малоумно, може София да затвори университетите за област Враца примерно... Тва са пълни тъпотии, написани от некъв мързелив бастун, все си мисля, че не би трябвало да имаш нет, ако беше такъв.

                            Къде живееш е въпрос на избор в крайна сметка! Мен ме кефи повече на село и ако реша, ще ида там да си живея в даден момент - улицата, ако не ме кефи, ще сменя селото, или ще си я оправя. Ако реша, че ме крадат във Враца/София/Каспичан, ще ида в Ню Йорк. Ама се иска гъз, а вие искате на готово - някой да дойде и да каже - "Я кви хубави отрудени селяни, дай да им оправиме пътя до кръчмата, че са ни много ценни и ни докарват баси положителния баланс с техните ежедневни дейности".

                            Помисли логично, ако решиш да шибнеш една къща в гората, където няма ток, няма вода и няма инфраструктура, държавата ще трябва ли ЛИЧНО теб да те обслужи, да ти прокара всичко наравно, само щото ти си инатливо магаре и си решил да точно там да се набиеш. Да? А Метро и летище ще искаш ли?

                            Кой те е спрял тебе да дойдеш в София та си така озлобен? Като не ти харесва там където си, заповядай! Област Враца и без тва половината бачка в София, редно си е данъците да отиват и за Столицата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                              Стига се би в гърдите бе АЗ, АЗ ААЗ, Ние тук говорим за всички селтик фрост.
                              Най големите цървули мутри и мизерници са в Бояна Драгалевци Симеоново на места в Лозенец и центъра.

                              Коментар


                              • На всичкото отгоре и винетките отиват в София

                                Коментар

                                Working...
                                X