IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • за мен лично най-доброто място за изместване на всички министерства и дори парламента е Карлово/Хисаря ................... дооправя се подбалканската магистрала, прави се една магистрала от Пловдив до Карлово/Хисаря, прави се тунела под Стара планина за да се свърже със северна България и нещата си идват на мястото

    нямам никаква връзка с Карлово/Хисаря и нямам имоти в този регион...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      - Ама и с двата ли танка да ги прегазим, Дохтуре?
      Нестороф, ти като бивш военен трябва да знаеш поне че имаме около 2500 боеспособни руски танкове във всички бази в страната ни. Колкото се изобретател, толкова си и военен бил
      Last edited by Черкезов; 03.05.2013, 00:48.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Не си разбрал идеята братко.
        В един момента България ще управляна Македония и по-голямата част от Сърбия, и тогава Кюстендил или Радомир ще бъдат наистина подходящи за столици.
        А преди наистина да ги направим такива, трябва наистина да прегазим Македония с танковете и след това Сърбия. Най-малкото ще ги спасим от Албанците и Косово които са се нагледали на Охридското езеро.
        - Ама и с двата ли танка да ги прегазим, Дохтуре?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          как ти дойде на акъла да сложиш столицата в град който е граничен ..................... сигурно си има в предвид да могат сърбите по-бързо да ни превземат

          гледам, че и 4еркезов те е подкрепил, но питал ли си варнанлии колко още средства трябва да отделят за да стигнат до "столицата"
          Не си разбрал идеята братко.
          В един момента България ще управляна Македония и по-голямата част от Сърбия, и тогава Кюстендил или Радомир ще бъдат наистина подходящи за столици.
          А преди наистина да ги направим такива, трябва наистина да прегазим Македония с танковете и след това Сърбия. Най-малкото ще ги спасим от Албанците и Косово които са се нагледали на Охридското езеро.
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Време е да направим някое малко градче столица, което да е близо до мегаполиса и до големите европейски коридори, от друга страна да е чисто и спокойно като се изградят обществени сгради в центъра или се реновират запустати такива, направят се нови квартали за бюджетниците с пасивни къщички и се подобри инфраструктурата.
            Аз предлагам за столица градче като Радомир или по-скоро Кюстендил защото Радомир е твърде малък за да поеме функциите на столица. Добър пример е Бон във ФРГ.
            Кюстендил освен туристически център би бил страхотна емблема за наша столица. Полегнал в скута на Осогово и на коридор №8 това за мен е най-доброто което може да се избере. Освен това е областен център и би могъл да поеме функциите на столица без проблем.
            как ти дойде на акъла да сложиш столицата в град който е граничен ..................... сигурно си има в предвид да могат сърбите по-бързо да ни превземат

            гледам, че и 4еркезов те е подкрепил, но питал ли си варнанлии колко още средства трябва да отделят за да стигнат до "столицата"
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sorento Разгледай мнение
              Или искаш да преместят и театрите,спортните зали,културните центрове, паметниците и всичко останалоАко искаш и Витоша да преместят с пистите..
              много си прост, саше
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                Аз съм за някой много западнал град, като Горна Оряховица например.
                Пловдив и Велико Търново не заслужават да бъдат толкова замърсени и поругани като най-мизерната столица на Европа а и на други континенти предполагам.
                Дохтуре, ако прокараш тая инициатива, ще те черпя. И, в знак на благодарност, още, ще предложа за Вице-столица Попово. вЕрвай ми

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Време е да направим някое малко градче столица, което да е близо до мегаполиса и до големите европейски коридори, от друга страна да е чисто и спокойно като се изградят обществени сгради в центъра или се реновират запустати такива, направят се нови квартали за бюджетниците с пасивни къщички и се подобри инфраструктурата.
                  Аз предлагам за столица градче като Радомир или по-скоро Кюстендил защото Радомир е твърде малък за да поеме функциите на столица. Добър пример е Бон във ФРГ.
                  Кюстендил освен туристически център би бил страхотна емблема за наша столица. Полегнал в скута на Осогово и на коридор №8 това за мен е най-доброто което може да се избере. Освен това е областен център и би могъл да поеме функциите на столица без проблем.
                  +1
                  Но по съм съгласен за Радомир, защото кюстендилци имат прекалено селски манталитет и ще създават непрекъснато проблеми на хората от провинцията които ще идват да вършат работа.
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • Време е да направим някое малко градче столица, което да е близо до мегаполиса и до големите европейски коридори, от друга страна да е чисто и спокойно като се изградят обществени сгради в центъра или се реновират запустати такива, направят се нови квартали за бюджетниците с пасивни къщички и се подобри инфраструктурата.
                    Аз предлагам за столица градче като Радомир или по-скоро Кюстендил защото Радомир е твърде малък за да поеме функциите на столица. Добър пример е Бон във ФРГ.
                    Кюстендил освен туристически център би бил страхотна емблема за наша столица. Полегнал в скута на Осогово и на коридор №8 това за мен е най-доброто което може да се избере. Освен това е областен център и би могъл да поеме функциите на столица без проблем.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sorento Разгледай мнение

                      Ами не,едва ли живеешите в софия ще са толкова против друг град да стане столица.

                      Напротив,неживеещите в София мнооооого искат да променят нещо по въпроса,ама само желание не е достатъчно.
                      Живеещите в София постоянно мрънкат, че идват много хора от прованса. Човек ще си помисли, че искат нещо да се проемни.....

                      Виж като коментираш, че нови инвестиции идват само в София .... сепват се и питат учудено "Що да не бе? Какво и има на София, че къде другаде да отидат?

                      Някак си столичани (много ми е омразна тази дума, съществува само в Русия и у нас) не схващат връзката между инвестиции и пренаселване.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sorento Разгледай мнение

                        Или искаш да преместят и театрите,спортните зали,културните центрове, паметниците и всичко останалоАко искаш и Витоша да преместят с пистите.
                        Прав си бате, в другите градове няма нито театри, нито спортни зали, нито планини

                        А сега по-сериозно..... става въпрос за столица - гардът с политическо управление на една държава.

                        Не знам какво общо имат театри и спортни зали със столица, камо ли планина.
                        Може да си има отеделни градове иокономически, културни и ако щеш спортни столици. Никъде не пише че всичко трябва да е на едно място.
                        Хора с подобно мислене са се опитвали да правят и море до София.
                        Last edited by Patilan; 02.05.2013, 23:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                          ас съм за. А герба на България кво да е?
                          Един голем...
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                            ас съм за. А герба на България кво да е?
                            и аз ли се пише със С
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                              Не мое да стане оти нема винкел у гербо
                              Е, винаги могат да се нарисуват и два пресечени винкела - като мечове...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Аз съм за Перник и емблемата да е голф на фона на сикиконови цици
                                Не мое да стане оти нема винкел у гербо
                                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                                Коментар

                                Working...
                                X