IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    Аз съм за Перник и емблемата да е голф на фона на сикиконови цици
    ас съм за. А герба на България кво да е?

    Коментар


    • Аз съм за Перник и емблемата да е голф на фона на сикиконови цици

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
        гратдуве
        ми така де граТове биломалеееее
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          а градове се пише гратове
          гратдуве
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
            грат се пише с т
            а градове се пише гратове
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Бойко Борисов за тази тема - "Ебати ташака!"
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                Заради все по-голямата концентрация на финансови и човешки ресурси в един единствен град в България и неравномерното икономическо развитие на регионите предлагам анкета за (нова ,стара) столица на страната Желателно е да коментирате защо сте "за" или "против" отделните градове за изпълняват функцията на държавна столица.
                грат се пише с т

                Коментар


                • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                  Абе,първо задайте въпроса грамотно,пък после търсете нова столица
                  не могат бате, в кочината са останали само шлаката и дегенератите, а сега си търсят няколко столици.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                    Абе,първо задайте въпроса грамотно,пък после търсете нова столица
                    коИ коИ... ВАРНА И ПЛОВДИВ
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • мина чукурово

                      Коментар


                      • Перник

                        Коментар


                        • Само да не е наше село,че таман избегах от селяндурите наводнили столицата.
                          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                            Въпросът е даже уместен.Лично аз се колебая между гр.Велико Търново и гр.Пловдив.
                            Всяка столица трябва да е приблизително в териториалният център.Примерно варналии колко време и кинти ще загубят за една бумага в МТ или МЗ ???

                            Естествено че живеещите в Сф и Сф област и панелко-притежателите ще са мнооооооого против.
                            Моля за сериозно отношение към темата.
                            И какво ще стане със София,нещо ще се промени ли?Едва ли,София ще си остане София,Административния център на бг ,ако се измести в друг град-само ще облекчи живота на хората живеещи в София.

                            Или искаш да преместят и театрите,спортните зали,културните центрове, паметниците и всичко останалоАко искаш и Витоша да преместят с пистите.

                            Ами не,едва ли живеешите в софия ще са толкова против друг град да стане столица.

                            Напротив,неживеещите в София мнооооого искат да променят нещо по въпроса,ама само желание не е достатъчно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                              Въпросът е даже уместен.Лично аз се колебая между гр.Велико Търново и гр.Пловдив.
                              Всяка столица трябва да е приблизително в териториалният център.Примерно варналии колко време и кинти ще загубят за една бумага в МТ или МЗ ???

                              Естествено че живеещите в Сф и Сф област и панелко-притежателите ще са мнооооооого против.
                              Моля за сериозно отношение към темата.
                              Абе,първо задайте въпроса грамотно,пък после търсете нова столица
                              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                              Коментар


                              • Въпросът е даже уместен.Лично аз се колебая между гр.Велико Търново и гр.Пловдив.
                                Всяка столица трябва да е приблизително в териториалният център.Примерно варналии колко време и кинти ще загубят за една бумага в МТ или МЗ ???

                                Естествено че живеещите в Сф и Сф област и панелко-притежателите ще са мнооооооого против.
                                Моля за сериозно отношение към темата.

                                Коментар

                                Working...
                                X