IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Само че не са глупости пари за софийското метро да се дават от републиканския бюджет. Не са глупости пари от републиканския бюджет да се дават за софийския булевард Брюксел.Не са глупости дето всичките новостроящи се магистрали, гордостта на ГЕРБ, обслужват софиянци. И пак се строят с наши пари.

    Впрочем никой не е обвинил шуменския кмет в кражба. Освен злобните интернет тролове естествено. Ама то според хейтърите и Сергей Станишев е гей, защото името му завършвало на гей.
    Метрото е почти с изцяло с Европари... за магистралите и аз псувам, щото Хемус е окаяна до където я има, а след това се изпреварвам с ромънски тирове в селата, ама това е...
    А и съгласи се, че голямата част от републиканският бюджет се пълни от София пореди по-високото БВП.
    Това с кмета на Шумен го изтрелях ей така, просто защото не софианците са ти виновни, че няма работа в Шумен /като казвам Шумен, но имам предвид и Плевен и всички провинциални градове/, а кметът. Той е човекът, който да се бори за Европрограми, да се среща и привлича инвеститори и инвестиции. Не споря, че за София се прави повече, но за това не са виновни софиянци, а кметовете ни, които са мишки и си крадът общините и ги е страх да искат пари за тяхната община.
    From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
    България Над Всичко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
      Това е глупаво... как можеш да сложиш всички хора под общ знаменател. Това, че кмета на Шумен кьопав и крадлив /както и на Плевен/, не значи че някой друг те краде. Ако столицата е в Преслав, по-малко краден ли ще си и по-малки данъци ли ще имаш?! Това са глупости!
      Само че не са глупости пари за софийското метро да се дават от републиканския бюджет. Не са глупости пари от републиканския бюджет да се дават за софийския булевард Брюксел.Не са глупости дето всичките новостроящи се магистрали, гордостта на ГЕРБ, обслужват софиянци. И пак се строят с наши пари.

      Впрочем никой не е обвинил шуменския кмет в кражба. Освен злобните интернет тролове естествено. Ама то според хейтърите и Сергей Станишев е гей, защото името му завършвало на гей.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Наивник, sine cura ще ще трябва да споделят съдбата на металурзи, миньори и други- от закритите/съкратени произовдства/дейности. Бюрата, но не тези в офисите им, а тези -"по труда" ги зоват. Тъкмо ще могат да "проверят" ефикасността на програмите им по преквалификация.
        Дайте я бееее, дайте я тази партия, която ще им нарита задниците

        Коментар


        • Двоумя се м/у Пловдив и В. Търново.
          Наивник, sine cura ще ще трябва да споделят съдбата на металурзи, миньори и други- от закритите/съкратени произовдства/дейности. Бюрата, но не тези в офисите им, а тези -"по труда" ги зоват. Тъкмо ще могат да "проверят" ефикасността на програмите им по преквалификация.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Столицата не трябва да е голям град а малък чист и хубав.Клоаката София трябва да се изостави на произвола на съдбата а инвестициите да се насочат на север от Балкана.Нашите прадеди не са били глупави като са имали столици на север от Балкана.Плодородна земя вода слънце.
            Слънцето, земите и водите нямат нищо общо. Севера е отколичен земеделски район заради тази работа и дори вчера, прибирайки се към София бях щастлив като гледах всичко засято и зеленичко и жълтичко...
            Това инвестициите да са на север не зависи от от това къде е столицата. Това, че я няма Плама, няма го Химко и още куп предприятия на север не правят по-работещи Стомана Перник и Кремиковци!
            Проблема не е в столицата, а в това кой ни управлява и сега на 12-ти ще си изберем същите хуйове и ако ще и на Марс да ни е столицата пак ще сме на същото дерадже!!!
            From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
            България Над Всичко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              А къде ще наредим всички клатикурци от министерствата? Ако ще ги махаме, то по-добре тогава да е Мелник столицата
              Ще си останат в София и ще работят нещо друго.В Търново има университет и достатъчно кадърни и можещи хора.Наблизо са Плевен Русе Габрово както и Свищов.Има достатъчно инженери лекари и икономисти.Така че кадри бол

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
                Мисля, че страната ни си има столица и не мисля, че преместването на администрацията ще промени нещо особено много освен възможността за дори още по-голяма корупция и спекулации с всичко свързано около такова преместване!
                Има много примери в световен мащаб за това как един град е двигателят на страната, не е правилно, но се случва, така че това не е прецедент. А иначе и Италия е разделена на богат Север и беде Юг, ама никой не обмисля да премести Милано.
                Има много по-важни неща от това къде е административният център на държавата.

                Jay Gould, обясни ми на мен защото ми е интересно мнението ти... Не се имам за глупав, но 100% не съм четец на мисли...

                Поздрави!


                Аааа и да - аз не съм софиянец... просто живея тук по икономически причини...
                Столицата не трябва да е голям град а малък чист и хубав.Клоаката София трябва да се изостави на произвола на съдбата а инвестициите да се насочат на север от Балкана.Нашите прадеди не са били глупави като са имали столици на север от Балкана.Плодородна земя вода слънце.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Е що трябва да се разширява?Нали това е идеята.Малък и красив град а не кенеф и клоака като София
                  А къде ще наредим всички клатикурци от министерствата? Ако ще ги махаме, то по-добре тогава да е Мелник столицата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Проблемът ми са наглите шопи. Омръзна ми да ме крадат.
                    Проблемът на България се нарича София.
                    Това е глупаво... как можеш да сложиш всички хора под общ знаменател. Това, че кмета на Шумен кьопав и крадлив /както и на Плевен/, не значи че някой друг те краде. Ако столицата е в Преслав, по-малко краден ли ще си и по-малки данъци ли ще имаш?! Това са глупости!
                    From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                    България Над Всичко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Търново, също съгласен.... Но при всички случаи ще трябва да е Търголяс Самият град Велико Търново е труден за разширяване
                      Е що трябва да се разширява?Нали това е идеята.Малък и красив град а не кенеф и клоака като София

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
                        Що? Сложното ти е да се оправяш със светофарите?
                        Проблемът ми са наглите шопи. Омръзна ми да ме крадат.
                        Проблемът на България се нарича София.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Мисля, че страната ни си има столица и не мисля, че преместването на администрацията ще промени нещо особено много освен възможността за дори още по-голяма корупция и спекулации с всичко свързано около такова преместване!
                          Има много примери в световен мащаб за това как един град е двигателят на страната, не е правилно, но се случва, така че това не е прецедент. А иначе и Италия е разделена на богат Север и беде Юг, ама никой не обмисля да премести Милано.
                          Има много по-важни неща от това къде е административният център на държавата.

                          Jay Gould, обясни ми на мен защото ми е интересно мнението ти... Не се имам за глупав, но 100% не съм четец на мисли...

                          Поздрави!


                          Аааа и да - аз не съм софиянец... просто живея тук по икономически причини...
                          From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                          България Над Всичко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Всеки друг град, ама да не е София. Ако ще Каспичан да е.
                            Що? Сложното ти е да се оправяш със светофарите?
                            From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                            България Над Всичко

                            Коментар


                            • Търново, също съгласен.... Но при всички случаи ще трябва да е Търголяс Самият град Велико Търново е труден за разширяване

                              Коментар


                              • И аз съм за Велико Търново.Хубав град много история и страхотна природа.

                                Коментар

                                Working...
                                X