IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    София е нещо като щаб квартира на всички мошеници от страната. Плячкосват и влачат там. Това е проблемът.
    Не бе мацка /благодаря НАИВНИК/, проблема е, че като ги знаем кои са плячкосвали не сме ги распнали още! Не е проблема, че са в София! Пък и като преместиш Столицата на пoнтони до синеморет, мислиш ли, че и те няма да се преместят?!
    Пак ви казвам - проблема не е от късде ни управляват, а КОЙ!!!
    From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
    България Над Всичко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Дали? Изгонихме си кмета точно за 10 дни !
      Не бяха ли 17 години и 10 дни?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
        Абсолютно си права!Всички местни дерибеи и селяци,които са откраднали някой лев се преместиха тук.И ние не ги искаме!Вземете си ги обратно да си ви дерибействат на място
        Но са го правили под крилото на София. Неслучайно дадах пример с кристиян кръстев- пръкнал се от нищото и хоп- шеф на Пристанище Варна..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
          ...А специално за Варна - вие вашият парламент не можете да си оправите и може би от там трябва да почнете /и може би не само вие де/.
          Дали? Изгонихме си кмета точно за 10 дни въпреки, че софийското правителство го подпираше с цялата мощ на своето МВР! Само въпрос на време е и за общинския съвет. Нека обаче минат местните избори!
          Last edited by Jay Gould; 06.05.2013, 19:52.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
            Абсолютно си права!Всички местни дерибеи и селяци,които са откраднали някой лев се преместиха тук.И ние не ги искаме!Вземете си ги обратно да си ви дерибействат на място
            Ами от нашите трима само един сме го пратИли у Софето.Буквичката ,,И'' !Другите са си у наше село !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Велико Търново ЕДВА се справя със себе си, ти искаш още и столица да го правиш.
              Търново едва се справя, защото София краде и тоя град и го обра още в 90 те! Вчера бях там! В тоя град има толкова потенциал, колкото няма в цялото Софийско поле!
              Last edited by Jay Gould; 06.05.2013, 19:51.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Не е въпроса да си искаме парите които са си НАШИ пари! Като гражданин на Североизточна България пет пари не давам за някакъв национално-софийски бюджет, с които строят метро в София и магистрали до Слънчев бряг, като в същото време някаква дебела свиня министър и цървул от Банкя отказват категорично да строят магистрала Черно море! Дори на Хемус не държа освен частта и между Търново и Варна. По-назапад не ме вълнува. Черно море обаче е възлова за бизнеса тук и е крайно време Варненска област вместо да дава пари на всички да си задържа 90% от всички приходи и да си развива инфраструктурата вместо както е последните 24 г. да финансира София!

                Малко преди празниците бях на една среща с кандидат депутати за Варна! Половината от тях дори не бяха от града нито имат имот тук, а Ревизоро, който е родом от Перник и живее в София, дори ми се обиди на въпроса в качеството си на какъв е във Варна и с чии пари се е строило метрото в София, при условие, че над 53 % приодите на община Варна отиват в София, за да се угоява там администрацията и да се строят удобства за софиянци. "Това било положението!" - бе отговорът на тоя наглец! Още малко обаче! Радостен съм от идеята, че все повече граждани на моя град, Добрич, Шумен, Русе са на моя акъл и все повече се говори за отделяне, а ако се налага и пълна независимост от държавата наречена София! Областите после ако искат, могат да се обединяват в конфедерация, но независимост е нужна! Иначе София ще скапе цялата държава!
                Каква е различката дали администрацията е в София или в Горна Оряховица?! По-малко пари ли ще се харчат? Едва ли!
                Това е глупаво отношение по въпроса, че не ти дреме за по-западно от Търново. Ми аз ще кажа мен кво ми е за Варна... мен си ме интересува до Плевен как е... Думите "Съединението прави силата" са ти непознати изглежда и с това изказване ми падна много в очите, защото наистина те имах за умните и загрижени за България хора, ама явно съм бъркал...
                Както и да е, моя грешка!
                Но за това съм съглсен с теб, че трябва да вкарваш в парламента хора, които познават болката ти и знаят как да я решат най-бързо и безболезнено! Ама това е тема за избирателния закон и за мажоритарният избор, за това дали трябва да са 240 малоумниците дето "гласуват". А специално за Варна - вие вашият парламент не можете да си оправите и може би от там трябва да почнете /и може би не само вие де/.
                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                България Над Всичко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  София е нещо като щаб квартира на всички мошеници от страната. Плячкосват и влачат там. Това е проблемът.
                  Абсолютно си права!Всички местни дерибеи и селяци,които са откраднали някой лев се преместиха тук.И ние не ги искаме!Вземете си ги обратно да си ви дерибействат на място
                  Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Велико Търново - На въпроса "защо" не бива да се отговаря. Ако един човек сам не си направи сметката защо Търново отново трябва да е столица, то и стотици обяснения няма да помогнат.
                    Велико Търново ЕДВА се справя със себе си, ти искаш още и столица да го правиш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      София е нещо като щаб квартира на всички мошеници от страната. Плячкосват и влачат там. Това е проблемът.
                      Ами, ако останат във Варна ще направите молове

                      Коментар


                      • София е нещо като щаб квартира на всички мошеници от страната. Плячкосват и влачат там. Това е проблемът.

                        Коментар


                        • [QUOTE=Ajax4o;1059441609]Пич/QUOTE]

                          Пичка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
                            ...кметовете ни, които са мишки и си крадът общините и ги е страх да искат пари за тяхната община.
                            Не е въпроса да си искаме парите които са си НАШИ пари! Като гражданин на Североизточна България пет пари не давам за някакъв национално-софийски бюджет, с които строят метро в София и магистрали до Слънчев бряг, като в същото време някаква дебела свиня министър и цървул от Банкя отказват категорично да строят магистрала Черно море!

                            Дори на Хемус не държа освен частта и между Търново и Варна. По-назапад не ме вълнува. Черно море обаче е възлова за бизнеса тук и е крайно време Варненска област вместо да дава пари на всички да си задържа 90% от всички приходи и да си развива инфраструктурата вместо както е последните 24 г. да финансира София! Малко преди празниците бях на една среща с кандидат депутати за Варна! Половината от тях дори не бяха от града нито имат имот тук, а Ревизоро, който е родом от Перник и живее в София, дори ми се обиди на въпроса в качеството си на какъв е във Варна и с чии пари се е строило метрото в София, при условие, че над 53 % приодите на община Варна отиват в София, за да се угоява там администрацията и да се строят удобства за софиянци. "Това било положението!" - бе отговорът на тоя наглец! Още малко обаче! Радостен съм от идеята, че все повече граждани на моя град, Добрич, Шумен, Русе са на моя акъл и все повече се говори за отделяне, а ако се налага и пълна независимост от държавата наречена София! Областите после ако искат, могат да се обединяват в конфедерация като Швейцария, но независимост е нужна на всяка цена иначе ония на запад няма да мирясат докато не превърнат Североизтока във втори Видин! София в момента скапва цялата държава и ако всеки от нас от провинциите се запита за какво ни е тази столица наречена София? Имаме ли лично ние, семействата, приятелите, бизнеса, градовете ни, селата ни полза от София (???) ще види, че единствения отговор е "НИЕ НЯМАМЕ НУЖДА ОТ СОФИЯ!" София има нужда от нас! Тя не ни е давала никога нищо, а ни прибира повече от половината пари! За какво са ни тогава? Отбрана? Вярва ли някой, че софиянци биха се вдигнали в защита на Варна, Разград, Шумен?... От умрял, писмо!

                            Столицата е вреден тумор, който ако не изрежем, ще завлече всички градове и области в страната със скапаната си колониална политика и грабежите над които подлага провинциите!
                            Last edited by Jay Gould; 06.05.2013, 19:46.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Напротив, виновни са софиянци. Как така, сегашният министър на транспорта беше спуснат за шеф на пристанище Варна?! Свършиха се кадрите във Варна, че трябваше да дотътрят този рунгел.
                              Пич, ако мислиш, че с това има нещо общо обикновеният, редовен гражданин, дето ходи на работа от 8 до 17, значи си за психото в Карлуково!
                              И ей точно за тая работа е кмета! Да пише, да се обади, да се оплаква, та ако трябва да се срещне с ресорният министър!!! Не знам с какво ти е виновен Георги Иванов от панелката в квартал Света Троица!
                              Ако погледнеш и управляващите... повярвай ми те далеч не са израснали на жълтите павета! Даже Фандъкова е от Белчин - село до Самоков!
                              From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                              България Над Всичко

                              Коментар


                              • Напротив, виновни са софиянци. Как така, сегашният министър на транспорта беше спуснат за шеф на пристанище Варна?! Свършиха се кадрите във Варна, че трябваше да дотътрят този рунгел.

                                Коментар

                                Working...
                                X