IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Точно това дублиране на администрациите, чрез които комуникираме с метрополията подкопава начинанията. Същото се повтаря на ниво ЕС.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
      Ми айде ресто!Кво се натискаш у тая лудница?И тука живеем ... маймуни!
      Ами...... няма бизнес Дай работещите варненски фирми да ги преброим

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Коя? Онази с дупката ли?
        Ще трябва да ползвате летище София
        Щот вашите хора са сложили ебаси летищните такси
        Кой са те нашите хора бре Че нали скоро купиха част от Софийското летище, само преди 2-3 седмици, строено пак с пари от Варна, а техни са и Зала Армеец и половината ви хотели с които се гордеете, както и 10% от енергото ви и кой знае колко още неща
        Last edited by Jay Gould; 06.05.2013, 20:16.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          А аз случайно някога да съм казвал, че Варна не е най-готиния град?
          Ми айде ресто!Кво се натискаш у тая лудница?И тука живеем ... маймуни!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Да ти кажа, и на мен тази идея ми се върти в главата от няколко години.
            Тия дни бях с приятели около Търново. От 3 семейства освен моето, две са за отделяне. Едното от Варна, другото от Добрич! Тезата е, "от София полза нямаме, а само вреди", с което съм напълно съгласен! Харесвам софиянци, но аз и англичаните и руснаците харесвам. Не ги чувствам съграждани от години. Това са инвеститори, приятели, роднини, но не и мои сънародници, дори манталитета им е друг там на 500 км от нас! Нищо общо нямат с нас! Нищичко! Най-важното обаче са парите! Не виждам смисъл Варна и областта да плащат над 50% от приходите си за да издържат софийско правителство и администрация!
            Last edited by Jay Gould; 06.05.2013, 20:15.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Боли ме щепсела! Коя Европа? Албания ли? Границата с Румъния е много по-удобна
              Коя? Онази с дупката ли?
              Ще трябва да ползвате летище София
              Щот вашите хора са сложили ебаси летищните такси

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Че ви сложим винетки, като тръгвате за Европа
                Боли ме щепсела! Коя Европа? Албания ли? Границата с Румъния е много по-удобна
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Не си бил във Варна февруари, затова ти изглежда шега, но е така! Варненци по принцип не се вълнуват от политика, но се радвам, че тъпотията на столичното правителство и тази на Кирчо, докараха положението до степен, всеки трети да ме пита "Абе, не е ли време вече да се отделим от София ....... в отделна държава, област, федерация, конфедераци?" Това бе еретична идея само преди година, когато едва ли и 5-8 % сме споделяли идеята! Вече сме много повече и ако заради това си заслужава дори още година да търпим назначен от столицата тъпанар, жертвата си струва.
                  Да ти кажа, и на мен тази идея ми се върти в главата от няколко години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    "Абе, не е ли време вече да се отделим от София ....... в отделна държава, област, федерация, конфедераци?"
                    Че ви сложим винетки, като тръгвате за Европа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                      ,,Кога ти почерне гъзо,кога станА калайджия.''
                      Има и други...особено едно произведение на Алеко...
                      А аз случайно някога да съм казвал, че Варна не е най-готиния град?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Мама и курва 17 години ми кръшка, обаче понеже съм ербаб и за 10 дни я изгоних
                        ,,Кога ти почерне гъзо,кога станА калайджия.''
                        Има и други...особено едно произведение на Алеко...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Мама и курва 17 години ми кръшка, обаче понеже съм ербаб и за 10 дни я изгоних
                          Не си бил във Варна февруари и началото на март, затова ти изглежда шега, но е така! Варненци по принцип не се вълнуват от политика, но се радвам, че тъпотията на столичното правителство и тази на Кирчо, докараха положението до степен, всеки трети да ме пита "Абе, не е ли време вече да се отделим от София ....... в отделна държава, област, федерация, конфедераци?" Това бе еретична идея само преди година, когато едва ли и 5-8 % сме споделяли идеята! Вече сме много повече и ако заради това си заслужава дори още година да търпим назначен от столицата тъпанар, жертвата си струва.

                          70 хиляди поискаха свободна Варна (видео и снимки) http://offnews.bg/index.php/166392/v...tabno-shestvie

                          Last edited by Jay Gould; 06.05.2013, 20:05.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Мама и курва 17 години ми кръшка, обаче понеже съм ербаб и за 10 дни я изгоних

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Толкова време бе на власт, но го изритахме за 10 тина дни. !
                              Мама и курва 17 години ми кръшка, обаче понеже съм ербаб и за 10 дни я изгоних

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Не бяха ли 17 години и 10 дни?
                                Толкова време бе на власт, но го изритахме за 10 тина дни. А на власт бе защото от София искаха да ни слагат още по-голям тъпанар. Добрин Митев И въобще, крайно време е областни управители, кметове, съдии, шефове на полицията да си избираме сами!
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X