IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Малиииий, по обясними причини наблюдавам темите в БГ-мама за образование. Имам чувство, че половината мами са изперкали и смятат да направят същото с децата си
    From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
    България Над Всичко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      ....... основно около икономика, политика и някои по-лежерни, но не еснафски теми. Също така- образование на децата, състезания- за децата и т.н.
      ++++++++++++++
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Също така- образование на децата, състезания- за децата и т.н.
        Малиииий, по обясними причини наблюдавам темите в БГ-мама за образование. Имам чувство, че половината мами са изперкали и смятат да направят същото с децата си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          И шоркане
          Ааааааа.. може, ама да ти кажа поне повечето ми познати не са много по пиенето..
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Май въртим сучем, уж няма да говорим за това, но все за пари ...
            Мхъммм, май за едно и също става на въпрос и в София и във Варна.
            Е- зависи най-вече от средата и възрастта,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
              Джей, а около какво се въртят разговорите на маса във Варна?
              Не съм Джей, но като варненка- мога да отговоря. При последните няколко събирачки- основно около икономика, политика и някои по-лежерни, но не еснафски теми. Също така- образование на децата, състезания- за децата и т.н.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Май въртим сучем, уж няма да говорим за това, но все за пари ...
                И шоркане

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Джей, а около какво се въртят разговорите на маса във Варна?
                  Май въртим сучем, уж няма да говорим за това, но все за пари ... Впрочем огромна част от бизнеса във Варна не е на варненци, а на пришълци, дори от София, но в това няма нищо лошо. Нямам нищо против софиянци, те дори са ми симпатични в някой отношения, имам рода там, брат, племенници, но правителствата ви не стават и е време всеки сам да се взема в ръце. Ние наистина нямаме никаква полза от столицата ви. ПОЛЗА! Тук е проблема. Ако имахме полза от вас, ок. ама като няма, за какво да ви храним администрацията, че и вас самите?
                  Last edited by Jay Gould; 06.05.2013, 21:08.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Щеше да е шега, но не е !.......... Смайването ми бе много по-голямо от твоето сега Впрочем, ти живееш в София, седни на маса с познати и виж за какво си говорите. Кой къде е бил на почивка, кой къде ще иде на почивка. Това е . Всичко при вас се върти около думата почивка...
                    Джей, а около какво се въртят разговорите на маса във Варна?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Пич Джея ти е обяснил всичко.Северна България не иска София за какво са ни?Митница на магистрала Хемус преди Витиня.Софиянци да си правят съюз с Източна Румелия.Ние на север от Балкана трябва да се отделим.Не може софиянци и айдуци да ни докарват парашутисти за депутати да ни унищожават фирмите и да се гаврят с нас.На този терор трябва да се отговори.И не забравяй че летище има и в Букурещ.
                      А ти говориш от името на...?!?!?! Цяла цеверна България едва ли... Не знам кой те е назначил за говорител, ама аз те уволнявам! : )
                      From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                      България Над Всичко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Щеше да е шега, но не е !.......... Смайването ми бе много по-голямо от твоето сега Впрочем, ти живееш в София, седни на маса с познати и виж за какво си говорите. Кой къде е бил на почивка, кой къде ще иде на почивка. Това е . Всичко при вас се върти около думата почивка...
                        Ами, не съм го забелязал. Но ако случайно е така, помисли дали не се дължи на това, че варненци в нормалното за почиване време - работят Защото през останалото време на годината - глад. Може би ако почиваха и те щяха да говорят за почивка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
                          .НИКОГА НЯМА ДА МЕ НАКАРАШ ДА ТИ ПОВЯРВАМ, ЧЕ ВАРНЕНЦИ /говоря за общността/ СА ПО-БЛИЗО ДО ХОЛДСКИЯ ОТКОЛКОТО ДО БАЛКАНСКИЯ МАНТАЛИТЕТ!!!
                          Може да не сме холандци, но сме много по-различни с вас отколкото си мислиш. Дори в историята винаги сме били различни. Траките отсам са говорили на един общ език, а тия в Западна България на съвсем друг. Народните носии - В Източна България сме Чернодрешковци в западна Белодрешковци. Виж една народна носия от Русенско, дори от Плевенско и една от Софийско! Нищо общо!!!! Езикът - дори сега е различен, а само преди 100 г. е бил още по-различен и едва сме се разбирали.
                          Last edited by Jay Gould; 06.05.2013, 20:56.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
                            Метрото е почти с изцяло с Европари... за магистралите и аз псувам, щото Хемус е окаяна до където я има, а след това се изпреварвам с ромънски тирове в селата, ама това е...
                            А и съгласи се, че голямата част от републиканският бюджет се пълни от София пореди по-високото БВП.
                            Това с кмета на Шумен го изтрелях ей така, просто защото не софианците са ти виновни, че няма работа в Шумен /като казвам Шумен, но имам предвид и Плевен и всички провинциални градове/, а кметът. Той е човекът, който да се бори за Европрограми, да се среща и привлича инвеститори и инвестиции. Не споря, че за София се прави повече, но за това не са виновни софиянци, а кметовете ни, които са мишки и си крадът общините и ги е страх да искат пари за тяхната община.
                            Пич Джея ти е обяснил всичко.Северна България не иска София за какво са ни?Митница на магистрала Хемус преди Витиня.Софиянци да си правят съюз с Източна Румелия.Ние на север от Балкана трябва да се отделим.Не може софиянци и айдуци да ни докарват парашутисти за депутати да ни унищожават фирмите и да се гаврят с нас.На този терор трябва да се отговори.И не забравяй че летище има и в Букурещ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                              Торбички и мръсотия има и по улиците на Барселона,но това не пречи на каталунците да искат автономия.Нали?
                              ++++++++++ Каталуня подобно на варненска област дава огромна част от приходите си за да се угояват в столицата.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Е това вече си го изсмука от пръстите
                                Щеше да е шега, но не е !.......... Смайването ми бе много по-голямо от твоето сега Впрочем, ти живееш в София, седни на маса с познати и виж за какво си говорите. Кой къде е бил на почивка, кой къде ще иде на почивка. Това е . Всичко при вас се върти около думата почивка...
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X