IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Груйчи ти едно си знаеш едно си баеш.Спора е безсмислен.Омръзна ми да ти обяснявам защо числата изглеждат по този начин но на теб не ти уйдисва.Когато се разкарат офисите на ниционалните фирми от София тези цифри ще са други.Кога се разкарат университетите и държавната администрация която издържат всички българи ще има други числа.Каква икономика има София и какво произвежда?Освен лайна и боклук.А забравих и Станишевци и Бойко борисовци.Какво произвеждате зърно мляко месо плодове зеленчуци ток машини електроника бензин?Шменти капели тарикати бакалии гумаджийници и тем подобни.
    Аха то само тук е така ...
    В Мадрит, в центъра имат кравеферма ... налЕ...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
      Те селяките-батепешовци я съсипаха. Дойдоха всички тук през първите години на демокрацията и заявиха напористо, че са първи у село, начи треба и тука да правят зулуми. Сега същите тези скотове грачат грозно как родния им край затъвал, ами затъва защото както казва Груйчи бяха алчни латифунди и искаха да си върнат буреняците за които после усетиха дебелия,че само с декларации не могат да ги опработват.
      Ау Панелкин па други ти виновни.Е моите спомени от София са от доста по отдавна от демокрацията.Няма смисъл да те убеждавам че и преди и след демокрацията все за едни и същи мизерници става дума.И преди 1989 в София си бяха същите негодници а половината смешници ходехте да бачкате у Перник.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Е къ бе - до реката... ?
        Мангалите, лятно време кат се къпът, да ходат чисти на лекциЙ...
        Тц, ти да видиш какъв проект ще спретнат с топлата удъ от Шипкоу.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Е къ бе - до реката... ?
          Мангалите, лятно време кат се къпът, да ходат чисти на лекциЙ...
          Да жювей Майка България маладци, всичко сте премислили, успех в дялото!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            бате, точно това, дето го искаш ти, означава един много добре оформен хед-енд-шолдърс по трудърскому или кОр по нашенски за страната Ами нали, ако от моите пари не отиват за Грамада, Струмяни, Любимец, Славяново и т.н., те ще умрат съвсем от глад, бе Бате Пешо. Аз иначе съм с 3 ръце за това ти предложение, ама 80% от страната, извън 7-8 големи обшини, ще се хване за палците. Щото ти гледаш само инфраструктурата, ама не гледаш социалните плащания, нали? Хайде виж сега малко данни:
            - Плевенска област - заети 60 К човека, средна заплата, на която се осигуряват 582
            - София-град - заети 668К човека, средна заплата, на която се осигуряват - 1114

            иначе казано - средномесечно само от София, постъпват 21,3 пъти повече средства, отколкото от цялата Плевенска област. Ха сега още малко данни:
            - бюджет за 2013 година само на град Плевен (а само в обшина плевен са под половината от цялото население на областта - 128К, спрямо 263к за областта) - 61 милки. Или на ангро сметки, щото не ми се рови за всяка община поотделно) - 120 милки за цялата област
            - бюджет само на град София - 1,20 млрд.

            Или иначе казано - софия внася 20 пъти повече от плевенска област (от гражданите - за фирмите е ясно, там биха се получили фрапиращи резултати), но има едва 10 пъти по-голям бюджет. Е, хайде пак да ми кажеш кой е ощетения, ама с цифрички
            Мога да го сметна и на Джей за Варна, ако иска, но сега ме мързи и нямам време - та преди да започнете да мрънкате за нещо, проверете реално нешата: не Бълагряи храни София, а София храни България, ако трябва да се изразяваме с крайни думички. Сега как, защо и т.н. е отделен въпрос - цифричките показват точно това
            Груйчи ти едно си знаеш едно си баеш.Спора е безсмислен.Омръзна ми да ти обяснявам защо числата изглеждат по този начин но на теб не ти уйдисва.Когато се разкарат офисите на ниционалните фирми от София тези цифри ще са други.Кога се разкарат университетите и държавната администрация която издържат всички българи ще има други числа.Каква икономика има София и какво произвежда?Освен лайна и боклук.А забравих и Станишевци и Бойко борисовци.Какво произвеждате зърно мляко месо плодове зеленчуци ток машини електроника бензин?Шменти капели тарикати бакалии гумаджийници и тем подобни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Изборите не ме интересуват.Кога ме питат какви закони искам и ги направят тогава мое да гласувам.А те нещата се променят само че не в посока която ти харесва.Хората от провинцията напуснаха България и си взеха семействата и децата.Много скоро ще усетите за какво става дума.
              Не е кат де ни си прав тук ...
              налЕ...
              тъжно...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                Те селяките-батепешовци я съсипаха. Дойдоха всички тук през първите години на демокрацията и заявиха напористо, че са първи у село, начи треба и тука да правят зулуми. Сега същите тези скотове грачат грозно как родния им край затъвал, ами затъва защото както казва Груйчи бяха алчни латифунди и искаха да си върнат буреняците за които после усетиха дебелия,че само с декларации не могат да ги опработват.
                Не слагай всичко под общ знаменател! Има хора, има и хора... Ако я нямаше миграцията към София тук нямаше да е много цветущо, защото и в провинцията има умни хора! И повярвай, аз не съм дошъл в София за да ти мацам градът или за да ставам първи, а за да имам работа, защото върви ти си намери работа в Плевен!
                Не ставай краен!
                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                България Над Всичко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                  Паца, остави ти тез долни софийски пияници, ами я кажи къде у Тетевен ще се разположи тоз университет, като как го виждаш архитектурно? И най-паче - кажи кой ще е новия тетевенски Евлоги Георгиев, кой ще осигури средствата за туй свято дяло? Да не би да ... си ти (комай малко исти патриоти като тебе останаха)?

                  Е къ бе - до реката... ?
                  Мангалите, лятно време кат се къпът, да ходат чисти на лекциЙ...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    За Видин и Пелово, Пешо никой не го е еня...
                    Подобно на ЦЯЛАТА СТРАНА !!!
                    Знаеш че е така и грачиш, колкот да не зАспиш ...
                    Властта щял да взима, София му била крива и подобни полюции ... ???
                    Е ся, на дванайсти, има избори. Как мислиш, ще се променят ли нещата ???
                    А ???
                    И така 24 години...
                    ...
                    За жалос разбира се ...
                    Изборите не ме интересуват.Кога ме питат какви закони искам и ги направят тогава мое да гласувам.А те нещата се променят само че не в посока която ти харесва.Хората от провинцията напуснаха България и си взеха семействата и децата.Много скоро ще усетите за какво става дума.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Дидо смукача от сутринта го дърпат само в София.Не си мисли че като не живея в София не ходя там и нямам роднини и приятели.Искаш ли да отидеш утре към 13 часа по кръчмите на Дондуков.И да видим кой има обедна почивка по един час и кой дърпа смукача.И да проверим кой в Плевен има обедна почивка един час и си позволява да пие на обяд.
                      Паца, остави ти тез долни софийски пияници, ами я кажи къде у Тетевен ще се разположи тоз университет, като как го виждаш архитектурно? И най-паче - кажи кой ще е новия тетевенски Евлоги Георгиев, кой ще осигури средствата за туй свято дяло? Да не би да ... си ти (комай малко исти патриоти като тебе останаха)?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        За другото съм донякъде съгласен, нот ова, което съм ти оставил е върха на дивотията и незнанието. На 500 км югозападно е Костур - чисти българи (или поне са били такива), на 400 км почти западно е и Голо бърдо в Албания, на 400 км северозапдно са бълраските (допреди 100-150 години) села около Белград и т,н,. но затова си трябва и малко четене извън комунистическата литература. Тук си босичък и недей да се излагаш - пообразовай се, препоръка е
                        Груйчи айде запри се малко и престани да учиш история от телевизора и Божидар Димитров.Българи има и В Русия и в Украйна и в Чикаго и в Испания Гърция Англия Австрия но това не са български земи.Никой не ни иска не виждаш ли?И не е ли време да спрем с тези изтъркани лафове.Те макетата дето са си чисти българи не ни искат та какво остава за другите

                        Коментар


                        • Ще помоля създателя на темата да разшири малко възможностите за гласуване.Изключително много държа да се добави възможността да гласуваме за изконната българска столица - Горно Уйно
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                            За жалост светли братко не знам дали ще те разберат провинциалистите. Те само им дай да се оплакват. Не са дошли камък върху камък да сложат в Столицата!!
                            Те селяките-батепешовци я съсипаха. Дойдоха всички тук през първите години на демокрацията и заявиха напористо, че са първи у село, начи треба и тука да правят зулуми. Сега същите тези скотове грачат грозно как родния им край затъвал, ами затъва защото както казва Груйчи бяха алчни латифунди и искаха да си върнат буреняците за които после усетиха дебелия,че само с декларации не могат да ги опработват.
                            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              ....А София нито е център на българските земи нито пък има някакво кой знае какво положение.Варна е на 500км източно в западна посока на 500км няма българи.
                              За другото съм донякъде съгласен, нот ова, което съм ти оставил е върха на дивотията и незнанието. На 500 км югозападно е Костур - чисти българи (или поне са били такива), на 400 км почти западно е и Голо бърдо в Албания, на 400 км северозапдно са бълраските (допреди 100-150 години) села около Белград и т,н,. но затова си трябва и малко четене извън комунистическата литература. Тук си босичък и недей да се излагаш - пообразовай се, препоръка е
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Черкезов, сериозен ти е проблема на теб. Какво става с Попово бре човеко?

                                Коментар

                                Working...
                                X