IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Repoman Разгледай мнение
    Недей така, аз преди 5г. знаиш ли колко пари броих за мезонет в този елитен столичен квартал?
    Проблемът е, че после нивото поспадна, но дано столична община да продължи да налива пари тук за да облагородява, както и досега. Аз се радвам че поне в квартала няма много панелки, нивото все още е по-високо от това на Надежда или Люлин.
    Братчеда е на Бигла.Навремето много ми харесваше сега е западнало по зле от село.Викам му да се маха ама не иска щото трябвало нещо да остави на детето.А то детето мъж 2 метра и се оправя отдавна само.Няма лошо щом ти харесва и си решил да живееш там

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Селски то сега като има миграция София направо е цъфнала.Ще ти налети панелния лорд и ще ти обясни че в София простаци са само дошлите от ПРОВИНЦИЯТА.Сега като си разсадя зеленчуците ще се обадя на Панелкин да вземе да се поразходим из столицата и да си поприказваме какво виждат очите ни.Щото аз виждам мизерия магазини по левче и дрехи ента употреба.Виждам пияници клошари и нещастници.А лорда вижда крале монарси и богаташи.Братчеда се похвали че се е пенсионирал и е взел голяма пансия 315 лева.И ходи да работи за още толкова.Да не обяснявам че роднините ми работят за по 700 кинта чисто.А Лозенец на какво е заприличал нямам думи.
      Абе това което го описа е общо за цяла България! В Плевен съм израснал на края на градът в панелка по-близо до Гривица отколкото до центъра, и там има боклуци и пликчета по дърветата. Но няма смисъл да обиждаш хора дошли да търсят препитание и по един или друг начин да помагат на градът ти. Тъпо е, щото маса народ от Ясен и Опанец работят в Плевен, ама никой не им е казал, че са селяндури дето искат да омажат Плевен.
      А по стечение на нещата сега живея в Лозенец и не е толкова зле колкото го описа...
      From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
      България Над Всичко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Ау Панелкин па други ти виновни.Е моите спомени от София са от доста по отдавна от демокрацията.Няма смисъл да те убеждавам че и преди и след демокрацията все за едни и същи мизерници става дума.И преди 1989 в София си бяха същите негодници а половината смешници ходехте да бачкате у Перник.
        Селски , само си ги измисляш, преди 1989г. в София имаше толкова много индустрия, че половин Перник , както и сега си работеше тук, не обратното. Виж всички плевенски селски курви се явиха чинно да се плющят с нас тук у Софето. И аз изплющях 3-4. Едната май беше от Ловеч де, ама то същата работа, същите диви помаци и диваци с претенции. Пълен шит. А военната болница в плевен в началото на 90-те изглеждаше като лазарет от първата световна война.
        Да не говорим, че и всички селски фолк-певачки дойдоха и се настаниха у Софето и техните селски момъци - прости като животни и грухтящи им мятаха стотачките в кръчмите. Точно те изродиха обстановката, щото дивите селяни си създадоха култура за собствена употреба. Имам комшия от едно плевенско село, дето не говори членоразделно а мучи нещо за главъта , ракъта и прочее. Половината му думи са просто тръбни звуци.
        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Щото са софиянци и няма къде да отидат.Но преди четири години едни от тях си купиха къща в Пернишко и повечето време са там.не си мисли че всички са като теб.Ако ти кажа какво работят ще мигаш на парцали три дена.
          Ми след като работят за 700 кинта едва ли ще се впечетля
          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
            Еее мамун, това вчера цял ден повтарям и никой не го прочете... Странни хора - могат да пишат, ама не и да четат
            Това е,щото им е по-лесно да плюят по софиянци,вместо да си напънат мозъчната гънка,за да разберат какъв е проблема
            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
              Е що роднините ти не са останали да си копат на село за много кинти,да живеят в благодат в китното село,а са дошли да се мъчат в гнусното Софе?!
              Щото са софиянци и няма къде да отидат.Но преди четири години едни от тях си купиха къща в Пернишко и повечето време са там.не си мисли че всички са като теб.Ако ти кажа какво работят ще мигаш на парцали три дена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                ... А Лозенец на какво е заприличал нямам думи.
                Недей така, аз преди 5г. знаиш ли колко пари броих за мезонет в този елитен столичен квартал?
                Проблемът е, че после нивото поспадна, но дано столична община да продължи да налива пари тук за да облагородява, както и досега. Аз се радвам че поне в квартала няма много панелки, нивото все още е по-високо от това на Надежда или Люлин.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Тука съм съгласен.Но по добре е да е град в центъра и на север от Балкана
                  Адски много мангизи бе човек. Безсмислено упражнение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Ами, за всички е видно, че не е проблема кой град е столица. Проблемът е в клатикурците създаващи продукта бюрократщина и корупция. Тях трябва да изринем, а не да местим столица. Защото клатикурците имат способността да се местят със столицата. И какво, после пак ли ще я местим???
                    Еее мамун, това вчера цял ден повтарям и никой не го прочете... Странни хора - могат да пишат, ама не и да четат
                    From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                    България Над Всичко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Ами, за всички е видно, че не е проблема кой град е столица. Проблемът е в клатикурците създаващи продукта бюрократщина и корупция. Тях трябва да изринем, а не да местим столица. Защото клатикурците имат способността да се местят със столицата. И какво, после пак ли ще я местим???
                      Тука съм съгласен.Но по добре е да е град в центъра и на север от Балкана

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Селски то сега като има миграция София направо е цъфнала.Ще ти налети панелния лорд и ще ти обясни че в София простаци са само дошлите от ПРОВИНЦИЯТА.Сега като си разсадя зеленчуците ще се обадя на Панелкин да вземе да се поразходим из столицата и да си поприказваме какво виждат очите ни.Щото аз виждам мизерия магазини по левче и дрехи ента употреба.Виждам пияници клошари и нещастници.А лорда вижда крале монарси и богаташи.Братчеда се похвали че се е пенсионирал и е взел голяма пансия 315 лева.И ходи да работи за още толкова.Да не обяснявам че роднините ми работят за по 700 кинта чисто.А Лозенец на какво е заприличал нямам думи.
                        Е що роднините ти не са останали да си копат на село за много кинти,да живеят в благодат в китното село,а са дошли да се мъчат в гнусното Софе?!

                        П.П.Иначе си прав - много квартали ги презастроиха и ос..аха,ама това е,щото трябва да има къде да настаним прииждащия селяк
                        Last edited by onufri; 07.05.2013, 17:13.
                        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Аха то само тук е така ...
                          В Мадрит, в центъра имат кравеферма ... налЕ...
                          В МадриТ незнам как е но в Мадрид нещата изобщо не мое се сравняват с Факултето щото София си е едно Факултето навсякъде

                          Коментар


                          • Ами, за всички е видно, че не е проблема кой град е столица. Проблемът е в клатикурците създаващи продукта бюрократщина и корупция. Тях трябва да изринем, а не да местим столица. Защото клатикурците имат способността да се местят със столицата. И какво, после пак ли ще я местим???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
                              Не слагай всичко под общ знаменател! Има хора, има и хора... Ако я нямаше миграцията към София тук нямаше да е много цветущо, защото и в провинцията има умни хора! И повярвай, аз не съм дошъл в София за да ти мацам градът или за да ставам първи, а за да имам работа, защото върви ти си намери работа в Плевен!
                              Не ставай краен!
                              Селски то сега като има миграция София направо е цъфнала.Ще ти налети панелния лорд и ще ти обясни че в София простаци са само дошлите от ПРОВИНЦИЯТА.Сега като си разсадя зеленчуците ще се обадя на Панелкин да вземе да се поразходим из столицата и да си поприказваме какво виждат очите ни.Щото аз виждам мизерия магазини по левче и дрехи ента употреба.Виждам пияници клошари и нещастници.А лорда вижда крале монарси и богаташи.Братчеда се похвали че се е пенсионирал и е взел голяма пансия 315 лева.И ходи да работи за още толкова.Да не обяснявам че роднините ми работят за по 700 кинта чисто.А Лозенец на какво е заприличал нямам думи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Груйчи ти едно си знаеш едно си баеш.Спора е безсмислен.Омръзна ми да ти обяснявам защо числата изглеждат по този начин но на теб не ти уйдисва.Когато се разкарат офисите на ниционалните фирми от София тези цифри ще са други.Кога се разкарат университетите и държавната администрация която издържат всички българи ще има други числа.Каква икономика има София и какво произвежда?Освен лайна и боклук.А забравих и Станишевци и Бойко борисовци.Какво произвеждате зърно мляко месо плодове зеленчуци ток машини електроника бензин?Шменти капели тарикати бакалии гумаджийници и тем подобни.
                                +1, София просто няма потенциала за икономическо развитие, забутана е в девета глуха като място от транспортна точка. Ако Кремиковци беше построен в крад край морето, като Нефтохима, още щеше да работи. Просто излишния транспорт на руда до София и после на продукт обратно е безсмислено. Няма и земя за селско стопанство. Има единствено потенциал, че в София има столичани, които са готови да управляват народа, т.е. има управленски потенциал.

                                Коментар

                                Working...
                                X