IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    "Приятни" хъхряшки семейства - две - с 21 изрода - отглеждани от нашите данъци - крадци, мародери и главорези !!!! А Вал говори за "права" !!!!
    .
    Импе, циганите са средство- тоягата за нас, а правата, като такива- евфемизъм. Политиките, които ще водим, трябва да са в оставените ни степени на свобода т.е.- далновидни- като резултатът ще е намаляване на популацията им без прилагане на директно насилие или някаква форма на сегрегация.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
      Импе,
      според мен са на изхранване и "българските" турци, и нашите "братя" помаци, които направиха, само като пример, Баташкото клане. И досега тая сган се гордее с това.

      Това са трите двукраки племена, изхранвани от българското мнозинство и цивилизованите малцинства у нас: това са циганите, турците и помаците.
      Все те са лишените от права, все те са бедничките, все те са предмет на "толерантност".

      Айде улево! Без толерантност!
      Нетърпимост към гаднярите е непременно условие за почтения и цивилизован мъж, жена и народ.

      Турците - в Турция!
      Циганите - в Индия!
      Помаците - да земат да се обесят, така ще е най-добре за тях. Иначе, така,.. ... ще ги запознаем с ножа-кръвопиец, съответно.

      ПРЕЗ МАРТА НА ЧЕПИНО
      Алеко Константинов
      Откъс


      http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...D=6093&Level=1
      ----------------------------------
      Да.
      Този път ако модераторките изтрият неудобни части от този пост, ще ги разбера.

      Но ако го оставят както е - ще ги черпя и даже уважавам.
      Свободен във виелицата.
      http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Кои тия три малцинства? На изхранване е само гнусната хъхреща сган !!!
        Импе,
        според мен са на изхранване и "българските" турци, и нашите "братя" помаци, които направиха, само като пример, Баташкото клане. И досега тая сган се гордее с това.

        Това са трите двукраки племена, изхранвани от българското мнозинство и цивилизованите малцинства у нас: това са циганите, турците и помаците.
        Все те са лишените от права, все те са бедничките, все те са предмет на "толерантност".

        Айде улево! Без толерантност!
        Нетърпимост към гаднярите е непременно условие за почтения и цивилизован мъж, жена и народ.

        Турците - в Турция!
        Циганите - в Индия!
        Помаците - да земат да се обесят, така ще е най-добре за тях. Иначе, така,.. ... ще ги запознаем с ножа-кръвопиец, съответно.

        ПРЕЗ МАРТА НА ЧЕПИНО
        Алеко Константинов
        Откъс

        В Баня и до днес благополучно обитават най-отчаяните главорези, начело с Алиш Ефенди, които, заедно с други, през 1876 година изпиха кръвта на баташкото население. Такива ужаси ни разказаха за туй диво помашко население, напъплило из целите Родопи, щото не знаеш на кое по-напред да се чудиш: на овчедушното ли търпение на българското население, или на подлото бездействие на нашите власти. И да не мислите, че сега помаците са се покаяли? - Ни сянка от подобно чувство. Само страхът пред въоръжената сила спира проявяванието на дивите им инстинкти. Ето ви един прекрасен пример: нашият стопанин от Лъджене, г.Ш., българин, е предприел доставката на траверси и изпратил свои работници в определената от властите гора. Но Алиш Ефенди, баташкият герой, от яд защо той да не вземе доставката на траверсите - какво мислите направя? - Нагласява 30-40 души помаци из Турско да навлязат в нашата граница и да сплашат и разгонят работниците на българина. И навлизат тези разбойници един час и половина навътре в българската територия и само благодарение на бързите и енергични мерки на нашата погранична стража е била предупредена катастрофата. И да не речете, че виновникът, Алиш Ефенди, е хванат, осъден и лежи закован във вериги за изплащане на новите си и стари тежки грехове. О, не, съвсем не: в неделя след обяд в главното лъдженско кафене ний го видяхме възседающ на председателското място, окръжен от първенците на селото; той важно-важно поглеждаше наоколо си и благосклонно приемаше дълбоките поздрави на входящите в кафенето. Предавана незабележимо от ръка на ръка, до моите ръце достигна една хартийка, на която с молив бяха написани следните думи: "Този е знаменитият Алиш Ефенди." Знаменитият! Благодарим за такива знаменитости. О, робско племе, ще стръснеш ли ти някой път тия робски чувства, или вечно ще продължаваш с плач права да печелиш...
        http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...D=6093&Level=1
        Last edited by vmankov; 03.04.2014, 20:38.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
          Кои малцинства - именувай?
          Гръцкото, арменското, руското, арабското, еврейското? Именувай, моля, кои малцинства имаш предвид, бехекейско кученце мръсно.

          И защо българите да сме оставени на самооправяне, а некои (три) малцинства - на изхранване?
          А?
          Чакам отговор.
          Кои тия три малцинства? На изхранване е само гнусната хъхреща сган !!!
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Йовчев да не се почесва ,ами да изпрати жандармерията на Женския пазар и да респектира тия циганьори ! > http://novanews.bg/news/view/2014/04...8%D1%89%D0%B0/
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
              Не си прав, парите в държавата ни не отиват за "развъждането" на ромите, а по-скоро малкото пари които има държавата ни отиват главно в едно направление - столицата. Провинцията и малцинствата у нас от много време са оставени на самооправяне. Тази неравнопоставеност съответно води до маргинализиране на малциснтвата, а от там и до нуждата от специални програми за интеграция и включвания.
              Кои малцинства - именувай?
              Гръцкото, арменското, руското, арабското, еврейското? Именувай, моля, кои малцинства имаш предвид, бехекейско кученце мръсно.

              И защо българите да сме оставени на самооправяне, а некои (три) малцинства - на изхранване?
              А?
              Чакам отговор.
              Last edited by vmankov; 02.04.2014, 21:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                никак не е смешно. На всякъде по света смятат, че това сме българите....
                Прав си не е смешно ,а е трагично.Прав си и за туй ,че заради тях и нас ни смятат за цигани .
                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                  Eто заради това е крайно време в документите за самоличност да бъде писан етносът - в случаят - с големи черни букви "MANGAL". Абсолютно недопустимо е да търпим да ни приравняват с тия отвратителни подчовеци !!!! Не стига, че ни съсипват държавата, но и ни позорят пред цял свят дегенератите !!!
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                    никак не е смешно. На всякъде по света смятат, че това сме българите....

                    Коментар


                    • Made in Bulgaristan > http://www.liveleak.com/view?i=f4b_1396351017
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Не аз греша, а ти лъжеш - аз съм роден в София и живея в София - но не помня някой да е дошъл при мен и да ми е дал пари, защото съм софиянец - нито на някой мой близък, приятел, познат - за разлика от мангалите, на които се дават милиарди, за да НЕ работят, но да се размножават като хлебарки.

                        Това ли е "самооправяне" - някоя 18-19 годишна мангалка, неграмотна и никога неработила, да получава повече помощи, отколкото е заплатата на добре образована Българка, само защото е издрискала 3-4 нови циганина?

                        И малцинстваТА не се маргинализират - аз не знам маргинализирана общност от турци, арменци, китайци, евреини. Маргинализираха се МАНГАЛИТЕ - но причината за това е толерастията и дрънканиците за "човешки права", защото хъхрякът е изрод, който спазва законите само ако над главата му свисти камшикът, а дулото на шмайзерът му е завряно в анусът.

                        Последните 20 години доказаха само докъде води човешкото отношение към хъхрещите нечовеци - терор, бандитизъм, съсипване на държавата. И цяла Европа осъзнава това - според теб защо Великобритания, Германия и т.н. отказват да плащат помощи на циганските гадини и дори да ги приемат в държавите си? Защо те не ги "интегрират"? Ами защото знаят, че това е невъзможно и никакви "програми" не могат да помогнат.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Съгласен съм отчасти със Сетверов - докато държавата не се грижи за народът си, но само за ромовете, положението ще става все по-зле.

                          Вместо държавата да инвестира в работни места, качествено здравеопазване и образование, тя налива безкрайно пари за развъждане на цигани... а който "инвестира" в развъждането на цигани, получава само и единствено ЦИГАНИ.
                          Не си прав, парите в държавата ни не отиват за "развъждането" на ромите, а по-скоро малкото пари които има държавата ни отиват главно в едно направление - столицата. Провинцията и малцинствата у нас от много време са оставени на самооправяне. Тази неравнопоставеност съответно води до маргинализиране на малциснтвата, а от там и до нуждата от специални програми за интеграция и включвания.

                          Коментар


                          • Съгласен съм отчасти със Сетверов - докато държавата не се грижи за народът си, но само за ромовете, положението ще става все по-зле.

                            Вместо държавата да инвестира в работни места, качествено здравеопазване и образование, тя налива безкрайно пари за развъждане на цигани... а който "инвестира" в развъждането на цигани, получава само и единствено ЦИГАНИ.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Докато държавата не се грижи за народа си, положението ще е такова. Няма начин.
                              Преди, през комунизма имаше и образование, и здравеопазване, и работа за всички. Сега също уж пак има, ама главно за столицата, а хората от провинцията и от малцинствата следва сами да се оправят. Малцинствата, вече са се отделили от народа, защото много време мина и никой хич и не се интересува от тях, затова и има такива новини. И докато държавата не прави нищо по въпроса с години, надеждата ни е във фондациите, като тази например:
                              СНЦ “Ромска академия за култура и образование”
                              Уроци на успеха: подкрепа за ромските ученици в село Жельо Войвода

                              Коментар


                              • "Приятни" хъхряшки семейства - две - с 21 изрода - отглеждани от нашите данъци - крадци, мародери и главорези !!!! А Вал говори за "права" !!!!


                                Докато въобще се обсъждат "човешките права" на циганските нечовеци, тая държава няма да става за живот. Пълнолетни, малолетни - няма значение - щом изродът е достатъчно голям да граби и тероризира, значи е достатъчно голям за наказание.

                                Никакви права - спиране на всякакви помощи, унищожаване на незаконните цигански катуни, връщане на смъртното наказание, замяна на затвора с каторжен труд и безжалостно смазване на циганския бандитизъм.

                                Иницииране на общоевропейски действия за борба с мангалското зло, защото то е общоевропейски проблем. Най-добре е хъхряците от целия континент да бъдат затворени на определена за тях територия (част от Украйна или Молдова са най-подходящи) и да бъдат оставени да се самоизядат там.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X