IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikodim Разгледай мнение
    нИ наистина, техният начин на живот на мен много ми импонира
    ---------------------
    Живей оскъдно и се наслаждавай на всеки м,иг от краткото си пребиваеане на земята.
    Кво ше каеш за циганските барони? Колко оскъдно живеят те? Откъде са богати?

    И на чий гръб живее даже най-честният циганин? Щото никой циганин не произвежда, не създава.
    М-м-м?
    Нещо май не са те учили на мислене, га си бил малък? Е, сигурно не е имало кой да те учи - детето на свине не може да не е свиня.
    Свободен във виелицата.
    http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

    Коментар


    • Фалим, Перуне, голем трол си в тази тема.

      Но скоро вече ще те усетят.
      Съветът ми е да промениш облика си.

      Поздрав от Чъргобиля Мостич!
      Свободен във виелицата.
      http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
        Аз съм тук, обаче не ми харесва коментара ти.
        Момичето станало майка на 12г. не е виновно за нищо, никъде в наказателния кодекс не е казано че на 12г. не може да се става майка. Затова нека да не виним момичето, а държавата да се погрижи за него и за детето. Те не са виновни за нищо, просто такава е средата. Отделно, момичето поне не е като масовите българки, които я имат едно дете на 30-35г., я хич не ги търси. В смисъл, момичето е родило още на 12г., а не се пази и отлага до последно.
        И пак ще кажа, толерантност трябва да имаме към различните от нас хора, а не дискриминация.
        Хахахаха, нагъл и нахален си.Кво ревеш пак държавата,та държавата? Баща и и майка и не могат ли да я възпитат?Ама то всъщност как като те в момента са на училище, за четвърта година в трети клас.

        Коментар


        • На тоя колкото и да му се обяснява няма да вдене. В тази държава толерантността е в повече, затова тези "хора" ни се качват на главите и не искат да слязат. Ако вирееха в полицейска Америка нещата щяха да са други.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
            Аз съм тук, обаче не ми харесва коментара ти.
            Момичето станало майка на 12г. не е виновно за нищо, никъде в наказателния кодекс не е казано че на 12г. не може да се става майка. Затова нека да не виним момичето, а държавата да се погрижи за него и за детето. Те не са виновни за нищо, просто такава е средата. Отделно, момичето поне не е като масовите българки, които я имат едно дете на 30-35г., я хич не ги търси. В смисъл, момичето е родило още на 12г., а не се пази и отлага до последно.
            И пак ще кажа, толерантност трябва да имаме към различните от нас хора, а не дискриминация.
            Ти сериозно ли? Я се замисли тия масови българки, които "хич не ги търси" дали просто не мислят за бъдещето на детето си. И не е ли отговорност да имаш дете. Щото то анатомията може да позволи на някои и на 8 да родят и да не го отлагат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
              Аз съм тук, обаче не ми харесва коментара ти.
              Момичето станало майка на 12г. не е виновно за нищо, никъде в наказателния кодекс не е казано че на 12г. не може да се става майка. Затова нека да не виним момичето, а държавата да се погрижи за него и за детето. Те не са виновни за нищо, просто такава е средата. Отделно, момичето поне не е като масовите българки, които я имат едно дете на 30-35г., я хич не ги търси. В смисъл, момичето е родило още на 12г., а не се пази и отлага до последно.
              И пак ще кажа, толерантност трябва да имаме към различните от нас хора, а не дискриминация.
              ХАХАХАХАаааа........
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Я да не нарушавате правата на това племе, секс с малолетна е сред техните исконни етнокултурни особенноти. На малката майка да й се даде хапяртамент и помощи докато стане баба, не забравяйте детските, дете е все пак, полагат и се
                къде са перун, сетвер и тн да се изходят по въпроса за толерантността ни
                Аз съм тук, обаче не ми харесва коментара ти.
                Момичето станало майка на 12г. не е виновно за нищо, никъде в наказателния кодекс не е казано че на 12г. не може да се става майка. Затова нека да не виним момичето, а държавата да се погрижи за него и за детето. Те не са виновни за нищо, просто такава е средата. Отделно, момичето поне не е като масовите българки, които я имат едно дете на 30-35г., я хич не ги търси. В смисъл, момичето е родило още на 12г., а не се пази и отлага до последно.
                И пак ще кажа, толерантност трябва да имаме към различните от нас хора, а не дискриминация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                  Рекорд: 12-годишна стана майка, бабата на 25

                  http://www.blitz.bg/news/article/283853

                  Прокуратурата ще се заеме ли със случая? Май на 12 е леко малолетна момата?
                  Я да не нарушавате правата на това племе, секс с малолетна е сред техните исконни етнокултурни особенноти. На малката майка да й се даде хапяртамент и помощи докато стане баба, не забравяйте детските, дете е все пак, полагат и се
                  къде са перун, сетвер и тн да се изходят по въпроса за толерантността ни

                  Коментар


                  • Рекорд: 12-годишна стана майка, бабата на 25

                    http://www.blitz.bg/news/article/283853

                    Прокуратурата ще се заеме ли със случая? Май на 12 е леко малолетна момата?

                    Коментар


                    • РОМИТЕ са

                      наши сънародници. Мен един високообразован индус ми каза че ромите са носители на древна дравидска култура и от тях можем да се научим на много мъдрост. И наистина, техният начин на живот на мен много ми импонира.
                      Работата е проклятие, зло, което човек се налага сам.
                      Живей оскъдно и се наслаждавай на всеки м,иг от краткото си пребиваеане на земята.
                      Шанти ! Шанти ! Шанти !
                      Не препоръчвам никому нищо.

                      Коментар


                      • http://btvnews.bg/article/bulgaria/r...v-samokov.html
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Маймуняци в действие.Толкова елементарни същества едва ли има в природата.

                          Цигани разфасоваха нов мост на АМ "Струма"

                          http://www.blitz.bg/news/article/283494

                          Коментар


                          • Само дето кметът отговаря за самото незаконно строителство - и дори носи съдебна отговорност. Всички други престъпления са само следствие от.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Ами щото в тая държава все още има разделение на властите - каквото зависи от кмета - свършено...

                              А за кражбите на ток, вода и престъпленията, извършени по време на принудителното събаряне - има органи на МВР, има прокуратура, има в крайна сметка и пострадали частни компании - разпределителни дружества, които могат да си търсят правата било по граждански ред, било като сезират компетентните органи, натоварени с наказателно преследване...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Има надежда. Така трябва да се действа- спазвайки закона.


                                Спазване на законът: дръжки – кметът е свършил най-ного 8% от работата, ама се прави на голям мъж. Питам го аз – щом законите трябва да се спазват, защо не е сезирал прокуратурата за престъпленията на ромовите мръсни изроди по Чл. 234в, 235 и 323а – но вместо това се готви да им дава даром терени за законно строителство? Изсекли били паркът, крали ток, вода – а санкции нещо, наказания по закон?
                                И се чуди миличкият – как така „Някои от постройките бяха толкова масивни, че трудно ги съборихме, в тях бяха инвестирани такива средства – и в строеж, и в обзавеждане, които
                                много хора, работещи цял живот, не могат и да си представят
                                Интересно как никое от манипулативните тв предавания не показа тези неща, никой от защитниците на нещастните нарушители на закона не си зададе въпроса откъде са тези средства у неработещи, социалнослаби, неплащащи данъци и такси хора?”

                                Чуди се и сам си отговаря в същото време – ами защото НИЩО НЕ ПЛАЩАТ !!! Получават всевъзможни помощи, имат доходи от всевъзможно престъпна дейност – общо – повече от 90% от работещите честно хора, а в същото време не плащат данъци, осигуровки, такси, ток, вода – въобще нищо !!! И после се чудим що ромовете не искали да се „интегрират” – ами докато им се позволява да нарушават безнаказано всички закони и докато до безкрайност им се наливат пари за да НЕ работят, но само безразборно да се размножават, никога няма да станат нормални хора – по-точно няма да поискат да станат.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X