IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
    Има надежда. Така трябва да се действа- спазвайки закона.

    Коментар


    • http://www.nbp.bg/nbp/%D0%B6%D0%B8%D...-%D0%B7%D0%B0/

      Yeah

      Коментар


      • Момци-, не се хабете, на тоя убавец работното му време свърши.
        Утре в 8-9 ч. ще се появи и ще ни разкаже за толерантността.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
          А защо премълчаваш, че лекарите искат да правят аутопсия, което е против правата и свободите на правоверните?

          И долу попитах – защо ИСТИНСКИТЕ правоверни Българи досега не са възразявали срещу аутопсията на своите близки? И 768 пъти съм ти повторил, че никой не може да има „права и свободи” над законите на държавата – а ако нашите закони не им харесват, да си търсят ислямска държава... само че ако там „правоверният ром” открадне, няма ушеви свинюги и садии да го галят с перце, ами ще му отсекат рачичката до рамото, за да не краде повече !!!
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
            За мен най-долните и гнусни мушмороци са тези българи, които защитават циганите. На всички цигани в устата им е само една дума: права, ние имаме права. А случайно в мозъците ви, които са заприличали на джумерки да се сещате, че имате и ЗАДЪЛЖЕНИЯ?? Задължения да спазвате ЗАКОНИТЕ в тази държава. И щом е казано, че в подобни случаи задължително се прави аутопсия, значи се прави. И няма никакво значение каква вяра изповядваш. Няма евреи, няма турци, няма цигани, няма арменци. Няма значение дали изповядваш ислям, юдеизъм, християнство, дали си от Свидетели на Йехова, дали си мормон и прочие. Ясно ли е това?? Щом живееш в тази държава ще спазваш законите й !!! Като не ти утърва отивай да живееш в Ирак, в Турция, в Судан или в САЩ. Ама ако живееш в полицейска Америка за подобни своеволия ще те претрепат като куче на улицата и отнисаш 2 год. пандиз в движение и после още 10 г. ще те следят какви ги вършиш.
            Ами аз досега не съм чул правоверни граждани на България, самоопределящи се било като турци, било като помаци, било като Българи, да са протестирали срещу аутопсия, извършена на техен близък. И друго ми е интересно – как така лица, за които лъжата и кражбата са най-естественото нещо на света са последователи (и то толкова ревностни) на религия, заклеймяваща най-много именно лъжата и кражбата? Тия ромове твърдят, че са правоверни и искат да живеят по Шериатът? – Ами ОТЛИЧНО – казвам аз !!! Нека за напред ако някой от тях бъде хванат в кражба, да му се сече дясната ръка !!! Ако хванат някоя тяхна женска да проституира – да бъде убита с камъни и така нататък, както повелява ислямското право !!! Всички ромове да станат правоверни и само по шериатът да ги съдим, скоро престъпността в България ще падне с 90%, защото с отрязани ръце малко трудно ще вършиш кражби, грабежи и убийства !!!
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
              Импе, толерантността е нещо което или го имаш, или го нямаш, понякога се гради но е трудно. Твоят случай е неспасяем, Ситият на гладния не вярва, нали?
              Никой не работи ангария, това че заплатите може и да се забавят обикновено не е проблем за работещите, защото работещите имат спестявания, депозити и т.н. Заплатите и да се забавят няколко месеца не е проблем, човек винаги може да финансира от спестявания, и после да ги възстанови.
              Проблем обаче са дискриминираните хора от малцинствата у нас, тези които нито имат работа, защото не ги наемат, нито имат спестявания с които да живеят, а в същото време им събарят и жилищата на част от тях. За малцинствата трябва да имаме толерантност, да видим че и те са хора, че и те искат да живеят като всички нас и съответно държавата не само да им подхвърля на най-бедните пари за да си купят хляб, но да се помисли и за включването им в обществото ни. Да им се осигурят нормални жилища, да се направят и доходите им прилични, за да може като излезеш да се разходиш хората от малцинствата да изглеждат като нас и да живеят по същия начин като нас.
              Това е пътя, другото е разделение и дискриминация.
              Точно си го казал – ситият на гладният не вярва. Как един работник, който гладува и седи на тъмно със спрян ток, тъй като не е получавал заплата с месеци, ще повярва на хленчовете на мургавият наглец, който получава куп помощи без да работи, яде и пие на корем, краде ток и вода и не плаща нищо? Пак питам – как точно са „дискриминирани” ромовете, при положение, че живеят на наша издръжка цял живот, без да са допринесли нищо за държавата и обществото? Никъде не ги наемали... ами първо гнусният „ром” е неграмотен, второ – не иска да работи дори и това което може, защото било „трудно”... като какъв иска да го наемат, за да не пищи, че е „дискриминиран” – като ИТ специалист ли, или като директор на банков клон – него, дето дори не може да говори членоразделно, а хъхри като животно? Кой им е забранил да учат и да се развиват? И защо нямат „спестявания” щом получават помощи и нелегални доходи в пъти по-големи от заплатите на хората и в същото време нищо не плащат? И стига си дрънкал за „малцинстваТА” – Българските турци, арменци и т.н. не са длъжни да търпят да ги сравняваш с някакви човекоподобни гниди и кърлежи, а и аз не съм чул някой да иска привилегии и да се поставя над законите, защото е арменец или турчин или руснак или китаец.

              Затова лечението на циганския проблем е само едно – първо трудова повинност в земеделието, строителството на пътища и т.н. дейности, които са по силите дори на мургавите дебили, после спиране на всякакви помощи за тях, включително майчински, татковски, детски и т.н. и накрая, абсолютно право на хората да защитават имота си, вкл. земеделския с оръжие, сдружавайки се за целта – и през цялото време – абсолютно и безпристрастно прилагане на законите !!! Или ромовете ще се научат да живеят като всички, или да се махат от държавата – защото тая държава няма нужда от тях, а те имат нужда от нея, при това държавата е наша, а не тяхна. Или ТЕ ще се съобразяват с държавата и законите и, или ще си носят последствията.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                Хайде не ми преинаавай думите, така се казва религията.
                Изповядващите исляма се водят от край време като правоверни.
                Аналогично, изповядващите християнството у нас в голямата си част са православни.
                Не за името ставаше въпрос, а за нарушаването на правата и свободите на хората да изповядват религията която са си харесали и да не им се нарушава вярата.
                За мен най-долните и гнусни мушмороци са тези българи, които защитават циганите. На всички цигани в устата им е само една дума: права, ние имаме права. А случайно в мозъците ви, които са заприличали на джумерки да се сещате, че имате и ЗАДЪЛЖЕНИЯ?? Задължения да спазвате ЗАКОНИТЕ в тази държава. И щом е казано, че в подобни случаи задължително се прави аутопсия, значи се прави. И няма никакво значение каква вяра изповядваш. Няма евреи, няма турци, няма цигани, няма арменци. Няма значение дали изповядваш ислям, юдеизъм, християнство, дали си от Свидетели на Йехова, дали си мормон и прочие. Ясно ли е това?? Щом живееш в тази държава ще спазваш законите й !!! Като не ти утърва отивай да живееш в Ирак, в Турция, в Судан или в САЩ. Ама ако живееш в полицейска Америка за подобни своеволия ще те претрепат като куче на улицата и отнисаш 2 год. пандиз в движение и после още 10 г. ще те следят какви ги вършиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                  Хайде не ми преинаавай думите, така се казва религията.
                  Изповядващите исляма се водят от край време като правоверни.
                  Аналогично, изповядващите християнството у нас в голямата си част са православни.
                  Не за името ставаше въпрос, а за нарушаването на правата и свободите на хората да изповядват религията която са си харесали и да не им се нарушава вярата.
                  Православни са вид християни както са католиците, правоверни братята мисилмани ползват точно със смисъла дето ти казах, за тях който не е мисилманин е някакъв вид боклук. Така че сме наясно с джихадско шериатските им простотии.
                  А въпроса ми си стои, как спиш като ги говориш тези глупост, малко съвест нямаш ли? Или то за пари и дупе даваш?
                  Last edited by chronos; 31.07.2014, 16:59.
                  Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                    Християните кривоверни ли са бе? Тва не е ли дискриминация бе? Ще ми се определя като правоверен, ние криви ли сме бе?

                    Админа, ако ми търнеш поста, искам да видя и неговия изтрит,инак за мен си подлога!
                    Хайде не ми преинаавай думите, така се казва религията.
                    Изповядващите исляма се водят от край време като правоверни.
                    Аналогично, изповядващите християнството у нас в голямата си част са православни.
                    Не за името ставаше въпрос, а за нарушаването на правата и свободите на хората да изповядват религията която са си харесали и да не им се нарушава вярата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                      А защо премълчаваш, че лекарите искат да правят аутопсия, което е против правата и свободите на правоверните?
                      Докторите също се чувстват правоверни. Верни са на правните норми. Най-добре е и циганите да станат правоверни в тоя смисъл. Иначе може да се намесят правоохранителите с гумените палки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                        Християните кривоверни ли са бе? Тва не е ли дискриминация бе? Ще ми се определя като правоверен, ние криви ли сме бе?

                        Админа, ако ми търнеш поста, искам да видя и неговия изтрит,инак за мен си подлога!
                        Това "правоверен" въобще не го бях забелязал.Ravon как си позволяваш такава наглост?

                        Още малко инфо по случая!

                        По думите на д-р Вълчев, момичетта са от ромски произход, изповядващи исляма. Те са влезли във водоема с религиозното си облекло - черни мюсюлмански религиозни дрехи и фереджета.

                        "Може би това е и една от причините да се стигне до този инцидент и до леталния край на едно от момичетата", уточни д-р Вълчев.

                        Прокуратурата: Аутопсия е задължителна

                        Говорителят на Окръжната прокуратура в Пазарджик Снежана Стоянова съобщи, че по случая е образувано производство срещу неизвестен извършител за склоняване към самоубийство.

                        „Винаги, когато съществува някакво съмнение относно причината за настъпилата смърт, аутопсията е задължителна и никакви други съображения не могат да натежат и да доведат до това да не се изпълнят тези задължения по закон”, каза още Стоянова.

                        По думите й, прокуратурата уважава религията на хората и техните съображения, но законът е над всичко.
                        Last edited by andy2000; 31.07.2014, 13:04.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                          А защо премълчаваш, че лекарите искат да правят аутопсия, което е против правата и свободите на правоверните?
                          Християните кривоверни ли са бе? Тва не е ли дискриминация бе? Ще ми се определя като правоверен, ние криви ли сме бе?

                          Админа, ако ми търнеш поста, искам да видя и неговия изтрит,инак за мен си подлога!
                          Last edited by Andi11; 31.07.2014, 12:14.
                          Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                            А защо премълчаваш, че лекарите искат да правят аутопсия, което е против правата и свободите на правоверните?
                            Кво ме интересува бе? Живеем в НОРМАЛНА,ПРАВОВА държава, в която официалната религия е християнството !!! Като искат специални закони да ходят на друго място! Има достатъчно държави, в които официалната религия е ислям. Лекарите не трябва да се съобразяват с прищявките на някой си , защото еди що си!!!
                            Last edited by andy2000; 31.07.2014, 11:35.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                              Стотици роми напират да линчуват лекари в Пазарджик!
                              А защо премълчаваш, че лекарите искат да правят аутопсия, което е против правата и свободите на правоверните?

                              Коментар


                              • Стотици роми напират да линчуват лекари в Пазарджик!
                                http://www.blitz.bg/news/article/282360

                                Това не са нормални хора!! Ще обсаждат болници!!! Да не сте в Индия бе???Що за стадо е това, дори и животните не си позволяват такива действия!!! Не си позволявайте да ми говорите за ТОЛЕРАНТНОСТ при постоянни,ежедневни ИЗЦЕПКИ на тази хрантутена от държавата прослойска, наречена РОМОВЕ.

                                Коментар

                                Working...
                                X