IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Малко оптимизъм и от мен.

    Ние с животно в клетка не можем да се оправим:

    http://m.vesti.bg/bulgaria/incidenti...lovech-6019767

    А какво остава с хора:
    http://m.vesti.bg/bulgaria/obshtestv...ruhovo-6019840

    Смолетния билет го купих вече, не съжалявам ... за сега.... ще видим!

    Коментар


    • Надписът над главата на това би трябвало да е:

      „Хъхрякът вреди на Вас и на другите около Вас”

      Перунов – защо думата „работи” не си я турил в кавички, защото огромната част от тия метачки през повечето си работно време „работят” седейки безцелно на някой бордюр или пейка – със семките, кафето или цигарката? Друга обичайна гледка – една ромова женска размахва безцелно метлата, други 7-8 я зяпат отстрани, подпирайки се на инструментите.
      Съществото не работи в офис, защото надали може да си напише правилно и името – но ок – аз съм съгласен за една седмица да я туря на моето място, а аз да ида на нейното, за да видим кой какво ще свърши. За разликът от ромовата „работничка”, която по цял ден чопли семки, аз няма да забравя да изчиста нито тротояра, нито тревната площ край него, зарината с боклуци, които мургавите „чистачи” упорито отказват да забележат... а тя, сядайки на моето място, след усърдни и напразни опити да включи компютъра, пак ще се втренци тъпо в една точка и ще зачопли семки, защото ромовете освен да ядат, отделят и да се размножават, не могат да правят нищо друго.
      Казваш: имала почивка, ама нямала де да седне – ами дай направо да и занесем една възглавница, защото тя основно почива !!!

      Джейсън – самата идея едно същество, доброволно живеещо сред планини от боклуци, по-високи от копторът му, да работи в Чистотата – е малко смешна. Това звучи като месар-вегетарианец например.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Примата си примат. Лопатата с която уж примитива събира боклук е до ръката му, но примитива плюе семките по себе си и по земята. Перунчо аз викам за изпълнителен директор на банка да я сложим тая или поне да я направим твой шеф.
        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          като шитне едно бебе в гърция, ще си стъпи на краката
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
            Браво, ето да се види какво означава дискриминацията на малцинствата у нас на живо. Иди говори после за Кодекс на труда, за права на работника и т.н. Добре, има почивка жената, обаче са я оставили да се оправя в мизерни условия, седи на тротоара, защото няма къде. Не е като нас в офиса, на кллиматика с кафето и т.н. Отделно, не работи нормална работа като нас, а са я назначили за чистачка, познайте защо? Ами защото е от малцинствата.
            Много има още да се работи по интеграцията и включването на малцинствата у нас, много.

            Остави, ми и само семки за обяд ..........ми и трябва и да чисти после боклука след себе си ............ми и гастрит и язва при такова хранене..........НЕСПРАВЕДЛИВОСТ !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
              Браво, ето да се види какво означава дискриминацията на малцинствата у нас на живо. Иди говори после за Кодекс на труда, за права на работника и т.н. Добре, има почивка жената, обаче са я оставили да се оправя в мизерни условия, седи на тротоара, защото няма къде. Не е като нас в офиса, на кллиматика с кафето и т.н. Отделно, не работи нормална работа като нас, а са я назначили за чистачка, познайте защо? Ами защото е от малцинствата.
              Много има още да се работи по интеграцията и включването на малцинствата у нас, много.
              назначили са я чистачка щото за друго не става, сигурно не може членоразделно да говори

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
                Браво, ето да се види какво означава дискриминацията на малцинствата у нас на живо. Иди говори после за Кодекс на труда, за права на работника и т.н. Добре, има почивка жената, обаче са я оставили да се оправя в мизерни условия, седи на тротоара, защото няма къде. Не е като нас в офиса, на кллиматика с кафето и т.н. Отделно, не работи нормална работа като нас, а са я назначили за чистачка, познайте защо? Ами защото е от малцинствата.
                Много има още да се работи по интеграцията и включването на малцинствата у нас, много.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Браво, ето да се види какво означава дискриминацията на малцинствата у нас на живо. Иди говори после за Кодекс на труда, за права на работника и т.н. Добре, има почивка жената, обаче са я оставили да се оправя в мизерни условия, седи на тротоара, защото няма къде. Не е като нас в офиса, на кллиматика с кафето и т.н. Отделно, не работи нормална работа като нас, а са я назначили за чистачка, познайте защо? Ами защото е от малцинствата.
                  Много има още да се работи по интеграцията и включването на малцинствата у нас, много.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                      Маймуняци в действие.Толкова елементарни същества едва ли има в природата.

                      Цигани разфасоваха нов мост на АМ "Струма"

                      http://www.blitz.bg/news/article/283494
                      Има те виреят в толкова елементарната и беззакона за ТЯХ БЪЛГАРИЯ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
                        Не си прав.
                        Може момчето да е талантливо, никой не го отрича, но в момента странта ни се намира в период на преход и реформи, съответно неможем да си позволим да се отделят подобни суми за едно момче. Ами че то освен него има сигурно и други талантливи деца, но в момент на преход не може да се дават такива пари.
                        Отделно, парите за малцинствата за които говориш, отиват не за да си развява някой нещо си по света, а за да има какво да ядат хората и да живеят що-годе нормално.
                        Какъв преход??? Децата порасват и напускат най-мизерната страна на която не и дреме за теб.Отиваш там където дават 1400 евро а ти работиш след това цял живот там и развиваш тяхната страна и тя върви напред.Твоят преход само за Българи ли е? Твоите реформи само такси и глоби ли са? Без инвестиции в кадърното в правилното,без инвестиции в собствената си страна няма преход.То вече няма и страна! P. S. Погледнах да не си го писал 1991г. когато трябваше да има леки реформи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                          Маймуняци в действие.Толкова елементарни същества едва ли има в природата.

                          Цигани разфасоваха нов мост на АМ "Струма"

                          http://www.blitz.bg/news/article/283494
                          Ами защо ги съдят за дребна кражба, а не за диверсия? Затова си позволяват, защото ги заплашва вероятно някаква абсурдна пробация, а не 15 години строг тъмничен !!!
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
                            Аз съм тук, обаче не ми харесва коментара ти.
                            Момичето станало майка на 12г. не е виновно за нищо, никъде в наказателния кодекс не е казано че на 12г. не може да се става майка. Затова нека да не виним момичето, а държавата да се погрижи за него и за детето. Те не са виновни за нищо, просто такава е средата. Отделно, момичето поне не е като масовите българки, които я имат едно дете на 30-35г., я хич не ги търси. В смисъл, момичето е родило още на 12г., а не се пази и отлага до последно.
                            И пак ще кажа, толерантност трябва да имаме към различните от нас хора, а не дискриминация.

                            Не лъжи, негоднико - педофилството е престъпление и никъде не е написано, че съответният член от НК не се отнася за ромовете.
                            И с чии пари"държавата" ще се грижи за тая гад, ако не с нашите? Ами аз пък не желая дори стотинка от данъците ми да отива за някаква твар, която на 12 още не може да говори членоразделно, но вече снася себеподобни? Каква ми е тая ромова дрисла на мене, че да и давам каквото и да било? Щели да си гледат чаавето... че те за себе си не могат да се грижат !!!
                            А масовите Българки на 30-35 имат по едно дете, защото всяка от тях, още от момента, в който започне да работи, индиректно е принедуна да поеме издръжката на ей-такова ромово чааве, което като самосъзнание още е в предмаймунски стадий !!! Длъжни ли сме да бъдем толерантни към безполезни и непълноценни, че и нагли индивиди?

                            Иначе проблемът е лесно решим - всеки хъхрещ "ром" заплодил женска, да бъде ЗАДЪЛЖЕН да поеме издръжката на чаавето - а ако няма пари, да полага принудителен труд !!! Откъде-накъде ако нормално семейство се раздели, бащата по съдебен ред е принуден да плаща издръжка за децата, а в същото време за ромовите чаавета трябвало да се грижи "държавата", тоест данъкоплатците? - Те бащи нямат ли? Ами аз знам само два случая на непорочно зачатие -от тях се родиха съответно Исус Христос и Анакин Скайуокър !!! Други няма !!!
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Момичето Е ВИНОВНО защото си е разтворило краката на тази възраст. На бащата също може да се вмени вина по НПК независимо дали е станало със съгласието на момичето или не !!!
                              На тази възраст момичето НЕ МОЖЕ ДА ОСЪЗНАЕ ДОРИ какво е да си родител , а какво остава да се е загрижило за демографската криза в Циганостан !
                              По последното твърдение - тя не е по-различна от останалите етноси в тази продънена държава ! Единственото , което ги различава / нея и останалите като нея / е скотомислието и пълното нежелание за промяна !

                              Решение по казуса : нея на кюртаж , а бащата в следствието, по бързата по НПК и да го храниме в затвора / за жалост трудовите лагери не съществуват / .


                              Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
                              Аз съм тук, обаче не ми харесва коментара ти.
                              Момичето станало майка на 12г. не е виновно за нищо, никъде в наказателния кодекс не е казано че на 12г. не може да се става майка. Затова нека да не виним момичето, а държавата да се погрижи за него и за детето. Те не са виновни за нищо, просто такава е средата. Отделно, момичето поне не е като масовите българки, които я имат едно дете на 30-35г., я хич не ги търси. В смисъл, момичето е родило още на 12г., а не се пази и отлага до последно.
                              И пак ще кажа, толерантност трябва да имаме към различните от нас хора, а не дискриминация.

                              Коментар


                              • Британски мюсюлманин, работник в KFC изтрещява, след като е попитан дали имат някакъв бекон.

                                http://www.liveleak.com/view?i=f31_1...MIjSbL8jGVo.01
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X