IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник
    А като няма какво да ебеш, ебеш деца ли?
    Това може да е особеност/порядки на малцинството, т.е. има неща за които не трябва да дискриминираме малцинствата, защото те имат едни други разбирания и норми.
    Нали си имат Мешере, може то да поеме тези въпроси, които са свързани с порядките и обичаите на малцинството, така нашия съд няма да се меси за неща които не разбира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Правилно!! Напълно съм съгласен!!! Краде - в затвора веднага. Ебе малолетни - в затвора веднага!!!! Не му се работи - спират му се помощите!!!
      Не е така, как иначе ще се чувстват у дома си и равноправни, както е казал премиера ни?
      Може би трябва първо да им се осигурят нужните условия и после да се иска да се интегрират, защото като няма какво да ядеш за каква интеграция се говори?

      Коментар


      • Правилно!! Напълно съм съгласен!!! Краде - в затвора веднага. Ебе малолетни - в затвора веднага!!!! Не му се работи - спират му се помощите!!!

        Коментар


        • Кой би си помислил, че държавата ни може да постигне толкова много в интеграцията на малцинствата у нас? Преди години аз дори не бих си помислил, че може да слушаме на живо Джелем, Джелем не където и да е, а в гранитната зала на МС, т.е. най-официалното място у нас. Браво на премиера за интеграцията и доброто постижение.

          Коментар


          • Нещо думата "химн" ми идва в повече в този случай, за тази страна, за моята Родина.
            Също и за думата "герб", за отбори "Левски", "Ботев" и т.н.
            Въпрос на култура, уважение, ценности. (В последното не визирам железо и алумин).

            Не се правя на улав, такъв съм си, щом търпя такива работи....
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
              Аз пак не съм разбрал, че имаме два химна, тууу.......къф съм бос
              Що се правиш на улав?
              Ние като държава си имаме химн. Ромите като народ също си имат химн, и като малцинство у нас този химнси е техен. Като един народ е добра идея и ние да почитаме химна на малцинството у нас, лошо няма. Както ромите почитат нашия химн, така и ние можем да почитаме техния химн, както показа премиера ни, той почете ромския химн като всички го изслушахме официално в МС.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                Добре е, че почитаме техния химн като нашия, да се знае че всички сме заедно.
                Аз пак не съм разбрал, че имаме два химна, тууу.......къф съм бос
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                  Понеже цяло лято слушам противния вой от цигански сватби , огласящи целия град в който живея , колко му е да изтърпя и празника ви . Празнувайте си го както вие си го знаете , а когато довечера пияните мангали си изпочупите главите един друг , сигурно ще трябва и да ви съчувствам.
                  Аз направо си им плащам за лечението....
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Оркестър свири "Джелем, джелем" в Гранитната зала на МС.



                    Браво, добро постижение за еснафска и изостанала държава като нашата. Време беше да започнем да зачитаме и различните от нас, и малцинствата са хора като нас, нека да се уважаваме и да живеем заедно. Добре е, че почитаме техния химн като нашия, да се знае че всички сме заедно.

                    Коментар


                    • Понеже цяло лято слушам противния вой от цигански сватби , огласящи целия град в който живея , колко му е да изтърпя и празника ви . Празнувайте си го както вие си го знаете , а когато довечера пияните мангали си изпочупите главите един друг , сигурно ще трябва и да ви съчувствам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                        Честит празник на нашите сънародници и нека всички заедно да почетем празника.

                        Роми се поклониха пред паметника на Димитър Пешев
                        8 април 2013 12:01




                        С поднасяне на венци и цветя на паметника на Димитър Пешев, роми от кв. "Изток" отбелязаха Световния ден на ромите. Те почетоха с едноминутно мълчание паметта на загиналите 500 000 роми в лагерите на фашистка Германия.
                        "Искам да кажа на всички роми, че най- важното за тях е образованието, а не да чакат на помощите. Ние и в читалището работим, колкото може повече ромски деца да учат в масовите училища в града. В момента 320 деца пътуват всеки ден към града. Всяка година тази бройка се увеличава", заяви председателят на читалище "Васил Левски" Сашо Кръстев. Според него през есента ще започне да се работи с всички основни училища, включително и Началното и I ОУ "Св. Кирил и Методий".
                        "Ние в Кюстендил сме един от примерите за интеграция, не само в България, но и в Европа. Тук има най- много интегрирани деца", каза още Кръстев.В читалище "Васил Левски" се открива и изложба от около 35 картини на 20 ромски деца. По- късно през деня ще се изиграе и футболна среща между роми и българи на стадион "Осогово".
                        Тия пък къде се слагат? Димитър Пешев е защитил Българските евреи - които винаги са били почтени и достойни Български граждани - а не циганските античовеци.

                        А щом мангалите били "част от Българския народ", защо тогава са нужни специални усилия и програми, за да бъдат "интегрирани"? Нима това не индиректно признание за тяхната непълноценност?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Честит празник на нашите сънародници и нека всички заедно да почетем празника.

                          Роми се поклониха пред паметника на Димитър Пешев
                          8 април 2013 12:01




                          С поднасяне на венци и цветя на паметника на Димитър Пешев, роми от кв. "Изток" отбелязаха Световния ден на ромите. Те почетоха с едноминутно мълчание паметта на загиналите 500 000 роми в лагерите на фашистка Германия.
                          "Искам да кажа на всички роми, че най- важното за тях е образованието, а не да чакат на помощите. Ние и в читалището работим, колкото може повече ромски деца да учат в масовите училища в града. В момента 320 деца пътуват всеки ден към града. Всяка година тази бройка се увеличава", заяви председателят на читалище "Васил Левски" Сашо Кръстев. Според него през есента ще започне да се работи с всички основни училища, включително и Началното и I ОУ "Св. Кирил и Методий".
                          "Ние в Кюстендил сме един от примерите за интеграция, не само в България, но и в Европа. Тук има най- много интегрирани деца", каза още Кръстев.В читалище "Васил Левски" се открива и изложба от около 35 картини на 20 ромски деца. По- късно през деня ще се изиграе и футболна среща между роми и българи на стадион "Осогово".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                            Ей, немаше ме известно време, кво стаа в тая тема....

                            Днес ден на ромовете, а кога е на уискитата?
                            И ром с кола може

                            Коментар


                            • Ей, немаше ме известно време, кво стаа в тая тема....

                              Днес ден на ромовете, а кога е на уискитата?
                              И това ще мине ...

                              Коментар

                              Working...
                              X