IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Ама аз точно това казвам. С долари се живееше лесно, с левове трудно. Сега и с долари и с левове все е трудно.
    С долари винаги се живее по-лесно.
    Като гледам, бълкария се е запътила по посока свръх високоефективна икономика - по твоите думи - така че отново ще стане по- лесно.

    ПП
    Монти, отново ще може да си купиш кило кренвирши с един $, ще може да си платиш ток, вода, парно с $10, и хладилника ти пак ще е пълен!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      И ако ГЕРБ няма пълно мнозинство, няма да има коалиция, а Станишев ще ви натресе експертно правителство, което ще е пълно с бушони, за да не носи политическа отговорност. Ще се повтори историята с Беровото правителство.

      П.П. То това е и целта на "Всички срещу ГЕРБ".
      Герберче, ти много силна трева пушиш явно! Какво пълно мнозинство на ГЕРБ те е гонило бе? Та вие ще викате УРА ако вземете 50 депутати!
      Какво говоря!? Ще имате щастие, ако не ви гони народът с дряновиците по улиците! А трябва!

      А за Станишев си прав отчасти. В момента държавата е във финансов колапс, независимо от хвалбите ви. Резерв няма НИКАКЪВ. Хазната е празна. Изпразни я тъпият пожарникар. До средата на лятото ще сте изхарчили 80% от бюджета и ще сте натрупали още 2 милиарда дълг. В такъв момент само национално отговорен политик може да се съгласи да състави експертно правителство. Това трябва да е правителство на националното съгласие, подобно на Италия и Гърция.
      А кухата лейка пожарникарска го чака затвор!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        Монти прав си, долара не е никакъв измерител.......... Ето идва герп на власт, аз бих искал пенсията на баща ми да е вързана с цената на тока, цената на водата и цената на бензина... ама не става
        А трябва да влиза ...
        Парното на 40 квадрата апартамент , 3 кубика топла вода и студена вода и ток за този апартамен... за 1 човек ...плюс 10 % културни и обилна храна и лекарства ..това да е една пенсия ...
        Може би 4-500 евро....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Напротив, ако дойде Станишев, тогава България ще стане още повече икономически високоефективна и ще бъде още по-добре да се живее тук...... стига човек да има истински пари.
          да и като излезеш на улицата някой гладен пенсионер да те помисли за овчица и да те тури в казана да те изяде
          В таз държава докато не се мине през истинска гражданска война и да се избият всички крадливи политици и доносници няма да се оправим. Също и да се изгорят досиетата на набедените и да се започне на чисто.
          Last edited by kaka89; 18.02.2013, 00:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            Значи инфото е по този канал, но реакциите са по другия!

            има само една проверка на правилното мислене! - резултата

            иначе ви остават наистина само винкелите и лицевите опори...

            и няма проблем да си се обичате през цялото време.

            ЧАО!

            На какъв пост си и къде?
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              anon6706,
              Само че забравяш че със 10 долара се плащаше парно ,ток и вода ...почти както сега... а с 5 долара се живееше някак си...
              Та колко се дотираше тогава парното ,тока и водата...оттам започни....
              Кило кремвирши бяха 1 долар..... 1300 стари лева...
              Монти прав си, долара не е никакъв измерител.......... Ето идва герп на власт, аз бих искал пенсията на баща ми да е вързана с цената на тока, цената на водата и цената на бензина... ама не става

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                anon6706,
                Само че забравяш че със 10 долара се плащаше парно ,ток и вода ...почти както сега... а с 5 долара се живееше някак си...
                Та колко се дотираше тогава парното ,тока и водата...оттам започни....
                Кило кремвирши бяха 1 долар..... 1300 стари лева...
                Ама аз точно това казвам. С долари се живееше лесно, с левове трудно. Сега и с долари и с левове все е трудно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Не знам, не знам....



                  Да видим другата зима дали няма пак да се радват на 50 долара.

                  anon6706,
                  Само че забравяш че със 10 долара се плащаше парно ,ток и вода ...почти както сега... а с 5 долара се живееше някак си...
                  Та колко се дотираше тогава парното ,тока и водата...оттам започни....
                  Кило кремвирши бяха 1 долар..... 1300 стари лева...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
                    И как всичко е обърнала във валута, Евра, швейкове, пунди, дойляри и малко бг за харачлък кога ходя за риба!
                    Не съм избрала в коя държава ще се мащам кога дойдат комунистите и започнем да се избиваме за коричка хляб.
                    Напротив, ако дойде Станишев, тогава България ще стане още повече икономически високоефективна и ще бъде още по-добре да се живее тук...... стига човек да има истински пари.

                    Коментар


                    • Мечобиков, иванов, защо не се преместите в оная тема да си водите разговорите- тя е тъкмо за това!
                      Оспамихте тук с дивотиите си бре!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Не знам, не знам....

                        Аз съм ви писал - в личен план за мен е добре да дойде на власт Станишев.

                        Помня 97-ма, когато давах на родителите си 50 долара и очите им светваха от радост. Сега на 50 долара се мръщят.

                        Да видим другата зима дали няма пак да се радват на 50 долара.
                        И как всичко е обърнала във валута, Евра, швейкове, пунди, дойляри и малко бг за харачлък кога ходя за риба!
                        Не съм избрала в коя държава ще се мащам кога дойдат комунистите и започнем да се избиваме за коричка хляб.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Здравей Аноне,
                          Та както вървят нещата БорисоФ може да отиде май месец на избори...
                          Но ако не отиде...
                          Ти чули че ще продава за милиард лефчета ,дълг...
                          От април увеличение на пенсиите..
                          От май Париба 400 милиона евро...
                          Та в касата на дължавата няма пари и за сладолеД...
                          Това е истината и хората на улицата...
                          ако съм на Борисов, ще направя едно проучване за изборите и ако видя ,че няма шанс ще гласувам в парламента едно 20% увеличение на Пенсиите. да върна топката на следващите. То явно така се управлява в тази държава. след мен потоп!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Здравей Аноне,
                            Та както вървят нещата БорисоФ може да отиде май месец на избори...
                            Но ако не отиде...
                            Ти чули че ще продава за милиард лефчета ,дълг...
                            От април увеличение на пенсиите..
                            От май Париба 400 милиона евро...
                            Та в касата на дължавата няма пари и за сладолеД...
                            Това е истината и хората на улицата...
                            Не знам, не знам....

                            Аз съм ви писал - в личен план за мен е добре да дойде на власт Станишев.

                            Помня 97-ма, когато давах на родителите си 50 долара и очите им светваха от радост. Сега на 50 долара се мръщят.

                            Да видим другата зима дали няма пак да се радват на 50 долара.

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Има за крадене, има....

                                Ама вие сами ще се сетите след време.

                                И ако ГЕРБ няма пълно мнозинство, няма да има коалиция, а Станишев ще ви натресе експертно правителство, което ще е пълно с бушони, за да не носи политическа отговорност. Ще се повтори историята с Беровото правителство.

                                П.П. То това е и целта на "Всички срещу ГЕРБ".
                                Здравей Аноне,
                                Та както вървят нещата БорисоФ може да отиде май месец на избори...
                                Но ако не отиде...
                                Ти чули че ще продава за милиард лефчета ,дълг...
                                От април увеличение на пенсиите..
                                От май Париба 400 милиона евро...
                                Та в касата на дължавата няма пари и за сладолеД...
                                Това е истината и хората на улицата...

                                Коментар

                                Working...
                                X