IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Да, нещо като...слоновете са големи

    някакви конкретни показатели или по общи приказки е прав
    Че какви по-добри примери за икономическа ефективност от ставащото в момента с ЕРП-тата?
    ЕРП-тата са икономически високоефективни за..... СОБСТВЕНИЦИТЕ им.

    Съни, нещо си сънена май....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      http://www.segabg.com/article.php?id=637084
      100 000 недоволни блокираха страната в най-масовия протест от 16 години
      Шествията срещу високите цени на тока ескалираха в демонстрация срещу управляващите
      Само Гърбавите не разбраха ,че хората не ги искат ...вече...
      В момента са като Жирафа който си е скрил главата в пясъка и вика нямаме ееееее

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Субсидиите за земеделските производители се плащат авансово от правителството, но след това Европейската комисия възстановява сумата в срок от 45 дни. Затова операцията е неутрална за бюджета, ако се разглежда в кратък срок, например от 2 месеца (стига Брюксел да плати навреме).

        Коментар


        • http://www.segabg.com/article.php?id=637084
          100 000 недоволни блокираха страната в най-масовия протест от 16 години
          Шествията срещу високите цени на тока ескалираха в демонстрация срещу управляващите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Не разбирам агресията ти в обръщенията към мен. Не виждам с какво съм я предизвикал.

            Уточнявам ПЪЛНО мнозинство, защото ГЕРБ може да има само мнозинство в Парламента, а това не е толкова невероятно. И в този случай очаквам да не търсят коалиционни партньори.


            П.П. После се чудиш когато тръгна да те нападам за флуида под фуражката ти.
            От къде флуид то само червена пръдня в циментената глава!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
              Ще видиш на Изборите! После да не се тръшкаш ,че са фалшифицирани.
              Щом народа протестира против Енергодружествата а не протестира срещу правителството въпреки големите мераци на комунистите да насочат гнева в тази посока, значи ще духнете супата!
              http://www.capital.bg/politika_i_iko...www.dnevnik.bg

              Коментар


              • http://www.segabg.com/article.php?id=636905

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Герберче, ти много силна трева пушиш явно! Какво пълно мнозинство на ГЕРБ те е гонило бе? Та вие ще викате УРА ако вземете 50 депутати!
                  Не разбирам агресията ти в обръщенията към мен. Не виждам с какво съм я предизвикал.

                  Уточнявам ПЪЛНО мнозинство, защото ГЕРБ може да има само мнозинство в Парламента, а това не е толкова невероятно. И в този случай очаквам да не търсят коалиционни партньори.


                  П.П. После се чудиш когато тръгна да те нападам за флуида под фуражката ти.

                  Коментар


                  • http://www.segabg.com/pic/11058/636978-l.jpg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Колкото и да ти е странно, но е прав.

                      Прави разлика между различните видове ефективност.

                      Например Помпено-акумулиращата водноелектрическа централа (ПАВЕЦ) е технически и енергийно неефективна, но е икономически високоефективна.

                      Помисли защо.
                      Борисов пред "Евронюз" : Икономическата ефективност на България е като в Дания и Финландия

                      Да, нещо като...слоновете са големи

                      някакви конкретни показатели или по общи приказки е прав

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Герберче, ти много силна трева пушиш явно! Какво пълно мнозинство на ГЕРБ те е гонило бе? Та вие ще викате УРА ако вземете 50 депутати!
                        Какво говоря!? Ще имате щастие, ако не ви гони народът с дряновиците по улиците! А трябва!

                        А за Станишев си прав отчасти. В момента държавата е във финансов колапс, независимо от хвалбите ви. Резерв няма НИКАКЪВ. Хазната е празна. Изпразни я тъпият пожарникар. До средата на лятото ще сте изхарчили 80% от бюджета и ще сте натрупали още 2 милиарда дълг. В такъв момент само национално отговорен политик може да се съгласи да състави експертно правителство. Това трябва да е правителство на националното съгласие, подобно на Италия и Гърция.
                        А кухата лейка пожарникарска го чака затвор!
                        Ще видиш на Изборите! После да не се тръшкаш ,че са фалшифицирани.
                        Щом народа протестира против Енергодружествата а не протестира срещу правителството въпреки големите мераци на комунистите да насочат гнева в тази посока, значи ще духнете супата!
                        Last edited by kaka89; 18.02.2013, 00:17.

                        Коментар


                        • Айдеееее...ГЕРБавите,.......май издишате....от фактите...ще пратите ли и БТР и......................Пратихте .жандармерия........Както съм казал,преди повече от година.за вас ще има бой с пръчки,на голо.....

                          http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7829770.stm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            С долари винаги се живее по-лесно.
                            Като гледам, бълкария се е запътила по посока свръх високоефективна икономика - по твоите думи - така че отново ще стане по- лесно.

                            ПП
                            Монти, отново ще може да си купиш кило кренвирши с един $, ще може да си платиш ток, вода, парно с $10, и хладилника ти пак ще е пълен!
                            А борда...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              Аз не съм обидчив, а справедлив.

                              Дразни ме несправедливостта!

                              а за матрицата - там има доста за доизглаждане и специално на теб ти списах м/у няколко реда - преди да го изтрия разбира се, къде е основното слабо място!!! Така че има още доста хляб да ядем с нея докато я доугладят...

                              Това за слабото място що си го изтрил?
                              Нямаше ме днес и не съм го прочел.А ми е интересно да чуя твоето мнение.И аз имам мнение по въпроса.

                              Коментар


                              • http://www.blitz.bg/news/article/182836

                                Коментар

                                Working...
                                X