IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.factor-news.net/index_.ph...&ct=1&id=30827
    Монти, колкото повече чакат толкова възмездието и бунта ще е по голям..От тяхен интерес е да се оттеглят..И комунистите са изплашени..слушах Курнелия Нинова

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Не разбирам.

      Имаш предвид, че ГЕРБ със сигурност вече са втора политическа сила ли?
      Аз смятам, че все още са първа и ще останат такава до юли. Ще имат най-много депутати в новия Парламент, но няма да са над 120. Нещо към 100-на очаквам.
      не само,че няма да са първа но може да не са и втора.надценяваш ги.нямат минало,нямат и бъдеще.имаха шанс.той и царя имаше.....
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Борисов пред "Евронюз" : Икономическата ефективност на България е като в Дания и Финландия

        Да, нещо като...слоновете са големи

        някакви конкретни показатели или по общи приказки е прав
        Абе то е нещо като да са ни го начукали сега и да обещаят да ни го извадят след 3-4 години а до тогава да търпиме........
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Не разбирам.

          Имаш предвид, че ГЕРБ със сигурност вече са втора политическа сила ли?
          Аз смятам, че все още са първа и ще останат такава да юли. Ще имат най-много депутати в новия Парламент, но няма да са над 120. Нещо към 100-на очаквам.
          В момента чета едно неправителствено соц изследване и отиват към 15 %...
          комунистите към 25 със тайният вот... над 90 депутати Това са към 60 депутати максимум за Герб.....
          вече не става за мнозинство а за абдикация... и предсрочни избори..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Че какви по-добри примери за икономическа ефективност от ставащото в момента с ЕРП-тата?
            ЕРП-тата са икономически високоефективни за..... СОБСТВЕНИЦИТЕ им.
            България не е някое ЕРП
            Не става ясно и Борисов дали има предвид ЕРП-тата в Дания и Финландия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Така ,така ....
              Само че в близките 15 години не си спомням толкова недоволни ...РАЗНОРОДНИ...
              Как можахте да ги съберете...
              С София 2 млиона град 5000 души
              в Пловдив от 400 000 около 3000 души. ами това сте БСП то 100 000 души като извадим учениците 20 000 неорентирани и без право на глас оставате един файтон хора.
              И аз искам да протестирам Държавата да ми дава всеки ден по 200 евро вместо да се дупя на разни малоумни борчаги ама знам ,че няма да стане. в България по ваши сметки има 400 000 безработини а БСП изкара на протест по малко от 100 000 като впрегна целият си ресурс. толкова около 100 000 гласа ще вземете на изборите.
              Last edited by kaka89; 18.02.2013, 00:38.

              Коментар


              • Nelko Nachev
                На всички умници, които ежедневно ми спамят стената и всеки мой линк с въпроси: "Колко ти платиха?", "Какво искаш, червените и турците ли да дойдат?" и "Каква ти е алтернативата?", отговарям за пръв и последен път:
                1. Никой не ми е платил, а ако ми платят ще уведомя първо вас, а после данъчната администрация;
                2. Не, не искам да дойдат червените и турците;
                3. Алтернативата е този, който вие изберете и който има куража и волята да промени ВСИЧКИ досегашни правила на играта и потърси отговорност от всички боклуци, през последните 23 години.
                Ако не го стори до края на първата година от мандата си, ще му вадя кирливите ризи наяве и ще стоя на улицата, докато го изгоня, заедно с хората, които мислят като мен, за да имате възможност да коригирате избора си... Ако пак сгрешите, прочетете предното изречение още веднъж! Толкова от мен - който прочел, прочел!
                ТАКА МИСЛЯТ ПАТРИОТИТЕ ОТ НАРОДА...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  Анон,според мен си във фундаментална грешка или не живееш в България
                  Не разбирам.

                  Имаш предвид, че ГЕРБ със сигурност вече са втора политическа сила ли?
                  Аз смятам, че все още са първа и ще останат такава до юли. Ще имат най-много депутати в новия Парламент, но няма да са над 120. Нещо към 100-на очаквам.

                  Коментар


                  • http://www.blitz.bg/news/article/182848
                    ТРЕПЕРЕТЕ ТРОЛОВЕ

                    Коментар


                    • "Всички срещу ГЕРБ".
                      РЗС - Янев е най-тъжната карикатура на купена марионетка
                      СДС - няма, Борисов може да се гордее
                      Атака, според настроенията към момента
                      Медиите - официозите поне доскоро, а и все още са в поза мирно

                      Кои са ...Всички?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kaka89
                        Много неплатежоспособни непълнолетни лумпени учатваха в протеста . Щом трябва да се протестира мързеливите копелдачета са там. Ако ги бяха накарали обаче да отидат на бригада да свършат някаква полезна обществена работа един нямаше да се появи.
                        Така ,така ....
                        Само че в близките 15 години не си спомням толкова недоволни ...РАЗНОРОДНИ...
                        Как можахте да ги съберете...

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                          Ами те бащите на ГЕРБ - комунистите караха хората в концлагерите да работят безплатно, нищо ново не е научено от герболшевиките..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Не разбирам агресията ти в обръщенията към мен. Не виждам с какво съм я предизвикал.

                            Уточнявам ПЪЛНО мнозинство, защото ГЕРБ може да има само мнозинство в Парламента, а това не е толкова невероятно. И в този случай очаквам да не търсят коалиционни партньори.


                            П.П. После се чудиш когато тръгна да те нападам за флуида под фуражката ти.
                            Анон,според мен си във фундаментална грешка или не живееш в България
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Какво борда монти?
                              Ми то не може и душата в рая и гъза на топло.
                              Аз не знам държава в която ток парно, вода да струват $10 и най-ниската заплата та е $2000. И в русия не е така. И в канада, и в китай също.
                              Ще трябва да избереш.
                              Например в русия тези услуги са много еФтини, но пък не взимат $2000. В Канада е обратното - взимат две хилки, но не са толкова еФтини.

                              България ще трябва наистина да премине към високоефективна икономика (благодаря аноне), за да потръгне. Т.е заплати ниски, цени високи. А и доста бачкане.

                              Коментар


                              • Летят си животните в самолета, а папагалът скръстил крила и важно тропа. Минал заекът и го питал:
                                - Защо тропаш, бе?
                                - Щото съм отворен – казал папагалът.
                                - И аз съм отворен – казал заекът и той започнал да тропа.
                                Минала лисицата:
                                - Защо тропате, бе?
                                - Щото сме отворени.
                                И тя отворена, и тя взела да тропа
                                Минали вълкът, лъвът, жирафът и те отворени, и те тропат. Минал слонът и попитал:
                                - Абе, вие тука всичките, защо тропате, бе?
                                - Щото сме отворени – му отвърнали животните.
                                Слонът и той отворен, и той взел да тропа. Като се включил и слонът, подът на самолета не издържал и се продънил. Животните взели да падат от самолета. Настанала паника и се чули викове:
                                - Ааааааа…
                                Папагалът важно попитал:
                                - Що викате, бе?
                                - Щото не можем да летим.
                                - Е, тогава що се правите на отворени?
                                всяка прилика е случа.....

                                Коментар

                                Working...
                                X