IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    "Едри сълзи като дъжд потекоха от очите на всинца ни: всички в един глас извикахме: „Бунт!“ (З.Стоянов)
    http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7829770.stm


    "Едри сълзи като дъжд потекоха от очите на всинца ни: всички в един глас извикахме: „Бунт!“ (З.Стоянов)

    Днес 100 000 българи бяха по улици и площади, за да извикат "Национализация!", "изЧЕЗнете!" и "Оставка!"

    Това е простест не просто срещу 3 европейски ЕРПта, не просто срещу правителството, а срещу целия модел на българския капитализъм.


    Да, хората не знаят какво искат, но знаят какво не искат (вижте плаката на снимката): държавен или частен мопонол - разлика няма.


    За разлика от 1997г. протестите днес не са овладени от никоя политическа партия: ...............


    http://totalmoral.blogspot.com/2013/02/blog-post.html
    Много точно описва случващото се.


    А приказките на някои, че недоволството се дължи на някакви еднократни сметки, завишени поради не знам си какви причини, са или нелепа манипулация или сериозно непознаване на действителността.

    Лека нощ на всички

    Коментар


    • http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1778197
      Поне за Тигрите да не мислим

      Коментар


      • Вярно е , че ДС не спи- има толкова агенти ОТ ГЕРБ по форумите и митингите, а и светлия пример на БУДА. ОТ РИМСКО ВРЕМЕ НАРОДА ИСКА- ХЛЯБ И ЗРЕЛИЩА, НО ТОВА НЕ ГО ПИШЕ В КНИГАТА ВИНЕТУ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          а на отчитане в сметките ми за ток от миналата година и от тази 2013-та. Периода за 2011-та е същия както през 2012-та.Защо миналата година беше 30 дневен период на отчитане, а тази е 35 дневен, при някои хора стига до 40 дневен? И точно това предизвика сегашните протести, без изобщо да имаме повишаване цената на тока последните месеци?

          Тези ченгесаро-олигархични хватки са ми много познати. ДС не спи.



          Аноне ,
          вместо да си задаваш тъп въпрос ,трябваше отдавна да си отговориш....
          На 27 януари имаше референдум за ЯЕЦ и по данни на една жена ,централното правителство е оказало влияние на ЕРП да имат нормални сметки за тока през декември и за референдума за да го провалят... Да ама не ..стана по лошо...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            "Едри сълзи като дъжд потекоха от очите на всинца ни: всички в един глас извикахме: „Бунт!“ (З.Стоянов)
            http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7829770.stm


            "Едри сълзи като дъжд потекоха от очите на всинца ни: всички в един глас извикахме: „Бунт!“ (З.Стоянов)

            Днес 100 000 българи бяха по улици и площади, за да извикат "Национализация!", "изЧЕЗнете!" и "Оставка!"

            Това е простест не просто срещу 3 европейски ЕРПта, не просто срещу правителството, а срещу целия модел на българския капитализъм.




            Да, хората не знаят какво искат, но знаят какво не искат (вижте плаката на снимката): държавен или частен мопонол - разлика няма.

            За разлика от 1997г. протестите днес не са овладени от никоя политическа партия: М.Кунева беше обградена в Благоевград (НДСВ приватизира ЕРПтата), депутат на "Атака" бе изгонен във Враца. БСП подвиква от тъч линията, но засега никой не я вика на терена.

            ГЕРБ губи тотално: на практика протестите идват от неговата социална база - хората в големите градове, със средни и ниски доходи. Забележете, че протестите са много по-силни във Варна и Пловдив, отколкото в София. Не се протестира в малките градове и селата - отопляващият се на дърва и въглища електорат на БСП си плати сметките в края на есента.

            Хората са бесни, че отново са изправени на ръба.

            Бесният човек не разсъждава - и има сериозно основание за това. Нарича се глад.

            Ама ЕРПтата не са основният проблем, ама Белене (Р.Овч.) и Цанков камък (Доган) струват милиарди и сега ги плащаме, на американските Марици (Ив.Костов) плащаме тройна цена, а на фотоволтаиците (всички) - петорна. Да, всичко това е така и това не са грехове на ББ. Той има само един грях:

            бездействие

            И втори грях (Дянков грях):

            да мисли за бюджета, а не за хората

            Загубихме 500 000 работни места от началото на кризата. Дори е странно, че протестиращите са само 100 000.

            Какво направи за хората, Бойко?

            Магистрали, стабилен бюджет? И какво следва: още магистрали и онова безсмислие София тех парк?

            5 000 работни места? Максимум.

            Протестът се провежда в пика на безработицата. От лятото тя се спада. Кога обаче ще се създадат отново 500 000 работни места, един бог знае! 5-10 години, ако не правим нищо. По-скоро 10.

            Чакат ни тежки времена. Духът на социалната революция излезе извън бутилката на народния гняв.


            http://totalmoral.blogspot.com/2013/02/blog-post.html
            В пловдив имаше не повече от 3000 души барабар със сеирджиите! Не говори глупости когато средният доход в България се е качил по време на най страшната световна криза!
            http://www.bgonair.bg/bg/news/econom...ta_spored_nsi/
            Чети: Толкова ли си тъп ,че не схващаш ,че това е последното издихание на какдидат затворниците от тройнатакоалиция.
            Last edited by kaka89; 18.02.2013, 01:00.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
              Влез в Дневник там където се коментира конгреса на БСП с малкият и ще видиш какво мислят хората за комунистите. Тези ваши комунистически медийни изяви са ми известни мнооого от отдавна. Едно признавам В манипулациите и кражбите нямате равни.
              Лично аз имам 20 души които работят яко печелят добре и са симпатизанти на Герб . 20 гласа имат от мен.Всички са отвратени от манипулациите на БСП. Долни сте и подмолни. Оревахте орталъка и дупе давате да махнете Борисов защото уят ви е вече на 2 санта от задниците и през вторият мандат сте у зандана.
              Имаш таратанци. Мизерник, дето се прехранваш от платено тролене...
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                РЗС - Янев е най-тъжната карикатура на купена марионетка
                СДС - няма, Борисов може да се гордее
                Атака, според настроенията към момента
                Медиите - официозите поне доскоро, а и все още са в поза мирно


                Кои са ...Всички?
                Малка си още и не ги разбираш много нещата. Ако си пък голяма - тогава не мога да ти помогна.

                Какъв Яне Янев, какви Атаки, какво СДС, какви медии, какви пет лева....

                Атаката идва от икономическите субекти и то от тези, които могат за кратко време да бръкнат в най-много джобове на населението, без да е незаконно..

                Обърни внимание на периода на отчитане в сметките ми за ток от миналата година и от тази 2013-та. Периода за 2011-та е същия както през 2012-та.Защо миналата година беше 30 дневен период на отчитане, а тази е 35 дневен, при някои хора стига до 40 дневен? И точно това предизвика сегашните протести, без изобщо да имаме повишаване цената на тока последните месеци?

                Тези ченгесаро-олигархични хватки са ми много познати. ДС не спи.



                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Монти моля те припомни ми имало ли е например друго правителство, което за 4 години да не е индексирало пенсиите на 2200000 гласоподаватели- колко процента от всички са.., а безработните, а маиките..Нулева политика на доходите..Не бунт, а революция ще предизвикат герболшевиките
                  Имам познати в районната организация...
                  Падаха си по млади момичета...Гледам намалели и попитах ами по точно тези причини са напуснали...

                  Коментар


                  • "Едри сълзи като дъжд потекоха от очите на всинца ни: всички в един глас извикахме: „Бунт!“ (З.Стоянов)
                    http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7829770.stm


                    "Едри сълзи като дъжд потекоха от очите на всинца ни: всички в един глас извикахме: „Бунт!“ (З.Стоянов)

                    Днес 100 000 българи бяха по улици и площади, за да извикат "Национализация!", "изЧЕЗнете!" и "Оставка!"

                    Това е простест не просто срещу 3 европейски ЕРПта, не просто срещу правителството, а срещу целия модел на българския капитализъм.




                    Да, хората не знаят какво искат, но знаят какво не искат (вижте плаката на снимката): държавен или частен мопонол - разлика няма.

                    За разлика от 1997г. протестите днес не са овладени от никоя политическа партия: М.Кунева беше обградена в Благоевград (НДСВ приватизира ЕРПтата), депутат на "Атака" бе изгонен във Враца. БСП подвиква от тъч линията, но засега никой не я вика на терена.

                    ГЕРБ губи тотално: на практика протестите идват от неговата социална база - хората в големите градове, със средни и ниски доходи. Забележете, че протестите са много по-силни във Варна и Пловдив, отколкото в София. Не се протестира в малките градове и селата - отопляващият се на дърва и въглища електорат на БСП си плати сметките в края на есента.

                    Хората са бесни, че отново са изправени на ръба.

                    Бесният човек не разсъждава - и има сериозно основание за това. Нарича се глад.

                    Ама ЕРПтата не са основният проблем, ама Белене (Р.Овч.) и Цанков камък (Доган) струват милиарди и сега ги плащаме, на американските Марици (Ив.Костов) плащаме тройна цена, а на фотоволтаиците (всички) - петорна. Да, всичко това е така и това не са грехове на ББ. Той има само един грях:

                    бездействие

                    И втори грях (Дянков грях):

                    да мисли за бюджета, а не за хората

                    Загубихме 500 000 работни места от началото на кризата. Дори е странно, че протестиращите са само 100 000.

                    Какво направи за хората, Бойко?

                    Магистрали, стабилен бюджет? И какво следва: още магистрали и онова безсмислие София тех парк?

                    5 000 работни места? Максимум.

                    Протестът се провежда в пика на безработицата. От лятото тя се спада. Кога обаче ще се създадат отново 500 000 работни места, един бог знае! 5-10 години, ако не правим нищо. По-скоро 10.

                    Чакат ни тежки времена. Духът на социалната революция излезе извън бутилката на народния гняв.


                    http://totalmoral.blogspot.com/2013/02/blog-post.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
                      Влез в Дневник там където се коментира конгреса на БСП с малкият и ще видиш какво мислят хората за комунистите. Тези ваши комунистически медийни изяви са ми известни мнооого от отдавна. Едно признавам В манипулациите и кражбите нямате равни.
                      Лично аз имам 20 души които работят яко печелят добре и са симпатизанти на Герб . 20 гласа имат от мен.Всички са отвратени от манипулациите на БСП. Долни сте и подмолни. Оревахте орталъка и дупе давате да махнете Борисов защото уят ви е вече на 2 санта от задниците и през вторият мандат сте у зандана.
                      Чунчо, стига бе човек... Кажи са, ше носиш ли пури на Боко в панделата, а кой ще се грижи за световния шампион Кучето Лазар

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
                        Влез в Дневник там където се коментира конгреса на БСП с малкият и ще видиш какво мислят хората за комунистите. Тези ваши комунистически медийни изяви са ми известни мнооого от отдавна. Едно признавам В манипулациите и кражбите нямате равни.
                        Пак работиш по указанията на районният гаулайтър ... сиреч координатор..
                        В Дневник пишат поне 40 платени гербери...сигурен съм. Даже и по никове ги знам вече....толкова са явни...както и ти...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Герберастчетата изкараха жандармерията да бие народа.
                          Бойко, резервира ли си билет за Южна Африка? Не забравяй да вземеш и Стамболов заедно с дилетанта! Ша сънуват гиговчета....
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Монти моля те припомни ми имало ли е например друго правителство, което за 4 години да не е индексирало пенсиите на 2200000 гласоподаватели- колко процента от всички са.., а безработните, а маиките..Нулева политика на доходите..Не бунт, а революция ще предизвикат герболшевиките

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              http://www.factor-news.net/index_.ph...&ct=1&id=30827
                              Монти, колкото повече чакат толкова възмездието и бунта ще е по голям..От тяхен интерес е да се оттеглят..И комунистите са изплашени..слушах Курнелия Нинова
                              Намерете алтернатива която няма да ни подведе...За втори БорисоФ няма да гласувам..
                              Как беше крадец ,крадец ама наш крадец.... и краде ама и на другите дава..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                В момента чета едно неправителствено соц изследване и отиват към 15 %...
                                комунистите към 25 със тайният вот... над 90 депутати Това са към 60 депутати максимум за Герб.....
                                вече не става за мнозинство а за абдикация... и предсрочни избори..
                                Влез в Дневник там където се коментира конгреса на БСП с малкият и ще видиш какво мислят хората за комунистите. Тези ваши комунистически медийни изяви са ми известни мнооого от отдавна. Едно признавам В манипулациите и кражбите нямате равни.
                                Лично аз имам 20 души които работят яко печелят добре и са симпатизанти на Герб . 20 гласа имат от мен.Всички са отвратени от манипулациите на БСП. Долни сте и подмолни. Оревахте орталъка и дупе давате да махнете Борисов защото уят ви е вече на 2 санта от задниците и през вторият мандат сте у зандана.
                                Last edited by kaka89; 18.02.2013, 00:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X