IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Обаче и аз някой път не познавам точно. Преди три дни казах, че новата "калинка" дъртата цигаропродавачка ще изкара 24 часа на поста след разкритията за търговията и. И не познах. Изкара 72 часа.
    Ама и тя имаше типично герберастко дебелоочие! Не стига дето изобщо не е в час за поста шеф на ДКЕВР, ами и след като на целия народ стана ясно че е за затвора, тя има нахалството да не си подава оставката! Кажете къде освен в държавата "Герберастия" го има това?? Къде бе? Ама не бих се хванал на бас, че още тази седмица няма да я навестят прокурорите. Пожарникарят е особено отмъстително копеле. А тази му руши авторитета... Лайняния авторитет...
    Я кажи тогава колко крадливи министри смени от поста им Гей серко.
    Бас държа ,че БСП може да изкара компромат на всеки Българин. Като се замисля и за мен също! Извода е ,че освен БСП други не могат да управляват в тази държава, Просто защото за всеки българин ще се намери компромат.
    Те и висш съдия още не могат да изберат, защото всички са корумпирани и имат досиета в централата на БСП.
    Last edited by kaka89; 17.02.2013, 23:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Аз мисля точно обратното. Аз мисля, че системата разчита на обективистката и детерминистка пропаганда и манипулации. Официалната пропаганда винаги е върховенство на закона, на терора. Пълнпят се главите на ученици и студенти с обективизъм. Използва се термина свобода, но само като гръмка дума като се предава смисъл чрез който трудно се достига до идеята за върховенство на свободата над закона.

      Няма двама човека, които мислят еднакво.
      Значи инфото е по този канал, но реакциите са по другия!

      има само една проверка на правилното мислене! - резултата

      иначе ви остават наистина само винкелите и лицевите опори...

      и няма проблем да си се обичате през цялото време.

      ЧАО!
      Last edited by iivanoff; 17.02.2013, 23:45.
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Обаче и аз някой път не познавам точно. Преди три дни казах, че новата "калинка" дъртата цигаропродавачка ще изкара 24 часа на поста след разкритията за търговията и. И не познах. Изкара 72 часа.
        Ама и тя имаше типично герберастко дебелоочие! Не стига дето изобщо не е в час за поста шеф на ДКЕВР, ами и след като на целия народ стана ясно че е за затвора, тя има нахалството да не си подава оставката! Кажете къде освен в държавата "Герберастия" го има това?? Къде бе? Ама не бих се хванал на бас, че още тази седмица няма да я навестят прокурорите. Пожарникарят е особено отмъстително копеле. А тази му руши авторитета... Лайняния авторитет...
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          точно на този субективизъм разчита системата!

          а "адекватните реакции", не трябва да изненадват!

          Или "човешкото" помага да те намерят по-лесно и указва къде да те търсят по-конкретно!
          Аз мисля точно обратното. Аз мисля, че системата разчита на обективистката и детерминистка пропаганда и манипулации. Официалната пропаганда винаги е върховенство на закона, на терора. Пълнпят се главите на ученици и студенти с обективизъм. Използва се термина свобода, но само като гръмка дума като се предава смисъл чрез който трудно се достига до идеята за върховенство на свободата над закона.

          Няма двама човека, които мислят еднакво.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Гигов точно това днес казвах на нашия приятел Соколски, че това изпомпване на 800млн. от ПФ и Банки от Дянков, растящия вътрешен дълг вече над 3 години, при липса на монетарна политика води до структурен дефицит....... Дянков си е плюл на дипломата и достойнството!
            Ти чувал ли си за индекса на джини?
            П.П. О извинявай ти си завършил УНСС.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              +1
              Ето и аз това се мъча да обесня ,че когато няма за крадене контрола е за това някой да не открадне без другите да разберат.......
              Има за крадене, има....

              Ама вие сами ще се сетите след време.

              И ако ГЕРБ няма пълно мнозинство, няма да има коалиция, а Станишев ще ви натресе експертно правителство, което ще е пълно с бушони, за да не носи политическа отговорност. Ще се повтори историята с Беровото правителство.

              П.П. То това е и целта на "Всички срещу ГЕРБ".
              Last edited by anon6706; 17.02.2013, 23:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Направих си труда да прегледам днешните страници на форума и виждам не повече от 10% от постовете да да са посветени на политика. Остатъка е обикновено тролене.

                Сега например Киро хубаво е пуснал линк към тази новина

                Изкоментирай го поне.
                А тук според мен Симеон Дянков е прав. Не са толкова на зор земеделските производители и след като е празна хазната трябва да почакат.
                Ама не! На Негово Величество му се рути имиджа! Пожарникарят е готов за ден слава да затрие цялата държава. И Дянков спешно пусна краткосрочен облигационен заем за 800 милиона лева. И познайте кога е падежът? В началото на август. Когато Негово величество няма грижа! Да пукнеш дано пожарникар мръсен! В затвора ще изгниеш гад!
                Гигов точно това днес казвах на нашия приятел Соколски, че това изпомпване на 800млн. от ПФ и Банки от Дянков, растящия вътрешен дълг вече над 3 години, при липса на монетарна политика води до структурен дефицит....... Дянков си е плюл на дипломата и достойнството!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Направих си труда да прегледам днешните страници на форума и виждам не повече от 10% от постовете да да са посветени на политика. Остатъка е обикновено тролене.

                  Сега например Киро хубаво е пуснал линк към тази новина

                  Изкоментирай го поне.
                  А тук според мен Симеон Дянков е прав. Не са толкова на зор земеделските производители и след като е празна хазната трябва да почакат.
                  Ама не! На Негово Величество му се рути имиджа! Пожарникарят е готов за ден слава да затрие цялата държава. И Дянков спешно пусна краткосрочен облигационен заем за 800 милиона лева. И познайте кога е падежът? В началото на август. Когато Негово величество няма грижа! Да пукнеш дано пожарникар мръсен! В затвора ще изгниеш гад!
                  Дянков не ми е любимец, но в случая е прав. Ама простата банкянска тиква не ги разбира тия работи.
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    И тук мислим различно. Истината е въпрос на вкус. Аз мисля, че високото самочувствие води до реална самооценка и оттам до по адекватни реакции.
                    Правилно мислене
                    а ниското самочувствие води до комплекси и лицеви опори
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Който и да дойде на власт след тъпоглавата милиционерска пасмина, все ще е по-добър. А от БСП не ме е страх, защото няма да могат да управляват сами. Тая левичарска програма от конгреса е за пред червените бабички и за в случай, че спечелят мнозинство в следващия парламент. А това няма да стане в следващите 2-3 мандата. Явно ще ни управлява коалиция и тогава най-левите брътвежи от червения конгрес ще си останат само една мечта.

                      Колкото и да ви боли вас милиционерите, истината е една - най-добре бяхме при коалициите - НДСВ+ДПС и после Тройната коалиция. Може и да са крали, ама джобовете и стомасите на народа баха най-пълни тогава. И причината е много проста за разбиране - има взаимен контрол и най-големите глупости не се допускат. Най-големите фанатици от всяка партия са изолирани, защото трябва да се търси консенсус вътре в коалицията. Именно затова плоския данък го въведе Тройната коалиция - щото НДСВ настояваше за това, а не защото Станишев го е искал. Но за да стане това НДСВ е отстъпило по някой друг въпрос ..... И така коалицията управлява по-меко и по-разумно.

                      И пак да добавя - има по-страшно от това да те управлявят крадци, крайно леви или крайно десни, и това е да ТЕ УПРАВЛЯВАТ НЕОБРАЗОВАНИ И ГЛУПАВИ НЕКАДЪРНИЦИ! Или като казваше един приятел - "На мястото на тройната ламя дойде ПРАЗНОГЛАВАТА и стана по-лошо!"
                      +1
                      Ето и аз това се мъча да обесня ,че когато няма за крадене контрола е за това някой да не открадне без другите да разберат.......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Направих си труда да прегледам днешните страници на форума и виждам не повече от 10% от постовете да да са посветени на политика. Остатъка е обикновено тролене.

                        Сега например Киро хубаво е пуснал линк към тази новина

                        Изкоментирай го поне.
                        А тук според мен Симеон Дянков е прав. Не са толкова на зор земеделските производители и след като е празна хазната трябва да почакат.
                        Ама не! На Негово Величество му се рути имиджа! Пожарникарят е готов за ден слава да затрие цялата държава. И Дянков спешно пусна краткосрочен облигационен заем за 800 милиона лева. И познайте кога е падежът? В началото на август. Когато Негово величество няма грижа! Да пукнеш дано пожарникар мръсен! В затвора ще изгниеш гад!
                        Аз честно да си призная честно докато си живеех в БГ, цели тридесет и много години бях гласувала само веднъж и то само за Жельо Желев. Имала съм много резерви към Костов, но го смятах за една алтернатива на чевените мухоморки. Най голям шок иззивях, когато българина като хипнотизиран мисля, че беше 2001 година гласува за царя, защото щял да ни оправи, и той наистина ни оправи, тогава се чудех какво сгреши Костов толкова, че българите така го наказаха. Вече знам, народът си заслужава управниците. Ако трябва да бъда честа, за първи път ми направи някакво впечатление с програмата си Бойко Борисов, и понеже обичам фактите доста конкретно прочетох всичко каквото беше писано за него, а то беше доста интересно и все пак реших, че това е първият политик в България, който излиза с една смислена програма. Така, че няма да крия, че съм гласувала за него и това е второто ми гласуване. Смятам отново да го направя, не само заради децата ми на които го дължа, но и за родината ми, която обичам и която се научих да уважавам откакто съм в чужбина. За българите, които заслужават по добър живот и за мечтата ми, един ден България да бъде богата и просперираща държава. Истината е, че ББ направи доста грешки, не беше и последователен в политиката и обещанията си, но като цяло аз оценявам положително управлението му. Смятам, че не обигран като лисиците на Кутев, нито е услужлив като Царя, смятам, че правеше много неща в движение, което много често дразнеше, но до голяма степен беше искрен, а за мен това е доста по важно. Смятам, че ако им се даде втори шанс, ще си довършат работата, смятам, че задачите с които се нагърбиха, не могат да се извършат в един мандат, защото просто политическата класа в България не го позволява, тя е исключително крадлива, користна, повърхносттна и неморална. За жалост каквото и да прави Бойко Борисов той е сам сред тези хора. Реформите в съдебната система, здравеопазването и образованието са изключително сложни и всякак съботирани от комунистите и не само. През целият период на управление Борисов беше унизително съботиран и продължава да е, куцо и сакато репетираше язвителността си върху него и в този форум. Хора, които в обикновения живот не стигат по далече от кварталната кръчма и не знаят, колко сложно е това, с което този човек, какъвто и да е се опитва да се справи в клоаката около себе си се урпажняваше да го обижда и шантажира. Отвратена съм от низостта на политическите му опоненти, като цяло изписват се тонове мастило, а реална алтернатива, програма, инициатива за най големите проблеми няма. Нищо, нищо конкретно освен Белене и удържавяваен на кой знае какво не предлагат. За жалост смятам, че те ще спечелят и тогава и Господ няма да ни е на помощ, защото в тази криза, те ще бъдат чумата
                        Last edited by kaka89; 17.02.2013, 23:31.

                        Коментар


                        • Направих си труда да прегледам днешните страници на форума и виждам не повече от 10% от постовете да да са посветени на политика. Остатъка е обикновено тролене.

                          Сега например Киро хубаво е пуснал линк към тази новина
                          Столът на Симеон Дянков се разклати

                          Столът на Симеон Дянков се разклати Докато Симеон Дянков е в САЩ, премиерът Бойко Борисов се чуди дали да не го уволни.

                          За една бройка вицепремиерът и министър на финансите Симеон Дянков се размина с уволнение миналата седмица, научи "Труд".
                          Финансист №1, който от по-миналата седмица е в САЩ, е вбесил до краен предел премиера Бойко Борисов заради категоричното си решение да забави плащанията на селскостопанските производители до март-април. ама кажи какво значи това според теб!
                          Изкоментирай го поне.
                          А тук според мен Симеон Дянков е прав. Не са толкова на зор земеделските производители и след като е празна хазната трябва да почакат.
                          Ама не! На Негово Величество му се рути имиджа! Пожарникарят е готов за ден слава да затрие цялата държава. И Дянков спешно пусна краткосрочен облигационен заем за 800 милиона лева. И познайте кога е падежът? В началото на август. Когато Негово величество няма грижа! Да пукнеш дано пожарникар мръсен! В затвора ще изгниеш гад!
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            Айде сега си спомни какво казва Асен по въпроса за умността, и е ли тя най-важното нещо или има и нещо друго отвъд нея Не че мнението му е меродавно де, но той и не претендира да е така.
                            Иначе много думи днес, а и действия също, което не е лошо защото движението е живот!

                            П.П.И да нагледаш циганката. Притесних се за женицата днеска
                            Циганката горката па се спомина. Ма тя е свикнала. Корава жена ей.

                            За Асеня не знам на къде биеш. Последния път каза, че съм умен но предположи, че не съм мъдър. После аз се пошегувах и той млъкна по Асеневски. Ще ме бомбардира пак, когато на него му е кеф. Ма аз пък го одумвам от воле. Струва ми се, че по конкретния казус би следвало да сме на едно мнение. Ако не е така да се яви на баламатума и да си каже мнението. Пък ти си на малко по друга позиция.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              Който и да дойде на власт след тъпоглавата милиционерска пасмина, все ще е по-добър. А от БСП не ме е страх, защото няма да могат да управляват сами. Тая левичарска програма от конгреса е за пред червените бабички и за в случай, че спечелят мнозинство в следващия парламент. А това няма да стане в следващите 2-3 мандата. Явно ще ни управлява коалиция и тогава най-левите брътвежи от червения конгрес ще си останат само една мечта.

                              Колкото и да ви боли вас милиционерите, истината е една - най-добре бяхме при коалициите - НДСВ+ДПС и после Тройната коалиция. Може и да са крали, ама джобовете и стомасите на народа баха най-пълни тогава. И причината е много проста за разбиране - има взаимен контрол и най-големите глупости не се допускат. Най-големите фанатици от всяка партия са изолирани, защото трябва да се търси консенсус вътре в коалицията. Именно затова плоския данък го въведе Тройната коалиция - щото НДСВ настояваше за това, а не защото Станишев го е искал. Но за да стане това НДСВ е отстъпило по някой друг въпрос ..... И така коалицията управлява по-меко и по-разумно.

                              И пак да добавя - има по-страшно от това да те управлявят крадци, крайно леви или крайно десни, и това е да ТЕ УПРАВЛЯВАТ НЕОБРАЗОВАНИ И ГЛУПАВИ НЕКАДЪРНИЦИ! Или като казваше един приятел - "На мястото на тройната ламя дойде ПРАЗНОГЛАВАТА и стана по-лошо!"
                              Ако нещо ни разкрива индекса Джини, или графиката на Лоренц за България за последните двадесетина години напр. е, че управлението на тройната коалиция и на предшествуващото преди това управление на годподин Царя, заедно с това на жан Виденов са довели българина до състояние в което се намира един обикновен африканец от Гана. Индексът джини има смисъл ако се разглежда дългосрочно, защото и най смелата теория не може да твърди, че подобни индекси могат да се повлияят драстично от три години и седем месеца. Все пак говорим за комулиране на икономически зависимости във времето. И още нещо трябва да ви е ясно, дори и да трупате дългове през следващите четири годин, това няма да измени Джини, овен ако не подарявате лично на всеки българин пари да си ги сложи в банка за да диверсивицира така депозитната маса както на вас ви е изгодно, защото ако се опитвате да ми излизате с приказки от хиляда и една нощ, моля заповядайте само подайте темата, то си има симоулатори, които ще сметнат по честно от вас, какви трябва да са идеалните условия за промяна на джини, а те нямат нито много общо с икономическта структура на българия в момента нито с кризата. Използуването на термини като социална стратификация може би звучи добре в устата на комунистите, но аз бих внимавала много с нейната употреба, защото ако оценяваме моментното състояние на социалната стратификация на Бъгария трябва да се върнем пак години на зад и това няма да е във ваша полза, защото ако предположим, че тезата ви е, че българите са обедняли драстично, през последните три години, а преди това са били богати, то трябва да ви подгонят с камъни, ако имат някаква историческа памет хората.
                              цитат!
                              По тъп си и от милиционер.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                                ОК, страната гори дневния ред на обществото е друг, а Бай Ганъо се бие по гърдите и вика Болгар, болгар.......

                                Генерализирам, не за конкретния случай, а за изминалите близо 4 години.... След мозъчна пръ*ня на Боко, правоверните герпаджии 4 години викат Аууууууу колко хубаво се е изпуснал вожда...... Лицемерие Аноне, писна на хората!

                                Боко е обида за българския народ!
                                Не е лицемерие. Той казва нещата каквито са.

                                Между другото, не е чак толкова добре за нас да сме икономически високоефективни. Добре е за чуждите инвеститори и той затова го казва. Китай също е икономически високоефективна държава, но всички искаме да сме чужди инвеститори в Китай, а не средни китайци.

                                Та затова ти казвам, че Борисов не лъже.

                                Коментар

                                Working...
                                X