IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Деиндустриализация + терор от ЕС + демографски срив + раздут публичен сектор.
    Реално, само последното е тяхна- на герб заслуга.
    това са общи приказки, знаеш го
    нито един от факторите, без последния няма 3-4 годишен лаг

    Коментар


    • Абе къде е милиционерската дружинка? Дали са ги свикали спешно на инструктаж по кризисен пиар или вече се спасяват поединично? Колко ли ги е яд сега, че не успя Цвъцко да би вкара в Шенген? Щото ако бяхме в Шенген - няма ГКПП, няма паспортни проверки, по-богатите през Терминал 2, по-бедните през Кулата и Русе .... щяха бързо да офейкат ....
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Теб да не би господ да те е помазал и само ти да имаш право на самочувствие ???

        Самочувствието е резултат!

        Без резултат нямаш право на самочувствие!

        - Ами да... ама и аз съм си помогнал
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • http://econ.bg/%D0%95%D0%BA%D1%81%D0..._i.414453.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            "Мисля (>?)", че скоро и най-инатите ще разберат в какъв двупосочен капан се набутват /12м/... вярвяйки си, щото се обичат и си оценяват "реално" възможностите!

            Ще гледат трета серия "Защо аз се боря ТУК, а ми идва от ТАМ - или как стана 3 пъти по-зле"

            ... а после ще догледат продължението на втората "Приемай каквото си мислиш за вярно - ти си съвършен!"

            От сериала: Житието на Гоя! - защо иска мъките му да са вечни!

            - проблема е че не са гледали първата серия - "Като започнеш нещо, прави го до края - а не се разсейвай в огледалото!"

            Неприятния извод е, че любовта не е достатъчна!

            - Абе кой дървен философ ми взе винкела?
            Теб да не би господ да те е помазал и само ти да имаш право на самочувствие ???

            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Вярно ли. на мен все ми изглежда че е мизерията. Просто разходите за монополите са постоянни разходи за всяко домакинство, а при тока и няма мърдане трябва да го плащаш. И това доведе до проблемите. така мизерията просто цъфна и върза. А виновни за мизерията са до голяма степен и неадекватните управляващи.
              Деиндустриализация + терор от ЕС + демографски срив + раздут публичен сектор.
              Реално, само последното е тяхна- на герб заслуга.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                В смисъл?
                Ааааа... умните са от друг град !! Аз не съм от Варна
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Мен лично не ме интресува дали ще влязат. Цялата история ми напомня на мероприятието "България уби дете!"- 3 месеца преди изборите.
                  Темата на протестите са МОНОПОЛИТЕ.
                  Коя е шапката на Монополите?
                  С чия благословия се вихрят?
                  С чия ръка се гласуваха лобистките закони?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Философията я разбираш. Евалла. Обаче защо не виждаш какво става. Управлява ни абсолютно несменяема клика. Нима не виждаш, че в ръководството на всяка от водещите партии са децата и внуците на политбюро. Това политбюро, което преди 70 години взе властта в България с помощта на една враждебна на България чужда окупационна армия. Това политбюро, което с идването си на власт изкла цвета на българската нация. Децата и внуците на политбюро и техните протежета бандитите са антибългари. Те използват властта за да ограбват държавата защото така са възпитавани от бащите и дядовците си. Да я оставим историята. Ти къде живееш. Не виждаш ли какво се случва около тебе. Не забелязваш ли, че са оплетени като свински черва и се нападат само публично за парлама свинските наследници на политбюро и техните бандити ???
                    Евалла! Нали ти казах - имаш наистина няколко попадения! нооо... са много ниски/невзрачни!
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Мен лично не ме интресува дали ще влязат. Цялата история ми напомня на мероприятието "България уби дете!"- 3 месеца преди изборите.
                      Темата на протестите са МОНОПОЛИТЕ.
                      Вярно ли. на мен все ми изглежда че е мизерията. Просто разходите за монополите са постоянни разходи за всяко домакинство, а при тока и няма мърдане трябва да го плащаш. И това доведе до проблемите. така мизерията просто цъфна и върза. А виновни за мизерията са до голяма степен и неадекватните управляващи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        защо бързаш да си разделиш "основния" коефициент на 2 ?
                        В смисъл?

                        Коментар


                        • ако беше Станишев, Доган или разните други "лидери" някак си бих го приела - страхливци са, поне така ги описват, не са попадали в подобна ситуация

                          Но Мачото Борисов, който 4та година ни демонстрира безпардонност, крайност във всяка изява, "смелост" да гони до дупка предишните...същият този да се покрие и да изпрати срещу хората последните техники на армията - за това няма друга дума, освен - жалък Подлец

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            Мечо, към теб същия въпрос, братле. Ти, ама честно, би ли припознал за свои приятели и би ли приел в ежедневното си обкръжение, хората които тук така самоотвержено хулят и обиждат дори тези които лично не познават!? Ти какво в случая защитаваш - своето Его и стремеж към някаква цел или протестите на масата!? АКо отговорът ти е второто, ти лично би ли жертвал доброто си име и уважението на приятелите и семейството си, за да влезеш в тази голяма и мръсна игра наречена Политика, и да започнеш да работиш единствено за народа, но така че с твоите действия да удовлетвориш всички - и пенсионери, и студенти, и цигани, и хора от всякакви други етноси, и работещи, и инвалиди, и частници и държавно заети, защото не можеш да отречеш че ние всички съставляваме нацията и народът на тази иначе красива страна!? Ако това в днешната ситуация е толкова лесно, дайте идеи как и какво да се направи, иначе всичко е само една безкрайна лакърдия
                            Философията я разбираш. Евалла. Обаче защо не виждаш какво става. Управлява ни абсолютно несменяема клика. Нима не виждаш, че в ръководството на всяка от водещите партии са децата и внуците на политбюро. Това политбюро, което преди 70 години взе властта в България с помощта на една враждебна на България чужда окупационна армия. Това политбюро, което с идването си на власт изкла цвета на българската нация. Децата и внуците на политбюро и техните протежета бандитите са антибългари. Те използват властта за да ограбват държавата защото така са възпитавани от бащите и дядовците си. Да я оставим историята. Ти къде живееш. Не виждаш ли какво се случва около тебе. Не забелязваш ли, че са оплетени като свински черва и се нападат само публично за парлама свинските наследници на политбюро и техните бандити ???
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Това беше - герб дори няма да влязат в следващия парламент. Днес всякакви надежди да се задържат на власт просто се изпариха.
                              Мен лично не ме интресува дали ще влязат. Цялата история ми напомня на мероприятието "България уби дете!"- 3 месеца преди изборите.
                              Темата на протестите са МОНОПОЛИТЕ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Ти не беше ли от прогресивните леви сили?
                                Би трябвало този сценарий да е удовлетворителен за теб.
                                защо бързаш да си разделиш "основния" коефициент на 2 ?
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X