IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
    "Мисля (>?)", че скоро и най-инатите ще разберат в какъв двупосочен капан се набутват /12м/... вярвяйки си, щото се обичат и си оценяват "реално" възможностите!

    Ще гледат трета серия "Защо аз се боря ТУК, а ми идва от ТАМ - или как стана 3 пъти по-зле"

    ... а после ще догледат продължението на втората "Приемай каквото си мислиш за вярно - ти си съвършен!"

    От сериала: Житието на Гоя! - защо иска мъките му да са вечни!

    - проблема е че не са гледали първата серия - "Като започнеш нещо, прави го до края - а не се разсейвай в огледалото!"

    Неприятния извод е, че любовта не е достатъчна!

    - Абе кой дървен философ ми взе винкела?

    Ти не беше ли от прогресивните леви сили?
    Би трябвало този сценарий да е удовлетворителен за теб.

    Коментар


    • Това беше - герб дори няма да влязат в следващия парламент. Днес всякакви надежди да се задържат на власт просто се изпариха.

      Коментар


      • Мечо, прав си
        жандармерията вече започва да отблъсква протестиращите с удари, електрошокови палки, кръвта няма значение, властта трябва да се пази
        но смелият Премиер се е скрил в миша дупка

        Коментар


        • http://www.faktor.bg/novini/balgariy...na-levski.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Чехия се обезпокои за отнетия лиценз на CEZ

            Как мислите, докато заради Бойковата афера "Новера" България ще плати само 57 милиона евро, колко ще плати България ако ДКЕВР по заповед на Борисов отнеме незаконно лиценза на ЧЕЗ?
            "Независимият" регулатор в момента умува как да изпълни заповедта.
            "Мисля (>?)", че скоро и най-инатите ще разберат в какъв двупосочен капан се набутват /12м/... вярвяйки си, щото се обичат и си оценяват "реално" възможностите!

            Ще гледат трета серия "Защо аз се боря ТУК, а ми идва от ТАМ - или как стана 3 пъти по-зле"

            ... а после ще догледат продължението на втората "Приемай каквото си мислиш за вярно - ти си съвършен!"

            От сериала: Житието на Гоя! - защо иска мъките му да са вечни!

            - проблема е че не са гледали първата серия - "Като започнеш нещо, прави го до края - а не се разсейвай в огледалото!"

            Неприятния извод е, че любовта не е достатъчна!

            - Абе кой дървен философ ми взе винкела?
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
              Баце е готов на всичко, само и само, за да задържи властта в свои ръце .Он пуска “пустинни котки” срещу протестиращите в София .Видео > >
              http://www.pik.bg/bojko-puska-pustin...ashtite-video/
              EКСЛУЗИВНО! ПСИХОТРОННО ОРЪЖИЕ СРЕЩУ ПРОТЕСТИРАЩИТЕ ПУСКА ПРАВИТЕЛСТВОТО!
              19.02.2013 / 20:27
              „Пустинни котки“ са нападателна бойна техника, която може да носи и психотронно оръжие. Властта се уплаши от ескалацията на протестите и изкара бронирани автомобили, уж за „охрана“ на протеста. Освен, че присъствието на военна техника по софийските улици има силен сплашващ ефект върху недоволните граждани, които от ден на ден стават все повече. Бойко Борисов явно не на шега вижда накъде отиват нещата и се опитва да пречупи хората и да ги откаже от справедливите им искания.

              „Пустинните котки“ са бронирани автомобили, които по цял свят се използват и при потушаване на безредици. В тях има възможност за качване на модулно оборудване, което може да включва мощни заглушители за мобилни телефони, радиостанции, смущение на телевизионния сигнал и т.н. Освен това според случая може да се монтират източници на ултракъси вълни, които са вредни за здравето на хората и могат да доведат до главоболие със седмици, загуба на съзнание и др. директни физически и психически вреди. Целта да бъдат извадени котките по софийските улици е ясна – да бъдат разпръснати насилствено демонстрантите.

              Лично предупреждавам протестиращите – ако видите бронираните автомобили от снимката – отдалечете се – все още никой не знае какво е качено в карусерията им и какви са рисковете за здравето ви. Официално призовавам военния министър Аню Ангелов да информира обществото с каква цел е извадена бронирана техника срещу мирния протест на гражданите.

              Вече е ясно, че ГЕРБ предусеща пълния крах и с не подбира средствата – Бойко Борисов и Цветан Цветанов нямат моралните ограничения да приложат насилие срещу българските граждани и дори да обявят военно положение…

              Николай Цонев
              БИВШ ВОЕНЕН МИНИСТЪР

              http://afera.bg/mishena/37638.html
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • http://offnews.bg/index.php/161225/a...miliarda-kroni

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  70 години ни управляват свине. Това е абсолютна истина. Обаче управляващите тъпо и упорито оспорват тази истина. Спор за истината не се решава с рационални аргументи, както са казали едни древни мъдреци. Спора за истината се решава в центъра на София.
                  Съгласна съм, но избори до дупка НЕ Е решение. Те също струват пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Искат да го обичат !!!
                    Мечо, към теб същия въпрос, братле. Ти, ама честно, би ли припознал за свои приятели и би ли приел в ежедневното си обкръжение, хората които тук така самоотвержено хулят и обиждат дори тези които лично не познават!? Ти какво в случая защитаваш - своето Его и стремеж към някаква цел или протестите на масата!? Ако отговорът ти е второто, ти лично би ли жертвал доброто си име и уважението на приятелите и семейството си, за да влезеш в тази голяма и мръсна игра наречена Политика, и да започнеш да работиш единствено за народа, но така че с твоите действия да удовлетвориш всички - и пенсионери, и студенти, и цигани, и хора от всякакви други етноси, и работещи, и инвалиди, и частници и държавно заети, защото не можеш да отречеш че ние всички съставляваме нацията и народът на тази иначе красива страна!? Ако това в днешната ситуация е толкова лесно, дайте идеи как и какво да се направи, иначе всичко е само една безкрайна лакърдия

                    Коментар


                    • 70 години ни управляват свине. Това е абсолютна истина. Обаче управляващите тъпо и упорито оспорват тази истина. Спор за истината не се решава с рационални аргументи, както са казали едни древни мъдреци. Спора за истината се решава в центъра на София.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        http://www.pik.bg/narodat-kade-e-boj...vo-li-se-krie/
                        ХОРАТА СИ ТЪРСЯТ ПРЕМИЕРА
                        Ай малко по-сериозно с линковете де Че си цар на цитатите всички разбрахме, ама поне пускай качествени и проверени А и собственото мнение поне тук в този уважаван форум според мен би се котирало доста по-добре от откровено съмнителни линкове, писани може би от хора с които ти дори на живо не би имал желанието да обсъждаш, разговаряш и познаваш, но с кеф цитираш тук.

                        Коментар


                        • http://novanews.bg/news/view/2013/02...ampaign=accent

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            http://www.pik.bg/narodat-kade-e-boj...vo-li-se-krie/
                            ХОРАТА СИ ТЪРСЯТ ПРЕМИЕРА
                            Искат да го обичат !!!
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • http://www.dnevnik.bg/analizi/2013/0...me_tui_blizki/

                              Коментар


                              • http://www.pik.bg/narodat-kade-e-boj...vo-li-se-krie/
                                ХОРАТА СИ ТЪРСЯТ ПРЕМИЕРА

                                Коментар

                                Working...
                                X