IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Абе къде е милиционерската дружинка? Дали са ги свикали спешно на инструктаж по кризисен пиар или вече се спасяват поединично? Колко ли ги е яд сега, че не успя Цвъцко да би вкара в Шенген? Щото ако бяхме в Шенген - няма ГКПП, няма паспортни проверки, по-богатите през Терминал 2, по-бедните през Кулата и Русе .... щяха бързо да офейкат ....
    И без шенген, при много строг визов режим над 1 000 000 млади и можещи българи се ометоха от България.
    Ако някой иска да офейка, няма да чака шенген. Вече го е направил.
    Защото ония които ги изгониха пак са тук. И са си все същите.
    И се канят пак да ви управляват.
    Честито!

    Коментар


    • от тук натам ... всички сключени договори за България ще са още по не изгодни... сега... всеки ще обвинява всеки... но накрая вече трябва да има наказани !! ВСИЧКИ ДО ЕДИН ! НИЕ ТЪРПИМ МНОГО ... НО НИЕ НЕ СМЕ НАЦИЯ КОЯТО СЕ ПРОДАВА ЛЕСНО!
      Вярвам, че има бъдеще в тази страна наречена България!

      Коментар


      • Не подценявайте идиотиите идващи от ЕС. Заради тях, 2- ма от малкото хора занимаващи се с производство, които познавам, са пред фалит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Какъв растеж искаш като такава НЯМА и НЕ Е ИМАЛО. Растежите до 2008 са кухи.
          Администрацията опапа резерва генериран от акцизи и ддс от бума в строителството. Толкова ли е трудно да го разберете? След всеки парламент- по няколко нови институции, че да има на какво да са шефове.
          Във Варна няма едно предприятие, в което да има работещи колкото в НАП- Варна (примерно).

          п.п.Не съм за управлението на ГЕРБ.
          не си личи като да не си за ГЕРБ. ГЕРБ са абсолютни некадърници. не е моя работа да измислям как да растем. те са спечели защото лъжеха че могат да го направят. Обективно те са лъжливи некадърници. И няма нужда да се иска идеи от публиката, защото на публиката не и работата на управлява.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
            Айде и към теб същия въпрос, че явно не обичаш да обръщаш внимание и отговаряш на такива насочени към друг :

            Ти лично би ли жертвал доброто си име и уважението на приятелите и семейството си, за да влезеш в тази голяма и мръсна игра наречена Политика, и да започнеш да работиш единствено за народа, но така че с твоите действия да удовлетвориш всички - и пенсионери, и студенти, и цигани, и хора от всякакви други етноси, и работещи, и инвалиди, и частници и държавно заети, защото не можеш да отречеш че ние всички съставляваме нацията и народът на тази иначе красива страна!?
            Не разбира се - за мен всички политици са социопати, нарциси или прости подлоги. за това и им имам вяра колкото на плъховете в каналите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Това са пълни глупости. Без демографията, която е заслуга на всяко едно правителство до момента.

              Просто имаме некадърно управление което за 4 години не можа да изкара никакъв растеж на икономиката и доходите. само вдигаше данъци, налагаше нови такси и таксички и вдигаше цени на монополни стоки и услуги, може би и с с цел лесно събиране на ДДС и Акцизи.
              Какъв растеж искаш като такава НЯМА и НЕ Е ИМАЛО. Растежите до 2008 са кухи.
              Администрацията опапа резерва генериран от акцизи и ддс от бума в строителството. Толкова ли е трудно да го разберете? След всеки парламент- по няколко нови институции, че да има на какво да са шефове.
              Във Варна няма едно предприятие, в което да има работещи колкото в НАП- Варна (примерно).

              п.п.Не съм за управлението на ГЕРБ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Интелигентен си. Но не колкото мен. Умееш да провокираш и да поставяш клопки. Само че на мен когато ми поставят клопка за интелигенти ставам простак и клопката лъсва.
                Анадънму ???

                http://www.youtube.com/watch?v=bI0y3...yer_detailpage

                И нали уж беше обиден, че дивите балкански субекти не моем да я разберем чувствителната ти ентелегентност ???
                Живей си живота както намериш за добре

                аз на въпроси няма да отговарям повече - поне не директно!

                П.С. Мисля че няма да ти хареса пре-мерването
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Това са пълни глупости. Без демографията, която е заслуга на всяко едно правителство до момента.

                  Просто имаме некадърно управление което за 4 години не можа да изкара никакъв растеж на икономиката и доходите. само вдигаше данъци, налагаше нови такси и таксички и вдигаше цени на монополни стоки и услуги, може би и с с цел лесно събиране на ДДС и Акцизи.
                  Айде и към теб същия въпрос, че явно не обичаш да обръщаш внимание и отговаряш на такива насочени към друг :

                  Ти лично би ли жертвал доброто си име и уважението на приятелите и семейството си, за да влезеш в тази голяма и мръсна игра наречена Политика, и да започнеш да работиш единствено за народа, но така че с твоите действия да удовлетвориш всички - и пенсионери, и студенти, и цигани, и хора от всякакви други етноси, и работещи, и инвалиди, и частници и държавно заети, защото не можеш да отречеш че ние всички съставляваме нацията и народът на тази иначе красива страна!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Най-много лобизъм индексиран имат НДСВ, следвани на микрон от БСП, ДПС са си просто хайдуци. ГЕРБ в по-голямата си част са сбирщина кариеристи.
                    не ти разбирам тезата
                    Аз не класирам степен на лобизъм, а продължаващия с пълна сила такъв

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      Самочувствието е резултат!

                      Без резултат нямаш право на самочувствие!

                      - Ами да... ама и аз съм си помогнал
                      Интелигентен си. Но не колкото мен. Умееш да провокираш и да поставяш клопки. Само че на мен когато ми поставят клопка за интелигенти ставам простак и клопката лъсва.
                      Анадънму ???

                      http://www.youtube.com/watch?v=bI0y3...yer_detailpage

                      И нали уж беше обиден, че дивите балкански субекти не моем да я разберем чувствителната ти ентелегентност ???
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        ако беше Станишев, Доган или разните други "лидери" някак си бих го приела - страхливци са, поне така ги описват, не са попадали в подобна ситуация

                        Но Мачото Борисов, който 4та година ни демонстрира безпардонност, крайност във всяка изява, "смелост" да гони до дупка предишните...същият този да се покрие и да изпрати срещу хората последните техники на армията - за това няма друга дума, освен - жалък Подлец
                        Ей Съни, ама ти откри Америка!

                        Нали ви казах, че Бойко НЯМА да се появи на честването на Левски. И по-добре. Щеше да е поредната обида за Апостола сикджийският бандит да го славослови.
                        То не че слугата му Росен е по-стока. Бяха оградени в радиус на 100 метра за да ги пазят от народа. И публиката с пропускателен режим. Много ги е страх от "народната любов".
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          Най-много лобизъм индексиран имат НДСВ, следвани на микрон от БСП, ДПС са си просто хайдуци. ГЕРБ в по-голямата си част са сбирщина кариеристи.
                          По-лошото е, че ГЕРБ са сбирщина невежи, необразовани и тъпи кариеристи. По-страшно от тъпотията няма! Никакъв кариеризъм, лобизъм, мързел, най-обикновен хайдутлук и всякакви други човешки недостатъци, не могат да се сравняват с обикновената тъпотия! Ако до 1989 г. са ни управлявали Държавна сигурност и ЦК БКП, до 2009 - децата на Държавна сигурност и ЦК БКП, то сега ни управляват децата на шофьорите и слугите на Държавна сигурност и ЦК БКП, със съответното образование и интелект. На мястото на Триглавата ламя дойде Празноглавата!
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • За мен, основните мотиви на протеста сега са
                            - Мизерията
                            - Безалтернативността на управление

                            Хората са бесни на случващото се в живота им, разочаровани са от днешните управляващи, но не виждат Никаква алтернатива сред днешните муцуни

                            Всички са същите, които всички тези години си прехвърлят топката и не последва никаква отговорност за разграбването.

                            Затова днес, основните думи са - СМЯНА НА СИСТЕМАТА

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Деиндустриализация + терор от ЕС + демографски срив + раздут публичен сектор.
                              Реално, само последното е тяхна- на герб заслуга.
                              Това са пълни глупости. Без демографията, която е заслуга на всяко едно правителство до момента.

                              Просто имаме некадърно управление което за 4 години не можа да изкара никакъв растеж на икономиката и доходите. само вдигаше данъци, налагаше нови такси и таксички и вдигаше цени на монополни стоки и услуги, може би и с с цел лесно събиране на ДДС и Акцизи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Коя е шапката на Монополите?
                                С чия благословия се вихрят?
                                С чия ръка се гласуваха лобистките закони?
                                Най-много лобизъм индексиран имат НДСВ, следвани на микрон от БСП, ДПС са си просто хайдуци. ГЕРБ в по-голямата си част са сбирщина кариеристи.

                                Коментар

                                Working...
                                X