IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
    Че то е "едно и също от вчера" и не от вчера а от 23 години. Или ти се визираш от едно и същото.....
    Кмете, май ще излезеш по прав за Иванов от мене.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Не подценявайте идиотиите идващи от ЕС. Заради тях, 2- ма от малкото хора занимаващи се с производство, които познавам, са пред фалит.
      Че идват идиотии от Брюксел - идват. Но това е ролята на на държавната администрация - да се противопоставя на Брюксел. И другите страни го правят. Участвал съм лично в много съвещания, където представителите на ЕК стоят мирно пред представителите на държавите членки, безропотно приемат критиките и се съобразяват с тях. ЕС е сложна система, в която властта е балансирана и на практика никой не може да си прави каквото си иска. Мит са приказките, че чиновниците ор Брюксел се разпореждали. Разпореждат се, ако някой им позволи! Ама за да им противостоиш трябва да имаш едновременно акъл и дупе. Да можеш да ги натикаш в кучи гъз с професионални аргументи и самочувствие на представител на суверенна и равноправна държава членка. А за сегашното управление това не важи - милиционерите нито имат акъл и образование, нито знаят езици, нито имат дупе да се опънат на брюкселските бюрократи. Щото милиционерът е свикнал да се подчинява на началника си, а не да мисли самостоятелно и да отстоява държавни интереси.
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Не е съвършен. Има някаква привързаност, която не иска да жертва дори и в името на абсолютната свобода, която той напълно осъзнава.
        А пътя на дзен е лесен без привързаност и пристрастия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          И твоята теза не разбирам, извинявай, каква е?

          обобщавам, което виждам в последните ти мнения
          - всички са маскари
          - но трябва търпение
          - няма по-малко маскари, които да заместят тия, затова ...пак търпение


          За обобщението ти - че управлението е важно задоволяване на всеки малцинствен проблем... не знам какво да кажа, може би, ми пречи в момента субективизма на това, че съм чела, че си привърженик на дзен будизма, на толерантността, но в същото време, знам, че отстояването на свободата не е в сблъсък с тях...
          Не е съвършен. Има някаква привързаност, която не иска да жертва дори и в името на абсолютната свобода, която той напълно осъзнава.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            не се върти в кръг - псуваш с нови псувни едно и също от вчера... надскочи малко огромната интелигентност - вдигни я до "нормалните" и размери
            Че то е "едно и също от вчера" и не от вчера а от 23 години. Или ти се визираш от едно и същото.....
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              Като го напишеш това горното и винаги се сещам за това долното:

              http://www.youtube.com/watch?v=EgRyV...D04ym-pnrpdJEQ

              Сори за отклонението, но тоя човек и неговите приятели наистина са били добри, щастливи и свободни хора!
              Ти винаги ще бъдеш щастлив и свободен както и аз. Но пък когато можем да помогнем с нещо на другите, що да не помогнем ???
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Уплаших се !!! Целия треперя !!!

                http://www.youtube.com/watch?v=mcx2m...yer_detailpage
                Най-големия ужас е човек да умре в заблуда

                - нормално е да трепериш , ако осъзнаеш ужаса ...
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Айде и към теб същия въпрос, че явно не обичаш да обръщаш внимание и отговаряш на такива насочени към друг :

                  Ти лично би ли жертвал доброто си име и уважението на приятелите и семейството си, за да влезеш в тази голяма и мръсна игра наречена Политика, и да започнеш да работиш единствено за народа, но така че с твоите действия да удовлетвориш всички - и пенсионери, и студенти, и цигани, и хора от всякакви други етноси, и работещи, и инвалиди, и частници и държавно заети, защото не можеш да отречеш че ние всички съставляваме нацията и народът на тази иначе красива страна!?
                  И твоята теза не разбирам, извинявай, каква е?

                  обобщавам, което виждам в последните ти мнения
                  - всички са маскари
                  - но трябва търпение
                  - няма по-малко маскари, които да заместят тия, затова ...пак търпение


                  За обобщението ти - че управлението е важно задоволяване на всеки малцинствен проблем... не знам какво да кажа, може би, ми пречи в момента субективизма на това, че съм чела, че си привърженик на дзен будизма, на толерантността, но в същото време, знам, че отстояването на свободата не е в сблъсък с тях...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                    Живей си живота както намериш за добре

                    аз на въпроси няма да отговарям повече - поне не директно!

                    П.С. Мисля че няма да ти хареса пре-мерването
                    Уплаших се !!! Целия треперя !!!

                    http://www.youtube.com/watch?v=mcx2m...yer_detailpage
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Лудите, лудите, те да са живи !!!
                      Като го напишеш това горното и винаги се сещам за това долното:

                      http://www.youtube.com/watch?v=EgRyV...D04ym-pnrpdJEQ

                      Сори за отклонението, но тоя човек и неговите приятели наистина са били добри, щастливи и свободни хора!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        не ти разбирам тезата
                        Аз не класирам степен на лобизъм, а продължаващия с пълна сила такъв
                        Като е закрепен съзнателно с рестриктивни договори, така че да няма връщане назад или да е прекалено скъпо това връщане.
                        Тук е моментът да споменем прокуратурата и неефективността й когато става въпрос за такива мащабни престъпления защото те са точно това.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Лудите, лудите, те да са живи !!!

                          Намазахме ли ви ските комунистченца !!!

                          Ма вече няма кръгли маси, щото кръглата ви маса ще я подпалим !!!

                          Имаме достатъчно самочувствие, след като изхвърлим мутрите, да изхвърлим и червените мутрогенератори.

                          Боят настана, и да ривети ентелегентски и да не ривети, оюн битти !!!

                          http://www.youtube.com/watch?v=NWusy...yer_detailpage
                          не се върти в кръг - псуваш с нови псувни едно и също от вчера... надскочи малко огромната интелигентност - вдигни я до "нормалните" и размери
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                            ...Ако до 1989 г. са ни управлявали Държавна сигурност и ЦК БКП, до 2009 - децата на Държавна сигурност и ЦК БКП, то сега ни управляват децата на шофьорите и слугите на Държавна сигурност и ЦК БКП, със съответното образование и интелект....
                            Добре си го написал!

                            Всъщност - по памет - Георги Марков в "Задочни репортажи за България" разказва случка (изровена от тайните архиви на БКП,до които писателя е имал достъп) в която при един от разпитите на Трайчо Костов,Никола Гешев му е казал :

                            "Аз знам,че един ден ще вземете властта! Но преди това ще избия всички що-годе свестни хора между вас и ще оставя живи само кондурджиите - за да видите как се управлява държава с кондурджии...."

                            Ето го и днес,Проклятието на Гешев - проблемът,е че по Теорията на Мултипликатора до 2050 г. светлина в тунела не се види при равни други усповия!
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Лудите, лудите, те да са живи !!!

                              Намазахме ли ви ските комунистченца !!!

                              Ма вече няма кръгли маси, щото кръглата ви маса ще я подпалим !!!

                              Имаме достатъчно самочувствие, след като изхвърлим мутрите, да изхвърлим и червените мутрогенератори.

                              Боят настана, и да ривети ентелегентски и да не ривети, оюн битти !!!

                              http://www.youtube.com/watch?v=NWusy...yer_detailpage
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lipov Разгледай мнение
                                от тук натам ... всички сключени договори за България ще са още по не изгодни... сега ще има и наказание... всеки ще обвинява всеки... но накрая вече трябва да има наказани !! ВСИЧКИ ДО ЕДИН ! НИЕ ТЪРПИМ МНОГО ... НО НИЕ НЕ СМЕ НАЦИЯ КОЯТО СЕ ПРОДАВА ЛЕСНО!
                                ------
                                Last edited by iivanoff; 19.02.2013, 21:17.
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X