IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
    Най-големия ужас е човек да умре в заблуда

    - нормално е да трепериш , ако осъзнаеш ужаса ...
    Ииванофф изтрил си нещо за слабостите на матрицата преди два дни.
    Ако не ти е проблем ще го повториш ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Да, абсолютно обективна е в очите на наблюдателя, но важи само миг
      Хитър отговор. Забелязъл съм, че обективистите търсите противоречия, докато субективистите търсим последователност.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОРИСОВ ОКЪРВАВИ ДЕНЯ НА ЛЕВСКИ. БОРИСОВ МИСЛИ ЗА ОСТАВКА, НО ПО-ВАЖНО МУ Е ДА ПРОДАДЕ „ЧЕЗ” НА РУСНАЦИ ЧРЕЗ МИТКО КАРАТИСТА
        http://afera.bg/mishena/37652.html
        Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

        Коментар


        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Да !!! Ама не съм виновен аз. Ти ми каза какво да чета.

            Между другото екзистенциалистите отначало ми бяха трудни, но след дзен будизма, будизма и херметизма, някак си взех да ги усвоявам по леко. Ти още ли мислиш, че има обективна истина ???
            Абе мечо, спри го това дето го зимаш бре, то и аз зимам по малко, ама ти яко си се пристрастил.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
              Думите на отец Иеротей към дякон Викентий,не са (цитирани от теб.....) на място - доколкото и преди и сега става дума за исторически провал!

              Другa трябва да е рецитацията :



              Това противоречи на разбиранията му

              - той иска действителността да е такава каквато я вижда, а не се интерисува от реалността! за второто трябва критичност, а тя противоречи на самовлюбването!
              Last edited by iivanoff; 19.02.2013, 21:46.
              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Да !!! Ама не съм виновен аз. Ти ми каза какво да чета.

                Между другото екзистенциалистите отначало ми бяха трудни, но след дзен будизма, будизма и херметизма, някак си взех да ги усвоявам по леко. Ти още ли мислиш, че има обективна истина ???
                Да, абсолютно обективна е в очите на наблюдателя, но важи само миг

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                  Думите на отец Иеротей към дякон Викентий,не са (цитирани от теб.....) на място - доколкото и преди и сега става дума за исторически провал!

                  Другa трябва да е рецитацията :



                  Стига си ме мачкал и ти. Я да те поздравя с една песен по случай востанието, че да станеш по милозлив
                  http://www.youtube.com/watch?v=wJX20...yer_detailpage
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                    не се върти в кръг - псуваш с нови псувни едно и също от вчера... надскочи малко огромната интелигентност - вдигни я до "нормалните" и размери
                    Ако го беше казал това на Равновесие, щеше да ти каже, че имаш комплекс за многоценност. Но аз не съм обективист като него и ще те пощадя.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Лудите, лудите, те да са живи !!!
                      ..........................
                      Думите на отец Иеротей към дякон Викентий,не са (цитирани от теб.....) на място - доколкото и преди и сега става дума за исторически провал!

                      Другa трябва да е рецитацията :

                      Първоначално изпратено от Бай Ганьо Разгледай мнение
                      ...— тя нека си дига гюрултия, кой я слуша. Нашите си сучат мустака, па им се подсмиват. Властта в ръцете им — не искат да знаят. И сега, когато толкова железници ще се правят, толкова дружества ще се калъпят, толкова пристанища ще се строят, ти тамам сега си му намерил времето да ме набедяваш, че съм бил уж опозиция.....
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        А пътя на дзен е лесен без привързаност и пристрастия.
                        именно

                        Коментар


                        • Плевнелиев се размина с гражданите в словото си за Апостола

                          При засилени мерки за сигурност премина възпоменателната церемония по повод 140 години от обесването на Апостола на свободата Васил Левски пред неговия паметника в София. Военни пазят паметника, полицията - парламента
                          В края на церемонията пред паметника на Левски и точно преди изпълнението на националния химн, зад огражденията масово започнаха да викат "Оставка!", "Оставка!", "Мафия!".
                          ................................
                          След словото му президентът Плевнелиев беше освиркан от гражданите, които бяха дошли да се поклонят пред паметта на Апостола, но не бяха допуснати да оставят цветята си пред монумента.
                          Няколко вълни от въгласи "У-у-у-у" прекъсваха изброяването на официалните лица, които поднасят венци и цветя пред паметника. Това стана след като шествието на протестиращите срещу високите сметки и монополите не беше допуснато до паметника.
                          Премиерът Борисов отново беше обвинен от протестиращите и този път в него те видяха вината за това, че не са допуснати до паметника на Васил Левски, предаде БГНЕС.
                          Бронирана техника (4 бронирани машини „Sand cat", "Пустинна котка") и служители на служба „Военна полиция" охраняваха честванията в района на паметника на Васил Левски, съобщиха от Министерство на отбраната.

                          Обикновени граждани коментираха, че охранителните органи и властта са направили всичко възможно, за да не допуснат недоволните от управлението на Бойко Борисов да се включат във възпоменанието.
                          Целият паметник бе ограден с железни ограждения и полицейска лента.


                          "Това е погребение на духа на Апостола. Това не може да е истина. При Тодор Живков не съм виждал това да се случва. Това е погребение на духа на Апостола – да не пуснеш децата и хората да си оставят цветята", каза за БГНЕС Емил Георгиев от Движение "Модерна България", който бе свидетел на събитията.
                          Бойко и чехлоносеца Росен са лесни. Охраната на резиденцията е непробиваема. (То и Чаушеску така си мислеше). Ама Стамболов и кохортата тролове вече са на терминал 2.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            А пътя на дзен е лесен без привързаност и пристрастия.
                            Да !!! Ама не съм виновен аз. Ти ми каза какво да чета.

                            Между другото екзистенциалистите отначало ми бяха трудни, но след дзен будизма, будизма и херметизма, някак си взех да ги усвоявам по леко. Ти още ли мислиш, че има обективна истина ???
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Кмете, май ще излезеш по прав за Иванов от мене.
                              Да човек, разбирам че наистина съм те накарал да се замислиш... и явно наистина много мразиш да мислиш!
                              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Като е закрепен съзнателно с рестриктивни договори, така че да няма връщане назад или да е прекалено скъпо това връщане.
                                Тук е моментът да споменем прокуратурата и неефективността й когато става въпрос за такива мащабни престъпления защото те са точно това.
                                вчера четох и бях съгласна с теб - да не се въвличат хората в капаните
                                Сега ти го правиш - кое няма връщане и кое ново създадено тези години ще коментираме след време, че няма връщане

                                ето ти за Прокуратурата...цитирам това, защото е по-ново, но всъщност няма нищо ново
                                Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                                Мда видно е от текстовия скайп м/у олигарх и главна редакторка ,че на последният етаж силно мирише >http://www.pik.bg/ogi-kam-svetlana-b...radi-bryuksel/ Та си задавам въпрос коя ли институция в БГ ще се заеме да разследва като са забъркани всички, включително и Цацата , много месеци преди да стане гл.пр.?
                                [10.6.12 22:40:42] Ogi: няма човек, който да може да го убеди в това …

                                [10.6.12 22:40:52] Svetlana: Бб пред прокуратурата ли ще иска бързо решаване?

                                [10.6.12 22:41:03] Ogi: явно да

                                [10.6.12 22:41:52] Ogi: главният прокурор, новия, щял да е този съдия от Пловдив …

                                Коментар

                                Working...
                                X