IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Не знам какво ще направи Йената, аз съм къс в Дакс и дълъг VIX. И няма как да не съм скептичен. Аз съм в реалния бизнес и положението е тежко. Изключително тежко. Слаби продажби, за сметка на това всички държавни служби са се овълчили и гледат да смажат и последното желание за работа.
    Не виждам светлина в тунела, колкото и да ми е неприятно. Всъщност, какво толкова.... жив съм, здрав съм, семейството ми също и слава богу, колкото и да ме мачкат, не завися на 100% от политици и администрация.
    Значи малко съм се объркал. Аз си мислех, че се храниш изцяло от ДАКСА-а и подобните му.

    Аз отдавна разбрах, че в съзнателния ми живот няма да доживея нормална бизнес среда, но пък ми се живее тук. И затова се опитах да намеря източник на доходи, който е следствие на ВСЯКА икономическа среда и управление, били те добри или лоши.

    Какво да се прави - ОЦЕЛЯВАНЕ, но не на партийна хранилка.

    Коментар


    • От БСП се изплашиха от протеста пред НС
      http://www.dnes.bg/politika/2013/02/...pred-ns.180788

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Не се хванаха !!! За това са на улицата !!!

        На улицата хората са обединени и ще изритат политиците. Номерата на политиците им са ясни и не им се връзват.

        http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Grr1DdoriZw
        Ама, Мечо, това е от днес.
        От Парламента, Борисов си позволява да хвърля "бомби"

        Сценарият, задължително трябва да включва искане от страна на ДПС на разследване на "новината" (от няколко години) и ВСЕКИ ДЕН медиите ще ни заливат в опасност ли Е или НЕ живота на Борисов.
        В същото време, подобна комисия няма право по закон да излиза с информация какво съдържат всякакви писма(голямата бомба е останала само в писмото) и документи.
        Сещаш ли се?

        И ЖИВОТЪТ на БЪЛГАРИТЕ отново на заден план.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
          Мен не ме интересуват вашите уикипедии, еврейче - стига ми само да ви видя еврейските муцуни - и ви познавам одма.
          Давай смело в същия дух - антисемитските ти истерии вече те прославиха....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Много си скептичен.

            .
            Не знам какво ще направи Йената, аз съм къс в Дакс и дълъг VIX. И няма как да не съм скептичен. Аз съм в реалния бизнес и положението е тежко. Изключително тежко. Слаби продажби, за сметка на това всички държавни служби са се овълчили и гледат да смажат и последното желание за работа.
            Не виждам светлина в тунела, колкото и да ми е неприятно. Всъщност, какво толкова.... жив съм, здрав съм, семейството ми също и слава богу, колкото и да ме мачкат, не завися на 100% от политици и администрация.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
              Освен че си антисемит си и забавно луд...

              Ето ти биографията на английския аристократ Дейвид Камерън:

              http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%...80%D1%8A%D0%BD

              Ако искаш можеш да ползваш английската версия. Ако не знаеш английски има и руска версия
              Имаш добре, Стамболов, за старанието!

              Забравяш, обаче, че английската "аристокрация" е за заслуги (може и парични), но не за корен.
              Докато европейската е само от корен.

              Като ще се замеряме с уикипедии, ето ти и това:
              http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...B2%D0%B8%D0%B4
              Прапрадед Эмиль Левита (род. 1829, Моргенье), был eвpeйским выходцем из Германии, приехавшим в Манчестер в 1850-х годах,
              Та така...

              Мен не ме интересуват вашите уикипедии, еврейче - стига ми само да ви видя еврейските муцуни - и ви познавам одма.

              Айде, еврейче, изчезвам - отивам да се боря. Срещу вас също.
              Last edited by vmankov; 21.02.2013, 18:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                Вече два пъти го разиграват тоз сценарий.
                Надявам се, хората да не им се хванат пак
                Не се хванаха !!! За това са на улицата !!!

                На улицата хората са обединени и ще изритат политиците. Номерата на политиците им са ясни и не им се връзват.

                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Grr1DdoriZw
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  БОРИСОВ ЩЕ ДАДЕ ЛИ ДОКАЗАТЕЛСТВА за това, което днес изстреля от ПАРЛАМЕНТА за това, че Доган го "БИЛ ПОРЪЧАЛ" ???

                  Досега не искал да го споменава, но днес го предизвикали?
                  Защо не е разследвано това???

                  Има ли КОЙ да потърси ОТГОВОРНОСТ на Борисов за тези думи???
                  И за бездействие?
                  Що така бе, съни?
                  Нещо и ти си изтрещяла днес, като другарката ти Манолова.

                  Ами самият Доган може да поиска чрез съда. Тогава ще може да се разсекрети отчасти доклада.

                  Но, ако Доган не поиска да съди Борисов за клевета, тогава какво трябва да си помислим?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                    Ти така нещо линкове, доказателства, а

                    Ту американско посолство, ту Местан. Направо сапунен сериал.
                    БОРИСОВ ЩЕ ДАДЕ ЛИ ДОКАЗАТЕЛСТВА за това, което днес изстреля от ПАРЛАМЕНТА за това, че Доган го "БИЛ ПОРЪЧАЛ" ???

                    Досега не искал да го споменава, но днес го предизвикали?
                    Защо не е разследвано това???

                    Има ли КОЙ да потърси ОТГОВОРНОСТ на Борисов за тези думи???
                    И за бездействие?


                    п.п....написаното по-долу от мен е казано в национален ефир и думите на проф. Георгиев и тези на Местан

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Ами, прав си. Кефи ме, унищожи дясното, и се провъзгласи за дясно, но някак си не ми става по-леко от това. Историята помни доста случаи за унищожаване на дясното, с най-добри намерения. Как да ти кажа, не знам дали сериозно го мислиш за някакъв брилянтен политик. Не, не е!!! Няма я силата, която може да ме накара да гласувам за него.
                      Много си скептичен.

                      Аз за първи път виждам Станишев, Бисеров, Румен Петков, Иван Костов, Мая Манолова и др. да си изпускат нервите. Корнелия пък дори не се и опита да говори.
                      Цветанов ги изкара от релси..... както ще стане днес и с йената.


                      Но на мен ми е забавно как си мислите, че се опитвате да вкарате нов политически дневен ред в България. Това "упражнение" ви го правят вече 60-на години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Вече два пъти го разиграват тоз сценарий.
                        Надявам се, хората да не им се хванат пак
                        Аз се надявам да не стигнат до крайност в нажежаване на напрежението, защото ако леките форми вече обществото не ги приема може да решат да не се отказват а все повече и повече да го засилват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Почва се отново рамкирането на съзнанието на обществото. ДПС и ГЕРБ да влизат в силни медиини конфикти, които да изтласкат проблема в сферата на безумно етническо напрежение, като по този начин БСП губи заради уж съюза и с ДПС, Десните са отласнати някъде в страни защото не влизат в този сценарии и просто не се забелязват, а ДПС, АТАКА и ГЕРБ печелят. Това е управляващата коалиция в България. ДПС - ГЕРБ с АТАКА като верното лошо куче на ГЕРБ, което да създава напрежение от другата страна на ДПС.
                          Вече два пъти го разиграват тоз сценарий.
                          Надявам се, хората да не им се хванат пак

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Людмил Георгиев/бивш член на ЦС на ДПС/

                            Снощи е имало тайна среща между Борисов, Цветанов и Лютви Местан!
                            Ти така нещо линкове, доказателства, а

                            Ту американско посолство, ту Местан. Направо сапунен сериал. Но те поне си признават, че си измислят...

                            А аз работя с факти:

                            Дейвид Камерън пожела на Борисов успех на предстоящите избори
                            http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...isov_uspeh_na/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Наивник, ти поне не ми изглеждаш залупена каска:

                              Кажи не те ли изкефи как майсторски Борисов унищожи всичкото политическо пространство в дясно от него? А пък турците, които все се пъхат в центъра, ги запрати силно вляво?

                              Фина работа!
                              Ами, прав си. Кефи ме, унищожи дясното, и се провъзгласи за дясно, но някак си не ми става по-леко от това. Историята помни доста случаи за унищожаване на дясното, с най-добри намерения. Как да ти кажа, не знам дали сериозно го мислиш за някакъв брилянтен политик. Не, не е!!! Няма я силата, която може да ме накара да гласувам за него.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Убихме ги !!! Шубето е голям СТРАХ

                                До неделя има да правят още грешки и ГРЕШКИ !!!

                                Проблемът е, че целият репресивен апарат е в ръцете им!

                                п.п. Лютви Местан отрече да е имало подобна среща и призова никоя медия да не дава право на глас на подобни лъжци като проф. Л.Георгиев ...после леко се осъзна и коригира, че нямал предвид точно цензура
                                историята ще каже някога истината, може би

                                Коментар

                                Working...
                                X