IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    СЕГА МИ ОБЯСНИ КОЕ ТИ ДАВА ПРАВО ДА СЕ ЗАЯЖДАШ С 20те НИКА.
    ПРАВОТО ми го дава Конституцията на Република България, доколкото не засягам достойнството и честта ти/им. Аз смятам, за разлика от ТЕБ, че не съм ги засегнал.
    Има там един член за "Всеки има ПРАВО и т.н. и т.н."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      СЕГА МИ ОБЯСНИ КОЕ ТИ ДАВА ПРАВО ДА СЕ ЗАЯЖДАШ С 20те НИКА. Защо се смяташ за ментор или гуру.Според мен си на доста ниско интелектуално ниво за да си го позволиш ..Мога да ти прегледам постовете , но и сега си ми ясен- понеже нямате като слуги аргументи за да защитите господарите си използвате лични нападки. Свободните и интелигентни хора са винаги опозиция на властта, а робите се поставят и продават на управниците,,Тази теза се изповядва от векове в старите демокрации..
      ИЗПОНАСРА СЕ ДО УШИ!

      Коментар


      • СЕГА МИ ОБЯСНИ КОЕ ТИ ДАВА ПРАВО ДА СЕ ЗАЯЖДАШ С 20те НИКА. Защо се смяташ за ментор или гуру.Според мен си на доста ниско интелектуално ниво за да си го позволиш ..Мога да ти прегледам постовете , но и сега си ми ясен- понеже нямате като слуги аргументи за да защитите господарите си използвате лични нападки. Свободните и интелигентни хора са винаги опозиция на властта, а робите се поставят и продават на управниците,,Тази теза се изповядва от векове в старите демокрации..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
          А герберунгел добре ли, символ на Фалш, Лицемерие, Наглост, Безхаберие, Некомпетентност...
          ИЗПОНАСРА СЕ!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            ГЕРБеРАСТ .....разбирам и защо ви се струва близка до друга дума, действията/мненията ви са по-отговарящи на значението на другата...
            ИЗПОНАСРА СЕ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Живота често е грозен момче и мизерията на народа ни е грозна и корупцията е грозна...Това са сравнения и аналогии , които както писах са ползвани още от Ботев, Каравелов, Раковски.. Въздържи се да ме анализираш защото не си съвършен още по малко велик и ще ти покажа ти колко грозни неща имаш..
              От "пич", станах "момче".
              Продължаваш с някакво тъпо остроумие, но не точно на мен тези.
              Момче ще казваш на някого от семейството си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                КомплексиииииТи за съдник ли се имаш..Много смешно..
                АМИ ТО С ГЕРБЕРАСТИТЕ СТАНА- ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА- ХА-ХА
                Ако ми прегледаш постовете назад (не, че трябва да го направиш) ще видиш, че в толкова постове и време, да съм се заяждал най-много с 20 ника. Което пък изобщо не говори добре за теб.

                Аз дори и не се заядох директно с теб. Просто не даваш достатъчно авторски материал. Какво да се заяждам на линк или цитат?!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Не мога да ти отговоря еднозначно, когато си млад и изучаваш подобни неща, ти си станал еничар и си нает за тази "отговорна" според тогавашните ми разбирания и достойна задача. Сега бих отговорил , не по-скоро бих изкрещял "НИКОГА!". Всеки индивид търпи развитие в ценностите и степента на риск когото приема и вид риск разбира се. Сега бих поел един вид риск, преди 20 години друг. Все едно сега да накараш Маджо или големия Маргин да закриват с телата си някого. Или Алеко или Пашата. Те са били еничари в истинския смисъл, а аз винаги като софийско дупе , съм бил псевдоеничар, тоест неблагонадежден
                  хубави и мъдри мисли
                  Единствената разлика е, че не трябва да са валидни, АКО това включват професионалните задължения.
                  Който не е съгласен или не одобравя даден риск, в случая, просто не работи това

                  Коментар


                  • Живота често е грозен момче и мизерията на народа ни е грозна и корупцията е грозна...Това са сравнения и аналогии , които както писах са ползвани още от Ботев, Каравелов, Раковски.. Въздържи се да ме анализираш защото не си съвършен още по малко велик и ще ти покажа ти колко грозни неща имаш..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      ГЕРБеРАСТ .....разбирам и защо ви се струва близка до друга дума, действията/мненията ви са по-отговарящи на значението на другата...
                      А герберунгел добре ли, символ на Фалш, Лицемерие, Наглост, Безхаберие, Некомпетентност...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        бъди конкретна
                        Tвоята версия е сложна дума съставена от 2 корена герб и ераст. Греша ли?

                        Тази, на другите, от производна дума с корен гербер + наставка .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          ГЕРБеРАСТ .....разбирам и защо ви се струва близка до друга дума, действията/мненията ви са по-отговарящи на значението на другата...
                          Съвсем ще се омоташ. Точно защото не може да има дума, която завършва на -еРРаст", тъй-като се наслагват две наставки, то ти олекваш значително като виден БЪЛГАРИСТ във Форума.

                          А това мъничко "е" в твоята инфантилна дума за благозвучие ли го вмъкваш?

                          Коментар


                          • КомплексиииииТи за съдник ли се имаш..Много смешно..
                            АМИ ТО С ГЕРБЕРАСТИТЕ СТАНА- ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА- ХА-ХА

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Незнам защо го споменаваш, но да не би да искаш да те карат..Ти и на Маранди нещо скачаше..Не си добре с нервите ли или търсиш конфликт...аз не те харесвам и забелязвам , но няма да ти остана длъжен..Така , че ти си прецени..Не виждам аргументи за личните ти нападки освен комлекси и да се смяташ за нещо , което не си..
                              Споменавам ГО (предполагам визираш ибриците, кавалите и дудуците), защото най-ме дразни вулгарният изказ.
                              Препрочети си някои от "авторските" постове и ще видиш колко са просташки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Омесвате сложни думи, които имат два корена, с производни такива- с един корен, но образувани с представка или наставка.
                                бъди конкретна

                                Коментар

                                Working...
                                X