IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Охоо още един губещ и то Форексгубещ се забавлява докато слугува на силните на деня... Как да скъси, когато и за това се иска акъл- то не е като да правиш тъпи забележки на хората, които даже не те забелязват

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Сложни са комплексите ти за малоценност. Знаеш ли старата мисъл- които нож вади от нож умира..Няма да ти отговарян, но много олекваш в очите ми ..ха-ха
      Киро, ти да не си някоя от тризначките? Те така говореха с наизустени фрази и поговорки.

      П.П. Дано сравнението ми с тризначките да не накърни твоята чест и достойнство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
        А герберунгел добре ли, символ на Фалш, Лицемерие, Наглост, Безхаберие, Некомпетентност...
        много стилна ...символика )) направо метафора )

        Но аз твърдя, че неправилно, привържениците или идолопоклонниците на Герб се наричат гербери.
        Мисля, че граматически по-точно е гербераст.
        да им напомня и защо...пак

        гербераст - от герб - партия на Борисов и наставка раст от гр. дума ерастис, означаваща любов към някого, нещо

        педераст -> от педи - от гр. дете и наставка -раст - от гр. дума ерастис, означаваща любов към някого, нещо
        това за разяснение, на тези, които съзират близост с другата дума, поне да научат и точното й значение...и да не забъркват и гейството

        Коментар


        • Да мото осмислило съдбата на цели нации и поколения, но неразбрано от слуги , ибрикчии и роби...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
            АНОНЕ, ДА БЕШЕ СКЪСИЛ ЗДРАВО ЙЕНАТА НЯМАШЕ ДА ТИ СЕ ПИШЕ ТОЛКОВА МНОГО И ДА СЕ КАРАШ ПО ФОРУМИТЕ... ЩЕШЕ ДА СИ ПИЕШ ПИТИЕТО ВЕЧЕР.... НО СИ ОСТАНА АПОКАЛИПТИК..
            Още един РАЗБИРАЧ. Че чак и валутИСТ.
            Нали днес е почивен ден на пазарите. Какво друго да правя, освен да се забавлявам в най-малоумната тема на Инвестор.

            Коментар


            • Сложни са комплексите ти за малоценност. Знаеш ли старата мисъл- които нож вади от нож умира..Няма да ти отговарян, но много олекваш в очите ми ..ха-ха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                ИНТЕЛИГЕНТНИТЕ И СВОБОДНИ ХОРА СА ВИНАГИ ОПОЗИЦИЯ НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ

                Тук успя да ме разсмееш, макар и без да искаш.

                Ако не е линк или цитат, ще е мото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Ако ми прегледаш постовете назад (не, че трябва да го направиш) ще видиш, че в толкова постове и време, да съм се заяждал най-много с 20 ника. Което пък изобщо не говори добре за теб.

                  Аз дори и не се заядох директно с теб. Просто не даваш достатъчно авторски материал. Какво да се заяждам на линк или цитат?!?

                  АНОНЕ, ДА БЕШЕ СКЪСИЛ ЗДРАВО ЙЕНАТА НЯМАШЕ ДА ТИ СЕ ПИШЕ ТОЛКОВА МНОГО И ДА СЕ КАРАШ ПО ФОРУМИТЕ... ЩЕШЕ ДА СИ ПИЕШ ПИТИЕТО ВЕЧЕР.... НО СИ ОСТАНА АПОКАЛИПТИК..

                  Коментар


                  • ИНТЕЛИГЕНТНИТЕ И СВОБОДНИ ХОРА СА ВИНАГИ ОПОЗИЦИЯ НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Ами по тази конституция аз мога да изразявам мнението си както поискам и където поискам- ха-ха..Сега ми припомни по кои свои комплекси забрани на Маранди да те споменава- ха-ха..
                      Ти също можеш да ми забраниш да те споменавам, но с това не нарушаваш Конституцията.
                      Тя би била нарушена, ако ме заплашиш или отнемеш техническата възможност да споменавам името ти.

                      Виждаш ли колко сложна е материята извън твоя свят на линкове и цитати?

                      Коментар


                      • Охоо ти и света ли се прави че обикаляш- ха-ха. В тези квартали не си врат носа в чужди работи и изобщо за това по- скоро по света ще ти извият врата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Момче се казва на хора по малки и по незнаещи и не научени от тебе..Но това все още е доброжелателно..Да не очакваш да те наричам господин , както вие казвате на работодателите си- ха-ха. За мене сте жалки..Комплексите си няма да избиеш, когато правиш забележки на хората, а само когато учиш и се самовъзпитаваш..а наистина имаш нужда..
                          В някои квартали на някои градове за обръщението "момче" ще бъдеш заклан след 10 секунди.

                          Имай го предвид, ако обикаляш Света.

                          Коментар


                          • Ами по тази конституция аз мога да изразявам мнението си както поискам и където поискам- ха-ха..Сега ми припомни по кои свои комплекси забрани на Маранди да те споменава- ха-ха..

                            Коментар


                            • ГЕРБ намерили тайни документи за "Белене" в кашон !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              http://www.segabg.com/article.php?id=633112

                              С тебешир в ръка и елка Добрев сметна, че общата стойност на централата в "Белене" е 10,59 милиарда евро

                              Коментар


                              • Момче се казва на хора по малки и по незнаещи и не научени от тебе..Но това все още е доброжелателно..Да не очакваш да те наричам господин , както вие казвате на работодателите си- ха-ха. За мене сте жалки..Комплексите си няма да избиеш, когато правиш забележки на хората, а само когато учиш и се самовъзпитаваш..а наистина имаш нужда..

                                Коментар

                                Working...
                                X