IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
    Дянков не дава
    Жан Виденов дава
    резултата:
    СерГеят обра 13 милиарда спестявания на народа си и сега реве на чужд гроб.
    Върни откраднатото и ще ти повярваме Гейчо и не пращай децата срещу куршумите на властта.Долни отрепки!
    Вие с куршуми ли мислите да защитавате властта си срещу ГЛАДНИТЕ ДЕЦА, чиито родители работят на държавата, но мутро-милиционерската държава не им плаща?
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Позволи ми леко да те репликирам. Когато ГЕРБ се опита да направи държавата отново отговорна , силна и да я отвоюва обратно от мутрите и олигарсите, приписахте на моят първи приятел Борисов и ГЕРБ невиждани и чудовищни пороци и грехове, а тях просто ги няма. За ТЕЗИ които все пак ги виждате, Ви поздравявам с тази песен:
      http://www.vbox7.com/play:00f5ca22
      Лорде, не замесвай излишно името на генерала
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Дянков не дава
        Жан Виденов дава
        резултата:
        СерГеят обра 13 милиарда спестявания на народа си и сега реве на чужд гроб.
        Върни откраднатото и ще ти повярваме Гейчо и не пращай децата срещу куршумите на властта.Долни отрепки!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          прав си, че доста време си загубих, ама пусто един герберастин хулиганстваше, че все не разбирал

          аз им предложих и герб-ар, но с тази наставка, нещата отиват към професионално партийстване )), т.е. професионално членство - плащат ти и ставаш върл гербар ))
          Не е така. Повечето върли гербо... ,каквито са там, са фалирали форексчии. Като Йосиф, чунчо и както се оказа и като анон. Фалитът ги озлобява...

          Има и други като

          Той пък се забил в някакви избушеняци, като "зрънчото", ама пак комунистите са им виновни за собствената некадърност.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            прав си, че доста време си загубих, ама пусто един герберастин хулиганстваше, че все не разбирал

            аз им предложих и герб-ар, но с тази наставка, нещата отиват към професионално партийстване )), т.е. професионално членство - плащат ти и ставаш върл гербар ))
            Изпонасра СЕ! Как можа да сътвориш толкова много глупости? Разбрахме ,че си много проста. кажи някоя комунопростотия за референдума.
            Last edited by 4un4o; 21.01.2013, 23:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              прав си, че доста време си загубих, ама пусто един герберастин хулиганстваше, че все не разбирал

              аз им предложих и герб-ар, но с тази наставка, нещата отиват към професионално партийстване )), т.е. професионално членство - плащат ти и ставаш върл гербар ))
              Позволи ми леко да те репликирам. Когато ГЕРБ се опита да направи държавата отново отговорна , силна и да я отвоюва обратно от мутрите и олигарсите, приписахте на моят първи приятел Борисов и ГЕРБ невиждани и чудовищни пороци и грехове, а тях просто ги няма. За ТЕЗИ които все пак ги виждате, Ви поздравявам с тази песен:
              http://www.vbox7.com/play:00f5ca22

              Коментар


              • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                Много време хабиш да обясняваш на Боковците, тяхната любов не е истинска, а платена, тук таме някоя заблудена овца от Пещерната Антикомунистическа Ера... може и гейбери, това е характер, душевно състояние...
                прав си, че доста време си загубих, ама пусто един герберастин хулиганстваше, че все не разбирал

                аз им предложих и герб-ар, но с тази наставка, нещата отиват към професионално партийстване )), т.е. професионално членство - плащат ти и ставаш върл гербар ))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                  ГЕРБ намерили тайни документи за "Белене" в кашон !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  http://www.segabg.com/article.php?id=633112

                  С тебешир в ръка и елка Добрев сметна, че общата стойност на централата в "Белене" е 10,59 милиарда евро
                  http://www.geology.bas.bg/lecture/se...%20lecture.pdf
                  За пръв път през 1974 г видях при земетресението във Вранча как земята се движи на вълни около 2 -3 бала под краката ми. Не можех да повярвам на очите си. Белене и козлодУЙ са ядрена бомба, която рано или късно ще експлоадира.Не гласувайте и не се вкарвайте в политически игри. Те ще използват овчеумието ви за да ви ограбват.

                  Коментар


                  • Хайде, вече стана късно и ще ви оставя да почивате и да се ширите в собствената си неграмотност и некомпетентност.

                    ..... до следващия неработен делничен ден.

                    Успехи на референдума и повече четете, по-малко пишете, а най-малко копи-пействайте.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      много стилна ...символика )) направо метафора )

                      Но аз твърдя, че неправилно, привържениците или идолопоклонниците на Герб се наричат гербери.
                      Мисля, че граматически по-точно е гербераст.
                      да им напомня и защо...пак

                      гербераст - от герб - партия на Борисов и наставка раст от гр. дума ерастис, означаваща любов към някого, нещо

                      педераст -> от педи - от гр. дете и наставка -раст - от гр. дума ерастис, означаваща любов към някого, нещо
                      това за разяснение, на тези, които съзират близост с другата дума, поне да научат и точното й значение...и да не забъркват и гейството
                      Много време хабиш да обясняваш на Боковците, тяхната любов не е истинска, а платена, тук таме някоя заблудена овца от Пещерната Антикомунистическа Ера... може и гейбери, това е характер, душевно състояние...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Ти да не си гаджето на Азис малко по глупав си от него..Не те засягам, но по мислите си на това приличаш..Каква ти е тезата, че като имаш много постове и си умен ли- ама нали знаеш, че това не те прави значим , а издава комплексите ти. Не си значим и когато слугуваш на управляващите- ха-ха
                        Мислиш в различна плоскост.
                        Броят постове, съпоставен с броя никове с които съм имал конфликти е число, клонящо към нула. (тъй като може да не вденеш - раздели 20 на броя ми постове).

                        А ти ми говориш, че съм комплексар. Ами сигурно имам комплекси от глупостта. Знам ли....

                        Коментар


                        • Остави форекса- там само дертове ,,и НЕ СЕ ЗАЯЖДАИ С ХОРАТА И ТОВА ЩЕ ТЕ НАРАНИ- ХА-ХА

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            много стилна ...символика )) направо метафора )

                            Но аз твърдя, че неправилно, привържениците или идолопоклонниците на Герб се наричат гербери.
                            Мисля, че граматически по-точно е гербераст.
                            да им напомня и защо...пак

                            гербераст - от герб - партия на Борисов и наставка раст от гр. дума ерастис, означаваща любов към някого, нещо

                            педераст -> от педи - от гр. дете и наставка -раст - от гр. дума ерастис, означаваща любов към някого, нещо
                            това за разяснение, на тези, които съзират близост с другата дума, поне да научат и точното й значение...и да не забъркват и гейството
                            Пишеш, бришеш и все към педерастия те избива.....

                            Коментар


                            • Ти да не си гаджето на Азис малко по глупав си от него..Не те засягам, но по мислите си на това приличаш..Каква ти е тезата, че като имаш много постове и си умен ли- ама нали знаеш, че това не те прави значим , а издава комплексите ти. Не си значим и когато слугуваш на управляващите- ха-ха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Охоо още един губещ и то Форексгубещ се забавлява докато слугува на силните на деня... Как да скъси, когато и за това се иска акъл- то не е като да правиш тъпи забележки на хората, които даже не те забелязват
                                Питаш ли какво ми е..... Тъжна история.

                                Коментар

                                Working...
                                X