IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Нищо подобно не значи. Референдумът е заради решението на Бойко Борисов да спре строежа на АЕЦ Белене.
    Така че който подкрепя решението за спиране ще гласува с НЕ. Броят на гласувалите НЕ показва каква е народната подкрепа за Борисов.
    Отговор на референдума с ДА показва позиция против решението на Борисов, но не е пряко свързано с подкрепа за БСП или Станишев. Очевидно ще има много хора, които са ЗА ядрена централа, но не са ЗА БСП.
    Така че от резултатите на референдума ще знаем само подкрепа за Бойковото решение или отхвърляне. Тези, които не гласуват, очевидно им е безразлично.
    Аз се гордея, че синовете ми се върнаха специално за референдума и утре ще гласуват. Впрочем моето семейство гласува винаги на всички избори. Макар и доста често гласуваме за различни политики. Но това е демокрацията. Тя днес ще получи нашите четири гласа.
    Ама, ти наистина не ти е добре.Аз по крива сметка не бях виждал.
    Има малка подробност. Б.Б ли стартира този референдум и с колко хиляди гласа.
    Добре ,че е мнозинството да промени въпроса ,така че да е по малко лъжлив.
    Но и те не са се справили, като въпрос.Ще е изненада, ако ще трябва да строим нещо си за 22 млрд. лв. Тези пари са достатъчно много.Огромен ресурс, може би и причината поради, която искаха да ни изгонят нас синовете.Или пък сякаш е съвпадение точно такава сума би повишила стандарта на живот на всички ни, ако не бяха откраднати от повечето във последните 23г. Какво да говорим за планова икономика или кражбите и корупцията, която е създавала и като цяло е трябвало всички да крадат.А само най моралните, като родителите ни са останали с такива пенсии.
    Може ли да има пенсия за човек работил 40 год. за държавата от 80 евро.
    Къде са тези пари, а не да има ли или не референдум.Е по важно да се обсъжда и да се търсят следите им.Както и промяна на конституцията и законите.Трябва да има възмездие за кражбите.



    Това малък геноцид ли е? Че да се поддаваме на това.Няма как.
    и СЛЕД горното, ще трябва гласуваме за хората предложили ни горното.Е кога и как?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
      Ами, не знам дали Баце слуша Путин иначе следва убийство.Даже не ме интересува.Това бих го мислил, ако съм в шпиц командите на комунистите сигурно.
      Всъщност отговор с "не" ще значи, че БСП трябва да си ходи вече.Същото и ако не се отиде.Така че....
      Соколов пиле шарено , писна ми 23 години да ме управляват все другари..Чине ми се да застанат на кормилото хора които не са продажници. Да милеят за страната ни и да защитават собствените ни интереси ..Опс нещо се отнесох .Та по същество .От тоя референдум ако зависеше нещо, Баце нямаше да го провежда .Така ,че Путинизацията и у нас продъжава .
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
        Ами, не знам дали Баце слуша Путин иначе следва убийство.Даже не ме интересува.Това бих го мислил, ако съм в шпиц командите на комунистите сигурно.
        Всъщност отговор с "не" ще значи, че БСП трябва да си ходи вече.Същото и ако не се отиде.Така че....
        Нищо подобно не значи. Референдумът е заради решението на Бойко Борисов да спре строежа на АЕЦ Белене.
        Така че който подкрепя решението за спиране ще гласува с НЕ. Броят на гласувалите НЕ показва каква е народната подкрепа за Борисов.
        Отговор на референдума с ДА показва позиция против решението на Борисов, но не е пряко свързано с подкрепа за БСП или Станишев. Очевидно ще има много хора, които са ЗА ядрена централа, но не са ЗА БСП.
        Така че от резултатите на референдума ще знаем само подкрепа за Бойковото решение или отхвърляне. Тези, които не гласуват, очевидно им е безразлично.
        Аз се гордея, че синовете ми се върнаха специално за референдума и утре ще гласуват. Впрочем моето семейство гласува винаги на всички избори. Макар и доста често гласуваме за различни политики. Но това е демокрацията. Тя днес ще получи нашите четири гласа.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
          Соколов от двете ми изказвания по -долу касаещи референдума ,как ти се струва ,дали ще отида да гласувам или не?
          Ами, не знам дали Баце слуша Путин иначе следва убийство.Даже не ме интересува.Това бих го мислил, ако съм в шпиц командите на комунистите сигурно.
          Всъщност отговор с "не" ще значи, че БСП трябва да си ходи вече.Същото и ако не се отиде.Така че....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
            АХАХАХХАХА. :eek

            Коки, как ще гласуваш утре? Аз "не " или няма да отида.
            Соколов от двете ми изказвания по -долу касаещи референдума ,съм си казала ясно какво ми е мнението
            коки
            Сори ,но аз в циркове не участвам > http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphoto...87934287_n.jpg Всичко е предрешено . Баце слушка Путин
            .................................................. ...........
            коки-SPART щом голямата мечка нареди ,е без значение къв е .Иначе Драгунов е насреща .
            Last edited by коки; 26.01.2013, 23:47.
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
              ЕС полека полека се Путинизира .Тоя образ Милош Земан е поредната пешка на Кремъл , която е свързана с Лукойл
              АХАХАХХАХА. :eek

              Коки, как ще гласуваш утре? Аз "не " или няма да отида, сякаш ми се иска и аз да имам една възможност да ььььь комунистите.
              Last edited by Scrooge McDuck; 26.01.2013, 23:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                А също чехите завиха на ляво.
                Левият бивш премиер Милош Земан е новият президент на Чехия
                http://www.mediapool.bg/%D0%BB%D0%B5...ews202162.html

                .
                ЕС полека полека се Путинизира .Тоя образ Милош Земан е поредната пешка на Кремъл , която е свързана с Лукойл
                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                  Една тъжна българска картина!Стефан Цанев:Изгонихме децата си, това е проклятието ни
                  26 Януари 2013 15:39
                  Безработицата в България не е 500 хил. души,а много повече. 2,5 млн. са безработните, защото никога не трябва да забравяме и българите, които напуснаха страната си и станаха емигранти. Това е предупреждението към властта на поета бунтар Стефан Цанев. Ако тези българи бяха останали в родината си, ще настъпи социален взрв - няма индустрия, няма производство, как щяха да живеят и да се изхранват тези хора, пита авторът на „Града на слънцето”. Той констатира, че в Европа няма друга такава страна, която да е прогонила децата си, да е прокудила една трета от населението си, и това е проклятието на родителите. Цанев призна с тъга, че неговите дъщери живеят извън България и сигурно няма да се върнат, защото не виждат тук бъдеще, не се чустват сигурни.
                  http://faktor.bg/novini/balgariya/58...atieto-ni.html

                  И това ви го казва интелектуалец.Ами кои е виновен за това?Родителите ни, ами не.
                  Няма как да те да поемат вината, че им е било наложено от Русия, да ходят на работа за без пари и да го правят цял живот след, което и нищо не получават.
                  Та това само една от схемите на Държавна сигурност, пряко ръководена от Русия/с.с.с.р/

                  Същата схема е и етническата партия ДПС. Ето сега какъв проблем направиха за пред Цяла Европа. И ще ми крещи агент "Сава" да дойдат, държавните глави на международните сили, да видели как ги нападат.Специалните служби на международните сили да дошли да разследват. ахахахха
                  Как не ви е срам, Доган, като говореше на симпатизанти ,че "Той бил Държавата".
                  Ей самозабравили се малоумни помаци, турци и агенти на Турция в България.
                  Етническо прочистване имаше и това е истината. И партията ДПС беше създадена още тогава.За да може както сега да прави вътрешни проблеми.По същата схема ма Македония външни.

                  Ами, това е една малка част от проклятието само.Има едно по голямо проклятие и то е 65 г. Комунизъм, всички тези последствия са резултат от него.
                  Въобще, няма как след като сте позволили някои друг да решава съдбата ни вече над 100 години да има нещо друго от проклятие.А уж сме с векове благословен народ.

                  Коментар


                  • Още като видях че темата на "Зрънчото" е подновена, разбрах кой се е развихрил и в "Политика"



                    SoKoLoV естествено...
                    И е поставил нов собствен рекорд. Вече е цяло денонощие във форума и още не са го баннали.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Дреме ми на шапката за мнението на герберастите.

                      А също чехите завиха на ляво.
                      Левият бивш премиер Милош Земан е новият президент на Чехия
                      http://www.mediapool.bg/%D0%BB%D0%B5...ews202162.html

                      И нашият ред наближава. Лятото иде.
                      А утре трябва да покажем на мутрите, че техният час е близо.
                      Социалистическата ви утопия Б.Б я разби като "лайнян вестник у драки"
                      И утре, като не излязат 4.3 млн. граждани, дали Станишев ще си подаде оставката?
                      Или това ще се реши от Партията.

                      Тоя референдум е като този от 1971г. за Татовата Конституция.
                      Със член 1 Върховенство на Партията.


                      ахахахахх Във какви схеми ни вкарвате, малоумници?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Да, но в Русия вижа какво казва "недемократичния" им закон:



                        От гледна точка на тяхната практика (а явно и световната,щото руснаците няма да измислят точно в частта "Държавно управление" нещо свое - или не поне и за референдумите.....),нашият е напълно незаконен
                        ХАХХАХА Ти се доказа.Извади Руските закони, които все едно си важат и за България.
                        Ами нали Сергей пробута този референдум.А колко струва това?

                        Какви Руски влияния и зависимости с петилетки пак ни пробутвате.Малоумни ли сте?

                        Коментар


                        • Дреме ми на шапката за мнението на герберастите.

                          А също чехите завиха на ляво.
                          Левият бивш премиер Милош Земан е новият президент на Чехия
                          http://www.mediapool.bg/%D0%BB%D0%B5...ews202162.html

                          И нашият ред наближава. Лятото иде.
                          А утре трябва да покажем на мутрите, че техният час е близо.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • http://borsi.blog.bg/novini/2013/01/...-kriza.1046528
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Прав е Станишев! Натиск. Ама не само граждански натиск трябва срещу сикаджийско-тимаджийските мутри, ами и здрава селска тояга трябва да играе по гърба им!

                              Какво се случва във ВМЗ Сопот? И как така дойдоха изведнъж цели 4 милиона от "международен контрагент"?
                              Ами простичко. "Международния контрагент" е фирма на Боко, Цвъки и очилатия американец, регистрирана някъде на Сейшелите или Кайманите. Тя източва милионите от държавното предприятие. По-просто казано по нареждане на директора, назначен от Боко, картечниците се дават за без пари на "контрагента" (пак Боко) и после милионите гущерчета се гушат в офшорните банки (на сметките на... казах кои).
                              Обаче сега има опасност 3000 работници, гладни и отчаяни, които не искат да работят за Боко без пари, да грабнат дряновиците и да начешат гърбините на престъпната герберастка шайка. А тези от ВМЗтата имат и нещо повече от сопи. И ако извадят скритите калашници ще стане кървава...
                              Та за туй Боко реши да отпусне от "международния контрагент" тези 4 милиона. Ще си ги върне с лихвите естествено. След като има идиоти да го подкрепят!
                              Ти ми биеш критерия за тъп социалистически шапкар!!!

                              Коментар


                              • Станишев: ГЕРБ разбират само от граждански натиск
                                ова е пълен провал и опит на държавата да избяга от своите задължения и отговорности. Управлението на Борисов и ГЕРБ разбират само от граждански натиск, заяви на среща с работници от ВМЗ-Сопот лидерът на БСП Сергей Станишев, предаде кореспондентът на БГНЕС от региона.

                                Станишев посочи, че сегашният мениджмънт на ВМЗ-Сопот, който е бил назначен от ГЕРБ, е "забатачил предприятието най-много в периода преди 2005 г." "Прегледах внимателно анализите. Когато се формира нашето правителство, бяха ужасни задълженията. Оказа се, че същият човек, който ги е направил, сега управлява предприятието и не ме учудва резултатът", заяви лидерът на социалистите. Той припомни, че по време на неговото правителство са положени огромни усилия, за да се намалят задълженията, да се осигурят нови договори. "За една година договори бяха осигурени договори в размер на 87 милиона долара", подчерта Станишев. Той смята, че ВМЗ-Сопот "има капацитет, има хора, които са добри специалисти и техника". "Притеснявам се. Не знам какво се случва вътре сега, но имам притеснения, че се случва същото, което се случваше преди 2005 г.", добави лидерът на европейските социалисти.
                                ........................................
                                Прав е Станишев! Натиск. Ама не само граждански натиск трябва срещу сикаджийско-тимаджийските мутри, ами и здрава селска тояга трябва да играе по гърба им!

                                Какво се случва във ВМЗ Сопот? И как така дойдоха изведнъж цели 4 милиона от "международен контрагент"?
                                Ами простичко. "Международния контрагент" е фирма на Боко, Цвъки и очилатия американец, регистрирана някъде на Сейшелите или Кайманите. Тя източва милионите от държавното предприятие. По-просто казано по нареждане на директора, назначен от Боко, картечниците се дават за без пари на "контрагента" (пак Боко) и после милионите гущерчета се гушат в офшорните банки (на сметките на... казах кои).
                                Обаче сега има опасност 3000 работници, гладни и отчаяни, които не искат да работят за Боко без пари, да грабнат дряновиците и да начешат гърбините на престъпната герберастка шайка. А тези от ВМЗтата имат и нещо повече от сопи. И ако извадят скритите калашници ще стане кървава...
                                Та за туй Боко реши да отпусне от "международния контрагент" тези 4 милиона. Ще си ги върне с лихвите естествено. След като има идиоти да го подкрепят!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X