IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Да, но в Русия вижа какво казва "недемократичния" им закон:



    От гледна точка на тяхната практика (а явно и световната,щото руснаците няма да измислят точно в частта "Държавно управление" нещо свое - или не поне и за референдумите.....),нашият е напълно незаконен
    SPART щом голямата мечка нареди ,е без значение къв е .Иначе Драгунов е насреща .
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Аз имам една и от сърцето ми капе кръв а душата ми стене от притеснения за нея....
      Какво ли му е с ЧЕТИРИ....
      Чичо и аз в началото бях тъй .Но като се замисля ,че е на МНОГО ПО ДОБРО МЯСТО се радвам ,че не е в БГ.Ако щеш ми вярвай за детенце се притеснявах като си дойде по нова година .Успокоих се едва като замина .И като се има предвид ,че има и база за сравнение ,сина не ще и да чуе да си идва повече тука.Живот и здраве един ден заминаваме и ние при него .
      Last edited by коки; 26.01.2013, 19:13.
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Elsi Dimitrova
        Видях,че Бибитко фон Мюнхаузен и Цвинокио Пинокио вече носят очила. Сигурно имат нужда от тях, за да сричат по-малко, когато четат на глас! Обаче тези, които са ги съветвали по отношение на рамките и цвета много са сбъркали. Тези очила, въобще не отиват на тези окръглени, закръглени, гологлави и излъчващи примитивност кратуни. Ужасно им е сбъркан PR на тези двамата!

        Коментар


        • вгений Антонов Hristo Naplatarov
          По професия съм инженер и винаги съм работил в сферата на енергетиката дори и във възобновяемата. Така: Не разбирате ли , че и леви и десни са от единия отбор, в другия сме всички ние. На тях от вън им е наредено БГ да няма ядрени мощности, като едните имитират подкрепа, другите се правят на европейци. Наредено им е постепенно тук да стане територия за туризъм, развлечения и пазар на техни стоки. За целта: никаква промишленост, енергетика и индустрия. Евентуално само земеделие, ама с европейски квоти и от европейски фондове, това разбира се става изцяло с поставеното ни от тях правителство, за което също си мислим че гласуваме и избираме ние. Никой не поставя въпроса от къде ще вземем ток, когато 25% от автомобилите минат на ток, каквито са целите на европа до 2025, ами когато 50% от колите минат на ток?.......... нима за това не са се сетили поддръжниците на атома?????....не, те просто имитират подкрепа за атома, за това са поставени на тези постове, да имитират!!! А какво ще стане като започнем да внасяме ток ли, с тази памет на народа какво може да стане, следващите правителства ще обвинят сегашните в недалновидност и толкоз, и пак ще се чудим на роднинските им връзки със сегашните и с тези от соца...... Относно замърсяването, Зори към теб, ядрената енергия не освобождава грам вредни емисии. Колко са жертвите от ядрени катастрофи и колко са жертвите само в мините за ТЕЦ-овете, ядрените отпадъци се изпращат обратно в русия като технологиите вече позволяват повторното им обогатяване до свежо гориво за малко по-различни реактори....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
            Всичко е предрешено . Баце слушка Путин ....
            Да, но в Русия вижа какво казва "недемократичния" им закон:

            ...Статья 7. Обстоятельства, исключающие назначение и проведение референдума

            3. Референдум не проводится в последний год полномочий Президента Российской Федерации, Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации, а также в период избирательной кампании, проводимой одновременно на всей территории Российской Федерации на основании решения уполномоченного федерального органа. Данное положение не действует в случаях, предусмотренных частями 1 и 2 статьи 6 настоящего Федерального конституционного закона.
            От гледна точка на тяхната практика (а явно и световната,щото руснаците няма да измислят точно в частта "Държавно управление" нещо свое - или не поне и за референдумите.....),нашият е напълно незаконен
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

              Коментар


              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                Една тъжна българска картина!Стефан Цанев:Изгонихме децата си, това е проклятието ни
                26 Януари 2013 15:39
                Аз имам една и от сърцето ми капе кръв а душата ми стене от притеснения за нея....
                Какво ли му е с ЧЕТИРИ....

                Коментар


                • Една тъжна българска картина!Стефан Цанев:Изгонихме децата си, това е проклятието ни
                  26 Януари 2013 15:39
                  Безработицата в България не е 500 хил. души,а много повече. 2,5 млн. са безработните, защото никога не трябва да забравяме и българите, които напуснаха страната си и станаха емигранти. Това е предупреждението към властта на поета бунтар Стефан Цанев. Ако тези българи бяха останали в родината си, ще настъпи социален взрв - няма индустрия, няма производство, как щяха да живеят и да се изхранват тези хора, пита авторът на „Града на слънцето”. Той констатира, че в Европа няма друга такава страна, която да е прогонила децата си, да е прокудила една трета от населението си, и това е проклятието на родителите. Цанев призна с тъга, че неговите дъщери живеят извън България и сигурно няма да се върнат, защото не виждат тук бъдеще, не се чустват сигурни.
                  http://faktor.bg/novini/balgariya/58...atieto-ni.html
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Едно нещо с което съм съгласен. Не знам как го правим, но имаме страхотен интернет

                    http://it.dir.bg/news.php?id=12916823
                    Много просто.Има страхотен интернет защото няма монополи и поне в началото нямаше регулации.Това позволи на местните кабелараки да се развият. И не на последно място, Боко няма толкова акъл да е... мамата и на този бизнес.

                    Коментар


                    • Едно нещо с което съм съгласен. Не знам как го правим, но имаме страхотен интернет

                      http://it.dir.bg/news.php?id=12916823

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        To learn more about the wonders of “Bulgayria”, and to take advantage of some promised upcoming discounts, check out the Gay Holidays in Bulgaria website.> http://gayholidaysinbulgaria.com/eng/

                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • След Франция и Великобритания пропищя ....> http://news.expert.bg/n413821

                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Гюнай Сефер отрича да е ритал Енимехмедов

                            Гюнай Сефер отрича да е ритал Енимехмедов
                            Пълнителят на нападателя на Ахмед Доган паднал на трибунката и изчезнал в суматохата в зала 3 на НДК

                            http://www.mignews.info/gyunaj-sefer...l-enimehmedov/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Кире, след атентата ДПС дали са изгубили избиратели?
                              А сега, след последните лъжи на "Партията на Русия" в България БСП, покрай референдума.И след като се очертава да е пълен провал.Тъй като няма да има достатъчно гласували.Колко ли избиратели ще изгубят и те?

                              А и за кого остава да се гласува, познай?Няма за сега за кого.Да видим.
                              А ги виждаме, какви са били до сега.Нали.

                              Коментар


                              • http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1738742

                                Коментар

                                Working...
                                X