IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
    Виж сега, на първо четене нямам против да си какъвто си искаш !!

    Затова, ако искаш ДА ТИ ЧЕТА ГЛУПОСТИТЕ за напред /язък за потрУшените пари/ искам да ми кометираш интервюто с шефа на БИВОЛ което ти предложих за кометар!
    Ти продължаваш да ме квалифицираш като платенбре .Ти си малоумен аз ти казах.Не ми пиши и занимавай.
    Бивола е толкова забавен жълт вестник, каквото явно е и мисленето ти.
    Бивола е машина за ла•на.Така ли е ?????????
    От статиите на Бивола единствено ли да си правя възгледите за живота.Това ли препоръчваш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
      Ти мразиш себе си явно.Не ми губи времето с безполезните си генерализации и безсмислия.
      ЯВНО ??? Ако всчко допускане е явно, то показва само любов у допускащия към самия себе си ?????? Значи имаме голяма САМОВЛЮБЕНОСТ >>
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
        Аааааа... дойдохме си на думата - да мразиш това дето не можеш да притежаваш... ЗА АКЪЛА говорихме де
        Ти мразиш себе си явно.Не ми губи времето с безполезните си генерализации и безсмислия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
          Къде заби бре,,,, пак плещиш нищо по темата и нищо сериозно само тъпотии.Защо ни губиш времето.

          Ето ти един цитат да ти помисли мисленето. аххаах


          "Джанков в страната на комунистите"

          „Няма как за четири години в условията на тежка криза да направим такъв голям прогрес, че ситуацията да се промени рязко, след като десетилетия комунистите хранеха само себе си и изпращаха в чужбина само децата си“.
          Виж сега, на първо четене нямам против да си какъвто си искаш !!

          Затова, ако искаш ДА ТИ ЧЕТА ГЛУПОСТИТЕ за напред /язък за потрУшените пари/ искам да ми кометираш интервюто с шефа на БИВОЛ което ти предложих за кометар!

          В противен случай цялото ти напъване и безсмислено бращолевене няма основи !!
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            Аааааа... дойдохме си на думата - да мразиш това дето не можеш да притежаваш... ЗА АКЪЛА говорихме де
            Къде заби бре,,,, пак плещиш нищо по темата и нищо сериозно само тъпотии.Защо ни губиш времето.

            Ето ти един цитат да ти помисли мисленето. аххаах


            "Джанков в страната на комунистите"

            „Няма как за четири години в условията на тежка криза да направим такъв голям прогрес, че ситуацията да се промени рязко, след като десетилетия комунистите хранеха само себе си и изпращаха в чужбина само децата си“.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck
              А не си прехвърляйте така проблемите на другите хора, както и комплексите.
              Говорех за майка ти.Че го е родила толкова умен.Ужас.
              Аааааа... дойдохме си на думата - да мразиш това дето не можеш да притежаваш... ЗА АКЪЛА говорихме де

              Виж сега, на първо четене нямам против да си какъвто си искаш !!

              Затова, ако искаш ДА ТИ ЧЕТА ГЛУПОСТИТЕ за напред /язък за потрУшените пари/ искам да ми кометираш интервюто с шефа на БИВОЛ което ти предложих за кометар!
              Last edited by iivanoff; 27.01.2013, 09:40.
              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

              Коментар


              • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck
                  Къде видя генерализиране ли? хахахахаха
                  Ей качествения матрял, я да си мълчиш, че си смешен.

                  Ама айде да ти покажа детайлите на мисленето ти.И то тролско.
                  Тази тъпотия каква е:
                  след което ме каниш, за ти завидя, ами то много си се надценил нещо.
                  Какво е мисленето ти?
                  Ами аз ти го написах къде видях генерализацията, но ти ВИКАШ повече отколкото мислиш!

                  а за мисленето ми - аз не генерализирам ТЕБ никъде, /за разлика от ти мен/, но щом се намери в изречението с платените драскачи - значи съм ПРАВ !!! Е, тогава какво ще кажеш за мисленето ми
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • http://plovdivchanin.com/2013-01-07-...%82%D0%BE.html

                    Коментар


                    • ДНЕС СЕ ГЛАСУВА ЗА УЗАКОНЯВАНЕ НА ВЗЕТИТЕ РУШВЕТИ ОТ БСП ВЪРХУШКАТА ЗА ПРОЕКТА белеНЕ И ЗА БЪДЕЩИТЕ както обичат да ги наричат МОТИВАЦИОННИ! МОТИВАЦИОННИТЕ Е НОВОТО ИМЕ НА ТУРСКАТА ДУМА РУШВЕТ.И ЗВУЧИ ПОЧТИ ЗАКОННО.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Броят на гласувалите НЕ показва каква е народната подкрепа за Борисов.
                        По-голяма простотия не съм чувал. Моите познати около 20 души които подкрепят ГЕРБ като най-успешното управление до момента след 1989 г. няма да гласуват на този референдум с което ще бойкотират комунистическата ПРОСТОТИЯ НАРЕЧЕНА РЕФЕРЕНДУМ, за хора които нямат капацитета да вземат правилно решение, по този въпрос.
                        Освен това които отиде да гласува и не бойкотира референдума , ГЛАСУВА ЗА УЗАКОНЯВАНЕ НА ВЗЕТИТЕ РУШВЕТИ ОТ БСП ВЪРХУШКАТА.
                        Както виждате нито един мюсюлманин не знае ,че има референдум и каква е темата му.включително и ДПС няма да подкрепят комунистическата игра за безмислено харчене на 30 милиона лева. Какво им пука на свръхбогатите комуняги. Държавата България не е нищо друго освен дойна крава за комунстическата номенклатура. Кучета помияри (ПЕСове ) я яли!
                        Last edited by 4un4o; 27.01.2013, 07:35.

                        Коментар


                        • Все пак да напомня на тия които ще гласуват утре кой е въпроса .От листовката http://www.mi.government.bg/files/us...referendum.pdf от сайта на Мнистерството на икономиката, енергетиката и туризма: "Да развиваме ли ядрена енергетика в Република България чрез изграждането на нова ядрена електроцентрала?"Приятен ви вот .И помнете ,че от вас нищо не зависи.Всичко отдана е предрешено.Белене се строи та пушек се вдига .Путин за туй на 3 март ще идва ,за да го инспектира
                          Last edited by коки; 27.01.2013, 01:11.
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Няма НИКАКВО значени КОЙ е стартирал референдума, а за КАКВО е въпросът. А въпросът по същество е дали си против решението на Бойко или си за решението за спиране на АЕЦ.
                            И над 700 000 български избиратели са заявили желание да се изкажат.
                            Еееее как да няма, БСП искат този проект, затова стана така.Като искате да вкарвате хората в схеми и то Руски ,не трябваше да ни занимавате със референдуми.
                            Какви 700 хил граждани това твърдия електорат на БСП в най общи линии.
                            Нали Фидосова изкара 73 депутата, което било 1.2 млн граждани и така се опитаха да вземат контрол над референдума, като управляващи.Това и направиха.
                            Иначе дано можем да ги задължим да вземат тия пари назаем и да създават работни места поне.То и това няма смисъл, с 200 евро какво бъдеще имаш.Знаеш ли ?

                            Можеше да се приеме еврото ,до сега минаха години, в които можехме да покрием напълно критериите.Утопии много....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
                              Има малка подробност. Б.Б ли стартира този референдум и с колко хиляди гласа.
                              Няма НИКАКВО значени КОЙ е стартирал референдума, а за КАКВО е въпросът. А въпросът по същество е дали си против решението на Бойко или си за решението за спиране на АЕЦ.
                              И над 700 000 български избиратели са заявили желание да се изкажат.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                                Соколов пиле шарено , писна ми 23 години да ме управляват все другари..Чине ми се да застанат на кормилото хора които не са продажници. Да милеят за страната ни и да защитават собствените ни интереси ..Опс нещо се отнесох .Та по същество .От тоя референдум ако зависеше нещо, Баце нямаше да го провежда .Така ,че Путинизацията и у нас продъжава .
                                Ами, то май Баце го провежда заради БСП, като цяло.Нали.
                                Кой, кого вкарва в ундурми.

                                Коментар

                                Working...
                                X