IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.bnews.bg/article-68392?fb_action_ids=490045951053443&fb_action_type s=og.likes&fb_ref=.UQT1EEjWhS8.like&fb_source=othe r_multiline&action_object_map={%22490045951053443% 22%3A454577824597249}&action_type_map={%2249004595 1053443%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map={%2249 0045951053443%22%3A%22.UQT1EEjWhS8.like%22}

    Коментар


    • ***"Когато цъфнат теменугите
      и работите тръгнат зле
      е*и им майката на другите
      и гледай ти да си добре!

      Е*и им майката на другите
      и в себе си утеха намери!
      Ако и в себе си утеха не намериш...
      ...е*и си майката и ти!****-Пеньо Пенев***
      КЪДЕ СА ТЪПИТЕ ТРОЛОВЕ ИБРИКЧИИ ГЛАСУВАТ ЛИ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
        Възможност за държавна работа?
        Това за трудовия пазар някакво проучване ли е?

        А ние гражданите на България ще си стоим на 200 еврови заплати.И ще си мълчим, като усетим, че шефа краде и не стига това ами ще трябва да му казваме всяка сутрин какво е ял снощи. ахахахаххаха
        Това е свързано с безработицата също. хаяхях
        да, проучване е

        Гражданите, ако не са съгласни с нещо - въпроси към премиера Борисов, моля ))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Това съзвадава и една тенденция на трудовия ни пазар - в последните години, все повече хора търсят възможност за държавна работа
          ...Либералите да се обръщат....където си искат
          Възможност за държавна работа?
          Това за трудовия пазар някакво проучванеА ние гражданите на България ще си стоим на 200 еврови заплати.И ще си мълчим, като усетим, че шефа краде и не стига това ами ще трябва да му казваме всяка сутрин какво е ял снощи. ахахахаххаха
          Това е свързано с безработицата също. хаяхях
          Last edited by t.todoroff; 27.01.2013, 12:39.

          Коментар


          • http://plovdivchanin.com/2013-01-07-...%82%D0%BE.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
              .................
              ...незабелязано премина една друга новина в която се казва ,че в края на януари т.г. властта се оказа с доста по-големи възнаграждения. Увеличението е между 252 и 504 лева, а причината е, че парламентът забрави да гласува замразяването на заплатите. До края на 2012-а депутатите получаваха по 2448 лв. Президентът се е подписвал под 4392 лв., сега ще вземе 4896 лв.Премиерът и шефката на парламента са получили по 3403 лв., новите им заплати са с 391 лв. повече и стават 3794 лв. Парите на министрите скачат на 3172 лв.
              Това съзвадава и една тенденция на трудовия ни пазар - в последните години, все повече хора търсят възможност за държавна работа
              ...Либералите да се обръщат....където си искат

              Коментар


              • Размяната на думи в темата напълно отразява дискусията на политиците -
                всичко ясно и точно, от нас - изборът

                Коментар


                • А добър ви ден!Докато си пия кафето си рекох да прегледам новините из нета.Първата на която попаднах касае ,че избирателната активност към 8 ч е едва 2,5%.Според закона е необходимо гласувалите на референдума да са поне колкото участвалите на последните парламентарни избори. Това означава минимум 4 345 450 души, колкото са гласувалите според подписите в избирателните списъци през 2009 г.Тогава ЦИК отчете избирателна активност от 60,2%.Ако гласувалите са по-малко, референдумът е невалиден.Избирателна активност от поне 20% е необходима, за да бъде задължен парламентът да включи в дневния си ред въпроса за строителството на нова атомна централа.И докато ни облъчваха с тоя излишен референдум ,незабелязано премина една друга новина в която се казва ,че в края на януари т.г. властта се оказа с доста по-големи възнаграждения. Увеличението е между 252 и 504 лева, а причината е, че парламентът забрави да гласува замразяването на заплатите. До края на 2012-а депутатите получаваха по 2448 лв. Президентът се е подписвал под 4392 лв., сега ще вземе 4896 лв.Премиерът и шефката на парламента са получили по 3403 лв., новите им заплати са с 391 лв. повече и стават 3794 лв. Парите на министрите скачат на 3172 лв.
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Явно си от скоро в този форум и не познаваш SoKoLoV.
                    Под какъвто и ник да се скрие, а той ги сменя често, си остава писачът на най-големите безсмислици. Просто е изключено да намериш някаква мисъл в негов пост. Не се опитвай. И не е платен. Той си е обикновен глупак. Никой няма да плаща на такъв.
                    ахахахх е то такъв форум няма.Само болни същества.Я не ми губете времето.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      Ами ти моето така или иначе го губиш с безсмислици... и всеки път като ти дам твоя безсмислица или не я коментираш или ме обиждаш !!

                      Затова и аз ти давам малко от моето време
                      Явно си от скоро в този форум и не познаваш SoKoLoV.
                      Под какъвто и ник да се скрие, а той ги сменя често, си остава писачът на най-големите безсмислици. Просто е изключено да намериш някаква мисъл в негов пост. Не се опитвай. И не е платен. Той си е обикновен глупак. Никой няма да плаща на такъв.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        ОЧаквам отговора ти за документите които показаха в БИВОЛ !!!!!!!!!!!!

                        остви думичките като комплекси, хейтърщина, платени, лай*а .. и т.н.
                        Ужас, то ако приемаш и жълти вестници като реалност.Това вече е сериозно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
                          Виж явно си доста комплексиран, питах те защо ни губиш времето?

                          Аз съм бил самовлюбен, а ти ми пишеш: "ДА ТИ ЧЕТА ГЛУПОСТИТЕ за напред "
                          Не малоумно същество, ние всички тука трябва да ти търпим комплексите и ХеЙтърския начин на мислене и да се съобразяваме така ли?Ти какво мислиш, че всичко се върти около теб ли? хахах
                          ОЧаквам отговора ти за документите които показаха в БИВОЛ !!!!!!!!!!!!

                          остви думичките като комплекси, хейтърщина, платени, лай*а .. и т.н.

                          Ето това правите от политиката - обиди и омраза...
                          Last edited by iivanoff; 27.01.2013, 10:05.
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
                            Виж явно си доста комплексиран, питах те защо ни губиш времето?
                            Ами ти моето така или иначе го губиш с безсмислици... и всеки път като ти дам твоя безсмислица или не я коментираш или ме обиждаш !!

                            Затова и аз ти давам малко от моето време
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
                              Ти продължаваш да ме квалифицираш като платенбре .Ти си малоумен аз ти казах.Не ми пиши и занимавай.
                              Бивола е толкова забавен жълт вестник, каквото явно е и мисленето ти.
                              Бивола е машина за ла•на.Така ли е ?????????
                              От статиите на Бивола единствено ли да си правя възгледите за живота.Това ли препоръчваш.
                              Ха, ха ... аз приемем че Бивола е еднакво платен колкото всички други - съгласен съм

                              Но ТАМ /в Бивола/ ПОКАЗАХА Д О К У М Е Н Т И !!!!!!!!!

                              Ей туй как се плаща ??? - да не са ФЪЛжИВИ >>

                              ЧАКАМ ОТГОВОР - не помия !!!!!!!!!!

                              Last edited by iivanoff; 27.01.2013, 09:51.
                              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                ЯВНО ??? Ако всчко допускане е явно, то показва само любов у допускащия към самия себе си ?????? Значи имаме голяма САМОВЛЮБЕНОСТ >>
                                Виж явно си доста комплексиран, питах те защо ни губиш времето?

                                Аз съм бил самовлюбен, а ти ми пишеш: "ДА ТИ ЧЕТА ГЛУПОСТИТЕ за напред "
                                Не малоумно същество, ние всички тука трябва да ти търпим комплексите и ХеЙтърския начин на мислене и да се съобразяваме така ли?Ти какво мислиш, че всичко се върти около теб ли? хахах
                                Last edited by Scrooge McDuck; 27.01.2013, 09:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X