IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
    Пешко, защо не говориш с твои думи, а с думите на Станишев? Та въпросът ми беше - гласувалите за Белене са 12% (дванадесет процента). Останалите 88% (осемдесет и осем процента) за какво са? А сега кажи!
    Ти, да не искаш да кажеш, че като не съм гласувал вчера, съм за бойко бре?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
      А искаш ли ти да посмяташ малко?Я кажи колко гласуваха за Борисов и Фандъкова на кметските избори и колко за ГЕРБ на парламентарните?Па ако вземе да сложиш и тия дето не сме гласували към сметката на ГЕРБ направо ще избиеш рибата.
      Пешко, защо не говориш с твои думи, а с думите на Станишев? Та въпросът ми беше - гласувалите за Белене са 12% (дванадесет процента). Останалите 88% (осемдесет и осем процента) за какво са? А сега кажи!


      ПП Абе каква е тази работа. В този форум всеки заявява, че не харесва ББ, а не казва за кого е! И с изключение на Гиговчо всеки заявява, че е против БСП. Защо се срамувате бе, момчета (и момиче)! Дръжте се като мъже (и ти, момиче)и заявете открито политическите си предпочитания.
      Last edited by diletant; 28.01.2013, 14:28.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
        Пешко, не ми се занимава с теб, ама хайде посмятай малко. 12% са гласувалите за Белене. Останалите за какво са?
        А искаш ли ти да посмяташ малко?Я кажи колко гласуваха за Борисов и Фандъкова на кметските избори и колко за ГЕРБ на парламентарните?Па ако вземе да сложиш и тия дето не сме гласували към сметката на ГЕРБ направо ще избиеш рибата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
          Получил е таратанци.Ако си забравил повечето гласували са за Белене.Няма как негласувалите да са против.И как така с двайсе и няколко процента не може референдума да е валиден а може да се избират парламент президент и кмет?Които за четири години харчат над 100 милиарда лева и вземат решения важни за живота на всички българи?Защо примерно ако на избори не гласуват повече от половината избиратели резултатите не се анулират.Аз няма да гласувам защото за комунисти откачалки агресивни милиционери и интересчии няма как да стане.Също така не желая да имаме 240 депутати.
          Пешко, не ми се занимава с теб, ама хайде посмятай малко. 12% са гласувалите за Белене. Останалите за какво са?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
            Внимавай какво пишеш, че ще биеш вожда Борисов по лъжи, че тогава ще ти набиват канчетата в ГЕРБ.
            А ти не беше ли от никои, а само антигерб. Всъщност си от младежкото БСП.Бсп ли ти плаща от нашите данъци?

            Затова явно от ИНВЕСТОРА май нямат нищо против.

            Виж тук в каква схема те е вкарал шефа ти. хахаха

            Бойко Борисов пак подкара Станишев: Този наглец да не ми идва и да не ми разтяга локуми!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
              Получил е таратанци.Ако си забравил повечето гласували са за Белене.Няма как негласувалите да са против.И как така с двайсе и няколко процента не може референдума да е валиден а може да се избират парламент президент и кмет?Които за четири години харчат над 100 милиарда лева и вземат решения важни за живота на всички българи?Защо примерно ако на избори не гласуват повече от половината избиратели резултатите не се анулират.Аз няма да гласувам защото за комунисти откачалки агресивни милиционери и интересчии няма как да стане.Също така не желая да имаме 240 депутати.
              Обаче, ти си забравил, че са малко над 20% от 100%, от кога това е представително за да се опитвате да извлечете политически дивиденти от референдума.
              А сега в парламента дали ще ви мине централата. хахаха


              Първанов какво ви казва днес: БСП ще спечели изборите да готвят министрите. аххахахахаха Кои и как се интересува от мнението на политически труп. ааххаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                ГЕРБ получи потвърждение за решението си да спре този безумен проект.
                Получил е таратанци.Ако си забравил повечето гласували са за Белене.Няма как негласувалите да са против.И как така с двайсе и няколко процента не може референдума да е валиден а може да се избират парламент президент и кмет?Които за четири години харчат над 100 милиарда лева и вземат решения важни за живота на всички българи?Защо примерно ако на избори не гласуват повече от половината избиратели резултатите не се анулират.Аз няма да гласувам защото за комунисти откачалки агресивни милиционери и интересчии няма как да стане.Също така не желая да имаме 240 депутати.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  За тези, които мислят, че ГЕРБ няма изгода от цирка (пардон референдума) :

                  1. Вчера ясно се видя какво ще се случи при ниска избирателна активност - пенсионери, турци и цигани ще са основния фактор при избор на ново управление на държавата.

                  2. Видя се с какво разполагат левите +атакистите + част от турците и без да се купуват роми - реално това е без десните, които така или иначе са малко ( уточнявам, че герб не са десни!)


                  Който си мисли, че това не е важно за герб се лъже. Сега ще са наясно, че политиката, която водят нещо обезсърчава техния избирател и не може да го мотивира да иде до урните. Ще са наясно точно колко цигански гласа ще трябва да напазаруват, че да тушират едно 600-700К гласа за БКП и компания

                  общо взето с наши пари се направи един цирк.

                  за мен извода е един - трябва да гласувам (няма да е за герб, а за някой десен) , защото иначе ще ме управлява правителство назначено от изкуфяли бабички и наивни турци.

                  поздрави
                  Бертаме нещо си се объркал и то много яко.Ако всички пенсионери гласуват избирателната активност изобщо няма да е ниска.Ако вземем за база миналите избори ясно се вижда че пенсионерите циганите и турците са много по умни и свестни от нас особено от софиянци.Именно софиянци подплатени с кухо самочувствие ни натресоха сегашното недоразумение.Няма как да се изберат по посредствени некомпетентни и агресивни хора.Не съм съгласен и с тезата ти че гласувалите за Белене сме потенциала на комунистите и откачалките.Аз гласувах за Белене но никога няма да гласувам за червените боклуци или за откровени откачалници и психопати както и за агенти на ДС.
                  Не мога да проумея как така нямаме пари за Белене а имаме за Козлодуй.Не е вярна и тезата че в Козлодуй има инфраструктура.Има но за пети и шести блок.Ако ще има нови блокове ще трябва и нова инфраструктура.Няма как 1000 мегаватов блок а недай си боже два да се присъединят към сегашното ОРУ 400 киловолта.Освен това връзката между ОРУ 400 и 220 киловолта е един автотрансформатор чиято мощност не е достатъчна.Има и много други неща които не стават.Ти си умен човек и знаеш че да се кърпи старо е по скъпо от ново.Освен това има и статична и динамична устойчивост на ЕЕС.Като съсредоточим 4000 мегавата в една точка нали ти е ясно при един пожар под електропроводите какво ще стане.На всичкото отгоре именно от там е и едната връзка с Румъния.Ако не дай си Боже се наложи внос нещата стават страшни.Към момента внос може само от там.Изобщо тук въпроса не е трябва ли ни АЕЦ а трябват ли ни нови мощности.Трябва да се направи баланс по години и да се види колко ток ще ни трябва и от какво и къде да бъде произведен.Не може всичкия ток да се произвежда на едно място.Като се реши че ще ни трябват примерно 2000 мегавата нови мощности тогава да се прави референдум или конкурс и да се реши водни централи кюмюр перки слънце или ядрена мощност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                    Да познавам един такъв младеж, който беше зарибен от структурите ви с обещания за развитие в кариерата.
                    Всички в нет залата го бъзикаха и си правеха ташак с него. Агитираше за изборите и като свърши черната работа остана без препитание. Изхвърлихте го като изгоряла клечка кибрит. Сега не съм го виждал да го попитам какво мисли за комуноидните изчадия!
                    На тез РЕМСисти дали ли сте им патлаци, да убиват видни политици и управници както го правехте преди 9.09.1944 г?
                    Внимавай какво пишеш, че ще биеш вожда Борисов по лъжи, че тогава ще ти набиват канчетата в ГЕРБ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                      Младежкото обединение в БСП е създадено на 11 октомври 2009 г. В Учредителната конференция в София участват представители на 213-те клуба на обединението, създадени през август и септември в 183 общини. Обединението представя позициите на младите хора в БСП като разработва и предлага политики. Обединени младежите привличат нови млади хора и активно работят с граждански организации. Обединението на младите социалисти се конституира като структура в партията, подобно на обединението на жените-социалистки, и в него влизат членове на БСП до 35 годишна възраст.

                      Програма за действие на Младежкото обединение

                      http://www.mbsp.bg/page.php?idd=programm.php
                      Да познавам един такъв младеж, който беше зарибен от структурите ви с обещания за развитие в кариерата.
                      Всички в нет залата го бъзикаха и си правеха ташак с него. Агитираше за изборите и като свърши черната работа остана без препитание. Изхвърлихте го като изгоряла клечка кибрит. Сега не съм го виждал да го попитам какво мисли за комуноидните изчадия!
                      На тез РЕМСисти дали ли сте им патлаци, да убиват видни политици и управници както го правехте преди 9.09.1944 г?
                      Last edited by 4un4o; 28.01.2013, 13:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                        Още от сега мисля така. Младите хора са носители на Прогреса и трябва да се поощряват а не да им се пречи. Ние дъртите сме пътници. Младите трябва да решават кой и как да ги управлява.
                        П.П. през последните години от управлението на ГЕРБ се забелязва поумняване на пенсиите. В БСП членове останаха само насиращи се пенсионери. от 2.2 милиона пенсии на референдума в подкрепа на БСП гласуваха не повече от 500 000 . Младите пенсии са поумнели и не се ловят на демагогията на серГеят.и глупница ПЕСове крадци.
                        Младежкото обединение в БСП е създадено на 11 октомври 2009 г. В Учредителната конференция в София участват представители на 213-те клуба на обединението, създадени през август и септември в 183 общини. Обединението представя позициите на младите хора в БСП като разработва и предлага политики. Обединени младежите привличат нови млади хора и активно работят с граждански организации. Обединението на младите социалисти се конституира като структура в партията, подобно на обединението на жените-социалистки, и в него влизат членове на БСП до 35 годишна възраст.

                        Програма за действие на Младежкото обединение

                        http://www.mbsp.bg/page.php?idd=programm.php

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                          Като станеш на 66 г. и ако си жив, дали така ще мислиш?
                          Още от сега мисля така. Младите хора са носители на Прогреса и трябва да се поощряват а не да им се пречи. Ние дъртите сме пътници. Младите трябва да решават кой и как да ги управлява.
                          П.П. през последните години от управлението на ГЕРБ се забелязва поумняване на пенсиите. В БСП членове останаха само насиращи се пенсионери. от 2.2 милиона пенсии на референдума в подкрепа на БСП гласуваха не повече от 500 000 . Младите пенсии са поумнели и не се ловят на демагогията на серГеят.и глупница ПЕСове крадци.
                          Last edited by 4un4o; 28.01.2013, 12:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                            Какъв подкуп бре лайномет? Тези възрастни хора с болни комунистически мозъци трябва да се лекуват. Затова ще похарчиа 2 бона да ги пратя да си закрепят здравето.!
                            Вчера един се обади по ТВ то и поиска референдум за забрана за гласуване на хора над 65 години както има забрана и за тези под 18 години.
                            П.П. Едните не са узряли а другите са изкуфяли!
                            Има и трети вид като теб. Откъснати зелени и никога няма да узреят!
                            Като станеш на 66 г. и ако си жив, дали така ще мислиш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                              Типично геребрско мислене, похвати и действие - рекет, заплаха, подкуп.........
                              Какъв подкуп бре лайномет? Тези възрастни хора с болни комунистически мозъци трябва да се лекуват. Затова ще похарчиа 2 бона да ги пратя да си закрепят здравето.!
                              Вчера един се обади по ТВ то и поиска референдум за забрана за гласуване на хора над 65 години както има забрана и за тези под 18 години.
                              П.П. Едните не са узряли а другите са изкуфяли!
                              Има и трети вид като теб. Откъснати зелени и никога няма да узреят!
                              Last edited by 4un4o; 28.01.2013, 12:25.

                              Коментар


                              • Ройтерс: Резултатът от референдума е удар за Борисов





                                http://news.bgnes.com/view/1062014

                                Коментар

                                Working...
                                X