IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.dnes.bg/politika/2013/01/...renduma.178686

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
      Комунистически глупости не ми се четат.
      Ето:
      Йорданка Фандъкова спечели втори кметски мандат в столицата с подкрепата на 53% от хората, показват прогнозните резултати на социологическа агенция, с която Дарик работи.

      http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=796470
      БСП сте бити ,еВани и окървавени на тез избори.!
      Милицията си е милиция каквото и да го питаш он си знае.Дарик са доносници на ДС.На агента Радосвет простотиите няма да чета.Та викаш 53% ама от какво от марсиканците ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
        Написаното от теб е предсмъртното писмо на разочарования от политическия живот в България. Предполагам, че сега ще си направиш сепуку. رضي الله يحميك

        ПП Да добавя - на неграмотния разочарован!
        Aз отдавна съм си направил ама секуро.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lidmon Разгледай мнение
          За ГЕРБ 2009 гласуваха 1,7 млн., а на изборите за президент 2011 1,69 млн. Такава информация се вади от нета за 5 секунди. Фандъкова спечели с 20% при 40% избирателна активност.
          А сега за референдумът. Това не беше гласуване за партии. Това беше искане на мнение от народа и се оказа, че дневния ред на политиците които искаха реферндум се разминава тотално с дневния ред на обществото.
          Може би отпадането на условието за брой гласували равен на гласувалите на последните избори би променил решението на хората да бойкотират референдумът. За мен големия губещ е БСП, която си свали картите преди изборите.
          Хората не са прости и разбраха ,че комуноидните лайнари искат да оправдаят кражбите си с този референдум като кажат после, че: Народът така иска!- любимият им лаф с който над 65 години крадоха Държавата.
          Много ми е интересно , как така са похарчени 1.5 милиарда и няма договор с цена кой какви ангажименти поема и колко пари ще се плащат.
          А ми ,че те Руснаците утре могат да кажат и 30 милиарда евро. да им платим. БСП си поръчат без договор вземат си рушветите, и не са разписали договор за условията и цената. Сега с референдума искат да си оправдаят престъпленията.
          Ама тоз народ не пасе трева. Върна им топката в тяхната половина.
          Last edited by 4un4o; 28.01.2013, 15:29.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
            А искаш ли ти да посмяташ малко?Я кажи колко гласуваха за Борисов и Фандъкова на кметските избори и колко за ГЕРБ на парламентарните?Па ако вземе да сложиш и тия дето не сме гласували към сметката на ГЕРБ направо ще избиеш рибата.
            За ГЕРБ 2009 гласуваха 1,7 млн., а на изборите за президент 2011 1,69 млн. Такава информация се вади от нета за 5 секунди. Фандъкова спечели с 20% при 40% избирателна активност.
            А сега за референдумът. Това не беше гласуване за партии. Това беше искане на мнение от народа и се оказа, че дневния ред на политиците които искаха реферндум се разминава тотално с дневния ред на обществото.
            Може би отпадането на условието за брой гласували равен на гласувалите на последните избори би променил решението на хората да бойкотират референдумът. За мен големия губещ е БСП, която си свали картите преди изборите.

            Коментар


            • ЦИК не може да каже още дали активността е минала 20%

              От Централната избирателна комисия (ЦИК) към момента не могат да съобщят каква е избирателната активност на провелия се вчера референдум. „Не може по категоричен начин да се обобщи дали избирателната активност е над 20% или под 20%", заяви говорителят на ЦИК Ралица Негенцова.
              http://news.ibox.bg/news/id_1917826708

              Треперете, треперковци!

              ПП Аз съм сложил бас. Ако е под 20% най-късно след 15 минути Станишев ще обяви референдума за фалшифициран.
              Last edited by diletant; 28.01.2013, 23:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                Абе този батко Пешко да не би наистина да си е направил сепуку?

                ПП Ама всъщност не може. При сепукуто освен да си разпориш корема, някой трябва да ти отсече главата. А като я няма - значи няма и сепуку. Ох, отдъхнах си!
                Комунягите се изпокриха като мишки. Лижат рани. И на тез избори ще ги мачка валяка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                  Написаното от теб е предсмъртното писмо на разочарования от политическия живот в България. Предполагам, че сега ще си направиш сепуку. رضي الله يحميك

                  ПП Да добавя - на неграмотния разочарован!
                  Абе този батко Пешко да не би наистина да си е направил сепуку?

                  ПП Ама всъщност не може. При сепукуто освен да си разпориш корема, някой трябва да ти отсече главата. А като я няма - значи няма и сепуку. Ох, отдъхнах си!

                  Коментар


                  • През октомври 2005 г. Бойко Борисов участва като независим кандидат в частичните кметски избори в София, стига до балотаж (срещу Татяна Дончева от БСП) и е избран с убедително мнозинство (68,5%). Полага клетва като кмет на Столичната община на 10 ноември 2005 г.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                      А искаш ли ти да посмяташ малко?Я кажи колко гласуваха за Борисов и Фандъкова на кметските избори и колко за ГЕРБ на парламентарните?Па ако вземе да сложиш и тия дето не сме гласували към сметката на ГЕРБ направо ще избиеш рибата.
                      Комунистически глупости не ми се четат.
                      Ето:
                      Йорданка Фандъкова спечели втори кметски мандат в столицата с подкрепата на 53% от хората, показват прогнозните резултати на социологическа агенция, с която Дарик работи.

                      http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=796470
                      БСП сте бити ,еВани и окървавени на тез избори.!
                      Last edited by 4un4o; 28.01.2013, 15:02.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                        Пак питам щото явно не схващаш колко хора гласуваха за Борисов и Фандъкова и каква част са от хората имащи право на глас?Как така 20% в единия случай не са представителни а в другия са?Белене не е политически въпрос но милицията и гадните комунисти го превърнаха в такъв.А за комунистите ми е през желязото.Изобщо не ме интересуват а това с Гоце е поредния шедьовър на ДС.Феса долен си правеше тънката сметка преди осем години и направи тройната коалиция като смяташе че това ще убие Серги с червените прашки и той като му свърши мандата ще е пак лидер.Но получи среден пръст.Сега иска най отвратителните комунистически мутри да бъдат предложени за министри и народа да не гласува за тях.Този дърт интригант и боклук няма докато е жив да се примири че вече е на бунището и ще продължава да трови с отвратителнато си мутра.Лошото на комунистите е че непрекъснато се въртят и участват на изборите под всякакви имена.За мен ГЕРБ Атака ВМРО ДПС СДС Драгалевския мангал и Куневица са си комунисти и то от най долнопробна класа.Янко е посмешище.На тези избори дето идват на изборната сергия са поставени само боклуци.Няма нито един свестен.Не смятам че е добро за България комунисти да управляват и няма да гласувам.Моето лично мнение е че 240 тюфлека са много.Освен това искам да мога да гласувам за човек в партийната листа.Защо примерно не променят изборния закон и освен за партия да се гласува и за личност от списъка.
                        Написаното от теб е предсмъртното писмо на разочарования от политическия живот в България. Предполагам, че сега ще си направиш сепуку. رضي الله يحميك

                        ПП Да добавя - на неграмотния разочарован!
                        Last edited by diletant; 28.01.2013, 14:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                          Пешко, защо не говориш с твои думи, а с думите на Станишев? Та въпросът ми беше - гласувалите за Белене са 12% (дванадесет процента). Останалите 88% (осемдесет и осем процента) за какво са? А сега кажи!


                          ПП Абе каква е тази работа. В този форум всеки заявява, че не харесва ББ, а не казва за кого е! И с изключение на Гиговчо всеки заявява, че е против БСП. Защо се срамувате бе, момчета (и момиче)! Дръжте се като мъже (и ти, момиче)и заявете открито политическите си предпочитания.
                          Ти явно си типичен милиционер.Те точно така разговарят с хората.Едно си знаят едно си баят.Питаш колко е 2*2 той ти отговаря мармалад.Питаш вали ли дъжд той пак мармалад.каквото и да питаш той си знае мармалад.Това сте милицията и затова интелигентните хора ви намразиха.Ей тая арогантна тъпотия ще ви строши тиквите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
                            Обаче, ти си забравил, че са малко над 20% от 100%, от кога това е представително за да се опитвате да извлечете политически дивиденти от референдума.
                            А сега в парламента дали ще ви мине централата. хахаха


                            Първанов какво ви казва днес: БСП ще спечели изборите да готвят министрите. аххахахахаха Кои и как се интересува от мнението на политически труп. ааххаха
                            Пак питам щото явно не схващаш колко хора гласуваха за Борисов и Фандъкова и каква част са от хората имащи право на глас?Как така 20% в единия случай не са представителни а в другия са?Белене не е политически въпрос но милицията и гадните комунисти го превърнаха в такъв.А за комунистите ми е през желязото.Изобщо не ме интересуват а това с Гоце е поредния шедьовър на ДС.Феса долен си правеше тънката сметка преди осем години и направи тройната коалиция като смяташе че това ще убие Серги с червените прашки и той като му свърши мандата ще е пак лидер.Но получи среден пръст.Сега иска най отвратителните комунистически мутри да бъдат предложени за министри и народа да не гласува за тях.Този дърт интригант и боклук няма докато е жив да се примири че вече е на бунището и ще продължава да трови с отвратителнато си мутра.Лошото на комунистите е че непрекъснато се въртят и участват на изборите под всякакви имена.За мен ГЕРБ Атака ВМРО ДПС СДС Драгалевския мангал и Куневица са си комунисти и то от най долнопробна класа.Янко е посмешище.На тези избори дето идват на изборната сергия са поставени само боклуци.Няма нито един свестен.Не смятам че е добро за България комунисти да управляват и няма да гласувам.Моето лично мнение е че 240 тюфлека са много.Освен това искам да мога да гласувам за човек в партийната листа.Защо примерно не променят изборния закон и освен за партия да се гласува и за личност от списъка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Ти, да не искаш да кажеш, че като не съм гласувал вчера, съм за бойко бре?
                              Ами виж Станишев какво казва. ТО ВЪОБЩЕ ЗАЩО ТЪРСЯТ МНЕНИЕТО НА ПОЛИТИЧЕСКИТЕ ТРУПОВЕ???????????

                              Тежи вотът на тези, които са гласували", коментира председателят на социалистите по повод на избирателната активност.
                              От статията :http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5479512

                              Тоя Станишев е враг на България, може ли такава амнезия да ги гони такива малоумници?
                              А такава опозиция до оня ден били във властта и нищо не направили и то по време на цикъл на разтеж, сега са като обезумели защо не са на власт.Ами тези курвенски врътки се правят от тези политически трупове в БСП вече колко години?

                              Успех на изборите с такива политици във властта оправия скоро няма да има.
                              А какво да кажем, как облъчват обикновените хора и как някои още живеят в социализъм.
                              Last edited by Scrooge McDuck; 28.01.2013, 14:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Ти, да не искаш да кажеш, че като не съм гласувал вчера, съм за бойко бре?
                                Абе ти не си в ред. Не съм казвал такова нещо. Като не си гласувал си бил против Белене. А за какво си оттам-нататък си е твоя работа.
                                Last edited by diletant; 28.01.2013, 14:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X