IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Васил Филипов пред БЛИЦ: Семерджиев – в кауша! http://www.blitz.bg/news/article/178908

    ...
    веднага след него и този на КЗК

    Коментар


    • Васил Филипов пред БЛИЦ: Семерджиев – в кауша! http://www.blitz.bg/news/article/178908

      “Ангел Семерджиев изобщо не е трябвало да бъде назначаван. Още навремето алармирах, че използва тесни контакти с вече бивш служител на ДАНС, който направи оклеветяваща справка на по-достойни кандидати и затова избраха него за шеф на ДКЕВР”, разказа енергийният експерт.

      “Още когато напусна Булгартрансгаз следващото ръководство направи одит на дружеството и се оказа, че Семерджиев е крал, лъгал и срещу него има прокурорски преписки - №7921/2010 г. в Софийска градска прокуратура, и 8345/2010 г. в Окръжна прокуратура – Силистра. Ангел Семерджиев е доказан престъпник, мошеник и измамник”, смята Васил Филипов. “И трябва да бъде разследван за далавери и огромни злоупотреби! Какво се чуди прокуратурата? Много е тихичко при тях, започвам да се чудя дали не са си разделили парите?!” И обобщава: “Решението за освобождаването на Ангел Семерджиев е добро, но закъсняло. На ход е прокуратурата! А Семерджиев да върне откраднатите милиони от държавата и - в кауша!”, заключава експертът.

      Кой ще връща парите на граждани и компании в България? http://borsi.blog.bg/politika/2013/0...gariia.1047602

      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
        Националният референдум на 27 януари е невалиден поради недостатъчен брой гласували.
        http://dnes.dir.bg/news/Parviat-refe...-12953191?nt=4

        Инициативата за референдума беше на БСП, Референдумът пропадна. Как тогава БСП са победители? И защо ББ да е победен? Нещо не разбирам
        Моля, кажете бе, Кирчо, Монти, Гиговчо! А, и момето Съни моля да ме осветли.
        Не можеш да проумееш, че най-великото достижение на Демокрацията е Референдумът!
        Това е изключително голямо постижение на днешното ни време, че се случи.
        Гледай само колко референдуми ще се заредят в близките години...

        Не ми се коментира циркът и от двете страни по отношение на правото ни на информация...за този

        п.п. За последен път те предупреждавам, с моме да се обръщаш към жената ти, мен има кой да ме нарича така!
        Знам, че ви липсва възпитание по презумпция за герберастите, но не съм длъжна да ви търпя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          ...........

          Нека тези дето го съветват да му дадат акъл да стане поне народен представител. Да има някакъв имунитет. Не че ще му помогне. След година ще е с раиран костюм.
          Борисов - народен представител
          и Жоро павето - социален работник

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
            Тихомир Безлов: Стрелбата не е просто криминален инцидент


            .....

            По-скоро начинът, по който се случва съвпада с една символика - къде са в момента вътрешният министър, главният прокурор и мястото, където се случва стрелбата, каза главният експерт на Центъра за изследване на демокрацията (ЦИД) Тихомир Безлов в коментар за БГНЕС.
            ....
            къв е тоя център, като си замина... Демокрацията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
              Кирчо, че не си в ред с мисленето, беше ясно. Но че лъжеш, не очаквах. Защо не пишеш откъде е това "интервю". Имай малко срам, де!
              http://neverojatno.wordpress.com/2012/01/12/eko/

              Ало, модераторката от Амстердам. Бъди по-внимателна и не толкова избирателна.Може да ти харесва поста, но като е лъжа, не го допускай. Иначе подкрепяш лъжеца.
              така де, ако не беше избирателна - веднага да е санкционирала Милиционерщината ТИ, нъл тъй
              Милиционер - роднина - милиционер сте масово герберастите...мъкааа
              А уж...бяхме тръгнали да следваме Европа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                Не мога да разбера едно:
                Защо този народ е толкова овчедушен и доволен когато го крадат комунисти пладнешки разбойници, а се дърли когато слагат такси на нагушили се богаташи изградили ВЕИ и виснали на врата на потребителите с помоща на БСП МАФИЯТА?
                за ВЕИ-то на Цветито на Борисов ли мрънкаш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
                  Я вземи веднага си купи колбас със " стара планина" и виж съдържанието има повече месо определено.И на пазара му трябват утвърдени стандарти за да не ядем помия.
                  А ти си продължавай с яденето.
                  Бяха изследали съдържанието на витамини и минерални добавки в различни "витамини" от аптеките преди 1-2 години...и се оказа че разминаването на реалните съставки с техните стойности от ЕТИКЕТА е ОГРОМНО !!! и това са световни производители на лекарства... ЕТО

                  ама не ми е интересна темата

                  по принцип нямам нищо против всеки да се храни с каквото иска или му харесва... щом може и със "съдържанието" да се нахрани - нека!

                  ПС всяко действие предопределя конкретен резултат!
                  Last edited by iivanoff; 29.01.2013, 23:27.
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                    Също .Съм стигнала до извода ,че качеството не е това което трябва да е .
                    Един нормален човек да се обади
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      купувам си само скъпи и виждам разликата
                      Също .Съм стигнала до извода ,че качеството не е това което трябва да е .
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        купувам си само скъпи и виждам разликата
                        хяхя ясно..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
                          Я вземи веднага си купи колбас със " стара планина" и виж съдържанието има повече месо определено.И на пазара му трябват утвърдени стандарти за да не ядем помия.
                          А ти си продължавай с яденето.
                          купувам си само скъпи и виждам разликата
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                            ами след стара планина ям още по-големи помии

                            същото е като с глобите в кат - вдигали ги, за да намалявали ПТП-тата... а пък те се увеличават после...
                            Я вземи веднага си купи колбас със " стара планина" и виж съдържанието има повече месо определено.И на пазара му трябват утвърдени стандарти за да не ядем помия.
                            А ти си продължавай с яденето.

                            Коментар


                            • Да в Македонич храната е наистина натурална, но няма голямо разнообразие. Дилетанчо радвам се че не мога да обиждам защото спокоино ще мога да казвам какво мисля за хора, които са си продали мислите и съвестта. Но за пари какво ли не продават някои хора..Пил съм и бял френски коняк , но му забравих марката- някъде се мотаеше бутилката. Ракия може да пием винаги, но трудно ще се разберем за слугинството има и хора които не го желаят- за мен по важни са свободата и добруването на народа ми- така ни възпитаваха едно време..Аз не вярвам да не разбирате , че защитавате вече губеща кауза, ама пусти интерес и пари- нали..

                              Коментар


                              • Да ва ева в прошляците, да пестите от храна. Ма нищо чудно, нали сте на партийна заплатка... мишоци, драскачи. Превъртели сте от глад. Ми вземете и да пукнете накрая, че да намалее спамът в интернет...
                                Колко африкански деца мечтаят и за най евтиния шит от лидл... А вие през това време ми дишате въздуха...
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X