IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
    за сметка на качеството обаче.Ти яж помии.
    ами след стара планина ям още по-големи помии
    Last edited by iivanoff; 29.01.2013, 23:10.
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
      а кой следи налагането на стандарта? Всеки стандарт е един вид оръжие.. но ако вземе че посъбори конкуренцията и после цените от самосебе си се ВЪЗкачват - непазарно
      за сметка на качеството обаче.Ти яж помии.

      Коментар


      • Ако се потвърди изнесенто инфо ,че "Пайнер" може да изгуби субсидията,да видим Баце дали ше уволни някой?
        http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1745330
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
          Тези определени фирми, от къде имаш информация за тях? Че са точно те?
          Хм... това са порочни практики, но характерни преди да се налагат стандарти.
          а кой следи налагането на стандарта?
          Last edited by iivanoff; 29.01.2013, 22:54.
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            Когато виртуалната реалност в главата не ти помага да предскажеш реалната реалност, на принципа: мислиш-проверяваш, защо пак искаш да пробваш същото ???

            - Стандарта <<стара планина>> и интересите които ПРО-обслужи не е ли достатъчно за проверка колко качествени ти станаха "нещата" на масата за сметка на "други разходи", които съответно не се загубват НИКЪДЕ по трасето а са ЦЕЛЕНАСОЧЕНИ към ОпРеДелЕни фирми?

            ПС - НЕ НА РЕГУЛАЦИИТЕ
            Виж темата ми е неудобна, със сигурност има компетентни хора, които могат да кажат Какъв е пътя към качествената храна на нашата прапеза...

            Миналата седмица бях в Македония, в ресторанта ни дадоха салата с уникално сирене, ето на Македонската трапеза има истинска храна... Сервитъора ни оказа съдействие да си купим същото, аз твърдя че в модела Стара, Млада планина нещао беше сбъркано и не се получи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              Когато конкретния модел на виртуалната реалност в главата не ти помага да предскажеш реалната реалност, на принципа: мислиш-проверяваш, защо пак искаш да пробваш същия модел ???

              - Стандарта <<стара планина>> и интересите които ПРО-обслужи не е ли достатъчно за проверка колко качествени ти станаха "нещата" на масата за сметка на "други разходи", които съответно не се загубват НИКЪДЕ по трасето а са ЦЕЛЕНАСОЧЕНИ към ОпРеДелЕни субекти?

              ПС - НЕ НА РЕГУЛАЦИИТЕ

              ПС1 - НЕ СЕ НАПЪВАЙТЕ, ЗАЩОТО И АЗ ЩЕ ГО ОТНЕСА ПОКРАЙ ... ВАС

              ПС2 - ... НЯМА СПАСЕНИЕ - просто избързвате!
              Тези определени фирми, от къде имаш информация за тях? Че са точно те?
              Хм... това са порочни практики, но характерни преди да се налагат стандарти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Дилетачно защо се обидаш нали сами сте си избрали тази работа да служите на силните на деня, ами приеми го като риск на професията. Да пил съм, но тои е по скоро ликьор, а има и други- произвеждат ги в манастирите от векове- харесват ми , но по харесвам коняците и Хереса. Имам един приятел в Швеицария все като се връща и идва у дома носи подобни неща на жена ми и аз ги опитвам.Пил съм и конячен дистилат на 25 години- гъст като сиропи невероятен аромат и много скъп в една изба във Франция
                Киро, не ти се обиждам. Не може да се обиждам на човек, който не е на себе си. Само ти казах, че не можеш да обиждаш хубаво, което може да означава, че не си лош човек. Като се пооправиш, може пък да си кажем наздраве!
                ПП А сухо бяло шери?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  http://www.blitz.bg/news/article/179191
                  ГЕРБ СИ ГИ ПУСНА, А СЕГА ИМ СПАСИ И БОГАТСТВОТО
                  Даа... точно така...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                    Да, съгласен... това, което ям да да струва 2 лв, а не 1 лв... Да мога да го намеря в магазина

                    Това, на което викаме че е сирене, домти действително да е сирене и домати....

                    Нямам представа как технически ще променим храната на трапезата, трябва да произвеждаме качествени храни с висока добавена стойност и се надявам да може възможно повече хора да си позволят да се хранят с нея
                    Когато конкретния модел на виртуалната реалност в главата не ти помага да предскажеш реалната реалност, на принципа: мислиш-проверяваш, защо пак искаш да пробваш същия модел ???

                    - Стандарта <<стара планина>> и интересите които ПРО-обслужи не е ли достатъчно за проверка колко качествени ти станаха "нещата" на масата за сметка на "други разходи", които съответно не се загубват НИКЪДЕ по трасето а са ЦЕЛЕНАСОЧЕНИ към ОпРеДелЕни субекти?

                    ПС - НЕ НА РЕГУЛАЦИИТЕ

                    ПС1 - НЕ СЕ НАПЪВАЙТЕ, ЗАЩОТО И АЗ ЩЕ ГО ОТНЕСА ПОКРАЙ ... ВАС

                    ПС2 - ... НЯМА СПАСЕНИЕ - просто избързвате!
                    Last edited by iivanoff; 29.01.2013, 22:26.
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      Ето ти повод хляба най-накрая да стане 2лв!

                      ПС1 да не се бърка качеството с цената

                      ПС2 по принцип. качеството си остава същото или по-лошо

                      ПС3 всичко което ви минава през акъла трябва да се прилага с/у ... вас
                      Да, съгласен... това, което ям да да струва 2 лв, а не 1 лв... Да мога да го намеря в магазина

                      Това, на което викаме че е сирене, домти действително да е сирене и домати....

                      Нямам представа как технически ще променим храната на трапезата, трябва да произвеждаме качествени храни с висока добавена стойност и се надявам да може възможно повече хора да си позволят да се хранят с нея

                      Коментар


                      • коки
                        Наивник при положение ,че Баце знае ,че Голямата мечка го дебне следва ,че няма как да скатаят бюлетини.
                        Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                        По принцип ......... нищо не знам за никаква Голема мечка..........Аз съм от племето на Големия Бик .............. :
                        По принцип.....ази имах предвид адашът Баце ...от племето Винету .....който е от отбора на Голамата мечка

                        Мда Плевню с кво ли се е напушил за да му се превижда ... >http://novanews.bg/news/view/2013/01...0%D0%B8%D0%B6/
                        Last edited by коки; 29.01.2013, 22:39.
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Дилетачно защо се обидаш нали сами сте си избрали тази работа да служите на силните на деня, ами приеми го като риск на професията. Да пил съм, но тои е по скоро ликьор, а има и други- произвеждат ги в манастирите от векове- харесват ми , но по харесвам коняците и Хереса. Имам един приятел в Швеицария все като се връща и идва у дома носи подобни неща на жена ми и аз ги опитвам.Пил съм и конячен дистилат на 25 години- гъст като сиропи невероятен аромат и много скъп в една изба във Франция

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                            http://www.dnes.bg/politika/2013/01/...sheneto.178785

                            КабаГайдата пак не е в час, аз считам че следвещия референдум трябва да бъде ГМО- Да или Не, като целта е подобряване на храната на трапезата НИ
                            Ето ти повод хляба най-накрая да стане 2лв!

                            ПС1 да не се бърка качеството с цената

                            ПС2 по принцип. качеството си остава същото или по-лошо

                            ПС3 всичко което ви минава през акъла трябва да се прилага с/у ... вас
                            Last edited by iivanoff; 29.01.2013, 22:03.
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Дилетанчо за вас нормалното е да служите на господарите си и да ги обгрижвате с онази съдинка- няма да и казвам името. За нас нормалното е да сме свободни в мненията и избора си, но ти не го разбираш нали..Обичате слугинажа нали, затова и народа все повече ще ви обича
                              Киро, много си готин като се правиш на прекалено умен. То и да обиждаш не можеш хубаво. Едно си знаеш, едно си баеш - ибрик, та ибрик. Моля те, ела на себе си и кажи нещо ново, пък може и нормално.

                              ПП Като си пил херес, опитвал ли си оригиналния бенедектин?

                              Коментар


                              • http://www.blitz.bg/news/article/179191
                                ГЕРБ СИ ГИ ПУСНА, А СЕГА ИМ СПАСИ И БОГАТСТВОТО

                                Коментар

                                Working...
                                X